Jump to content

ערוץ הספורט

car.garsia

Recommended Posts

עבר יום וכלום אה? אף אחד מהמועדון לא מתכוון להתעורר בנושא? 100% נבדל ופשוט ממשיכים הלאה.

להיפך, ככל שהזמן מתקדם הזבלים שם מקדמים את הנראטיב שזאת החלטה מוצדקת.

באמת שאני לא מבין אך הפאנטיקס/האחים לסמל לא מארגנים הפגנה "שקטה" אצלם מחוץ לאולפנים..

איפה האגרוף קמוץ מוכן למלחמה?!

ההחרמה של ההנהלה המביכה שלנו בהחלט לא מספיקה!

5 דקות לפני, hen34 said:

באמת שאני לא מבין אך הפאנטיקס/האחים לסמל לא מארגנים הפגנה "שקטה" אצלם מחוץ לאולפנים..

לא מרגש לקלל אותם במשחקים אחייי, תבוא למגרש לא תצטרך לשמוע אותםם, הם לא משפיעים על כלום. רק לקלל את חלאיילי זה מרגש.

55 דקות לפני, hen34 said:

לא צריך שקטה. או שתחרים אותם עד הסוף, או שתקלל אותם בקולי קולות בפעם הבאה שישדרו אותנו בשידור ישיר אל פני כל הצופים, לבית"ר בזמנו זה עבד אגב.. 

לפני4 שעות , car.garsia said:

עבר יום וכלום אה? אף אחד מהמועדון לא מתכוון להתעורר בנושא? 100% נבדל ופשוט ממשיכים הלאה.

להיפך, ככל שהזמן מתקדם הזבלים שם מקדמים את הנראטיב שזאת החלטה מוצדקת.

אני גם לא מבין איך מתעלמים מזה שהמהלך התחיל מקרן שלא הייתה, זה לא גם משהו שהוואר היה אמור לבדוק?

1 דקה לפני, GoldenAxe said:

אני גם לא מבין איך מתעלמים מזה שהמהלך התחיל מקרן שלא הייתה, זה לא גם משהו שהוואר היה אמור לבדוק?

וואר לא יכול להתערב בזה. 

לפני4 שעות , כהן said:

לא צריך שקטה. או שתחרים אותם עד הסוף, או שתקלל אותם בקולי קולות בפעם הבאה שישדרו אותנו בשידור ישיר אל פני כל הצופים, לבית"ר בזמנו זה עבד אגב.. 

הם חבורה של כורדים והכל,אבל הם יודעים להיות אפקטיביים כשצריך.

On 16.4.2024 at 00:17, osfeee said:

מעריך מאד את אחים לסמל, המחאה שלהם לא הזיזה שום דבר אפילו להפך.

המחאה צריכה להיות נגד המועדון שלא הופך את העולם בשביל עצמו

המחאה הצליחה. אפילו בגדול. והסיפור עם ספורט 5 עשה סדר השפיע על כלי תקשורת נוספים שפועלים עכשיו אחרת בסיקור כלפי הקהל שלנו.

בנוגע לקבוצה - אני לא אוהב את זה אבל גם לא כזה דרמטי מבחינתי שהוציאו כתבות נגד מכבי. מכבי זה מועדון חזק. ושחקן במכבי שכתבה בספורט 5 משפיעה עליו ומורידה לו את היכולת לא צריך להיות במכבי. כנל המועדון שלנו שהוא מספר 1 בישראל.

אבל בניגוד לשחקנים - האוהדים זאת אוכלוסיה מוחלשת, אין לה עורף חזק, אין לה מספיק זכויות ואין לה מספיק כוח פוליטי כדי לשמור על הרווחה, הזכויות והתדמית שלה ולכן המחאה הייתה בראש ובראשונה עבור הקהל. וזה הצליח. לא כי אני חושב שזה הצליח אלא כי עובדתית מסקרים אותך כקהל אחרת ועובדתית בפגישות שלנו עם ספורט 5 הם ביקשו לקחת אחריות ולשנות את הסגנון נגד הקהל. עובדתית יש שינוי.

האם ספורט 5 זה ערוץ שכדאי לעבוד איתו? התשובה היא לא. החלטנו שעד שהכתב שלהם לא זז ממכבי ויש שם שינוי לכתב לא לעומתי אנחנו לא חוזרים ליחסים איתם בשום צורה. הם יודעים את זה וזה קרוב להשתנות.

האם ספורט 5 הוא אתר ספורט רציני? גם כאן התשובה היא לא. ובוא לא נצפה מערוץ שאין בו יותר מידי תוכן להיות משהו אחר. הם מחפשים טראפיק ורייטינג והרכילות מעניינת אותם יותר מההיבטים המקצועיים. זה לא סוד. את זה אני לא אשנה ולא רוצה לשנות. יש לך בחירה אם לצרוך את התוכן שלהם או לא. אבל אם הם החליטו להיות אתר רכילותי זה שלהם. הגבול שלנו זה לא ניתן יד לפגיעה באוהדים ולשם כך יצאנו למחאה. וזה הצליח.

אתה מדבר על נושא אחר. יש מחאת צלמים של ספורט 5 כבר שנה שלמה. הם במקרה יצרו איתי קשר בזמן שיא המחאה על ספורט 5 והעבירו לנו מידע פנימי חשוב בערוץ. בגדול לטענתם הזכויות שלהם נפגעו והם רצו שיפור בתנאים מה שלא קרה. הם יצאו למחאה והיא לא צלחה כי לטענתם ספורט 5 העסיקו צלמים חובבנים ולא מקצועיים כמוהם ועל זה כולנו משלמים ביוקר (לא רק מכבי). כולם מכירים את זה. הקבוצות, המנהלת, ההתאחדות. כולם. 

59 דקות לפני, ת"א שלנו said:

המחאה הצליחה. אפילו בגדול. והסיפור עם ספורט 5 עשה סדר השפיע על כלי תקשורת נוספים שפועלים עכשיו אחרת בסיקור כלפי הקהל שלנו.

בנוגע לקבוצה - אני לא אוהב את זה אבל גם לא כזה דרמטי מבחינתי שהוציאו כתבות נגד מכבי. מכבי זה מועדון חזק. ושחקן במכבי שכתבה בספורט 5 משפיעה עליו ומורידה לו את היכולת לא צריך להיות במכבי. כנל המועדון שלנו שהוא מספר 1 בישראל.

אבל בניגוד לשחקנים - האוהדים זאת אוכלוסיה מוחלשת, אין לה עורף חזק, אין לה מספיק זכויות ואין לה מספיק כוח פוליטי כדי לשמור על הרווחה, הזכויות והתדמית שלה ולכן המחאה הייתה בראש ובראשונה עבור הקהל. וזה הצליח. לא כי אני חושב שזה הצליח אלא כי עובדתית מסקרים אותך כקהל אחרת ועובדתית בפגישות שלנו עם ספורט 5 הם ביקשו לקחת אחריות ולשנות את הסגנון נגד הקהל. עובדתית יש שינוי.

האם ספורט 5 זה ערוץ שכדאי לעבוד איתו? התשובה היא לא. החלטנו שעד שהכתב שלהם לא זז ממכבי ויש שם שינוי לכתב לא לעומתי אנחנו לא חוזרים ליחסים איתם בשום צורה. הם יודעים את זה וזה קרוב להשתנות.

האם ספורט 5 הוא אתר ספורט רציני? גם כאן התשובה היא לא. ובוא לא נצפה מערוץ שאין בו יותר מידי תוכן להיות משהו אחר. הם מחפשים טראפיק ורייטינג והרכילות מעניינת אותם יותר מההיבטים המקצועיים. זה לא סוד. את זה אני לא אשנה ולא רוצה לשנות. יש לך בחירה אם לצרוך את התוכן שלהם או לא. אבל אם הם החליטו להיות אתר רכילותי זה שלהם. הגבול שלנו זה לא ניתן יד לפגיעה באוהדים ולשם כך יצאנו למחאה. וזה הצליח.

אתה מדבר על נושא אחר. יש מחאת צלמים של ספורט 5 כבר שנה שלמה. הם במקרה יצרו איתי קשר בזמן שיא המחאה על ספורט 5 והעבירו לנו מידע פנימי חשוב בערוץ. בגדול לטענתם הזכויות שלהם נפגעו והם רצו שיפור בתנאים מה שלא קרה. הם יצאו למחאה והיא לא צלחה כי לטענתם ספורט 5 העסיקו צלמים חובבנים ולא מקצועיים כמוהם ועל זה כולנו משלמים ביוקר (לא רק מכבי). כולם מכירים את זה. הקבוצות, המנהלת, ההתאחדות. כולם. 

הטענות הן לא שיש כתבות רעל נגד שחקן שפוגעות לו ביכולת,

אלא כתבות שמשפיעות על דעת הקהל הרחב (להוציא את אוהדי מכבי) באופן רע מאוד כלפי מכבי, או איך שקוראים לזה - הינדוס תודעה.

שידור משחק שלאורך 90 דקות באופן מגמתי הוא נגד מכבי באופן מובהק.

בימוי משחק קרי הילוכים חוזרים מתקבלים רק כשזה נגד מכבי (לעומת פעולה שבעד מכבי לא תמצא זכר).

כתבות על בתי הדין ואיגוד השופטים,

שבסוף בקצה זה מגיע גם למגרש אם נרצה או לא.

ועוד ועוד ועוד..

לא נכנס אפילו לתגובות פה שקוראות לו הערוץ של חיפה, אבל מאז תחילת המחאה זה חד משמעית ערוץ תעמולה אנטי מכבי.

לא אומר שזה לא היה ככה לפני, אבל זה כבר הגיע למימדים חדשים שעל פניו נראה שכל עובדי הערוץ קיבלו הוראה מגבוה להתייחס למכבי כמו שהערבים מתייחסים לישראל, לא פחות.

בסופו של עניין, סיקור הקהל (ספציפית של מכבי) לא פוגע בנו בקצה (כמו סיקור קהל אוהדי הכדורגל ככלל), לעומת כל מה שתיארתי למעלה.

נכון שכמו שאמרת,

לאוהדים אין עורף חזק כמו לקבוצה

אבל מה שצריך להיות זה שאנחנו (האוהדים) ומכבי (המועדון) צריכים להיות מקשה אחת.

אגב, שלא יובן לא נכון.

אין לי רבע טענה למה שעשיתם.

להפך, עדיף לעשות מאשר לעמוד מנגד בחוסר מעש.

אבל לדעתי, אנחנו (הארגון ושאר הקהל הרחב) לא רואה עין בעין את הדברים.

ולכן התגובות של 'המחאה לא הצליחה' מצד אחד אל מול 'הצלחה של המחאה' מהצד השני.

50 דקות לפני, barak said:

הטענות הן לא שיש כתבות רעל נגד שחקן שפוגעות לו ביכולת,

אלא כתבות שמשפיעות על דעת הקהל הרחב (להוציא את אוהדי מכבי) באופן רע מאוד כלפי מכבי, או איך שקוראים לזה - הינדוס תודעה.

שידור משחק שלאורך 90 דקות באופן מגמתי הוא נגד מכבי באופן מובהק.

בימוי משחק קרי הילוכים חוזרים מתקבלים רק כשזה נגד מכבי (לעומת פעולה שבעד מכבי לא תמצא זכר).

כתבות על בתי הדין ואיגוד השופטים,

שבסוף בקצה זה מגיע גם למגרש אם נרצה או לא.

ועוד ועוד ועוד..

לא נכנס אפילו לתגובות פה שקוראות לו הערוץ של חיפה, אבל מאז תחילת המחאה זה חד משמעית ערוץ תעמולה אנטי מכבי.

לא אומר שזה לא היה ככה לפני, אבל זה כבר הגיע למימדים חדשים שעל פניו נראה שכל עובדי הערוץ קיבלו הוראה מגבוה להתייחס למכבי כמו שהערבים מתייחסים לישראל, לא פחות.

בסופו של עניין, סיקור הקהל (ספציפית של מכבי) לא פוגע בנו בקצה (כמו סיקור קהל אוהדי הכדורגל ככלל), לעומת כל מה שתיארתי למעלה.

נכון שכמו שאמרת,

לאוהדים אין עורף חזק כמו לקבוצה

אבל מה שצריך להיות זה שאנחנו (האוהדים) ומכבי (המועדון) צריכים להיות מקשה אחת.

אגב, שלא יובן לא נכון.

אין לי רבע טענה למה שעשיתם.

להפך, עדיף לעשות מאשר לעמוד מנגד בחוסר מעש.

אבל לדעתי, אנחנו (הארגון ושאר הקהל הרחב) לא רואה עין בעין את הדברים.

ולכן התגובות של 'המחאה לא הצליחה' מצד אחד אל מול 'הצלחה של המחאה' מהצד השני.

כל התגובה בול. שישנאו אותי אין בעיה, לא אכפת לי. ברגע שהשנאה הופכת לאקטיבית זה מסוכן מאוד. מה שהלך במשחק נגד באר שבע עם הריפליי מריח מאוד לא טוב.

הם הפכו להיות צד אקטיבי בסיפור, לא סתם צנציפר ורז זהבי רצו להגן על הערוץ. אפילו שמכבי לא הכניסה אותו לסיפור הם ידעו שהם חלק מרכזי מהסיפור. וזה מסוכן מאוד ויכול להיות שבשני איבדנו נקודות על זה.

מעריך מאוד את הניסיון, אבל להגיד שהמחאה הצליחה או השפיעה על משהו זה מגוחך.

לשמחתינו, בגלל שהם שונאים אותנו והם מרגישים פגועים מאיתנו הם עושים כמעט כל מה שאפשר שלא נשחק במשחק המרכזי רק אם חייב. בחיים לא ראיתי קבוצה שרצה לאליפות וכמעט ולא משדרים אותה במשחק המרכזי. לדעתי את קריית שמונה ב2012 שידרו יותר. אולי עדיף ככה.

עושה רושם שערוץ ספורט חמאס החליפו את פשכצקי בתומר לוי בסיקור שלנו.

לא איזה הבדל גדול לדעתי... שניהם זבלים שונאי מכבי

לא על משהו אבל קחו סיפור אמיתי שמתאר את המצב: 

אחרי המשחק רטרו מול מפ״ת ישבתי עם המכבייה ועוד חבר שלו שהוא במקרה עורך ספורט בעיתון ספורט מאוד גדול פה בארץ. שאלנו אותו לגבי הסיקור החד צדדי הזה והוא נתן דוגמא של כתב ספורט פה גדול בארץ (בלי שמות) והוא אומר: ״אתה יודע איזה הבדל יש בין כתבה שאני מקבל ממנו לערוך לעומת הגרסה הסופית שמתפרסמת? מה שאני מפרסם זה כל כך עדין לעומת הגרסה הראשונית״.

בשורה תחתונה מאז שהכרזנו על החרם הזה, פתחנו איתם במלחמה.

26 דקות לפני, בראון said:

לא על משהו אבל קחו סיפור אמיתי שמתאר את המצב: 

אחרי המשחק רטרו מול מפ״ת ישבתי עם המכבייה ועוד חבר שלו שהוא במקרה עורך ספורט בעיתון ספורט מאוד גדול פה בארץ. שאלנו אותו לגבי הסיקור החד צדדי הזה והוא נתן דוגמא של כתב ספורט פה גדול בארץ (בלי שמות) והוא אומר: ״אתה יודע איזה הבדל יש בין כתבה שאני מקבל ממנו לערוך לעומת הגרסה הסופית שמתפרסמת? מה שאני מפרסם זה כל כך עדין לעומת הגרסה הראשונית״.

בשורה תחתונה מאז שהכרזנו על החרם הזה, פתחנו איתם במלחמה.

לא שאני מופתע,אבל לפי מה שאני מבין רוב אם לא כל הטיוטות שנשלחות הן פחות או יותר "מכבי זונה,כל צהוב חולה ס ר ט ן"?

39 דקות לפני, Raumdeuter said:

לא שאני מופתע,אבל לפי מה שאני מבין רוב אם לא כל הטיוטות שנשלחות הן פחות או יותר "מכבי זונה,כל צהוב חולה ס ר ט ן"?

יותר לכיוון שממש יורדים על שחקנים

לפני3 שעות , Lahav8 said:

עושה רושם שערוץ ספורט חמאס החליפו את פשכצקי בתומר לוי בסיקור שלנו.

לא איזה הבדל גדול לדעתי... שניהם זבלים שונאי מכבי

הם עושים לפעמים רוטציות לכן אי אפשר לדעת אם זה סופי, בכל אופן הערוץ יידפק מאוד אם ניקח אליפות ונמשיך להחרים אותם בראיונות, גם במוקדמות הצ׳מפיונס.

לפני5 שעות , Double said:

הם עושים לפעמים רוטציות לכן אי אפשר לדעת אם זה סופי, בכל אופן הערוץ יידפק מאוד אם ניקח אליפות ונמשיך להחרים אותם בראיונות, גם במוקדמות הצ׳מפיונס.

החרמת הראיונות לא באמת מזיזה יותר מדי בעיניי. רוב הצופים מעבירים או הולכים לישון ברגע שנשמעת שריקת הפתיחה. תחרים ותשבש ותפריע להם לשדר ממש את המשחק, זה כבר תהיה מלחמה ראויה, אבל ברור שמכבי לא תצא לדבר כזה. נמשיך להדפק ולאכול את הלב.. 

לפני5 שעות , Double said:

אוי אוי אוי

מחרימים להם ראיונות אל תשאל

הם מזיינים אותנו בתחת בפרהסיה.

משתינים עלינו בצבעים.

יענקלה הדובר שלו ושלל השופרות בכל ערוצי התקשורת היית קורא אותם בכל מקום, כל מונית שהייתה עולה עליה היית שומע מלא מלא רעש ובלגן וטרוניה וכל העילגים הטמבלים שלהם היו יוצאים החוצה.

אצלך ?

המועדון בדום שתיקה.

סמרטוטים.

כל הקלאס שלהם שווה לתחת.

אומנם לא קשור למכבי, אבל רק לסבר את האוזן לעד כמה הערוץ הזה שונא ספורט. אליפויות אירופה בג'ודו ובהתעמלות מכשירים, שני ענפים שמביאים כבוד למדינה, ובמקום לשדר את שניהם  בשניים מהערוצים הרבים שלהם, החליטו לשדר בערוץ אחד גם וגם, לקפוץ מפה לשם. ומה בערוצים האחרים אתם שואלים? שידור חוזר של חיפה בפעם הטריליון, יציע עיתונות, ואיזו תוכנית הזויה עם צנציפח וזהבי המומחה לכל. בקיצור כל דבר חוץ מספורט אמיתי. יאללה שיסגרו אותם כבר..

• amilov locked this topic
  • amilov unlocked this topic
  • 2 weeks later...
On 16.4.2024 at 00:17, osfeee said:

מעריך מאד את אחים לסמל, המחאה שלהם לא הזיזה שום דבר אפילו להפך.

המחאה צריכה להיות נגד המועדון שלא הופך את העולם בשביל עצמו

המחאה לא רק הזיזה אלא שינתה את כל הסיקור של כלל ערוצי התקשורת כלפי אוהדי מכבי

מעבר לזה מכבי מחרימה את ספורט 5 כבר שנה וחצי. בלי ראיונות. בלי מסיבות עיתונאים. בלי כתבות יוקרתיות. בלי כניסה לקריית שלום. כלום.

לא רק שזה פוגע בספורט 5 אלא הם מחפשים איך לרדת מהעץ בלי לצאת עם הזנב בין הרגליים. ובנוגע לכמה ליצנים שיש בערוץ? שיהיה. אתה חושב שנצא למחאה בגלל רז זהבי? אנחנו נצא למלחמה אם יטנפו על הקהל שלנו. זה הסיפור וזה תמיד היה הסיפור.

בניגוד למכבי שזה מועדון ענק

האוהדים זאת אוכלוסיה מוחלשת ואם לא נשמור עליהם ועל הגב שלהם הם יהיו שעירים לעזאזל. ואיפה שתהיה פגיעה באוהדים - שם ניכנס. וזה מה שעשינו עד עכשיו וזה גם מה שנעשה בעתיד.

On 18.4.2024 at 18:53, כהן said:

החרמת הראיונות לא באמת מזיזה יותר מדי בעיניי. רוב הצופים מעבירים או הולכים לישון ברגע שנשמעת שריקת הפתיחה. תחרים ותשבש ותפריע להם לשדר ממש את המשחק, זה כבר תהיה מלחמה ראויה, אבל ברור שמכבי לא תצא לדבר כזה. נמשיך להדפק ולאכול את הלב.. 

אתה מדבר מזווית של אוהד. מהזווית של הערוץ זאת פגיעה ענקית. לא אני אומר - הם אומרים.

למישהו יש את סרטון הטיקטוק ששרון פרי מתבכיינת על זה ש"אומרים שאנחנו ערוץ מכבי חיפה"(לא שהיא משקרת במקרה הזה אבל תמיד נחמד לראות אותה עצובה).

עריכה:

נערך על ידי Raumdeuter
לא משנה,מצאתי את זה כבר וממליץ לצפות בו שוב ושוב

אשכרה שמים לך שרון פרי ויניב קטן בשער השבת זה כבר מוריד את החשק ממרתון אליפות. יאללה על הפרצוף של התקשורת 25