Jump to content

מי יהיה המאמן הבא? לעונת 2024/25

Recommended Posts

4 דקות לפני, איתי-מכביסט said:

ערוץ הזפורט במסע השחרה מדהים למאמן סבבה הכל מועמד . מאז שפורסם השם שלו הם כבר עם 2 כתבות שרק מתארות כמה הוא גרוע 

האמת שהמועמדים די מביכים..

7 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

לא מאמין אבל אם זה יקרה אז זה יהיה יום הכיפורים של התקשורת

אני יותר בכיוון של יום הכיפורים של הנהלת מכבי, מה התקשורת קשורה? זו תיהיה בושה שאין כדוגמתה, הוא מאמן בכיין, חלש מאוד ויהיה הכי ברור שהוא כאן רק בגלל שאי אפשר להביא מאמן זר טוב. 

27 דקות לפני, snufkin said:

האמת שהמועמדים די מביכים..

שמע ממש לא מתאים לך האובססיה הזו או שכן וסתם הערכתי אותך על יתר המידה

תהנה

יש שם כמה כאלו שתואמים את בליל השטויות שאתם מפזרים כאן

1 דקה לפני, MTA For Ever said:

שמע ממש לא מתאים לך האובססיה הזו או שכן וסתם הערכתי אותך על יתר המידה

סתם הערכת אותי

17 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

לא מאמין אבל אם זה יקרה אז זה יהיה יום הכיפורים של התקשורת

גם אני הבנתי שרוני לוי נצפה היום עם מנספורד מפרק לאפה שווארמה אצל אמיל, אולי גם שם מתפתח משהו.

אם עניין המאמן מסתבך(וככה זה נראה) אז שימנו ישראלי שלא יזדקק לזמן התאקלמות. זאת הולכת להיות עונת מעבר והסתגלות בכל מקרה. 

19 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

אני יותר בכיוון של יום הכיפורים של הנהלת מכבי, מה התקשורת קשורה? זו תיהיה בושה שאין כדוגמתה, הוא מאמן בכיין, חלש מאוד ויהיה הכי ברור שהוא כאן רק בגלל שאי אפשר להביא מאמן זר טוב. 

התכוונתי שאף אחד לא פרסם שהוא מועמד, איך זה לא דלף

Just now, ClinteastwoodFan said:

דווקא פורסם בכל מקום שהוא תוכנית הגיבוי

Just now, ClinteastwoodFan said:

ומי אמר שהוא מועמד ?

4 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

כמו שכתבו פה " הסביבה של ברדה.."

בסדר אז תגיד גם  " הסביבה של רוני לוי טוענת שמנספורד מדבר איתו כל יום "

מה יש להפסיד ?

On 13.6.2024 at 20:23, מכביסט לעד said:

גם פפ פרופיל שמתאים לנו. זה לא עוזר לנו אם לא ידוע שהם מוכנים לבוא לאמן פה. 

אני בטוח שיש עוד לא מעט שמות שיכולים להתאים ולא הוזכרו פה. 

מסתבר שפפ כן מוכן לבוא לאמן אצלנו

אנחנו צריכים להיות קצת יותר סלחניים כלפי עצמנו ובכלל. מכבי, כמו המון גופים אחרים במדינה, מתקשה. אובייקטיבית, המצב קשה. שום דבר הוא לא כרגיל אז בטח שהכדורגל לא יהיה כרגיל. אני בטוח שמנסים לעשות את הטוב ביותר. 

Just now, המכבייה said:

אנחנו צריכים להיות קצת יותר סלחניים כלפי עצמנו ובכלל. מכבי, כמו המון גופים אחרים במדינה, מתקשה. אובייקטיבית, המצב קשה. שום דבר הוא לא כרגיל אז בטח שהכדורגל לא יהיה כרגיל. אני בטוח שמנסים לעשות את הטוב ביותר. 

זה ברור. 

1 דקה לפני, המכבייה said:

העונה הזאת הולכת להיות הזויה לא פחות מקודמתה. באסה שעד שאנחנו לוקחים אליפות יש מלחמה או קורונה למנוע מאיתנו למנף את ההצלחה. 

Just now, מכביסט לעד said:

העונה הזאת הולכת להיות הזויה לא פחות מקודמתה. באסה שעד שאנחנו לוקחים אליפות יש מלחמה או קורונה למנוע מאיתנו למנף את ההצלחה. 

אכן. יהיה קשה באמת למנף, צריך לשרוד עם מה שיש. 

18 דקות לפני, המכבייה said:

אני בטוח שמנסים לעשות את הטוב ביותר. 

הדבר הכי גרוע שיכול לקרות זו התפשרות על מאמן ישראלי כי זה הדבר הכי נוח לעשות בסיטואציה הנוכחית וכל עוד זה לא קורה אני רגוע וסומך עליהם בעיניים עצומות כי הם לא סוטים מהדרך חרף המצב המאתגר.

אם המאמן הזר שיגיע יהיה טוב או לא זו משוואה שתמיד תהיה קיימת בין אם אנחנו בתקופת מלחמה או לא, זו הבעיה הכי גדולה שהחכמים כאן לא תופסים.

כמעט ולא היה מאמן שנחת כאן שלא לכלכו עליו, גיכחו וירדו עליו עם כל מיני זיוני שכל על ״רזומה״ וכתבות סרק של גופי התקשורת המופלאים כאן, אפילו על הטוב ביותר שהגיע לכאן.

52 דקות לפני, המכבייה said:

אין בעיה הכל מובן ומצד שני מלחמה הייתה בעצם על כמעט כל העונה, בהינתן הנתון הזה ובהינתן שהיה ברור שקין לא נשאר(כל מי שטוען אחרת פשוט משקר לעצמו), בכר היה חייב להיות כאן. תחשוב שעכשיו חיפה הייתה זאת שתקועה. 

1 hour ago, אליהו_הנביא said:

אין בעיה הכל מובן ומצד שני מלחמה הייתה בעצם על כמעט כל העונה, בהינתן הנתון הזה ובהינתן שהיה ברור שקין לא נשאר(כל מי שטוען אחרת פשוט משקר לעצמו), בכר היה חייב להיות כאן. תחשוב שעכשיו חיפה הייתה זאת שתקועה. 

מיטש העריך את ההישארות שלו אחרי הטבח, ככה מיטש נוהג כשהוא מעריך. והיה גם מאבק אליפות צמוד, כל רעשי הרקע האלה אולי אפילו הפריעו לדגו וחיפה.

ובאופן טבעי, מיטש נוטה להערכת יתר של הארגון שלו, זה טבעי. הוא יותר בטוח מאיתנו האוהדים ביכולת של המערכת להתגבר על קשיים.