Jump to content

מי יהיה המאמן הבא? לעונת 2024/25

Recommended Posts

44 דקות לפני, Double said:

קצת יותר

IMG-7576.jpg

הוא עשה המון תפקידים ובהמון מדינות, אבל כמאמן ראשי החל רק ב - 2019. 

התחנה האחרונה שלו - הגיע במרץ (23') לטורפדו מוסקבה, בניסיון להשאיר אותה בליגה הראשונה, לא הצליח, ירד איתם ליגה ופוטר כבר באוקטובר (23') כשהם בליגה השנייה. זה בערך הממוצע שלו בכל אחת מהקבוצות שאימן בה כמאמן ראשי - מחזיק מעמד בין 5 חודשים ל - 7 חודשים.  מאז, הפיטורים ברוסיה, הוא ללא קבוצה ב-8 חודשים האחרונים. 

אני חושב, יש פה כאלה שיותר עוקבים ממני ואולי יתקנו אותי, שזה פרופיל מהפחות מרשימים שראינו מאז עבר לפורמט של מאמן וצוות זרים. 

צניחה חופשית... זה היה ברור בגלל המצב במדינה אבל הרזומה מאוד מדאיג. זה כבר לא ממש הימור כי די ברור שהוא לא מאמן מצליחן... לא עדיף כבר הימור על ישראלי?

3 דקות לפני, פנחס שוף said:

קראטסיץ פנוי?

צחוק, צחוק אבל כנראה יותר טוב ממה שנביא. דובל הביא כאן שמות של מאמנים מצליחים (שלא היה סיכוי שיבואו האמת), נמתין לתגובתו על פפ הפחות מוצלח.

אולי עדיף כבר ברדה

כל הרעיון הזה להביא מאמן זר ולהיות נעולים על זר גם אם אין לו שום דבר להציע מטריד אותי מאוד.
אני די בטוח שהוא לא היה האופציה הראשונה ומהמר שגם לא השנייה והשלישית.
פורסם שיש עוד מאמן על הפרק שגם זה לא מעודד במיוחד כשאנחנו יודעים מה פרופיל המאמנים שמחפשים לפחות על פי השמות שפורסמו
או ליתר דיוק סוגי המאמנים שיבואו לכאן בעת הזאת. צריך לקחת בחשבון שהמאמן שיחתום בסוף ככל הנראה מאמן כושל
שמקבל צ'אנס אחרון להציל את הקריירה שלו. 

לפני5 שעות , קובי השועל said:

עד כמה שאני יודע יש כבר מאמן שנסגר איתו הכל והצוות קצת חושש מהמצב או שמנסים חלופות בצוות(כולל פניה שנעשתה להדסון, אולי זה מסביר את ההצעה) או שאנשים בצוות מנסים להוריד את המאמן מהרעיון. באמת לא יודע מה קרה עם זה עד עכשיו אבל זה לא הבחור שטוכמן פרסם.

בלי שמות, כמה זמן אימן? הצלחות? כישלונות? משהו..

17 דקות לפני, judymaccabi said:

מדהימה אותי הנחרצות פה של אנשים עוד לפני שדרך יום אחד על הדשא והעביר אימון אחד

למה בעצם? זה אותם אנשים שקראו לזרוק את קין כל העונה שעברה.

שלא לדבר על הכמיהה לאיזה ישראלי שיושיע אותנו ממעגל הזרים הכושלים שהביאו רק שש אליפויות ואין סוף הישגים באירופה.

כאילו ברדה ואבוקסיס הם קבלני אליפויות

25 דקות לפני, turgi said:

שלא לדבר על הכמיהה לאיזה ישראלי שיושיע אותנו ממעגל הזרים הכושלים שהביאו רק שש אליפויות ואין סוף הישגים באירופה.

איזה גניבת דעת "מעגל הזרים שהביאו אליפויות" כאילו כחצי מהם לא נכשלו. "זר" זו לא מילת קסם להצלחה ואם אין ברזומה איזה 2 עונות לרפואה של תוצאות סבירות, למה שזה יצליח כאן? תמיד יש סיכוי שאולי אבל אם אין הישגים ב 10 שנות אימון, לא בטוח שעדיף על ישראלי שלפחות מכיר את הליגה ואת הסגל. דרכון זר לא אומר שהוא בהכרח טוב מהם.

אנחנו את הטעות הגדולה עשינו עם בכר (פעמיים)

13 דקות לפני, snufkin said:

איזה גניבת דעת "מעגל הזרים שהביאו אליפויות" כאילו כחצי מהם לא נכשלו. "זר" זו לא מילת קסם להצלחה ואם אין ברזומה איזה 2 עונות לרפואה של תוצאות סבירות, למה שזה יצליח כאן? תמיד יש סיכוי שאולי אבל אם אין הישגים ב 10 שנות אימון, לא בטוח שעדיף על ישראלי שלפחות מכיר את הליגה ואת הסגל. דרכון זר לא אומר שהוא בהכרח טוב מהם.

אנחנו את הטעות הגדולה עשינו עם בכר (פעמיים)

גניבת דעת זה להציג כשלונות של זרים כאילו ישראלים זה מאה אחוז הצלחה.

אני לא נגד מאמן זר והייתי שמח לראות את אבוקסיס על הקווים, אבל אני לא קובע אז אין טעם בשבילי להמשיך להתבכיין על זה.

להוציא את ברדה הכושל שנזרק ממועדון שהיה בו יותר מאבי נמני בזמנו, אני לא ראיתי שם אחד הקיץ. עם תקציב שיא בבאר שבע ואיזה עשרה זרים בעונה אחת.

מי שרוצה להמשיך לבכות על בכר שסגור בחיפה כבר שלושה חודשים? בעיה שלו

23 דקות לפני, turgi said:

אני לא נגד מאמן זר והייתי שמח לראות את אבוקסיס על הקווים, אבל אני לא קובע אז אין טעם בשבילי להמשיך להתבכיין על זה.

מה קראתי עכשיו

1 hour ago, turgi said:

כל הזמן מופתעת מחדש. אין מאמן שהגיע לפה ולא היו תלונות עליו לפני האימון הראשון. 6 אליפויות ב12 שנה זה לא מספיק בשבילם. עם מאמנים ישראלים היינו זוכים בפחות

5 דקות לפני, דקסטר said:

מה קראתי עכשיו

מה הבעיה? אם רוצים דמות שנואה שזכתה בגביע, לפחות להביא אחד שעשה הישגים עם מועדונים קטנים.