Jump to content

נושא מלפפוני קיץ 24 ע"ש פיקו ורגאס

Recommended Posts

On 25.6.2024 at 12:44, קמחי said:

צריך קשר אחורי. אני מתקשה למצוא מועמד טוב ממנו.

אני דווקא חושב שאם נתחשב בזה שהמאמן הזה אוהב שילובי התקפה עם 343 על פי מה שמספרים, מכבי צריכה עוד קשר 10 הרבה יותר מעוד קשר אחורי.

יוריס, פרץ גבי ושחר כל שילוב שם נשמע אחלה לקו של ה 2 האחוריים, זה צריך להיות מאומן כמובן.

קשה לי לראות את האפסייד בהבאה של אזולאי לפה, זה חילוף שלישי במקסימום בהיררכיה הזו, לא רואה שום בעיה בלהישאר שם עם אחד מהמושאלים (נידם או לין, לדעתי, למרות ששניהם שחקנים שונים).

34 דקות לפני, אקיטה said:

בנוסף לברהום, מדווחים שגם קורדובה, עולי ועזו מתאמנים עם הבוגרים.

ברהום ועולי עוד יכולים לרדת לנוער, אולי יושאלו מוקדם סטייל אבו פרחי, קורדובה ועזו כבר מעבר לגיל וזה או מכבי או השאלה.

אני ממש מקווה שעזו יוכיח שהוא ראוי להזדמנות (כשרון מדהים עם סיומת מבעסת לבנתיים) על אחת כמה וכמה שהתחרות שלו לסגל הרחב כרגע אלו חוזז ויוני.

עזו 10?

8 דקות לפני, אקיטה said:

אני דווקא חושב שאם נתחשב בזה שהמאמן הזה אוהב שילובי התקפה עם 343 על פי מה שמספרים, מכבי צריכה עוד קשר 10 הרבה יותר מעוד קשר אחורי.

יוריס, פרץ גבי ושחר כל שילוב שם נשמע אחלה לקו של ה 2 האחוריים, זה צריך להיות מאומן כמובן.

קשה לי לראות את האפסייד בהבאה של אזולאי לפה, זה חילוף שלישי במקסימום בהיררכיה הזו, לא רואה שום בעיה בלהישאר שם עם אחד מהמושאלים (נידם או לין, לדעתי, למרות ששניהם שחקנים שונים).

צריך קשר מגוון, יונה תפור לזה

אם המאמן החדש מחליט לשחק 4-3-3 אנחנו חייבים להביא קשר אחורי. 

שחר וגבי (במידה וממשיך) הם קשרי 8, לצידם יש את פרץ ודן ביטון (בתקווה ליונה). חייבים מחליף ליוריס. ראינו כמה קארצב היה חשוב כשהוא נפצע. 

שוער לדעתי חובה כי משפתי זה לא זה, בלם כמובן (לפחות אחד) ומגן ימני (לפחות אחד). מעבר לזה הייתי שמח לעוד שחקן התקפה במקום קיקו (אם ערן הולך אז כמובן חלוץ במקום אדו) אבל זה כבר לשלב מאוחר יותר. 

לפני4 שעות , elbanana said:

ואני חושב שאנחנו חייבים שני בלמים זרים טובים. מעבר לזה שזאת הייתה נקודת התורפה הכי מובהקת עזבו אותנו סבוריט לוקאסן וייני. מי שנשאר לא מספיק טוב ולא הוכיח את עצמו עדיין. שלמה אולי יהיה מספיק טוב ואולי לא וכבר הראה שהוא פציע, נחמיאס הראה לראשונה טיפה ניצוצות ואין להם מחליף ראוי. אי אפשר לבנות על זה וזה לא מספיק לכלום. לחשוב שבלם אחד טוב שיגיע יספיק לשני מסגרות זאת בדיחה ואני לא רוצה לדמיין מה קורה אם הוא לא טוב.

מעבר לזה שוער, מגן ימין, אגף ימין, קשר, להתאים לעזיבות אם יבואו - הכל ברור

איך אתה אומר נקודת תורפה כשספגנו הכי מעט??

43 דקות לפני, snufkin said:

צריך קשר מגוון, יונה תפור לזה

אכן יונה נשמע מתאים לתפקיד הזה.

אם מכבי לא חושבת שהוא יתרום לה יותר מביטון עד כדי כך שהיא לא מוכנה לשלב אותו באיזה טרייד, שיביאו קשר 10 זר בכסף שמוכנים לשים על יונה. בעולם מושלם זה גם וגם.

49 דקות לפני, snufkin said:

עזו 10?

לא הוא וינגר/חלוץ שני.

משאיר את קיקו, לדעתי אחרי התאקלמות בשנה כה מאתגרת בצל המלחמה, יהיה לו יותר קל עונה שניה.

לדעתי חובה בלם מעל הכל, פחות בונה על פריים נחמיאס את פריים בלטקסה.

לפני1 שעה , אקיטה said:

אכן יונה נשמע מתאים לתפקיד הזה.

אם מכבי לא חושבת שהוא יתרום לה יותר מביטון עד כדי כך שהיא לא מוכנה לשלב אותו באיזה טרייד, שיביאו קשר 10 זר בכסף שמוכנים לשים על יונה. בעולם מושלם זה גם וגם.

לא הוא וינגר/חלוץ שני.

https://www.transfermarkt.com/igor-miladinovic/profil/spieler/729872 
שישקיעו את הכסף בשחקן כזה לדוגמא 

לפני2 שעות , אקיטה said:

יש לך את הקשר 10 הכי טוב בארץ כרגע(רמז, זה לא דן ביטון).

אני מסכים שיונה הוא הישראלי הראשון שאני מתאבד עליו. זו עסקה עקומה וקשה. מבין אם המועדון יימנע מלשלם את הסכומים והשחקנים שאברמוב מבקש.

אחרי בלם ומגן, העמדה הבאה בה צריך להיות שחקן זר היא עמדת ה-10. כאן אני איתך לחלוטין.

ברז שלמה הושקע לא מעט כסף. המעמד המקצועי שלו שונה משאר הבלמים בסגל. הציפיה לשני בלמים זרים היא הזיה עוד בחתימה שלו בינואר. קמחי כתב על זה כבר אז וגם קוסמיק. במציאות הכדורגל שלנו, הוא בלם בכיר. זה מה שיש(כמובן שתיהיה תחרות טבעית אבל זה שלו להפסיד). 

15 דקות לפני, המכבייה said:

ברז שלמה הושקע לא מעט כסף. המעמד המקצועי שלו שונה משאר הבלמים בסגל. הציפיה לשני בלמים זרים היא הזיה עוד בחתימה שלו בינואר. קמחי כתב על זה כבר אז וגם קוסמיק. במציאות הכדורגל שלנו, הוא בלם בכיר. זה מה שיש(כמובן שתיהיה תחרות טבעית אבל זה שלו להפסיד). 

כן.

אבל מצד שני עזבו 2 בלמים זרים.

צריכים בלי קשר 3-4 בלמים ברמה טובה.

עם רז שלמה + 2 בלמים זרים זה היה מעולה אם היה קורה.

כרגע אנחנו רק עם בלם אחד בסגל שאני מחזיק ממנו (שלמה)

לפני8 שעות , elbanana said:

זה כי אשכרה צפיתי במשחקים ואני לא מושפע של סטטיסטיקה..

אני לא מדבר על סטטיסטיקות אלא על נתונים עובדתיים, ההבדל מאוד מהותי.

עובדתית ספגנו הכי מעט.

סטטיסטיקה עושים לאורך שנים ולא על זה אני מדבר.

לפני7 שעות , המכבייה said:

נכון

מצד שני מכבי רוצים את למקין(מידיעה) אולי הם מתכננים 3 בלמים בהרבה מקרים עם המאמן החדש

אני מאמין שיגיע זר ואולי למקין, אולי אם תהיה אופציה להביא אותו, אם לא אז רק זר מן הסתם.

בטח ישחררו את אחד הישראלים האחרים(נחמיאס, בלטקסה)