Jump to content

הודעה קצת אישית

אורי

Recommended Posts

אין לו קשר למציאות?

למה?

כי אתה החלטת שערבים ישראלים ופלסטינאים זה אותו דבר?

ואני חושבת שגרמנים ואוסטרים זה אותו דבר, ובכלל זה ביזבוז שהם לא באותה מדינה.

ונראה אותך אומר למחתרת האירית, שהם בעצם גם בריטים, ממש כמו האנגלים. נראה אם תשאר ממך עצם.

זה כנראה לא המקום לויכוחים כאלה

אבל ההבדל היחיד בין שני ה"עמים" הללו הוא מקום מושבם ב-48' ואם ברחו או לא

אין שום הבדל תרבותי/אתני/היסטורי/דתי או כל שוני אחר המבדיל בין "עמים" (אלא אם את רוצה לפתוח את עצם המושג לדיון)

מעבר לזה שבעצם אין דבר כזה עם "פלסטיני", והוא בעצם הומצא בין היתר כדי לגרוף רווחים דיפלומטיים, אם אכן היה כזה הוא מאחד בתוכו את הערבים שישבו בשטחי א"י (מלבד עבר הירדן) ב-48', ולכן כולל הן את ערביי 67' והן את ערביי 48'.

וסתם לידע כללי, אין עם "בריטי" וההשוואה לגרמניה ואוסטריה לא רלוונטית (גרמניה עצמה מורכבת מכמה "עמים", אם כי יש קשר היסטורי הדוק בין חלקם לבין העם האוסטרי, הבווארים למשל), כך שלא הוכחת בעצם כלום.

ההבדל הוא ביחס שלהם כלפי היהודים. רוב הערבים ישראלים מתפרנסים מהיהודים וחיים אפילו יותר טוב מאלה שחיים בשטחים. קח לדוגמא ישוב פה באיזור שלנו, טירה שמו, ישוב ערבי שעד לפני תחילת האינטיפאדה היה שוקק חיים כל סופשבוע במאות ישראלים שקנו שם דברים מהסוחרים, מנפצים, לטבק, לחלקי חילוף למכונית ומה שלא תרצה (והכל חוקי כמובן... טוב נו, אף אחד לא מושלם, לפחות זה היה זול לאללה :) ). עכשיו, אין שם נפש חיה, הערבים שם הפסידו בשנים האחרונות מעל כמה מאות אלפי שקלים לדעתי, אם לא יותר. יצא לי ולאבי לדבר עם הרבה אנשים משם, ושתדע שאומנם זה לא כולם, אבל יש שם הרבה מאוד אנשים ששונאים (כן, שונאים) את החאמאס והחיזבאללה שגזלו מהם את ההכנסה שלהם וגרמו להם לחזור לחיי העוני. נראה לי די הגיוני שהם ישנאו אותם, כי עכשיו הילדים שלהם רעבים, והם מחוסרי עבודה, אולי בעצם הם יכולים ללכת לעבוד בתור פועלים בזויים פה בישראל, זה במידה שיתנו להם אשרת עבודה, וזה אם הם מוכנים שכדי שהם יגיעו לישראל הם יעברו מסע משפיל במחסומים שכולל חיפושים אלימים ע"י חיילים מתוסכלים שהחברה שלהם לא נתנה להם בשבת או שאבא לא נתן להם את האוטו (שלא תבינו, אני לא מזלזל בצה"ל חס וחלילה, דווקא פה מאוד מעריכים אותו), וכל זה כדי לקבל 10 שקל לשעה כדי לעמוד 12 שעות בשמש ולסחוב לבנים כשאיזה יהודי שמן צועק עליך כל היום כי הוא מרגיש עליך גבר כי אתה ערבי.

הנה לכם סיבה, שבגללה רוב הערבים ביישוב זה שונאים את החמאס, כמובן שיש את המיעוט שעושה רעש ושאותו התקשורת מראה כל הזמן, אבל תחשבו בהיגיון, אם אתם במקום הערבים טירה, בעד מי הייתם, אנחנו או החמאס? אלה שמוציאים לילדים שלהם אוכל מהפה או אלה שקונים מהם כל שבת במאות שקלים ומתנהגים אליהם בכבוד ובכיף? אלה שמכריחים אותם לעבור גהנום כדי להשיג עבודה או אלה שיושבים איתם בכיף על כוס קפה בבית שלהם בטירה ומדברים איתם בכיף על המצב בארץ, ספורט ועוד 1001 דברים? אני חושב שאני יודע את התשובה. ומי שלא הבין מי זה מי והתבלבל אז שיבין שהיחסים הטובים פה, הם בין היהודים, לערבים. ייתכן?

גם לטוניסאים יש אופי מסריח

ופרסים בכלל גנבים

שלא נתחיל לדבר על מרוקאים

מעניין מה תגידו אם אני אגיד מוות לכולם

ורק תזכורת קטנה, שאיראן (משם הגיעו הפרסים), מרוקו (משם הגיעו המרוקאים) וטוניס הן מדינות ערביות מוסלמיות לכל דבר.

אני מכירה אין ספור יהודים גועליים שהחיים בכדור הארץ היו משתפרים בלעדיהם, אז? כולם לים? להרוג אותם?

צהוביאה?!

אל תשחקי אותה חכמה גדולה, כי את משחקת אותה!

עצם העובדה שאמרת שאיראן מדינה של ערבים, מראה על רמת הידע שלך בנושא הזה.

יש מדינות באפריקה הרחוקה ובאסיה שהם מדינות מוסלמיות לכל דבר אבל לא ערביות!

איראן+טורקיה= מדינה מוסלמית, לא ערבית (:

ואל תתוכחי איתי על זה כי הוכחות?! יש לי :)

בכל מקרה, את תמצאי בכל מקום בעולם אנשים "רעים" שנוגדים לדעות שלך! עצם העובדה שכרגע הערבים נוגדים בהרבה מאוד דעות ליהודים אז אין פלא שהיהודים ישנאו אותם...

צהוביא? את נהנת שערבי בא ומפוצץ ת'צמו והממשלה בסופו של דבר לא עושה כלום?!

בכל מקרה, אתמול הגעתי עם כמה חברים לבית שאן, חבר שלי נעצר בתחילת המשחק שכביכול הוא התגרה באוהדי נצרת עם דגלי ישראל וכל הבולשיט הזה...

הדרך חזרה? חזרה מאוחר מאוד בלילה!

בגלל מה? בגלל שהבחור הזה הביא כמה דברים ושר שירים בחוץ שאגב? היו ללא קריאות נאצה לערבים...

לא היו קללות ולא כלום, אלא רק שיר אחד מסכן "הר הבית בידינו"!

:)

קיצר באופן יחסי אני שונא הרבה ערבים שנמצאים בארץ...

ערבים ישראלים ערבים טובים? באופן יחסי (למרות שאני לא חושב ככה) לא פעם ולא פעמיים הערבים הישראלים "הטובים" התפוצצו ובכך גרמו לנו להרוגים יהודים :(

מוות למשטרה, מוות לפלסטינים :P

ועוד משהו צהוביאה?!

תורידי גם ת'טון הזה בבקשה...

טוניסאים אופי מסריח?

פרסים גנבים?

את מדברת לא לעניין, ואגב?

כמה חברים פרסים, טוניסאים שאתה מכירה שהם כאלה?

2,3?

אמממ אמרתי ת'כול.. <_<

אתה משחק אותה טמבל?

א. זה מקום שקדוש להם ולנפנף להם את זה מול העיניים שזה לא שלהם זה התגרות אדירה

ב. כבשנו את הר הבית תוך כדי קרבות שבהם הרגנו ערבים רבים, זה בכלל מעבר לגבול.

"מוות למשטרה, מוות לפלסטינים"

למה אתה מאחל מוות לפלסטינים?

אני לא צריך להרצות לך עכשיו איזה תגובה מפגרת כרגע כתבת.

אני מבקש שתפעיל שיקול דעת שנית , ותסיק מסקנות.

ערב טוב וצהוב !

אתה משחק אותה טמבל?

א. זה מקום שקדוש להם ולנפנף להם את זה מול העיניים שזה לא שלהם זה התגרות אדירה

ב. כבשנו את הר הבית תוך כדי קרבות שבהם הרגנו ערבים רבים, זה בכלל מעבר לגבול.

ונצרת לא התגרו?

משטרה ישראלית עצרה יהודי שמנגד היו קריאות לא פחות יפות!

אין כזה דבר להיוולד בצד הטוב של הגדר.

אנחנו בנינו את הצד שלנו כמו שצריך, זה שהרש"פ משתמשת בכל הכספים שהיא קיבלה כדי לנפח לערפאת את החשבון הפרטי ולקנות חומרי נפץ זה כבר בעיה שלהם.

אם כל הערבים כאלה אוהבי שלום למה אין אצלם הפגנות למען השלום ? למה לא קם מנהיג ערבי ואומר "נפסיק את הפיגועים באופן חד צדדי" (כמו שהם מצפים מאיתנו להפסיק את החיסולים באופן חד צדדי).

ובואפן כללי יותר - אם צריכים לתת להם מדינה למה לא מגיעות שאר מדינות ערב ונותנות את חלקן, אם הדאגה שלהם לפלשתינאים כזאת גדולה (כמו שהם מציגים אותה) שגם ירדן תיתן אדמה, שמצרים וסוריה יתנו להם משאבים.

תפסיקו להיות שק החבטות של העולם.

הבעיה היא שכל הכסף שהפלסטינאים מקבלים הם מפנים לטרור\עראפת (אותו דבר).

עד שלא יקום מנהיג ערבי אמיץ שיקבל גב מישראל ויסחוף איתו את כל הערבים שמאמינים בשלום (ויש מספיק כאלה להבצע מהפיכה, בעזרתנו) לא יקרה פה כלום.

זיו ציפיתי לאיזה בומבה :)

יאללה זיו להתפוצץ על הפורום !

הרש"פ מקבלת כספים מכל מקום בעולם, עזרה מהאו"מ, מוועדת ז'נבה (יש להם כוחות הומוניטריים כאלה), ממדינות רבות מאירופה, מכל העולם הערבי.

ולא מצליחים לבנות שום דבר ! למה ? כי הכל הולך לערפאת ולטרור.

ומה כולם אומרים "נחכה למנהיג הערבי שיסחוף אותם" - למה איפה היה ערפאת ?

איפה היה ערפאת שברק הביא לו את כל מה שהוא רוצה ? במו"מ (אם אפשר לקרוא לזה ככה, המו"מ מורכב ממשא ומתן, במקרה של ברק וערפאת בקמפ דיוויד זה היה נראה כמו מתן ומתן. הם קיבלו 95% אחוז מהשטח שהם דרשו, נשקים לצבא, הכרה במדינה פלשתינאית, מליארדי שקלים מכל העולם וכל מה שהם הבטיחו זה "הכרה במדינה ישראל, לעשות יותר למען חיסול תשתיות הטרור (כאילו שאפשר לעשות פחות לחיסול הטרור) ולהפסיק את ההסתה".

וגם לזה ערפאת סירב.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.