Jump to content

לוקה מודריץ

itanar

Recommended Posts

מודריץ זה ישן

עוד פנינה טובה יותר, רוני מאנה מציע 1.2 לכרונכיאן על חלוץ אלמוני בשם לואיס סוארס ונדחה.

היה גם ספאחיץ' אמור לבוא למבחנים, מתהמהמים, חותם ברוסיה מגיע לסביליה

ויגור טיטוב-מציעים ללוני ב800 אלף, לוני מסרב, טיטוב מככב בליגת האלופות, לוני מוכן לשלם 800 אלף ואז אומרים לו שזה כבר 15 מליון

פניני הליגה:

קארל פובורסקי הפועל חיפה ושמיצר לא עובר מבחנים בהפועל פ"ת

מודריץ זה ישן

עוד פנינה טובה יותר, רוני מאנה מציע 1.2 לכרונכיאן על חלוץ אלמוני בשם לואיס סוארס ונדחה.

היה גם ספאחיץ' אמור לבוא למבחנים, מתהמהמים, חותם ברוסיה מגיע לסביליה

ויגור טיטוב-מציעים ללוני ב800 אלף, לוני מסרב, טיטוב מככב בליגת האלופות, לוני מוכן לשלם 800 אלף ואז אומרים לו שזה כבר 15 מליון

פניני הליגה:

קארל פובורסקי הפועל חיפה ושמיצר לא עובר מבחנים בהפועל פ"ת

אמת.

• 11 months later...

אני יודע שזה לא קשור אבל מזכיר לי שיאן ברגר בעבר כוכב בנבחרת צ'כיה נבחן בהפועל פתח תקווה והם לא החתימו אותו חח

זה מה שאומר"פעם אתה למעלה ופעם אתה למטה"

דרך אגב ראזיץ' לפני כמה שנים היה נחשב לפטריק ויירה הקרואטי אבל כנראה שהוא לא בדיוק.

פטריק ברגר

זה היה ג'ורג' ברגר

קלוד זה בוקובסקי או משהו כזה

קלוד הובר בוקובסקי, פאיינדס איט איז גרובי טו הייד אין דה מובי

פרטנדס הי איז פליני אנד אנוטניוני, אנד אלסו איז קאנטרי מן רומאן פולנסקי

אול רולד אין וואן, וואן קלוד הובר בוקובסקי.

צודק, טעות שלי :)

ולא נראה לי שיש לברגר באמת שם פרטי בסרט

עריכה: מסתבר שהוא באמת ג'ורג'...

האמת כשמוריניו הביא אותו לריאל היו שאמרו שזה לא שחקן שמתאים לריאל, מראה כמה מוריניו מאמן אדיר ומי זוכר שראמוס היה מגן ימני עד שמוריניו הפך אותו לבלם.

האמת כשמוריניו הביא אותו לריאל היו שאמרו שזה לא שחקן שמתאים לריאל, מראה כמה מוריניו מאמן אדיר ומי זוכר שראמוס היה מגן ימני עד שמוריניו הפך אותו לבלם.

זה נכון מה שכתבת.

אבל אין מצב שהכדורגל המשיך בדרכו ומוריניו קצת נשאר מאחור?

זה נכון מה שכתבת.

אבל אין מצב שהכדורגל המשיך בדרכו ומוריניו קצת נשאר מאחור?

לא יודע אם נשאר מאחור אבל בהחלט נראה שמוריניו קצת זורק בשנים האחרונות, כנראה שהמלחמה עם בארסה התישה אותו.

לא יודע אם זו בול אותה כתבה של פותח הנושא ב2006 אבל:

https://www.google.co.il/amp/s/www.haaretz.co.il/amp/sport/1.1150682

לוקה מודריץ ב 400 אלף מדינמו דאגרב

(היה מסיים קריירה במרמורק)

לא יודע אם נשאר מאחור אבל בהחלט נראה שמוריניו קצת זורק בשנים האחרונות, כנראה שהמלחמה עם בארסה התישה אותו.

מרגיש לי כאילו פפ הפך אצלו לאובססיה. אין לו תשובות לזה ומתחפר יותר בגישה הנגטיבית- להגיב ולא ליזום, לנטרל ולא לתקוף.

ראמוס הגיע לריאל מסביליה כששיחק שם בלם.

זה נכון שהוא שיחק בריאל מגן ימני לאורך תקופה ארוכה מדי שעשתה לו עוול, אבל כל הברנבאו ידע שהוא צריך להיות בלם וזה התפקיד הטבעי והמתאים לו ביותר. מה גם שהוא שיחק בתפקיד הזה בשנים הראשונות שלו בריאל..

ראמוס הגיע לריאל מסביליה כששיחק שם בלם.

זה נכון שהוא שיחק בריאל מגן ימני לאורך תקופה ארוכה מדי שעשתה לו עוול, אבל כל הברנבאו ידע שזה התפקיד הטבעי והמתאים לו ביותר. מה גם שהוא שיחק בתפקיד הזה בשנים הראשונות שלו בריאל..

פאביו קאפלו הפך אותו למגן בלאו ברירה - חוץ מראמוס מיגל טורס היה המגן הימני היחיד בסגל והוא סוג של שפונגין הספרדי. ראמוס הראה ניצוצות כמגן ואפילו בישל גול לראול בקלאסיקו הראשון באותה עונה (בחיים אני לא אשכח את הגול הזה - על הראש של ליליאן טוראם) אבל לכולם היה ברור שזאת לא העמדה האמיתית שלו. מוריניו לא הפך אותו לבלם, ראמוס תמיד היה כזה.

פאביו קאפלו הפך אותו למגן בלאו ברירה - חוץ מראמוס מיגל טורס היה המגן הימני היחיד בסגל והוא סוג של שפונגין הספרדי. ראמוס הראה ניצוצות כמגן ואפילו בישל גול לראול בקלאסיקו הראשון באותה עונה (בחיים אני לא אשכח את הגול הזה - על הראש של ליליאן טוראם) אבל לכולם היה ברור שזאת לא העמדה האמיתית שלו. מוריניו לא הפך אותו לבלם, ראמוס תמיד היה כזה.

בדיוק מה שאני אומר. ערכתי את ההודעה שלי, יכול להיות שהשתמע ממנה משהו אחר.

מרגיש לי כאילו פפ הפך אצלו לאובססיה. אין לו תשובות לזה ומתחפר יותר בגישה הנגטיבית- להגיב ולא ליזום, לנטרל ולא לתקוף.

הוא אובססיבי לברצלונה ולפפ כי כמעט חתם שם, אבל אז יוהאן ז"ל הטיל וטו וקבע שפפ ייאמן. ויוהאן אפילו לא עבד בברצלונה.

אומרים שאחת הסיבות לזה היא שמוריניו היה העוזר של רובסון כשהחליף את יוהאן בברצלונה, שמעתי טענות שמוריניו הוא זה שהתעקש לשחרר את ג׳ורדי מחשש שיהיה גיס חמישי ויוהאן לא סלח לו על זה, לא יודע כמה זה נכון.

הוא אובססיבי לברצלונה ולפפ כי כמעט חתם שם, אבל אז יוהאן ז"ל הטיל וטו וקבע שפפ ייאמן. ויוהאן אפילו לא עבד בברצלונה.

אומרים שאחת הסיבות לזה היא שמוריניו היה העוזר של רובסון כשהחליף את יוהאן בברצלונה, שמעתי טענות שמוריניו הוא זה שהתעקש לשחרר את ג׳ורדי מחשש שיהיה גיס חמישי ויוהאן לא סלח לו על זה, לא יודע כמה זה נכון.

מוריניו היה מאמן ובעיקר אדם שונה עד שהגיע למדריד וליריבות מול פפ והברצלונה ההיסטורית שלו. הוא קיבל שם סטירות מקצועיות שהותירו אולי צלקות. משהו בביטחון התפורר. משהו בשליטה שלו על הדברים נסדק. היום, הוא אדם שחרד רק למורשת שלו. יונייטד? היא בכלל לא הסיפור הגדול מבחינתו. הוא הסיפור הגדול שלה. בעיני, זה מאד מאכזב ואפילו קצת חסר תקווה כל עוד הוא ימשיך(הלוואי ואטעה בענק).

מוריניו לא מאמן לקבוצה כמו יונייטד שאמורה לנצח לשלוט במשחק, הרבה משחקים שלה העונה היו איתו מביכים

אינטר שלו ניצחה ושלטה במשחקים. גם בריאל אלו היו הציפיות ממנו. לאחר תבוסה בייתית לברצלונה אם אני לא טועה, הוא הפך לציניקן של כדורגל.

הוא הגיע ליונייטד כמה שנים מאוחר מידי.

אינטר שלו ניצחה ושלטה במשחקים. גם בריאל אלו היו הציפיות ממנו. לאחר תבוסה בייתית לברצלונה אם אני לא טועה, הוא הפך לציניקן של כדורגל.

הוא הגיע ליונייטד כמה שנים מאוחר מידי.

אכן, מקווה שהשידוך הזה יסתיים כמה שיותר מהר

הייתי שמח לראות את קלופ ביונייטד אבל זה לא רלוונטי כבר

מוריניו היה מאמן מדהים עד השנה השלישית בריאל מדריד, הקבוצות שלו היו תענוג. זה התחיל להיסדק באמת ב-5-0, אבל זה היה תהליך מיצוי שחירפן אותו כנראה.

הכדורגל של ריאל שלו בליגה בעונת האליפות גבל בשלמות, מכונת שערים על ספידים.