Jump to content

נושא מלפפוני קיץ 24 ע"ש איסוף סיסוקו

Recommended Posts

לפני1 שעה , הנדון said:

יודעים מה נקבל ממנו ולדעתי צריך השנה ללכת על מיחזור זרים שהיו בליגת העל אם רוצים לפגוע בכמה שיותר זרים, אף זר נורמלי לא יגיע לפה בקיץ הקרוב.

דווקא הוא ומדמון זה נראה לי אחלה של שילוב משלים אחד לשני גם לעתיד שאחרי ערן.  

מחשבה שבלונית וצרה מדי לטעמי.

קשרי האמצע שלך כבשו למעלה מ 30 שערים בכל המסגרות העונה, דבר שלא היה קורה עם חלוץ 9 ברחבה סטייל יובאנוביץ׳.

מעבר לכך, הוא שחקן מוגבל טכנית ודי מגושם עם הכדור ואני כמעט בטוח שמכבי לא שיחקה 433 בתקופתו ב 95% מהמשחקים, אצל קרסטאייץ׳ שיחק לרוב לצד פריצה, אצל איביץ׳ וחראנקה לצד זהבי.

לא מוצא בו שום ערך מוסף, בטח אחרי עונה חלשה בבאזל.

לסיום אני בטוח שמכבי בכלל לא פוזלת לכיוונו אז זה סתם שיח עקר.

2 דקות לפני, MTA For Ever said:

ברור שלא, כל מהות הנושא זה שיח עקר

לפני1 שעה , אקיטה said:

בהתחשב בשוק הזרים הדל שיהיה לנו כנראה, בא לי שגררו וגויאגון יחזרו.

גררו לא מספיק טוב. 

פארפה כלב כפוי טובה ושלא יתקרב לפה

לפני6 שעות , MTA For Ever said:

מחשבה שבלונית וצרה מדי לטעמי.

קשרי האמצע שלך כבשו למעלה מ 30 שערים בכל המסגרות העונה, דבר שלא היה קורה עם חלוץ 9 ברחבה סטייל יובאנוביץ׳.

מעבר לכך, הוא שחקן מוגבל טכנית ודי מגושם עם הכדור ואני כמעט בטוח שמכבי לא שיחקה 433 בתקופתו ב 95% מהמשחקים, אצל קרסטאייץ׳ שיחק לרוב לצד פריצה, אצל איביץ׳ וחראנקה לצד זהבי.

לא מוצא בו שום ערך מוסף, בטח אחרי עונה חלשה בבאזל.

יובאנוביץ׳ ממש לא חלוץ מוגבל

יש עכשיו לפחות חודש וחצי במקרה הטוב שת הקפאה.. עד שיגיע מאמן, עד שילמד ויחליט החלטות לגבי הסגל...

לפני5 שעות , snufkin said:

יש עכשיו לפחות חודש וחצי במקרה הטוב שת הקפאה.. עד שיגיע מאמן, עד שילמד ויחליט החלטות לגבי הסגל...

לדעתי המצב שונה קצת ממה שתארת.

מה שחשוב מבחינת הרכש שבן נשאר יחד עם המנהל הטכני פרייס.

כמובן שלמאמן יקח זמן להכיר את הסגל ואולי לבקש רכש שיתאים לו, אבל בן ופרייס יכולים לעסוק בעניין הרכש בינתיים

אם תהיה הזדמנות לרכוש ישראלי, לא צריך מאמן שיהיה מעורב בהחלטה.

רכש זר משמעותי גם ככה קשה להאמין שיצליחו להביא בשלבים המוקדמים של הקיץ (או בכלל).

כמו שמדמון ומליקה זה החלטות של מנספורד. לא נראה לי שיחכו למאמן כדי להביא רכש. מכבי בדרך כלל לא פועלת ככה. המאמן יקבל סגל ויצטרך לעבוד עם החומר שיש לו בכל מקרה.

13 דקות לפני, car.garsia said:

כמו שמדמון ומליקה זה החלטות של מנספורד. לא נראה לי שיחכו למאמן כדי להביא רכש. מכבי בדרך כלל לא פועלת ככה. המאמן יקבל סגל ויצטרך לעבוד עם החומר שיש לו בכל מקרה.

וככה זה אמור לעבוד בכל מועדון הגיוני(הסמכות המקצועית שמעל המאמן בונה סגל לשיטה מסויימת והמאמן אמור לנהל את זה כפי שהוא רואה לנכון).

אני מקווה מאוד שלא יתחילו לערבב שוב את הקלפים מההחלטות המקצועיות של רובי ויתחילו עכשיו לנסות לתת הזדמניות לכל מיני שחקנים בגלל ששולמו עליהם דמי העברה..

אני לא אצליח לעולם להבין מצב שמאמן שכלכך רצו שישאר פתאום אין לו מושג מקצועית לפי מה שזה נראה ואז פתאום נותנים צ'אנס 

למשל דוגמא: עם כל הכבוד לאדו , אני סומך על קין שהוא כרגע בוסרי למכבי וצריך שנת השאלה כמו שגיואגון עשה, זה לא בושה להודות בזה.

1 hour ago, ClinteastwoodFan said:

מילסון יעזוב, השאלה זה רק המחיר. באסה

נראה כמו פנטזיות של היוונים, התג מחיר של מילסון 10 מיליון יורו, הם לא קונים בסכומים כאלה.

1 hour ago, ClinteastwoodFan said:

מילסון יעזוב, השאלה זה רק המחיר. באסה

אם הוא לא יתחיל פה בשביתה ולעשות בלאגן הוא לא הולך לשום מקום, ולא נראה שהוא מהטיפוסים שיעשו את זה.

אם הם כל כך רוצים אותו שיתנו 30 מיליון יורו ואולי מיץ' יחשוב.

מילסון יותר קריטי מכל מאמן שיבוא, מיטש לא ישחרר, טעות אוסקר גלוך לא תחזור על עצמה.