Jump to content

נושא מלפפוני קיץ 24 ע"ש פיקו ורגאס

Recommended Posts

4 דקות לפני, דרור שווץ said:

בית"ר למכבי: דן ביטון, שחר, אדו וכסף עבור יונה

אולי גם את זהבי ושמיץ שינהל את ביתר? למה לעצור פה

שמעו איזה הגזמה חולה 

אם העסקה בכיוון הזה אז אני לא רוצה את יונה בכלל.

9 דקות לפני, דרור שווץ said:

שמעו איזה הגזמה חולה 

עידו שחר זה סתם בשביל לעלות את המחיר לא חושב שהם מאמינים שנעביר אותו בחינם, שיקחו את נידם או משהו כזה

13 דקות לפני, דרור שווץ said:

שמעו איזה הגזמה חולה 

למה שדן ביטון יעבור לבית"ר?

2 דקות לפני, Double said:

ביטון ואדו זה הגיוני אבל גם את שחר זה יותר מדי.

ברור ששחר זאת הקפצה בשביל משא ומתן או תחליף אחר שיקבלו יונתן כהן 

6 דקות לפני, Double said:

ביטון ואדו זה הגיוני אבל גם את שחר זה יותר מדי.

אדו גם לא הגיוני. הוא עלה למכבי כמעט מיליון יורו.

הדרישות מופרכות.

יונה לא יתרום לנו כרגע כי הוא באולימפיאדה, אין שום לחץ על העסקה הזאת, לעומת ביתר שרוצה את נידם, רויזמן ועוד שחקנים בהשאלה, שילכו לחפש.

2 דקות לפני, erantheking21 said:

יונה לא יתרום לנו כרגע כי הוא באולימפיאדה, אין שום לחץ על העסקה הזאת, לעומת ביתר שרוצה את נידם, רויזמן ועוד שחקנים בהשאלה, שילכו לחפש.

דווקא טורניר טוב שלו והוא יכול להימכר לאירופה עדיף עכשיו 

לא בטוח בכלל שדביטון לא עושה עונה יותר מרשימה מיונה בביתר

ואני לא מאוד מחזיק ממנו

מקרה קלאסי של הדשא של השכן

ליונה יש עוד דרך ארוכה

הכי קריטי כנפיים ומגן ימני כרגע

אין מילסון אין קיקו אין דוידה

Just now, silentyogi said:

לא בטוח בכלל שדביטון לא עושה עונה יותר מרשימה מיונה בביתר

ואני לא מאוד מחזיק ממנו

מקרה קלאסי של הדשא של השכן

ליונה יש עוד דרך ארוכה

הכי קריטי כנפיים ומגן ימני כרגע

אין מילסון אין קיקו אין דוידה

דן ביטון לא יכול להצליח בקבוצה כמו מכבי הוא צריך שטחים ונגדנו תשעים אחוז מהקבוצות משחקות בונקר אז יכול להיות שהוא כן יהיה הצלחה בבית"ר, ברגע שסוגרים שטח או עושים עליו לחץ זה שחקן פחות על המגרש במקרה הטוב והרע איבודי כדור מלחיצים ומיותרים, יונה זה כן שחקן שיכול לפרוץ בונקר בארץ אבל כמובן אין הבטחה לשום דבר שמישהו יצליח או לא. 

עתידות: נביא את יונה בתמורה לחצי סגל + "סכום מכובד" מאוד.

יעשה אצלנו לא יותר מעונה טובה ואז יטוס לבלגיה/שוויץ/יוון על דעת עצמו וגולדהאר יעביר אותו בשני מיליון וכל מיני חלשי אופי פה יסבירו לי שאין מה לעשות ומלחמה ובגלל שקיבלנו 10% ממכירה עתידית אז בכלל אנחנו דפקנו את המערכת.

1 דקה לפני, elbanana said:

עתידות: נביא את יונה בתמורה לחצי סגל + "סכום מכובד" מאוד.

יעשה אצלנו לא יותר מעונה טובה ואז יטוס לבלגיה/שוויץ/יוון על דעת עצמו וגולדהאר יעביר אותו בשני מיליון וכל מיני חלשי אופי פה יסבירו לי שאין מה לעשות ומלחמה ובגלל שקיבלנו 10% ממכירה עתידית אז בכלל אנחנו דפקנו את המערכת.

אמנם זה לקחת הימור,אבל אני חושב שצריכים לסגור עם יונה מתווה סטייל יחזקאל(יש לך חוזה ממתין אצלנו,בנתיים לך לבלגיה ובינואר נחזיר אותך בחצי מחיר).

מה הבעיה? תגידו ליונה שיקח טיסה לפולין ויגיד לבית״ר שהוא רוצה לעזוב. אופא לא תעשה עם זה כלום והמחיר שלו יצנח ברגע. 

אבל במקום זה אנחנו ניתן להם בחינם את נידם ויונתן כהן ובתמורה הם רק יעלו את המחיר של יונה. 

אנחנו פשוט מביכים ואתם תראו שמילסון ימכר בסוף במקסימום 5 מיליון יורו אחרי שבהתחלה דרשנו 8-10. אף קבוצה לא תשלם יותר מזה כשהיא רואה שהשחקן בורח לנו ושם עלינו זין. 

חלום שלי שנכריז על תביעה נגד אתונה שפונה לשחקן תחת חוזה, נגד הסוכן הבן זונה של מילסון ונגד מילסון הדביל עצמו. 

בלומפילד שלם צעק את השם שלו בלי הפסקה. חלום שלי שהוא יחזור לפה במשחק באירופה עוד כמה שנים וישמע בלומפילד שלם מקלל את האמא שלו. 

לוזון הבן זונה לא ויתר על שום שחקן של מכבי זה פשוט מדהים, אם חיפה היו באלופות זין שלי שהוא לוקח להם את כל שחקני הסגל. אין לנו שחקנים למוקדמות וההתאחדות שמה עלינו זיו 

6 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אנחנו פשוט מביכים ואתם תראו שמילסון ימכר בסוף במקסימום 5 מיליון יורו אחרי שבהתחלה דרשנו 8-10. אף קבוצה לא תשלם יותר מזה כשהיא רואה שהשחקן בורח לנו ושם עלינו זין. 

כולם מבינים שזה ייסגר עד 5 מיליון, בשום מקום לא מצויין הסכומים של 8 מיליון, אנחנו פראיירים אין דרך אחרת להסביר למה אנחנו לא מייבשים לו ולסוכן את הצורה ונותנים לו לשבת שנה ביציע.

לפני2 שעות , איתי-מכביסט said:

להבנתי (ממקור לא בדיוק אמין) הוא מסרב כרגע להגיע לישראל מטעמים אידאולוגים 

הוא מוסלמי

איזה יבוא

חח לא יודע מאיפה הביאו את השם שלו בכלל

23 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

לוזון הבן זונה לא ויתר על שום שחקן של מכבי זה פשוט מדהים, אם חיפה היו באלופות זין שלי שהוא לוקח להם את כל שחקני הסגל. אין לנו שחקנים למוקדמות וההתאחדות שמה עלינו זיו 

זה עוד טמטום של מכבי. 

אנחנו משלמים לכל השחקנים שבנבחרת המון כסף בשביל שעידו שחר יגיד במסיבת עיתונאים שהראש שלהם רק בנבחרת והם לא מתעסקים במכבי. 

בואו נשווה קמפיין במקודמות צמפיונס עם כל היוקרה והכסף לבין כדורגל באולימפיאדה. 

אבל גם במקרה הזה אנחנו רופסים. מניח שאחרי שהנבחרת תודח (נקווה שכמה שיותר מהר) אנחנו גם ניתן להם קצת חופש, אירופה תחכה. לקחו לנו חצי סגל לטורניר לא מעניין ואנחנו בסבבה. 

כל פעם שיש לנו אפשרות להגיע לליגת האלופות אנחנו מתנהלים כאילו זה בונוס. לא עושים שום מאמץ מיוחד. 

איפה זה ואיפה ההתאבדות של חיפה כל פעם שהם במוקדמות. בשלב הזה הם עם סגל סגור בזמן שאנחנו לא החתמנו אפילו שחקן אחד ועל הדרך רק מאבדים שחקנים.