Jump to content

מכבי "פלאפון" תל אביב

Raumdeuter

Recommended Posts

חברת פלאפון תהיה נותנת החסות הראשית של מכבי תל אביב בשלוש השנים הקרובות. לוגו החברה פלאפון G5 יתנוסס בחזית החולצות של אלופת המדינה ושל קבוצת הנוער. החסות עשויה להשתנות בהתאם לזכייה באליפות או בגביע המדינה כמו גם במקרה של העפלה לשלב הבתים של ליגת האלופות.

בעולם ישנה מגמה בשנים האחרונות של חברות תקשורת מובילות המלוות קבוצות כדורגל מצליחות: באיירן מינכן, מנצ'סטר סיטי, אינטר ועוד. מדובר במגמה המשלבת ערכים של מובילות, הישגיות וחדשנות המזוהים עם ענף הספורט ועולם התקשורת המהווה חלק מהאסטרטגיה של מכבי תל אביב.

בן מנספורד, מנכ"ל מכבי תל אביב: "מועדון הכדורגל מכבי תל אביב שמח לקבל בברכה את נותנת החסות הראשית החדשה פלאפון – ספקית הסלולר המובילה בישראל. בחברת פלאפון מצאנו שותפה טבעית החולקת איתנו את אותם ערכים של סטנדרטים גבוהים, חדשנות, ומצוינות בתחומה כמו גם מחויבות חזקה לתרומה לקהילה. טכנולוגיית G5 החדשה של פלאפון מביאה יתרונות רבים ותספק לאוהדים שלנו חוויה משודרגת שטרם נראתה במגרשי הכדורגל בישראל. אנו שמחים לצרף את פלאפון למשפחת מכבי."

אילן סיגל, מנכ"ל פלאפון: "אנו גאים על שיתוף הפעולה עם הקבוצה המעוטרת ביותר בכדורגל ישראלי. שיתוף הפעולה בין חלוצת הסלולר בישראל 'פלאפון' לבין אלופת המדינה ומועדון הפאר  המעוטר ביותר בכדורגל הישראלי חשוב ומתבקש ואני משוכנע כי נכבוש יחד פסגות חדשות. מעבר למצוינות הספורטיבית של מכבי אנו שותפים יחד לערכי המובילות והמצוינות החינוכית והערכית. פלאפון שמה בראש מעייניה את התרומה לקהילה ולחברה בישראל ומאז ה-7 באוקטובר אנו תורמים ומסייעים ללא לאות לכוחות הביטחון, המפונים ומשפחות החטופים. אני סמוך ובטוח ששיתוף הפעולה בינינו הוא אבן דרך בקידום תרבות הספורט בישראל שאנו כה זקוקים לה בתקופה זו. אני מאחל למכבי הצלחה בזירה האירופית ובזירה המקומית ובטוח שתייצג את ישראל בכבוד."

3 דקות לפני, יהיה טוב said:

להתכונן להרבה בדיחות שעל החולצה שלנו יהיה רשום קיצור של gate 5

חחח שום דבר לא יהיה כמו "הפועל בירה מכבי תל אביב"

5 דקות לפני, יהיה טוב said:

שלא ניפול בנקודת הG

מכבי לא משחקים טוב=אין קליטה איזורית

16 דקות לפני, danielone said:

יש קבוצה בארץ שיכולה להביא חסות ביותר ממליון דולר לעונה? סחתיין גדול למכבי. מכובד מאוד

אצל דוד קובי משלמים יותר

52 דקות לפני, Raumdeuter said:

חברת פלאפון תהיה נותנת החסות הראשית של מכבי תל אביב בשלוש השנים הקרובות. לוגו החברה פלאפון G5 יתנוסס בחזית החולצות של אלופת המדינה ושל קבוצת הנוער. החסות עשויה להשתנות בהתאם לזכייה באליפות או בגביע המדינה כמו גם במקרה של העפלה לשלב הבתים של ליגת האלופות.

בעולם ישנה מגמה בשנים האחרונות של חברות תקשורת מובילות המלוות קבוצות כדורגל מצליחות: באיירן מינכן, מנצ'סטר סיטי, אינטר ועוד. מדובר במגמה המשלבת ערכים של מובילות, הישגיות וחדשנות המזוהים עם ענף הספורט ועולם התקשורת המהווה חלק מהאסטרטגיה של מכבי תל אביב.

בן מנספורד, מנכ"ל מכבי תל אביב: "מועדון הכדורגל מכבי תל אביב שמח לקבל בברכה את נותנת החסות הראשית החדשה פלאפון – ספקית הסלולר המובילה בישראל. בחברת פלאפון מצאנו שותפה טבעית החולקת איתנו את אותם ערכים של סטנדרטים גבוהים, חדשנות, ומצוינות בתחומה כמו גם מחויבות חזקה לתרומה לקהילה. טכנולוגיית G5 החדשה של פלאפון מביאה יתרונות רבים ותספק לאוהדים שלנו חוויה משודרגת שטרם נראתה במגרשי הכדורגל בישראל. אנו שמחים לצרף את פלאפון למשפחת מכבי."

אילן סיגל, מנכ"ל פלאפון: "אנו גאים על שיתוף הפעולה עם הקבוצה המעוטרת ביותר בכדורגל ישראלי. שיתוף הפעולה בין חלוצת הסלולר בישראל 'פלאפון' לבין אלופת המדינה ומועדון הפאר  המעוטר ביותר בכדורגל הישראלי חשוב ומתבקש ואני משוכנע כי נכבוש יחד פסגות חדשות. מעבר למצוינות הספורטיבית של מכבי אנו שותפים יחד לערכי המובילות והמצוינות החינוכית והערכית. פלאפון שמה בראש מעייניה את התרומה לקהילה ולחברה בישראל ומאז ה-7 באוקטובר אנו תורמים ומסייעים ללא לאות לכוחות הביטחון, המפונים ומשפחות החטופים. אני סמוך ובטוח ששיתוף הפעולה בינינו הוא אבן דרך בקידום תרבות הספורט בישראל שאנו כה זקוקים לה בתקופה זו. אני מאחל למכבי הצלחה בזירה האירופית ובזירה המקומית ובטוח שתייצג את ישראל בכבוד."

זה בפער הטקסט הכי מצחיק שמכבי אי פעם העלתה לאתר הרשמי.

ערכים משותפים, חוויה משודרגת... כמה מילים בשביל להגיד "הם הציעו סכום כסף מכובד".

52 דקות לפני, יהיה טוב said:

אני דווקא חשבתי על החמישיות בדרבים ועל הכוכב החמישי.

@Omer כנראה שסכום הכסף שמכבי סגרו עם פלאפון הוא באזורי שבירת שיא ישראלי לחסות ראשית או משהו קרוב לזה אם הם העלו טקסט כזה מצחיק.

8 דקות לפני, elad5050 said:

12 מיליון לכל התקופה, 4 מיליון לשנה. כמה זה חסר תקדים? היו חסויות גבוהות מזה?

@המכבייה

@החתול הצהוב

@מכביפדיה

יש סיכוי שמישהו ממכם יוכל לשפוך אור על הסוגייה?

45 דקות לפני, elad5050 said:

12 מיליון לכל התקופה, 4 מיליון לשנה. כמה זה חסר תקדים? היו חסויות גבוהות מזה?

ממה שמצאתי ב-18/19 מכבי, חיפה וק"ש כולן קיבלו סכום דו ספרתי לעונה, העניין הוא שקיבלו את זה מעצמן כי הספונסרים היו מיטש, שחר ושרצקי בהתאמה.

https://www.one.co.il/Article/326030.html

בגדול כרגע יש שני מועדונים גדולים בישראל ולחיפה אין ספונסר, אז סביר להניח שהסכום שלנו הכי גבוה בליגה. לגבי היסטוריה אני לא יודע. כשישראל-קנדה חתמו דיברו על מיליון דולר לפני מענקים, והפעם האחרונה שהיה לנו ספונסר לפני זה היתה שברולט ב-08/09 לדעתי, שזה גם איזור הזמן של הפעם האחרונה שהפועל ת"א היתה רלוונטית ולכן סביר להניח שגם קיבלה סכומים גדולים בהתאם לתקופה.

שברולט היו אחלה ספונסר אגב, הלוגו הזהוב השתלב טוב בחולצה. יש לי איפשהו את המשבצות מאותה עונה, מעניין אם עולה עליי עדיין.