Jump to content

נושא מלפפוני קיץ 24 ע"ש איסוף סיסוקו

Recommended Posts

לפני8 שעות , קמחי said:

שומע חרטוטים שום דבר רציני.

זה נשמע שידוך מתבקש. אין לנו כלום בעמדת המגן הימני (צריך 2 שחקנים לדעתי) הוא מסיים חוזה ברוסיה ומאוד מזוהה איתנו. 

1 hour ago, snufkin said:

זה נשמע שידוך מתבקש. אין לנו כלום בעמדת המגן הימני (צריך 2 שחקנים לדעתי) הוא מסיים חוזה ברוסיה ומאוד מזוהה איתנו. 

מקווה שזה לא יקרה,

דסה נראה שבע ומעבר לשיא, 

מעדיף את שגיב יחזקאל או להמר על זר בעמדה הזו.

אוי ואבוי אם דאסה יחזור. שחקן שבע, הרבה מעבר לשיא ואני לא אשכח שכמה שנים הוא משחק איתנו ובסוף הלך לשרוף שנתיים בקריירה אצל אמא רוסיה. 

קאספר שמייכל מסיים חוזה באנדרלכט , שכר 250k . יש להם אופציה להשאיר אותו בהכפלת שכר. שווה להביא , בן 37? והאם אפשר לשכנע אותו להגיע בזכות האופציה של ליגת אלופות? או נראה שילכו על שוער צעיר?

On 12.5.2024 at 11:39, erantheking21 said:

לפני5 שעות , daniel1 said:

מקווה שזה לא יקרה,

דסה נראה שבע ומעבר לשיא, 

מעדיף את שגיב יחזקאל או להמר על זר בעמדה הזו.

הוא בן 31, זה גיל סביר מאוד למגן.

נכון שהיו לו כמה משחקים לא משהו בנבחרת אבל זה לא מעיד על הכושר שלו. שיחק 19 משחקים העונה בליגה קשה משלנו, אם יחזקאל (ואולי גם אם כן) לא מגיע אני לא רואה אופציה טובה יותר

לפני2 שעות , avi.br said:

קאספר שמייכל מסיים חוזה באנדרלכט , שכר 250k . יש להם אופציה להשאיר אותו בהכפלת שכר. שווה להביא , בן 37? והאם אפשר לשכנע אותו להגיע בזכות האופציה של ליגת אלופות? או נראה שילכו על שוער צעיר?

לדעתי יילך לסעודיה כי הוא שם גדול או לMLS אבל הייתי מגיש לו הצעה לחוזה של עונה שבזמן הזה אנחנו נחפש מישהו שאפשר להמשיך איתו כמה שנים ולא רק סותם חורים לעונה.

18 דקות לפני, snufkin said:

הוא בן 31, זה גיל סביר מאוד למגן.

נכון שהיו לו כמה משחקים לא משהו בנבחרת אבל זה לא מעיד על הכושר שלו. שיחק 19 משחקים העונה בליגה קשה משלנו, אם יחזקאל (ואולי גם אם כן) לא מגיע אני לא רואה אופציה טובה יותר

במקום בוכטות לדסה קונה את בן הרוש, מאסנו מפנסיונרים שבעים, ערן יש רק אחד.

אגב, בתקווה שמחר תם הטקס באופן רשמי, אני נותן דקות למגן של נערים א' עד סוף העונה. מזכיר לי את טב"ח מוח (אפילו בהליכה העצבנית) אבל במגן. פוטנציאל נהדר ברהום.

לפני2 שעות , ClinteastwoodFan said:

פרץ כנראה לא ילך לאנדרלכט, להילחם עליו.

שכר של 2 מליון כן?

מכבי לא יכולים לשלם דבר כזה, הוא לא יוותר על השכר ובאיירן בטח שלא תוותר 

57 דקות לפני, אקיטה said:

אגב, בתקווה שמחר תם הטקס באופן רשמי, אני נותן דקות למגן של נערים א' עד סוף העונה. מזכיר לי את טב"ח מוח (אפילו בהליכה העצבנית) אבל במגן. פוטנציאל נהדר ברהום.

לגבי דסה, אני לא חושב שהוא פנסיונר, יש לו ניסיון ולדעתי עם כל הכבוד לבן הרוש, הוא לא ברמה עדין של מגן פותח במכבי.

למה הזלזול בדסה? בגלל משחקי הנבחרת? האמת שלא ראיתי אוצו ברוסיה, אולי מישהו שראה יוכל לשפוך אור, כי בהולנד הוא היה פנטסטי

1 hour ago, אקיטה said:

אני רוצה שכל הספסל יהיה מצטייני נערים א' ונוער+ייני.

@עמית ר

תאורטית מכבי יכולים להשתתף בחלק מהשכר אבל לא בא לי לשלם 600 אלף אירו ומעלה לשוער.

לפני4 שעות , avi.br said:

הלוואי, שוער עם נסיון גדול.

הגיע הזמן שמכבי תתחיל לשחק עם 5 זרים בהרכב .

לוקחים אליפות עם 2 זרים בקושי בהרכב , ומדברים על אליפות לא ראויה למכבי , נו באמת חבורה של תקשורת מסריחה .

בכל מקרה , מאוד מצפה שלשם שינוי מכבי תנחית פה זרים לרמת הרכב ולא לרמת ספסל בקושי .

לעמדת מגן ימני , אסור להביא את דסה , זה כבר לא זה , לא רצה לבוא אלינו כשיכל ובחר ברוסיה , מכבד , אבל הגיע הזמן לשחרר להתקדם . 

צריך אך ורק מגן ימני מוכח , יהיה קשה לפגוע אבל אפשרי !

מגן ימין ישראלי , שיכול להזרק להרכב של מכבי ולהוות רמה , אני פחות מכיר ולכן תומך בזר לעמדה .

לגבי שוער , אנחנו בבעיה , צריך לראות מה עושים .

לכל אלה שרוצים פה את דניאל פרץ , כולנו רוצים , אבל לא ריאלי , אין גם מה להשקיע במשכורת עתק שמדובר על שחקן מושאל .

לפני7 שעות , avi.br said:

לא יבוא בחיים לארץ אבל אם כן, ברור מה השאלה? עזוב שמקצועית הוא מתאים, רמת הרגש היא פסיכית. זה החתמה של פוטבול מנג'ר.

לפני3 שעות , snufkin said:

לגבי דסה, אני לא חושב שהוא פנסיונר, יש לו ניסיון ולדעתי עם כל הכבוד לבן הרוש, הוא לא ברמה עדין של מגן פותח במכבי.

למה הזלזול בדסה? בגלל משחקי הנבחרת? האמת שלא ראיתי אוצו ברוסיה, אולי מישהו שראה יוכל לשפוך אור, כי בהולנד הוא היה פנטסטי

דסה שחקן מצוין. בכושר טוב ובגיל 31 שזה גיל סביר. בנבחרת כולם לא נראים טוב. מאמין שכשהוא יבוא לליגה הוא ייראה מעולה כמו פרץ, זהבי ורפאלוב. אין ספק שנשמח מאוד אם הוא ירצה לחזור.

לפני4 שעות , Raumdeuter said:

אני רוצה שכל הספסל יהיה מצטייני נערים א' ונוער+ייני.

@עמית ר

תאורטית מכבי יכולים להשתתף בחלק מהשכר אבל לא בא לי לשלם 600 אלף אירו ומעלה לשוער.

איתך בגדול אבל אסתפק בזה שייתנו דקות בעמדות שאנחנו יודעים שנצטרך ישראלים חדשים לשם בשנה הבאה, שזה בעיקר מגן ימני וכנפיים לדעתי, אולי גם בקישור.

בפועל ההגיון אומר לי שנקבל דקות מיותרות של יוני וכאלה.

אני חושב שבדומה למה ששועליקו כתב, המועדון ישמור על לפחות 4 מתוך 6 הזרים שיש. אני חושב שמקומם של לוקאסן ואדו הכי בספק כרגע ואלו העמדות שיחוזקו ראשונות בסכומים יחסית גבוהים.

1 דקה לפני, קמחי said:

אני חושב שבדומה למה ששועליקו כתב, המועדון ישמור על לפחות 4 מתוך 6 הזרים שיש. אני חושב שמקומם של לוקאסן ואדו הכי בספק כרגע ואלו העמדות שיחוזקו ראשונות בסכומים יחסית גבוהים.

לוקאסן ואדו יותר בספק ממוסקרה??

2 דקות לפני, עמית ר said:

לוקאסן ואדו יותר בספק ממוסקרה??

צודק לחלוטין, מרוב שזה ברור מאליו כבר שכחתי לציין את זה.