Jump to content

נושא מלפפוני קיץ 24 ע"ש איסוף סיסוקו

Recommended Posts

1 דקה לפני, itanar said:

דן ביטון - 35-60 דריבלים מוצלחים.

לאיוס - 76-145 דריבלים מוצלחים.

מילסון 86-172 דריבלים מוצלחים.

שועה 47-102 דריבלין מוצלחים.

חלייאלי - 68-136 דריבלים מוצלחים.

לאיוס הוא טופ דריבל, יש לו בעיות אחרות במשחק.

ברור לי מה מנספורד רואה בו.

הוא דריבליסט בלי תאכלס, שחקן קטרגל. וגם אגואיסט ענק. תשאל אוהדי הפועל שראו אותו כל משחק מה הם חושבים עליו..

דריבל יוצא דופן לשחקן ישראלי זה רק גנאח. 

לאיוס שחקן קט רגל בלי תאכלס. ספק אם אי פעם יהיה לו. 

שחקן קו שעומד ומחכה לכדור לרגל בלי יכולת לשנות קצב בלעדיו, זה בערך כל שחקן ישראלי שלישי. רק עם יחסי ציבור. 

גם ככה עשו פה הארכות חוזה והחתמות כמו בלטקסה, אבישי כהן ומלדה כאילו עוברים לשחק 15 מול 15. 

מקווה שלא יעבו עוד את הסגל. בונים סגל של 30 שחקנים כשאין 6 להרכב. 

6 דקות לפני, snufkin said:

הוא דריבליסט בלי תאכלס, שחקן קטרגל. וגם אגואיסט ענק. תשאל אוהדי הפועל שראו אותו כל משחק מה הם חושבים עליו..

אני מכיר אוהדי הפועל שחיים כדורגל ותופסים ממנו.

שוב, הפועל הייתה אשפה מוחלטת עונה שעברה. לא מאומנת.

שמעתי את אותן הערות על דוידה, אגואיסט, בלי שכל, רק רגל שמאל ועוד הרבה דברים.

2 דקות לפני, itanar said:

אני מכיר אוהדי הפועל שתופסים ממנו.

שוב, הפועל הייתה אשפה מוחלטת עונה שעברה. לא מאומנת.

שמעתי את אותן הערות על דוידה, אגואיסט, בלי שכל, רק רגל שמאל ועוד הרבה דברים.

ראיתי את דוידה בהפועל, היה טוב משמעותית מלאיוס. הוא מהיר יותר ויותר תאכלס. כל אוהדי הפועל שאני מכיר וראו את לאיוס כל דקה העונה לא מחזקים ממנו ורק מתים שימכר. נסכים שלא להסכים

פרדי וארגס בקבוצה פי כמה טובה יותר עם 4 שערים, 3 בישולים, 67-122 דריבלים מוצלחים.

פרופורציות.

17 דקות לפני, Brandon Roy said:

דריבל יוצא דופן לשחקן ישראלי זה רק גנאח. 

לאיוס שחקן קט רגל בלי תאכלס. ספק אם אי פעם יהיה לו. 

שחקן קו שעומד ומחכה לכדור לרגל בלי יכולת לשנות קצב בלעדיו, זה בערך כל שחקן ישראלי שלישי. רק עם יחסי ציבור. 

גם ככה עשו פה הארכות חוזה והחתמות כמו בלטקסה, אבישי כהן ומלדה כאילו עוברים לשחק 15 מול 15. 

מקווה שלא יעבו עוד את הסגל. בונים סגל של 30 שחקנים כשאין 6 להרכב. 

מבחינתי תארת מדוייק את דביטון שתכונת הקטרגל הבולטת שלו זה לרוץ לכיוון הכדור תמיד, כאילו דהוא משחק במגרש קטן. בלי קשר לצרכים או למיקומים. 

1 hour ago, itanar said:

דן ביטון - 35-60 דריבלים מוצלחים.

לאיוס - 76-145 דריבלים מוצלחים.

מילסון 86-172 דריבלים מוצלחים.

שועה 47-102 דריבלים מוצלחים.

חלייאלי - 68-136 דריבלים מוצלחים.

לאיוס הוא טופ דריבל, יש לו בעיות אחרות במשחק.

ברור לי מה מנספורד רואה בו.

וואלה חשבתי שהיחס שלו (ביטון) יהיה מזעזע יותר, מה שכן הסטטיסטיקה הזאת מראה בדיוק שהוא לא דריבליסט כי הוא מפחד לקחת ניסיונות

@itanar 

אין לך מה להתווכח איתם, ישמצב שהם צודקים אבל ההבדל הוא שהם נעולים ולא מוכנים לראות ימינה שמאלה, מזכיר את התגובות להחתמה של דוידה

ואני לא בא להגן על לאיוס לא ראיתי אותו מספיק ובטח לא חושב שהוא עילוי, גם לא חושב שהוא יגיע בכלל, פשוט לא מאמין בלפסול שחקנים בלי להקשיב לפני שראיתי אותם מספיק, ובטח אם מכבי מתעניינת בהם

אני חושב שלאיוס מצויין, אני רואה כלכך הרבה כדורגל ישראלי וראיתי המון משחקים של הפועל, ברוב המוחץ של המשחקים הוא עובר שחקן או שניים על הקו ואז אין לו עם מי לשחק, הם היו בבונקר של עונה שלמה, בלי שום חלוץ שראוי להיקרא חלוץ, בלי שיש לו אגף שני שיקח קצת תשומת לב, לדעתי במכבי כשחקן ספסל הוא יפרח לפחות כמו דוידה אם לא יותר, אוהב את הכיוון

"בוחנים מועמדים, נשקל ברצינות" בכותרת, בתוך הכתבה "מכבי עשויה לפנות".

כותרת שהיא הלחמה של מילים חסרות משמעות כשהמילים "רצינות" ו"עשויה לפנות" משוות לידיעה איזשהו נופח חדשותי.

מצטרף לכל הידיעות של "מכבי במו"מ עם שלושה זרים" , "מכבי שואפת להחתים לפחות שני זרים עד סיום המחנה", כותרות שלא אומרות לך דבר.

אין להם מושג מה באמת הולך אבל הם חייבים להעלות ידיעות.

די בטוח שהכלום בלחם שאור הזה לא יגיע למכבי ואם כן, אבכה כמו ילד קטן ביציע של הפועל במשחק הירידה.

אין ישראלים בליגה(או בליגה השנייה, לצורך העניין )שהייתי מביא למכבי פרט לעדי יונה ועומרי בן הרוש.

21 דקות לפני, המכבייה said:

מבחינתי תארת מדוייק את דביטון שתכונת הקטרגל הבולטת שלו זה לרוץ לכיוון הכדור תמיד, כאילו דהוא משחק במגרש קטן. בלי קשר לצרכים או למיקומים. 

כל מי שקורא לדן ביטון שחקן טכני, אין לו מושג מה זה אומר שחקן טכני.

ואני אסביר - שחקן שצריך 4 נגיעות בכדי להשתלט על הכדור ולשים אותו בנקודה שהוא רוצה בכדי להתחיל לעשות את המהלך, לא יכול להיקרא שחקן טכני. 

7 דקות לפני, Brandon Roy said:

כל מי שקורא לדן ביטון שחקן טכני, אין לו מושג מה זה אומר שחקן טכני.

ואני אסביר - שחקן שצריך 4 נגיעות בכדי להשתלט על הכדור ולשים אותו בנקודה שהוא רוצה בכדי להתחיל לעשות את המהלך, לא יכול להיקרא שחקן טכני. 

גם יוצאת לו בעיטה טובה אחת למאתיים (שלא מנייח), אבל הוא כן שחקן יצירתי

2 דברים על לאיוס

1. לא יודע יותר מאחרים פה עליו על הרמה שלו אבל לתחושתי הוא יכול בקלות להיות עוד דוידה. מחליף/שחקן רוטציה ראוי למכבי, יכול לתרום. לא בתור שחקן הרכב מוביל. ופה נשאלת השאלה? מי יהיו שני הקיצוניים המובילים שלנו? כרגע יש 0. דוידה ונגיד לאיוס, זה אחלה ספסל. יחזקאל בדרך? צריך עוד קיצוני פצצה. הרבה יותר מטריד אותי מרמת המחליפים בספסל.

2. לאיוס, להבנתי. נוצרי, החזיק שלט חטופים, התבטא נגד חמאס. אם זה המצב, בטח אחרי 7.10 - צריך להתייחס לזה בצורה הנכונה.

לפני6 שעות , Sawyer said:

2 דברים על לאיוס

1. לא יודע יותר מאחרים פה עליו על הרמה שלו אבל לתחושתי הוא יכול בקלות להיות עוד דוידה. מחליף/שחקן רוטציה ראוי למכבי, יכול לתרום. לא בתור שחקן הרכב מוביל. ופה נשאלת השאלה? מי יהיו שני הקיצוניים המובילים שלנו? כרגע יש 0. דוידה ונגיד לאיוס, זה אחלה ספסל. יחזקאל בדרך? צריך עוד קיצוני פצצה. הרבה יותר מטריד אותי מרמת המחליפים בספסל.

2. לאיוס, להבנתי. נוצרי, החזיק שלט חטופים, התבטא נגד חמאס. אם זה המצב, בטח אחרי 7.10 - צריך להתייחס לזה בצורה הנכונה.

אין ספק שאם לאיוס יגיע כמחליף לצד שמאל זה סבבה ולא יכול להזיק (היה לנו מחליף בעונה החולפת?) 

אבל אנחנו שבועיים לפני מוקדמות הצ'מפיונס ויש המון שאלות פתוחות. אדו נשאר? אם כן ושגיב יגיע אז הוא מתוכן לשחק כמגן? איזה זר יביאו במקום השרמיט האנגולי?

9 דקות לפני, erantheking21 said:

טוב נראה שלאיוס מתחיל להתקדם:wacko:

זה שאתה לא רואה אוהדי הפועל על הגדרות בעסקת מכירה למכבי, יכל ללמד אותך מה הם מחזיקים ממנו

לפני9 שעות , maynard_prica said:

אין ישראלים בליגה(או בליגה השנייה, לצורך העניין )שהייתי מביא למכבי פרט לעדי יונה ועומרי בן הרוש.

טוריאל מהפועל בלי לחשוב פעמיים