Jump to content

נושא מלפפוני קיץ 24 ע"ש פיקו ורגאס

Recommended Posts

לפני2 שעות , erantheking21 said:

לפי מה שכתבו אנחנו כן נשלם חלק מהשכר

ברור, מי ישלם 400 משכורת שנתית על יוני? לא יודע אם שרי הגיע למשכורות כאלה. על טעויות משלמים וממזערים נזקים. זה חלק מתוך חלון העברות. אי אפשר רק לתת ולתת. הכל זה מאותה עוגה. 

אני לא מבין את התלונות על ההשאלה (הדי מתבקשת וצפויה) של כהן לבית"ר. זאת עסקה ללא סיכון כמעט מבחינתנו. לחסוך 200-300 אלף יורו לעונה בשכר ושחקן ממורמר בחדר ההלבשה, 

מבחינת ישראלים, יונה נראה כמו השחקן הכי טוב והכי רלוונטי שאפשר אולי להביא. 

באופן כללי, אני לא מבין איך כל המערכת לא מרוכזת בבלם, מגן ימני ושוער זרים. לפני כנף ימין ולפני הכל. 

13 דקות לפני, מנג'ר יונייטד said:

אני לא מבין את התלונות על ההשאלה (הדי מתבקשת וצפויה) של כהן לבית"ר. זאת עסקה ללא סיכון כמעט מבחינתנו. לחסוך 200-300 אלף יורו לעונה בשכר ושחקן ממורמר בחדר ההלבשה, 

מבחינת ישראלים, יונה נראה כמו השחקן הכי טוב והכי רלוונטי שאפשר אולי להביא. 

באופן כללי, אני לא מבין איך כל המערכת לא מרוכזת בבלם, מגן ימני ושוער זרים. לפני כנף ימין ולפני הכל. 

מי אמר שהמערכת לא מרוכזת בזה?

בלם בלם ובלם זה מה שיושב כרגע בראש של בן.

אגב, יחזקאל חי בסרט ממה שאני מבין.

מעניין בכמה אפגע

סגל הקבוצה לעונה הבאה ללא מושאלים ושחקני נוער שישתלבו בהתאם לרצון המאמן.

משפתי/מליקה

זר/אבישי

למקין(זר)/שלמה/נ.ביטון

זר/בלטקסה

רביבו(רוזן)/דודזאדה

יוריס/קארצב

פרץ/גבי/שחר

זר/יונה

מילסון/טוקלומטי(קאני)

דוידה/זר/מלדה

זהבי/תורג'מן/מדמון

לפני2 שעות , קובי השועל said:

רוצה מיליון יורו לפני מענקים ?

לפני2 שעות , קובי השועל said:

מי אמר שהמערכת לא מרוכזת בזה?

בלם בלם ובלם זה מה שיושב כרגע בראש של בן.

הוא רוצה משכורת זהבי?

לפני10 שעות , erantheking21 said:

כרגיל

שוב היה לנו קלפים טובים מול קבוצה ונכנענו להם מהר מדי

בית"ר רוצים את כהן יותר ממה שמכבי רוצה להפטר מהחוזה שלו(החלון עוד לא התחיל) 

אברמוב אומר קחו אותי יונה בעסקה כדאית לביתר ומכבי לא עושים מהלכים ונפטרים משחקנים כאלה(מן הסתם את החוזה של כהן היינו צריכים לשלם) לפחות היינו מקבלים תמורה.

מה קלפים טובים לתת להם 3-4 שחקנים וכסף? יונתן בתקופת בלהות ואנחנו יודעים שאם יש קבוצה אחת בליגה שיכולה להחיות אותו
זאת בית"ר. מרגיש הרבה יותר שלם מהשאלה ולא ממכירה שלו. להזכירך רק השנה סיימת לשלם עליו 2 מיליון יורו, ועדיין למרות הירידה המזעזעת הזאת ביכולת
זה עדיין יונתן כהן שהיה הכוכב בשתי אליפויות איביץ' ולא פחות חשוב מכביסט גדול. לתת אותו כלחם שום בעסקה שלטעמי מפוקפקת מאוד לא מגיע לו.
השאלה בלי אופציית רכישה אם העסקה הזאת תצא לפועל זאת בהחלט תהיה ההזדמנות של האחרונה של יונתן לפני שהוא מתחיל סבבים בפ"ת ואשדוד.

3 דקות לפני, Matanbiton said:

מה קלפים טובים לתת להם 3-4 שחקנים וכסף? יונתן בתקופת בלהות ואנחנו יודעים שאם יש קבוצה אחת בליגה שיכולה להחיות אותו
זאת בית"ר. מרגיש הרבה יותר שלם מהשאלה ולא ממכירה שלו. להזכירך רק השנה סיימת לשלם עליו 2 מיליון יורו, ועדיין למרות הירידה המזעזעת הזאת ביכולת
זה עדיין יונתן כהן שהיה הכוכב בשתי אליפויות איביץ' ולא פחות חשוב מכביסט גדול. לתת אותו כלחם שום בעסקה שלטעמי מפוקפקת מאוד לא מגיע לו.
השאלה בלי אופציית רכישה אם העסקה הזאת תצא לפועל זאת בהחלט תהיה ההזדמנות של האחרונה של יונתן לפני שהוא מתחיל סבבים בפ"ת ואשדוד.

מדויק.

לפני8 שעות , Double said:

קניקובסקי ופרץ בפורמה טובה, לא בטוח שלהביא 10 זר זה חכם כרגע, לדעתי העדיפות זה כנף ימין זר.

יש בזה משהו אבל אני משתדל לא להסתנוור מהסיום עונה המהנה.

ראינו חוליית קישור של מכבי- אלברמן וראדי, בעונות של איביץ׳. ראינו שם עליונות. הגנתית והתקפית. שלטנו מול כל קבוצה.

הקישור הזה איבד את האמצע והשליטה יותר מידי פעמים העונה. גם מול חיפה אבל גם מול קבוצות חלשות יותר. אני לא יודע אם צריך ממש 10, אבל לדעתי צריך קשר זר ברמה לאמצע שירים את הרמה והקצב.

1 דקה לפני, zion8 said:

יש בזה משהו אבל אני משתדל לא להסתנוור מהסיום עונה המהנה.

ראינו חוליית קישור של מכבי- אלברמן וראדי, בעונות של איביץ׳. ראינו שם עליונות. הגנתית והתקפית. שלטנו מול כל קבוצה.

הקישור הזה איבד את האמצע והשליטה יותר מידי פעמים העונה. גם מול חיפה אבל גם מול קבוצות חלשות יותר. אני לא יודע אם צריך ממש 10, אבל לדעתי צריך קשר זר ברמה לאמצע שירים את הרמה והקצב.

קניקובסקי היה פנטסטי לאורך כל הפלייאוף, הרבה לפני שהתחלנו לשחק בשביל הכיף. בקלות שחקן הפלייאוף שלנו

2 דקות לפני, YoniC said:

קניקובסקי היה פנטסטי לאורך כל הפלייאוף, הרבה לפני שהתחלנו לשחק בשביל הכיף. בקלות שחקן הפלייאוף שלנו

אמת. היה אדיר.

אבל הרגשתי לאורך העונה שהאמצע לא מעט פעמים מופקר הגנתית, ולחיץ וחסר פתרונות כשהוא עם הכדור.

לפני8 שעות , Double said:

קניקובסקי ופרץ בפורמה טובה, לא בטוח שלהביא 10 זר זה חכם כרגע, לדעתי העדיפות זה כנף ימין זר.

גם וגם. חסר לנו קשר יצירתי מוביל בקישור. דן ביטון יכל מקסימום להיות שחקן משלים

לפני1 שעה , Matanbiton said:

לא מסכים. אתה נותן שחקנים שאין לך צורך בהם ויושבים לך על התקציב, יונתן לצערי פרש וזה הזמן לשחרר אותו.

אם תיתכן עסקה על יונה , הוא יהיה במכבי, בלי קשר ליונתן. אם אי פעם תרצה אותו בחזרה, הוא יגיע בריצה קלה מכל קבוצה בארץ.

טוקולומטי זה הכי אוברייטד בליגה. רק בפתח תקווה עצמה יש לפחות 2 שחקנים עם פוטנציאל גבוה משמעותית ממנו. 

On 2.6.2024 at 23:14, קמחי said:

אם בית"ר יחיו אותו, הרווחנו.

אם לא, חסכנו 300 אלף אירו בשכר שיושב ביציע. על מה מתלוננים?

בול

Win win situation

On 2.6.2024 at 23:14, קמחי said:

אם בית"ר יחיו אותו, הרווחנו.

אם לא, חסכנו 300 אלף אירו בשכר שיושב ביציע. על מה מתלוננים?

בול

Win win situation

13 דקות לפני, איתי-מכביסט said:

בוקר טוב, 

רצות הרבה כתבות הבוקר על כך שא.א.ק אתונה סימנה את מילסון ומתכננת הצעה למכבי . 

הולך להיות סיוט בגזרת מילסון עד סוף החלון

הרבה כתבות בכל האתרים שמהדהדות כץבה אחת ביוון. ברור שיש ותהיה התעניינות במילסון, לא חושב שיהיה אם זה משהו אלא אם תגיע הצעה גבוהה ממועדון בלב גבוה יותר מיוון.

מעניין יותר מה קורה בגזרת רובי ובגזרת הרכש. שקט מידי..

מילסון לא צריך להיות משוחרר בעד כמעט שום סכום, זה כבר לא הסיפורים שלכם על שחקני בית שירצו לגדול אצלנו כי אנחנו משחררים בקלות וכבר לא הכוכבים מחו"ל שיתנו פה כמה שנים כי אנחנו משחררים כשהם בשיא, זה שחקן שפה עונה אחת ולמעט הצעה באמת היסטורית לליגת העל לא הייתי משחרר אותו. הצעה היסטורית זה כמעט מה שמוכנים לשלם לאא"ק בעצמה על ליוויי גארסיה, ראיתי את שניהם משחקים, מילסון עולה עליו בשתי דרגות.

אני באמת לא מבין איך עדיין לא מודיעים מה עם רובי. עבר מספיק זמן, ואין עוד הרבה זמן להתמהמה. 

אני מקווה שעובדים חזק בגזרת הרכש בלי קשר לזהות המאמן.

28 דקות לפני, elad5050 said:

אני באמת לא מבין איך עדיין לא מודיעים מה עם רובי. עבר מספיק זמן, ואין עוד הרבה זמן להתמהמה. 

אני מקווה שעובדים חזק בגזרת הרכש בלי קשר לזהות המאמן.

מי? מכבי? לא חושב שיוציאו הודעה כלשהי

צטט

מועדון הכדורגל מכבי תל אביב מקדם בברכה את רובי קין (42) כמאמן הראשי החדש לעונת 2023/24. קין והצוות שלו מצטרפים למכבי בחוזה לשנתיים