Jump to content

מי יהיה המאמן הבא? לעונת 2024/25

Recommended Posts

16 דקות לפני, judymaccabi said:

כל הזמן מופתעת מחדש. אין מאמן שהגיע לפה ולא היו תלונות עליו לפני האימון הראשון. 6 אליפויות ב12 שנה זה לא מספיק בשבילם. עם מאמנים ישראלים היינו זוכים בפחות

אני חושב שזה נובע מהסיבה שנמאס להיות קרש קפיצה עבור מאמנים לי אישית נמאס משכירי החרב האלו

שבמקרה הטוב עוזבים אחרי עונה ומקרה הרע  לא מסיימים אותה. לפי הנתון הזה של 6 אליפויות ב12 שנים 
לא סביר כמות המאמנים שהיו פה אני די בטוח שאנשים פה סה"כ רוצים יציבות, שגם אחרי עונה של אליפות
אנחנו שוב בנקודת ההתחלה ועם חוסר וודאות גדול להמשך. יודעים להוציא שחקנים טאלנטים מהאקדמיה
אני חושב שבשלה העת למאמן כזה.  אנחנו מועדון מספיק גדול גם באירופה כדי שלא ירקו לנו בפנים כל פעם מחדש.

40 דקות לפני, Matanbiton said:

אני חושב שזה נובע מהסיבה שנמאס להיות קרש קפיצה עבור מאמנים לי אישית נמאס משכירי החרב האלו

שבמקרה הטוב עוזבים אחרי עונה ומקרה הרע  לא מסיימים אותה. לפי הנתון הזה של 6 אליפויות ב12 שנים 
לא סביר כמות המאמנים שהיו פה אני די בטוח שאנשים פה סה"כ רוצים יציבות, שגם אחרי עונה של אליפות
אנחנו שוב בנקודת ההתחלה ועם חוסר וודאות גדול להמשך. יודעים להוציא שחקנים טאלנטים מהאקדמיה
אני חושב שבשלה העת למאמן כזה.  אנחנו מועדון מספיק גדול גם באירופה כדי שלא ירקו לנו בפנים כל פעם מחדש.

מבין מה אתה אומר, אבל המציאות היא שהליגה שלנו לא אטרקטיבית, והיא קרש קפיצה לשחקנים ומאמנים, כמו הרבה ליגות בינוניות  אחרות באירופה...

באתכלס, מה זה משנה איזה מאמן בא? 
הגיעו לפה מאמנים עם רזומה והיו גרועים

והגיעו לפה מאמנים בלי רזומה בכלל ולקחו אליפות

אי אפשר לדעת כלום עד ינואר.

לפני1 שעה , turgi said:

מה הבעיה? אם רוצים דמות שנואה שזכתה בגביע, לפחות להביא אחד שעשה הישגים עם מועדונים קטנים.

יש פער בין איך שאנחנו תופסים את ברדה, לדעתי הוא הרבה יותר טוב ממה שתופסים ממנו כאן בפורום. הוא לא פתרון אידיאלי ולא מתקרב לזה, הוא לא בכר (כרגע) ולא קרוב אבל מצד שני לא כל אדם עם דרכון זר בהכרח יהיה טוב ממנו. הרשומה של פפ לא מראה אפילו עונה אחת מוצלחת כמאמן ראשי, חוץ מהשם ומהקרבה המרגשת לבלינגהאם אין שם כלום. הלוואי ויצליח

לפני3 שעות , snufkin said:

איזה גניבת דעת "מעגל הזרים שהביאו אליפויות" כאילו כחצי מהם לא נכשלו. "זר" זו לא מילת קסם להצלחה ואם אין ברזומה איזה 2 עונות לרפואה של תוצאות סבירות, למה שזה יצליח כאן? תמיד יש סיכוי שאולי אבל אם אין הישגים ב 10 שנות אימון, לא בטוח שעדיף על ישראלי שלפחות מכיר את הליגה ואת הסגל. דרכון זר לא אומר שהוא בהכרח טוב מהם.

אנחנו את הטעות הגדולה עשינו עם בכר (פעמיים)

אתה מתעלם מהעובדה שהליגה פה יותר חלשה מהליגות באירופה, אם היא לא הצליח שם לא אומר שלא יצליח פה.

27 דקות לפני, Matan_L said:

כתבת השחרה בספורט5, כנראה שזה סגור

דווקא לא, הם משחירים אותו עצם היותו מועמד.
גם למייקל ביל הזה הם הנפיצו איזה סיפור עם משתמש טוויטר פקטיבי ובוטים.
פשהקאתי כולה העתיק מטוכמן ורז אמיר

19 דקות לפני, Matanbiton said:

דווקא לא, הם משחירים אותו עצם היותו מועמד.
גם למייקל ביל הזה הם הנפיצו איזה סיפור עם משתמש טוויטר פקטיבי ובוטים.
פשהקאתי כולה העתיק מטוכמן ורז אמיר

גם אם מביאים את יורגן קלופ פשיקרתי ימצא איזה לכלוך בשביל לטנף עליו

3 דקות לפני, הנדון said:

"לקח אליפות כשהפרמיירליג הייתה חלשה באותה עונה"

לפני1 שעה , Davidna said:

באתכלס, מה זה משנה איזה מאמן בא? 
הגיעו לפה מאמנים עם רזומה והיו גרועים

והגיעו לפה מאמנים בלי רזומה בכלל ולקחו אליפות

אי אפשר לדעת כלום עד ינואר.

תודה.

כאילו 12 שנה לא לימדו אנשים שום דבר.

12 דקות לפני, Elirandani said:

"לקח אליפות כשהפרמיירליג הייתה חלשה באותה עונה"

"הקולות שלא נחשפתם אליהם מחדר ההלבשה בליברפול"

לפני5 שעות , snufkin said:

צחוק, צחוק אבל כנראה יותר טוב ממה שנביא. דובל הביא כאן שמות של מאמנים מצליחים (שלא היה סיכוי שיבואו האמת), נמתין לתגובתו על פפ הפחות מוצלח.

אולי עדיף כבר ברדה

סנופקין מה הקטע עם היח״צ שאתה דופק על ברדה מתחילת החודש ?

הוא לא עדיף בשום צורה על אף אחד

15 דקות לפני, MTA For Ever said:

סנופקין מה הקטע עם היח״צ שאתה דופק על ברדה מתחילת החודש ?

הוא לא עדיף בשום צורה על אף אחד

איזה יחצ.. אני חושב שהוא סביר ועדיף על מאמן זר שנכשל בכל הקריירה שלו עד עכשיו. הלוואי והיה מאמן טוב יותר בקנה, כרגע זה לא נראה כך

22 דקות לפני, snufkin said:

איזה יחצ.. אני חושב שהוא סביר ועדיף על מאמן זר שנכשל בכל הקריירה שלו עד עכשיו. הלוואי והיה מאמן טוב יותר בקנה, כרגע זה לא נראה כך

די מדהים שברדה נתפס כמאמן לגטימי, אפילו מימר עדיף על ברדה.

58 דקות לפני, turgi said:

תודה.

כאילו 12 שנה לא לימדו אנשים שום דבר.

גם מי ישמע איזה ליגה יש פה,אפילו לא צריך להיות מאמן טוב להביא פה אליפות

לפני1 שעה , הנדון said:

תהיה כותרת "רב עם הכוכב שלו בעונה האחרונה וקרס בכל המפעלים, הפסיד פעמיים ליגת האלופות, שחצן מתנשא שנוהג לחשוב כובעים מוזרים, מי אתה יורגן קלופ?"

1 hour ago, snufkin said:

יח״צ זה לדחוף את השם שלו בכל הקשר כאשר ברור לכל בר דעת שהוא לא מאמן ראוי למכבי בשום סיטואציה קיצונית ככל שתהיה.

למיטב זכרוני הוא פוטר מבאר שבע עקב כישלון ולא עזב כי חיפש אתגר גדול יותר אחרי שהשיג את כל המטרות שלו אחרת לא היו מפטרים אותו מלכתחילה לא ?

איזה ניסיון יש לו על פני השמות שמוזכרים כאן ?

אני מעדיף מאמן שנכשל באנגליה מאשר מאמן שנכשל בליגת וואן זירו.

32 דקות לפני, MTA For Ever said:

יח״צ זה לדחוף את השם שלו בכל הקשר כאשר ברור לכל בר דעת שהוא לא מאמן ראוי למכבי בשום סיטואציה קיצונית ככל שתהיה.

למיטב זכרוני הוא פוטר מבאר שבע עקב כישלון ולא עזב כי חיפש אתגר גדול יותר אחרי שהשיג את כל המטרות שלו אחרת לא היו מפטרים אותו מלכתחילה לא ?

איזה ניסיון יש לו על פני השמות שמוזכרים כאן ?

אני מעדיף מאמן שנכשל באנגליה מאשר מאמן שנכשל בליגת וואן זירו.

בגלל שהוא ישראלי אתם ממהרים לשפוט את ברדה, בקריירת אימון קצרה של שנתיים וחצי הוא הביא גביע ומקום שני(זה אותו רזומה שהיה לבכר כשהיה בק"ש).
נכון שהוא יהיה הימור, אבל בשנת מלחמה כנראה שזה הזמן להמר, גם קלוטט בא עם רקורד לא מרשים במיוחד(חוץ מהגילוי של בלינגהאם).

1 דקה לפני, Double said:

בגלל שהוא ישראלי אתם ממהרים לשפוט את ברדה, בקריירת אימון קצרה של שנתיים וחצי הוא הביא גביע ומקום שני(זה אותו רזומה שהיה לבכר כשהיה בק"ש).
נכון שהוא יהיה הימור, אבל בשנת מלחמה כנראה שזה הזמן להמר, גם קלוטט בא עם רקורד לא מרשים במיוחד(חוץ מהגילוי של בלינגהאם).

מזה הבלוף של הגילוי של בלינגהאם? זה כמו גילוי של מסי או אמבפה.
מדובר בכוכב בקנה מידה עולמי מאמין שסומן מגיל צעיר ואם זה לא היה הוא אז המאמן הבא היה "מגלה" אותו

2 דקות לפני, Matanbiton said:

מזה הבלוף של הגילוי של בלינגהאם? זה כמו גילוי של מסי או אמבפה.
מדובר בכוכב בקנה מידה עולמי מאמין שסומן מגיל צעיר ואם זה לא היה הוא אז המאמן הבא היה "מגלה" אותו

ניסיתי להיות אופטימי ולחפש משהו לזכותו, מבחינת קריירת אימון הוא בקושי מחזיק בקבוצה חצי עונה בשנים האחרונות.

12 דקות לפני, Double said:

בגלל שהוא ישראלי אתם ממהרים לשפוט את ברדה

אולי די עם השקר הזה, זה בגלל שב"ש בכלל לא הייתה מאומנת תחתיו, איבדה את הראש בלא מעט משחקים והתבססה על נייחים. לא היה שם אפילו גרם של שיפור בתקופה שלו.