Jump to content

נושא מלפפוני קיץ 24 ע"ש איסוף סיסוקו

Recommended Posts

42 דקות לפני, קמחי said:

אם יביאו לכאן מגן ימני סולידי ובלם טוב הכל ייראה טוב יותר.

צריך גם להגיד שעם כל הביקורת בשורה התחתונה, 25 ספיגות, הכי מעט בליגה. יש בסיס טוב, מסכים עם מה שכתבת, מגן ובלם טובים וזה יראה טוב משמעותית.

יותר מסקרן מה התוכניות של מכבי לחלק ההתקפי. זר? קיקו/אדו? אולי שועה? הרבה תלוי במי יהיה המאמן

וואלה שבוע הנושא פתוח ויש רכש ראשון. נכון, רכש לטווח ארוך ולא לטווח קצר אבל רכש זה רכש ופוש זה פוש.

אגב אתבאס מאוד אם נפתח עם משפתי שוער ראשון את העונה. אני מעדיף שאופק מליקה יעמוד בשער ולא הוא. בסיטואציות מסוימות אני גם אעדיף את מאיר מליקה עליו בשער. מקווה שחושבים בכיוון של שוער זר כי חייב.

21 דקות לפני, איתי-מכביסט said:

על בסיס מה אתה אומר את זה?

על בסיס רקע מעולם השוערות, הבנה של מה זה אומר להיות שוער טוב, צריך שוער כדי להיות טוב ובעיקר איך מזהים פוטנציאל כשרואים אותו.

Just now, בראון said:

על בסיס רקע מעולם השוערות, הבנה של מה זה אומר להיות שוער טוב, צריך שוער כדי להיות טוב ובעיקר איך מזהים פוטנציאל כשרואים אותו.

אם מכבי לא מתכננת להביא שוער זר ולהישאר במצבת השוערים הנוכחית הוא יספסל את משפתי כי כי הוא פשוט פוטנציאלית שוער הרבה יותר טוב ממה שמשפתי יהיה. 

מקווה שיגיע מאמן שוערים אחר ויתקן איתו את הדברים שצריך לתקן ויהיה פה בסוף אחלה של שוער.

28 דקות לפני, בראון said:

אם מכבי לא מתכננת להביא שוער זר ולהישאר במצבת השוערים הנוכחית הוא יספסל את משפתי כי כי הוא פשוט פוטנציאלית שוער הרבה יותר טוב ממה שמשפתי יהיה. 

מקווה שיגיע מאמן שוערים אחר ויתקן איתו את הדברים שצריך לתקן ויהיה פה בסוף אחלה של שוער.

הבאסה רק שזה יהיה מקרה כיוף ניצן, שייפול האסימון רק אחרי 3-4 משחקים קריטיים. זה תרחיש רע מאוד לעונה הבאה.

לפני2 שעות , בראון said:

יצא לך לראות קצת איך הוא?

8 דקות לפני, Naor23 said:

לי יצא קצת מהטלויזיה בלבד, מגיב טוב למשחק ורואים שיש בו משהו אבל מכאן ועד להיות השוער הראשון במכבי הדרך שלו ארוכה מאוד אם זה יקרה בכלל.

משחק רגל סביר אבל אין ספק שבאיזור הגילאים שלו הוא הפוטנציאל הגדול ביותר.

29 דקות לפני, Naor23 said:

כן בעיקר בנבחרת וטיפה בפת.

בנבחרת הוא תמיד בלט לטובה. התרשמתי בעיקר מהביטחון שלו, בגיל כזה לא מובן מאליו. הוא אחלה שוט סטופר, משחק גובה שנראה טוב והוא שולט ברחבה שאת זה אהבתי לראות.

ראיתי שהוא לוקה קצת בחסר במיקום ביחס לשער והמשחק רגל שלו לא מדהים (עדיין טוב יותר ממשפתי) אבל אלו דברים שמאמן שוערים טוב וקצת ניסיון מעלימים לגמרי. 

טוב להיות שוער ראשון במכבי אבל לא מספיק להיות שוער ראשון במכבי פתח תקווה בעונה החולפת?

משפתי לא מדהים אבל זאת אופציה סבירה כרגע בהתחשב בנסיבות, כמובן שאני מעדיף זר. אבל טיפה כבוד למישהו שעשה פה עונת סבירה ביותר ביחס לציפיות

מה עם רייקוביץ? להביא אם אפשר 

42 דקות לפני, פנחס שוף said:

טוב להיות שוער ראשון במכבי אבל לא מספיק להיות שוער ראשון במכבי פתח תקווה בעונה החולפת?

משפתי לא מדהים אבל זאת אופציה סבירה כרגע בהתחשב בנסיבות, כמובן שאני מעדיף זר. אבל טיפה כבוד למישהו שעשה פה עונת סבירה ביותר ביחס לציפיות

from the river to the sea. Predrag will be free. 

פורסם שהובטח לו להיות שוער שני יש לזה משמעות רצינית בעניין משפתי.
לפני ההחתמה של מליקה הייתה בטוח בליינד שמשפתי יישאר ויהיה שוער שני בעונה הבאה
ועכשיו הקלפים השתנו. האופציה הפחות ריאלית זה שהוא יהיה שוער שלישי

האופציה הריאלית ביותר שיפתח גם את העונה הבאה כשוער הראשון.
והאופציה האחרונה שזה מה שאני מקווה שיהיה - שחרור שלו לאחר שיוסבר לו שלא בונים עליו כשוער ראשון לעונה הבאה
ושיש רצון לקדם את את הנער.

בקיצור יאללה משפתי שחרר אותנו, אתה מוזמן לחזור לאשדוד מהדלת הראשית.
אני לא בטוח שהלב שלי יעמוד בעוד עונה מהסוג הזה.

לפני10 שעות , פנחס שוף said:

מליקה בן 19 והוא שיחק עם הנוער (וכמה הופעות בבוגרים של רעננה כשהיה בן 17) 

קצת שפשוף ועבודה נכונה והוא יכול למצוא את עצמו פותח נטו כי התחרות שלו זה משפתי.

לפני11 שעות , פנחס שוף said:

מה זה לא מספיק? למכבי פתח תקווה יש שוער מצוין בבוגרים (מרקו וולף). למה שהם יקפיצו שוער מהנוער שהיה חתום אצלם לעונה אחת לבוגרים.

יש הרבה שיקולים בהחלטות של מועדון.

בית"ר רוצים את כהן

הבעיה שאנחנו כנראה נצטרך לשלם חצי מהשכר שלו

במקרה הזה אני מקווה שמכבי תבקש מבית"ר לתת לנו את יונה במחיר הולם.

לפני2 שעות , בראון said:

מליקה בן 19 והוא שיחק עם הנוער (וכמה הופעות בבוגרים של רעננה כשהיה בן 17) 

קצת שפשוף ועבודה נכונה והוא יכול למצוא את עצמו פותח נטו כי התחרות שלו זה משפתי.

הטוב בארץ לגילו?

אני דווקא בסדר עם זה שמשפתי שוער ראשון, אבל רק אם נצליח לראשונה בהיסטוריה להיות עם 6 זרים נורמליים בסגל.

צטט

הבלם דרק לוקאסן ביקש לעזוב את הארץ עוד לפני המשחק בשבת נגד בני ריינה וחגיגות האליפות ביום ראשון שנועדו להיות בתל אביב. לוקאסן מסיים חוזה וקיבל הודעה כי לא ימשיך במועדון.

מי שמתאמן לאחרונה בקבוצת הנוער הוא אוהד פורטמן. הבלם הישראלי ששיחק בשנים האחרונות בוונציה האיטלקית מרשים וייתכן כי יצורף לקבוצת הנוער אמור לאמן מיכאל זנדברג, על אף הכישלון בעונה האחרונה.

ההוא מהערוץ של הגמורים

לפני4 שעות , erantheking21 said:

בית"ר רוצים את כהן

הבעיה שאנחנו כנראה נצטרך לשלם חצי מהשכר שלו

במקרה הזה אני מקווה שמכבי תבקש מבית"ר לתת לנו את יונה במחיר הולם.

רוצים את כהן תבואו תסגרו על עדי יונה + חלק מהשכר שלו ועוד כמה שקלים, מוסיף להם לעסקה גם דן ביטון ושוער פנמי מהניילונים שלא נגעו בו.

8 דקות לפני, הנדון said:

רוצים את כהן תבואו תסגרו על עדי יונה + חלק מהשכר שלו ועוד כמה שקלים, מוסיף להם לעסקה גם דן ביטון ושוער פנמי מהניילונים שלא נגעו בו.

ביטון נשאר חבר.

אבל אולי יתנו את אדו בהשאלה שאלמוג כהן כלכך רוצה

שוער כבר יש להם(זר)

1 דקה לפני, erantheking21 said:

ביטון נשאר חבר.

אבל אולי יתנו את אדו בהשאלה שאלמוג כהן כלכך רוצה

שוער כבר יש להם(זר)

אם מצליחים לתפור את העסקה הזאת אין צורך שהוא ישאר. 

21 דקות לפני, הנדון said:

אם מצליחים לתפור את העסקה הזאת אין צורך שהוא ישאר. 

יממשו עליו את האופציה, לא ישחררו אותו בתמורה אחרי .

אפילו יתנו לו חוזה ארוך ל3 שנים.

לגבי עדי יונה אני סקפטי.