Jump to content

נושא מלפפוני קיץ 24 ע"ש פיקו ורגאס

Recommended Posts

2 דקות לפני, avi atias said:

מה יש ללמוד?

השחקן תחת חוזה. אסור להציע לו שכר ללא הסכמה ממכבי.

צריך לעשות עבודת שטח, להפיל את הסוכן בלשונו, לראות אם איזה מועדון באמת הציע שכר כזה, ולתבוע אותם.

זה קורה בכל הכדורגל העולמי. לא רק אצלנו בלבנט.

לדוגמא, לני יורו בגיל 18 מקפל מועדון מהמפוארים באירופה. במקום לקבל 60-70 מיל' יורו, הוא מסרב לכל הצעה פרט לריאל.

קירן דואוסברי מקפל את לסטר לטובת איחוד עם המאמן לשעבר, למרות עסקה שכבר נחתמה.

רוצה עוד דוגמאות?

3 דקות לפני, snufkin said:

לא מודעון בקריסה? הכוכב הכי גדול שלך בחוץ, אתה לא בכיוון לרכש משמעותי ומקבל רק ברקסים. אולי לא מועדון בקריסה אבל כנראה קבוצה בקריסה

יהיה קיץ קשוח.

המנכ"ל שלך בקיץ לא פחות קשה הצליח למתג מהפכת שחקני בית ולהחתים במקביל רצף זרים מהטובים בהיסטוריה.

קושי יוצר יצירתיות, יצירתיות יוצרת הצלחה. גם אם לא, צריך לדעת לפעול בהתאם למה שניתן ואפשר. 

מילסון שחקן טוב בהרבה מהמממוצע הישראלי. למען האמת, כנראה אי שם בספירה של וואקמה ו-יעקובו. הוא לא יהיה כאן יותר מדי זמן. אם לא הקיץ, אז בינואר. אם לא בינואר, אז בקיץ הבא.

היה ניתן לבצע כל מיני כיבוי שריפות, אבל התוצאה הסופית די ברורה. הוא יימכר ברווח גדול, וישדרג את עצמו מקצועית וכלכלית הרבה מעבר למה שאנחנו יכולים להציע לו.

3 דקות לפני, Elirandani said:

כמה מכבי יכולה כבר להשתגע מבחינת השכר ? הכי הרבה היו מכפילים לו את החוזה וזה כנראה רק חצי או אפילו שליש ממה שהוא יכול להרוויח במקומות אחרים.

מכבי יכולה להציע את אותו תנאי שכר מדוברים באא"ק. אין למועדון בעיות תזרימיות או כלכליות בשום צורה שהיא.

אם זה יקרה? לא.

8 דקות לפני, קמחי said:

זה קורה בכל הכדורגל העולמי. לא רק אצלנו בלבנט.

לדוגמא, לני יורו בגיל 18 מקפל מועדון מהמפוארים באירופה. במקום לקבל 60-70 מיל' יורו, הוא מסרב לכל הצעה פרט לריאל.

קירן דואוסברי מקפל את לסטר לטובת איחוד עם המאמן לשעבר, למרות עסקה שכבר נחתמה.

רוצה עוד דוגמאות?

לא הבנתי איך זה דומה?

השחקן מסרב לשחק בקבוצות מסויימות ומוכן להישאר בקבוצה שבה הוא חתום על חוזה.

אם מכבי פתח תקווה תציע לנו 20 מיליון על מילסון, חובה על מילסון לעבור אליה?

1 דקה לפני, קמחי said:

מכבי יכולה להציע את אותו תנאי שכר מדוברים באא"ק. אין למועדון בעיות תזרימיות או כלכליות בשום צורה שהיא.

אם זה יקרה? לא.

אתה כבר מדבר על שכר שאף אחד לא קיבל פה, רק הברוטו של זהבי התקרב לזה. 

2 דקות לפני, avi atias said:

לא הבנתי איך זה דומה?

השחקן מסרב לשחק בקבוצות מסויימות ומוכן להישאר בקבוצה שבה הוא חתום על חוזה.

לני יורו נכון לשבוע שעבר לא מעוניין להמשיך בליל. הסוכן שלו גם התבטא על כך שאולי טוב שיעבור העונה בהשאלה.

אני יכול לתת לך עשרות דוגמאות רק מהקיץ. סוכנים ושחקנים עובדים בצורה עקומה, כך גם הקבוצות. לרוב פיפ"א\אופ"א\פיפ"אפרו לא מתערבים ונותנים לשוק להתנהל בצורה חופשית. זה מה יש.

7 דקות לפני, קמחי said:

יהיה קיץ קשוח.

המנכ"ל שלך בקיץ לא פחות קשה הצליח למתג מהפכת שחקני בית ולהחתים במקביל רצף זרים מהטובים בהיסטוריה.

קושי יוצר יצירתיות, יצירתיות יוצרת הצלחה. גם אם לא, צריך לדעת לפעול בהתאם למה שניתן ואפשר. 

מילסון שחקן טוב בהרבה מהמממוצע הישראלי. למען האמת, כנראה אי שם בספירה של וואקמה ו-יעקובו. הוא לא יהיה כאן יותר מדי זמן. אם לא הקיץ, אז בינואר. אם לא בינואר, אז בקיץ הבא.

היה ניתן לבצע כל מיני כיבוי שריפות, אבל התוצאה הסופית די ברורה. הוא יימכר ברווח גדול, וישדרג את עצמו מקצועית וכלכלית הרבה מעבר למה שאנחנו יכולים להציע לו.

קיץ הבא זה לא הקיץ הזה. 

אתה ללא זרים בקיץ שאתה לא יכול להביא זרים. 

5 דקות לפני, קמחי said:

יהיה קיץ קשוח.

"קשוח" זה שחסר איזו עמדה או 2. שחסר איזה זר או 2. המצב קשה הרבה יותר. אנחנו כבר בשלב מחנה האימון, לא רואה תזוזה או יצירתיות. אני גם חושב שהנסיבות קשות משמעותית יותר. בלי מילסון אנחנו בפיגור מהיריבה לכתר (שגם אצלה המצב לא וואו).

החשיבות המקצועית של  מילסון דומה לנוואקמה בזמנו בב"ש. בלעדיו אנחנו קבוצה בינונית אולי אפילו ביחס לליגה. ראינו מה התוצאות שהשגנו בלעדיו

1 דקה לפני, Elirandani said:

מישהו ראה הצעה רשמית של אאק?

למה שנאמין למה שרשום בתקשורת?

1 דקה לפני, עמית ר said:

קיץ הבא זה לא הקיץ הזה. 

אתה ללא זרים בקיץ שאתה לא יכול להביא זרים. 

נכון. הייתי מצפה שהמועדון ישדרג אותו משמעותית. זה לא קרה, או לפחות לא עומד בסטנדרטים של מילסון והסוכן.

2 דקות לפני, Elirandani said:

אוסקר סקאריונה זוכר?

1 דקה לפני, snufkin said:

"קשוח" זה שחסר איזו עמדה או 2. שחסר איזה זר או 2. המצב קשה הרבה יותר. אנחנו כבר בשלב מחנה האימון, לא רואה תזוזה או יצירתיות. אני גם חושב שהנסיבות קשות משמעותית יותר. בלי מילסון אנחנו בפיגור מהיריבה לכתר (שגם אצלה המצב לא וואו).

החשיבות המקצועית של  מילסון דומה לנוואקמה בזמנו בב"ש. בלעדיו אנחנו קבוצה בינונית אולי אפילו ביחס לליגה. ראינו מה התוצאות שהשגנו בלעדיו

מסכים. אני מצפה מהמועדון שיפעל, גם אם באיחור, להשאיר את מילסון לפחות לעונה הקרובה. זה ייעלה הרבה כסף, אבל שווה כל שקל.

3 דקות לפני, avi atias said:

מישהו ראה הצעה רשמית של אאק?

למה שנאמין למה שרשום בתקשורת?

בדוק שזה חרטא של הצנציפחים היוונים, בטח הציעו לו מיליון יורו, שכר שמכבי מסוגלים לעמוד בו.

אפשר להשאיר את מילסון בעלות הנוכחית לעוד שנתיים + אופציה לעוד עונה.

או שמילסון יביא הצעה של 10 מיליון יורו לפחות. 

או שיחתום עם מכבי על הצעה חדשה.

עד אז, הוא צריך להתייצב לאימונים.

אצל פריצה היה את התירוץ, שפריצה הוא חלוץ שלישי. אז עוד היה אפשר להבין.

פה אין את התירוץ הזה.

4 דקות לפני, קמחי said:

מסכים. אני מצפה מהמועדון שיפעל, גם אם באיחור, להשאיר את מילסון לפחות לעונה הקרובה. זה ייעלה הרבה כסף, אבל שווה כל שקל.

אני חושב שזה כבר לוחץ בכפתור אחר אצל מיץ' ונראה לי שאי הגעה למחנה כשהוא תחת חוזה מדליק אצלו את כפתור האנטי. לא רואה סנריו שהוא יראה לחיץ בסיטואציה הזאת.

לכן אני דווקא מקווה שהסאגה הזאת תחתך כמה שיותר מהר ושמכבי במקביל ובמהירות "ישתגעו" בגזרת זרים וישראלים משמעותיים. חוסר מילסון זה טורף את כל הקלפים

פשוט הזוי לראות שחיפה במשחק אימון היום מול הנבחרת אולימפית שפותחת עם 5 שחקני מכבי (רביבו שחר דוידה תורג'י ומדמון) בהרכב במקום להיות עם הסגל במחנה אימונים

4 דקות לפני, קמחי said:

אוסקר סקאריונה זוכר?

הרוויח פה 1.2 לפי הפרסומים.

זה עדיין רחוק מההצעה המדוברת על מילסון

אני מניח שזה פלסטר לטווח קצר. בדיוק האפקט שאנחנו מחפשים

אם מוסיפים אינפלציה בישראל אז זה בערך 1.5 מיליון.

אם מוסיפים אינפלציה באירופה אז זה בערך 2 מיליון.

34 דקות לפני, קמחי said:

לני יורו נכון לשבוע שעבר לא מעוניין להמשיך בליל. הסוכן שלו גם התבטא על כך שאולי טוב שיעבור העונה בהשאלה.

אני יכול לתת לך עשרות דוגמאות רק מהקיץ. סוכנים ושחקנים עובדים בצורה עקומה, כך גם הקבוצות. לרוב פיפ"א\אופ"א\פיפ"אפרו לא מתערבים ונותנים לשוק להתנהל בצורה חופשית. זה מה יש.

אם חודש אחד המשכורת שלהם תתעכב ביומיים זאת כבר עילה להפרת חוזה, אבל משחקניםם אף אחד כבר לא מצפה לכבד חוזה. 

1 דקה לפני, avi atias said:

אם מוסיפים אינפלציה בישראל אז זה בערך 1.5 מיליון.

אם מוסיפים אינפלציה באירופה אז זה בערך 2 מיליון.

ברור לכולם שאם יקרה נס ומילסון ישאר אז הוא ימכר בקיץ הבא, אז לשלם לו עונה אחת גם 2 מיליון שווה מאוד.

אני מניח שאחרי שיבין שהוא לא הולך לשום מקום. הוא יסכים להצעה של 900 אלף.

לא מאמין שזה מה שהיוונים מוכנים לשלם. גג 1.5 מיליון שכר

מקווה שזה רצון להוציא ממכבי יותר. 

או כל דבר אחר שישאיר אותו פה לפחות עד לקיץ הבא. 

אם צריך גם להבטיח לו שיצא בקיץ הבא עם סעיף שחרור דומה להצעה שמכבי מקבלת. 

כל מה שצריך בשביל להשאיר אותו לפחות לעונה בה אין ממש מצב להביא זרים. 

אם במחיר של להפסיד קצת דמי העברה בעונה הבאה

5 דקות לפני, הנדון said:

אם חודש אחד המשכורת שלהם תתעקב ביומיים זאת כבר עילה להפרת חוזה, אבל משחקניםם אף אחד כבר לא מצפה לכבד חוזה. 

מכבי פעלה בצורה דומה מול ז'ילינה לדוגמא. לא ראיתי נהי ובכי על איך המועדון שלנו דורס מועדון עם יכולות כלכליות חלשות בהרבה.

איף חרא על החיים האלה. זה היה ברור ברגע שפריצה זיין אותנו בתחת שעכשיו כל שחקן שיתן פה עונה טובה (בעיקר זרים) יעשה לנו את זה

לדעתי מילסון סיים את דרכו אצלנו, נוצר דם רע בהתנהלותו כמו במקרה של פריצה, רק נשאר לסגור על סכום ההעברה.

לא הייתי הולך איתו ראש בראש רק בגלל רוחות המלחמה הנושבות מהצפון, זה בדיוק מקרה סולומון שעבר לאנגליה.

בכסף שנקבל עליו הייתי מחזק את הקבוצה משמעותית, לא מקבל ששחקנים לא רוצים להגיע, קבוצות אחרות מצליחות להביא.