Jump to content

נושא מלפפוני קיץ 24 ע"ש איסוף סיסוקו

Recommended Posts

כמו כל קיץ , שקט צרצרים וחלק פה בטוחים שזה אומר שעובדים מאחורי הקלעים.

עוד חוזר הניגון, יוצאים למחנה עם סגל שחצי ממנו שחקני נוער ומושאלים.

עוד שבועיים משחק ראשון בארץ ועוד שלושה וחצי שבועות המשחק מול סטיאווה.

ושוב גם אותו השיח בפורום, "טמפונים" לחוצים והיסטריים מול "מגיע לכם את לוני" הרגועים, שלווים וסומכים על בן.

אני אפילו לא מדבר על השמועות על מילסון או על סאגת ערן האינסופית(נמאס כבר), אני מדבר על זה שכל חלון אנחנו זזים הכי לאט שיש וזה בדרך כלל דופק לנו את העונה. בעונה שעברה היה לנו הרבה מזל ולקחנו צלחת *למרות* ההתנהלות ולא בזכותה. מודה לאל שלפחות מאמן הביאו לפני האימון הראשון, זה לא היה מובן מאליו.

היינו צריכים להיות כבר עם מינימום מגן ימני זר חתום, עמדה לא מאויישת מאז שמאסון עזב. לא נראה לי הגיוני שמכבי תל אביב בלי מגן ימני בסגל מאז נובמבר. בינואר הביאו לנו שחקן כנף זר שהיו לנו כבר שישה שחקני אגף בקבוצה ועכשיו שלושה וחצי שבועות לפני משחק ראשון במוקדמות ליגת אלופות , אין מגן ימני בסגל ויש מצב ששוב נצטרך לאלתר עם איזה אבישי כהן/עידן נחמיאס(עידו שחר לא זמין לאילתור, אנא נסו שוב במועד מאוחר יותר, תודה)

למה?

35 דקות לפני, קמחי said:

זו לא הדרך להכין קבוצה המוקדמות אלופות

נראה שוויתרו על המוקדמות, לפחות לא מתאבדים על זה בכלל. כאילו אם יתפוס יתפוס, אם לא אז לא.

להבדיל משנים קודמות, הפעם באמת יש נסיבות קשות, כמעט בלתי אפשריות

17 דקות לפני, maynard_prica said:

כמו כל קיץ , שקט צרצרים וחלק פה בטוחים שזה אומר שעובדים מאחורי הקלעים.

עוד חוזר הניגון, יוצאים למחנה עם סגל שחצי ממנו שחקני נוער ומושאלים.

עוד שבועיים משחק ראשון בארץ ועוד שלושה וחצי שבועות המשחק מול סטיאווה.

ושוב גם אותו השיח בפורום, "טמפונים" לחוצים והיסטריים מול "מגיע לכם את לוני" הרגועים, שלווים וסומכים על בן.

אני אפילו לא מדבר על השמועות על מילסון או על סאגת ערן האינסופית(נמאס כבר), אני מדבר על זה שכל חלון אנחנו זזים הכי לאט שיש וזה בדרך כלל דופק לנו את העונה. בעונה שעברה היה לנו הרבה מזל ולקחנו צלחת *למרות* ההתנהלות ולא בזכותה. מודה לאל שלפחות מאמן הביאו לפני האימון הראשון, זה לא היה מובן מאליו.

היינו צריכים להיות כבר עם מינימום מגן ימני זר חתום, עמדה לא מאויישת מאז שמאסון עזב. לא נראה לי הגיוני שמכבי תל אביב בלי מגן ימני בסגל מאז נובמבר. בינואר הביאו לנו שחקן כנף זר שהיו לנו כבר שישה שחקני אגף בקבוצה ועכשיו שלושה וחצי שבועות לפני משחק ראשון במוקדמות ליגת אלופות , אין מגן ימני בסגל ויש מצב ששוב נצטרך לאלתר עם איזה אבישי כהן/עידן נחמיאס(עידו שחר לא זמין לאילתור, אנא נסו שוב במועד מאוחר יותר, תודה)

למה?

בול

לא מבין למה יש סקואטים אם אין רשימות מוכנות כבר

5 דקות לפני, snufkin said:

נראה שוויתרו על המוקדמות, לפחות לא מתאבדים על זה בכלל. כאילו אם יתפוס יתפוס, אם לא אז לא.

להבדיל משנים קודמות, הפעם באמת יש נסיבות קשות, כמעט בלתי אפשריות

לכל בעיה בסגל יש פיתרון ישראלי זמין או זר שנשאר לשנה הקרובה באחת מקבוצות הליגה. 

לא מקבל את זה.

6 דקות לפני, קמחי said:

לכל בעיה בסגל יש פיתרון ישראלי זמין או זר שנשאר לשנה הקרובה באחת מקבוצות הליגה. 

לא מקבל את זה.

הכל סגור עם יחזקאל והוא אחד הפתרונות. אין עוד המון בעיות אקוטיות. אם אתה מדבר על בלם, אש אני מניח שלא תופסים מהאופציות בליגה משהו שישדרג אותנו ומנסים את למקין או זר

2 דקות לפני, snufkin said:

הכל סגור עם יחזקאל והוא אחד הפתרונות. אין עוד המון בעיות אקוטיות. אם אתה מדבר על בלם, אש אני מניח שלא תופסים מהאופציות בליגה משהו שישדרג אותנו ומנסים את למקין או זר

אגף ימין מת, צריך אופציה נוספת לקישור האחורי וההתקפי ובלם ראוי זה עניין של כסף, גם במצב הבטחוני. יש אינסוף.

3 דקות לפני, winteraviv said:

תגידו ביי למילסון

אין מצב שקבוצה ביוון משלמת את הסכום שישכנע את מיטש למכור אותו לפני מוקדמות ליגת האלופות.

3 דקות לפני, שי123 said:

אין מצב שקבוצה ביוון משלמת את הסכום שישכנע את מיטש למכור אותו לפני מוקדמות ליגת האלופות.

מקווה שלא נגלה אחרת, בינתיים זה לא מריח טוב

מריח לי כמו בריחה של מילסון בלי קשר למה ישלמו עליו.

הוא פשוט לא רוצה לחזור ועל זה הוא ישחק. חוזים מזמן הם סתם דף נייר… ראינו את זה בעבר