Jump to content

נושא מלפפוני קיץ 24 ע"ש איסוף סיסוקו

Recommended Posts

34 דקות לפני, elbanana said:

בהתחשב בזה שבזרים אנחנו פוגעים 1 ל3-4, איך שההגנה שלנו נראתה ברוב העונה, שלוקאסן וסבוריט שהוא עמוד תווך עזבו ובתקווה שיש עונה אירופית ארוכה אנחנו חייבים להביא 2 בלמים זרים ולקוות שלפחות אחד יהיה טוב.

תדמיין סיטואציה שנפלת עם הבלם או שהוא פצוע ואתה צריך לתמרן עם שלמה, בלטקסה ונחמיאס הבינוניים (מי יותר מי פחות) וחסרי הניסיון

השמיכה קצרה מידי. צריך לא מעט חיזוק גם למקומות אחרים. דין רז שלמה כבלם שנקנה בהרבה כסף הוא לא דין בלטקסה או נחמיאס(שמסיים חוזה אני חושב). לא מצב אידיאלי, מסכים. 

18 דקות לפני, המכבייה said:

השמיכה קצרה מידי. צריך לא מעט חיזוק גם למקומות אחרים. דין רז שלמה כבלם שנקנה בהרבה כסף הוא לא דין בלטקסה או נחמיאס(שמסיים חוזה אני חושב). לא מצב אידיאלי, מסכים. 

אני יותר אופטימי ממך ידידי
אני חושב שהסגל הישראלי שלנו טוב ( לא מושלם אבל טוב) ועמוק, מאוד עמוק
העמדות שצריכות חיזוק לדעתי ( עפי סדר חשיבות ) 

א. שוער : אם כי בכל מקום כתובה ההזיה הזאת שבונים על משפתי שוער ראשון

ב. שני בלמים בייחוד בהול לנו אחד תותח לידו אפשר לצוות את הישראלים 
ג. מגן ימני : בתקווה שיחזקאל יוכל למלא את התפקיד  ( ד.א. לגבי יחזקאל בכלל לא בטוח איזה שחקן נקבל ממנו ) 

בקישור לדעתי אנחנו מסודרים : אם יש 10 תותח אז סבבה, אם לא אז לא צריך
בהתקפה אנחנו סגורים משמאל ובמרכז ונכון שבימין אין לנו מילסון אבל הייתי נותן את המושכות לדוידה ויש גם דנביטון/יונס/גבי כגיבוי שם. 

תן לי בלם תותח שוער ואת יחזקאל וזה סגל לאליפות עם עוד מקום ל 3 זרים 

בלם, שוער ומגן ימני זרים. זה הבסיס ההכרחי. אחרי זה אפשר להתווכח על איזה עמדות להשקיע את המקום בסגל לשחקן זר שיישאר אחרי מילסון ואולי אחד מבין אדו וקיקו. 

לפני4 שעות , מנג'ר יונייטד said:

בלם, שוער ומגן ימני זרים. זה הבסיס ההכרחי. אחרי זה אפשר להתווכח על איזה עמדות להשקיע את המקום בסגל לשחקן זר שיישאר אחרי מילסון ואולי אחד מבין אדו וקיקו. 

אגף ימין זר, בלם זר, עדי יונה אם יתאפשר וכל השאר זה בונוס.

לפני6 שעות , הצבר said:

אני יותר אופטימי ממך ידידי
אני חושב שהסגל הישראלי שלנו טוב ( לא מושלם אבל טוב) ועמוק, מאוד עמוק
העמדות שצריכות חיזוק לדעתי ( עפי סדר חשיבות ) 

א. שוער : אם כי בכל מקום כתובה ההזיה הזאת שבונים על משפתי שוער ראשון

ב. שני בלמים בייחוד בהול לנו אחד תותח לידו אפשר לצוות את הישראלים 
ג. מגן ימני : בתקווה שיחזקאל יוכל למלא את התפקיד  ( ד.א. לגבי יחזקאל בכלל לא בטוח איזה שחקן נקבל ממנו ) 

בקישור לדעתי אנחנו מסודרים : אם יש 10 תותח אז סבבה, אם לא אז לא צריך
בהתקפה אנחנו סגורים משמאל ובמרכז ונכון שבימין אין לנו מילסון אבל הייתי נותן את המושכות לדוידה ויש גם דנביטון/יונס/גבי כגיבוי שם. 

תן לי בלם תותח שוער ואת יחזקאל וזה סגל לאליפות עם עוד מקום ל 3 זרים 

צריך 10 כמנהל משחק כי אין לנו שחקנים יצירתיים בקישור פרט ליוריס שהוא 6.

קיץ קשה לפנינו, בעיקר כי צריך לדעת איפה לחזק ואיך. 

אני כל כך שמח שמנספורד איתנו, ועוד יותר שמח שאני לא בנעליים שלו :D

1 hour ago, ClinteastwoodFan said:

צריך 10 כמנהל משחק כי אין לנו שחקנים יצירתיים בקישור פרט ליוריס שהוא 6.

אם יצליחו להביא את יונה זה יעזור

במצב רגיל הפגיעה במלפפונים שמגיעים לפה נמוכה. במצב הנוכחי, אני מניח שמגוון המלפפונים הרלוונטיים ירד משמעותית, ושיהיה יותר קל לכוון לשוק האפריקאי מאשר לאירופה. בקיצור נשמע כמו משימה קשוחה מאוד.

חיכיתי לראות איזה אתר יתחיל להנפיץ שמות קודם. ערוץ הספורט לא אכזב והקדים במלאכת החרטוטים.

זה מה יש כרגע ולכן נתייחס לזה.

מדברים שם על 3 שמות: אינו, למקין וכנעאן.

אינו אחלה שחקן אבל לא רואה סיבה להביא לפה 6 זר.

כנעאן אני לא רוצה פה, לא רוצה שחקנים שכשירים ל10% עונה, הספיק לי גולסה. שמכבי חיפה יאכלו את הלקרדה איתו.

למקין לעומת זאת אם חוזר לארץ אנחנו חייבים להילחם עליו כי התקרה שלו גבוהה מאוד. והגנה של למקין/שלמה ובלם זר איכותי תספק אותי מאוד.

12 דקות לפני, car.garsia said:

חיכיתי לראות איזה אתר יתחיל להנפיץ שמות קודם. ערוץ הספורט לא אכזב והקדים במלאכת החרטוטים.

זה מה יש כרגע ולכן נתייחס לזה.

מדברים שם על 3 שמות: אינו, למקין וכנעאן.

אינו אחלה שחקן אבל לא רואה סיבה להביא לפה 6 זר.

כנעאן אני לא רוצה פה, לא רוצה שחקנים שכשירים ל10% עונה, הספיק לי גולסה. שמכבי חיפה יאכלו את הלקרדה איתו.

למקין לעומת זאת אם חוזר לארץ אנחנו חייבים להילחם עליו כי התקרה שלו גבוהה מאוד. והגנה של למקין/שלמה ובלם זר איכותי תספק אותי מאוד.

למקין חיוני,שאר השמות שכתבת פה מיותרים לחלוטין.

חייב להביא כל ישראלי שהוא טוב, השנה הזו בגלל המלחמה תחזיר שחקנים הביתה והרבה לדעתי, זו יכולה להיות שנת מפנה מבחינת מכבי וחיפה לשנים הבאות.

זו שתביא את השחקנים הטובים, הליגיונרים תבסס בסיס מעולה לשנים הבאות.

גם זו שנה שטוב להיות בה שחקן כדורגל ישראלי, המנייה של שחקן ישראלי גם אם הוא לא סופרסטאר עולה בהרבה אחוזים וזה יתבטא להם בשכר.

כרגע מצבת הבלמים הישראלים שלנו היא הכי טובה בליגה ובפער גדול.
רז שלמה, נחמיאס, ניר ביטון ובלטקסה. לחיפה לצורך העניין יש את גולדברג וכל השאר פחים.
אם למקין יגיע איכשהו, זה יהיה ע״ח בלטקסה ואני מנחש שנחמיאס לא ירצה להישאר במצב כזה.

באופן אישי - אני מאוד אוהב את נחמיאס (וכן, זה שהוא אוהב מאוד את המועדון גם מוסיף לו נקודות אצלי).

הלוואי ולמקין יגיע והלוואי ואיכשהו נישאר איתו + ביטון, נחמיאס ורז שלמה.

במקרה כזה אני הולך על בלם זר בכל הכח - קרי 3-4 מ׳ יורו אם צריך

יחזקאל בכל מחיר

ואז כנף ימין, 10 ועוד שחקן תואם יוריס כזר (קארצב עוזב כרגע, ואין לנו מחליף ראוי).

זה משאיר אותנו עם מקום לעוד זר אחד או שניים (תלוי מה יהיה עם קיקו, אדו אני מניח שיושאל).

בשורה התחתונה, מכבי במצב אידיאלי מבחינת החיזוק שהיא יכולה להביא (חיזוקים נקודתיים, יש מקום לזרים, יש כסף) - הבעיה היחידה היא הסיטואציה במדינה.

סומך על מנספורד.

17 דקות לפני, elad5050 said:

רז שלמה, נחמיאס, ניר ביטון ובלטקסה. לחיפה לצורך העניין יש את גולדברג וכל השאר פחים.
אם למקין יגיע איכשהו, זה יהיה ע״ח בלטקסה ואני מנחש שנחמיאס לא ירצה להישאר במצב כזה.

באופן אישי - אני מאוד אוהב את נחמיאס (וכן, זה שהוא אוהב מאוד את המועדון גם מוסיף לו נקודות אצלי).

יחזקאל בכל מחיר

ואז כנף ימין, 10 ועוד שחקן תואם יוריס כזר (קארצב עוזב כרגע, ואין לנו מחליף ראוי).

זה משאיר אותנו עם מקום לעוד זר אחד או שניים (תלוי מה יהיה עם קיקו, אדו אני מניח שיושאל).

בשורה התחתונה, מכבי במצב אידיאלי מבחינת החיזוק שהיא יכולה להביא (חיזוקים נקודתיים, יש מקום לזרים, יש כסף) - הבעיה היחידה היא הסיטואציה במדינה.

סומך על מנספורד.

אתה משאיר את ביטון? 

אם למקין וזר מגיעים מבחינתי מצבת הבלמים היא (לפי היררכיה)

זר, למקין, רז שלמה ועידן נחמיאס.

30 דקות לפני, בראון said:

אתה משאיר את ביטון? 

אני משאיר את ביטון. 4 בלמים ישראלים טובים זו פריביליגיה, אבל זה משהו שאנחנו יכולים להרשות לעצמנו.

ראינו כמה זה קריטי השנה (מישהו האמין שבלטקסה יפתח במשחק הכי חשוב של העונה?) - ובעונה הבאה ככל הנראה (טפו חמסה) אנחנו הולכים לעונה אירופית.

בהחלט משאיר, בלטקסה משאיל/מוכר.

1 hour ago, elad5050 said:

יחזקאל בכל מחיר

סומך על מנספורד.

ניר ביטון שחקן גמור, כנעאן לידו מפלצת בריאותית.

1 hour ago, בראון said:

אתה משאיר את ביטון? 

ניר ביטון באשדוד עונה הבאה או פורש.

1 דקה לפני, duss21 said:

יודע לשחק גם בכנפיים?

לא ראו אותו שם יותר מפעם אחת-פעמיים לאורך העונה. אני חושב שאין סיבה שיזוז מהעמדה הזו 

לפני1 שעה , קמחי said:

לא ראו אותו שם יותר מפעם אחת-פעמיים לאורך העונה. אני חושב שאין סיבה שיזוז מהעמדה הזו 

אם מגיע אז למסמר אותו כ 10.