Jump to content

מלפפוני יורוליג

ravid

Recommended Posts

חתם ווניין גבריאל. לעניות דעתי הלא מקצועית, בלי לראות אותו משחק- יורש לנואל פליקס. יותר מדי דגלים אדומים. לא רמה של חמישיה. ריבאונדר וחוסם טוב, וזהו. מקווה שאני טועה.

חתם ווניין גבריאל. לעניות דעתי הלא מקצועית, בלי לראות אותו משחק- יורש לנואל פליקס. יותר מדי דגלים אדומים. לא רמה של חמישיה. ריבאונדר וחוסם טוב, וזהו. מקווה שאני טועה.

לפני9 שעות , ravid said:

דווקא החתמה טובה לדעתי, נייד וקולע מבחוץ - מתאים לקטש מאוד

3 דקות לפני, מנג'ר יונייטד said:

דעתך?

שחקן טיל אבל בפציעה הראשונה, והיא תגיע, הקבוצה תקרוס

לפני3 שעות , car.garsia said:

שורטס לידו? חלום מוגזם לדעתי.

שורטס לא מוכח ברמות האלה, וגם תהיה בעיית סייז רצינית בסגל כזה. נקבל פייר ג'קסון ונוריס קול חדשים. רק רכז יורוליג בכיר או במינימום קומבו גארד מבחינתי, אחרת לא תהיה עונה. 

Just now, ravid said:

שורטס לא מוכח ברמות האלה, וגם תהיה בעיית סייז רצינית בסגל כזה. נקבל פייר ג'קסון ונוריס קול חדשים. רק רכז יורוליג בכיר או במינימום קומבו גארד מבחינתי, אחרת לא תהיה עונה. 

שורטס בעיניי רק מחכה להתפוצץ ביורוליג, יותר משאשמח שזה יהיה אצלנו. 

אל תשכח שסקוטי בא אלינו גם עם רזומה של טופ יורוקאפ בלבד והתפוצץ פה. מאמין שזה יקרה גם עם שורטס. 

לפני8 שעות , car.garsia said:

שורטס בעיניי רק מחכה להתפוצץ ביורוליג, יותר משאשמח שזה יהיה אצלנו. 

אל תשכח שסקוטי בא אלינו גם עם רזומה של טופ יורוקאפ בלבד והתפוצץ פה. מאמין שזה יקרה גם עם שורטס. 

יתפוצץ או לא יתפוצץ... להוציא את 19/20 הקבוצה היתה על הפנים

לפני7 שעות , פנחס שוף said:

מה אומרים על החדש של הפועל?

שהם היום הקבוצה הבכירה בישראל. אנחנו צריכים לחשב מסלול מחדש.

2 אופציות :

-עופר ינאי שנה מהיום יתגלה כמשה חוגג/ גומא אגייאר.

-3 שנים בערך הפועל קבוצת פיינל פור יורוליג.

לפחות מכבי לא יצטרכו ללכת לקבל בראש במגרש הקטן שלהם, אין סיכוי שינאי לא מעביר אותם ליד אליהו עם הקבוצה הזאת.

מכבי כבר היו בשלב של לזרוק מיליונים על שחקני NBA בינוניים וזה לא עבד. 

הפואנטה זה לבנות קבוצה שתתחבר בסוף ולא רק לשפוך כסף על שמות. 

מקווה מאוד שהקבוצה שמכבי תבנה תצליח להתחבר. 

4 דקות לפני, עידן מוסקונה said:

מכבי כבר היו בשלב של לזרוק מיליונים על שחקני NBA בינוניים וזה לא עבד. 

הפואנטה זה לבנות קבוצה שתתחבר בסוף ולא רק לשפוך כסף על שמות. 

מקווה מאוד שהקבוצה שמכבי תבנה תצליח להתחבר. 

עזוב את בברלי, הוא לא הנקודה.

תראה את פאו, לפני שנתיים הסריחו את הפרקט והעונה הבעלים הפסיכופט שלהם החליט להשתולל והם לקחו את הכל, גם אם לא העונה, כסף בסוף מנצח הכל. ( אם הפועל ביורוליג, בסכומים המדוברים הוא בקלות מביא לפה שחקנים כמו ווילבקין ובולדווין )

השאלה מה הסיפור של עופר ינאי

סוף סוף קצת נחת. מה שלא ברור לי זו ההחלטה לשחרר את קליבלנד. לדעתי שחקן סבבה שמוכן להישאר פה וסביר להניח שעונה 2 שלו הוא ישתפר, לא רואה שמביאים לפה שחקן יותר טוב עם כל התירוצים של התקציב והמלחמה.

מישהו יכול לסכם איך הסגל אמור להיראות? עושה רושם שלמעט הקו הקדמי, עם גבריאל, ריברו, סורקין, הורד וג'ייק כהן, שגם הם לא מספיק איכותיים בשביל היורוליג ועמוסים בסימני שאלה, יש הרבה שחקנים משלימים וחוסרים בעמדות 3-1. אם עקבתי נכון, בלאט, דיברתולומיאו, לויד ורנדולף הם היחידים שחתומים בעמדות האלה. 

On 17.7.2024 at 10:34, yello said:

השאלה מה הסיפור של עופר ינאי

נראה כמו הכלאה של גאידמק (מבחינת הכל כאן ועכשיו והשמות שהביא לבית"ר כמו ארדילס ולרואה) וגומא אגייאר, יחד עם בולשיט של קואצ׳רים בסגנון "אין דבר כזה בלתי אפשרי". הוא נשמע בראיונות כמו בן 15 מתלהב וגורם למשה חוגג להישמע צנוע ושקול. כרגע אין ספק שהוא טוב להפועל, אבל מה שמעודד זה האימפולסיביות שבה הוא שופך כספים בלי הכרה, ראו סיפור השעונים שבטח הלכו לפח. לאורך זמן אני לא מאמין שזה יחזיק אם הוא לא יירד לקרקע, מה שנקווה שלא יקרה עד שיימאס לו.

58 דקות לפני, מנג'ר יונייטד said:

מישהו יכול לסכם איך הסגל אמור להיראות? עושה רושם שלמעט הקו הקדמי, עם גבריאל, ריברו, סורקין, הורד וג'ייק כהן, שגם הם לא מספיק איכותיים בשביל היורוליג ועמוסים בסימני שאלה, יש הרבה שחקנים משלימים וחוסרים בעמדות 3-1. אם עקבתי נכון, בלאט, דיברתולומיאו, לויד ורנדולף הם היחידים שחתומים בעמדות האלה. 

ככה:

1. בלאט, מאייר?, זר

2. לויד, ג'ון די, אולי זר לפה.

3. רנדולף, מנקו, אולי זר גם לפה. 

4. הורד, ג'ייק כהן, ריימן?

5. ריברו, גבריאל, סורקין

1. חסרים 2-3 זרים. אני באמת מעדיף שיביאו 2 זרים איכותיים מאשר לפצל את הכסף ולהביא לי זר שמיני בינוני סטייל תומאסון.

2. הקו הקדמי די תלוי בהימור של גבריאל כמחליף לניבו. אני לא חושב שעמדה 4 נחלשנו יותר מידיי מתחילת שנה שעברה בהתחשב בזה שקולסון שיחק לרוב 3 ושיחקו שם הרבה פעמים ווב/ג'ייק כהן או אחד מהסנטרים. יש עומק טוב בקו הקדמי. הקו האחורי יותר מדאיג. בעיקר עמדת הרכז ועמדה מספר 3.