Jump to content

חלון העברות ינואר ע״ש תואם מילסון לצד ימין

Recommended Posts

אין ספק ששנים מכבי הרגילה אותנו שהיא עייפה במה שנוגע לרכש. 

ונכון שגם הקיץ ציפינו ליותר. 

ועדיין:

1. כיסו הקיץ יפה מאוד כשלון רכש של שנים. 

צוות אימון רחב. אגף שמאל מעולה. מגן שהיה לא רע אבל לא ידעו שיצא זבל במלחמה. קשר זר עם פוטנציאל גבוה (לא יכלו לחזות פציעה), דוידה כגיבוי, אבישי הברקה. אפשר להתווכח על השוער, אבל בסופו של דבר סגרו עמדו שלא היו סגורים עליה כשאין לנו שוער שני כשיר, אחרי שהשוער הבכיר עזב שניה לפני סוף החלון. 

2. השמות שזרקו פה על הרכש של חיפה כעובדה לזה שהם מתנהלים נכון זה בדיחה. 

הפעם הקודמת ששחר פיזר ככה כספים הוא קרס. 

הוא עלה שוב רק בזכות זה שהיה לו את אצילי על המדף, עשה הברקה עם בכר ובעיקר שיחד את ההתאחדות ומשרד הפנים. 

אבל השמות שנזרקו פה על למה הם ניצחו אותנו ברכש..? ציבוטה שהעיפו אותו על טיל כי היה גרוע? סבע שרצה אותם בלי שום קשר למקצועיות או כסף (ועדיין לקח להם מלא) ולא עשה כלום וכבר מעיפים אותו? רפאלוב שאמנם לא רע לאחרונה אבל לא שחקן שאנחנו צריכים (עוד אחד כמוהו) ובכל מקרה היה חוזר אליהם. 

קינדה עוד לא סגור אצלם ונראה מה יהיה. 

הרוסי? רכש זוועה. לא שיחק שנתיים. הפורום היה נופל אם מכבי הייתה מביאה אותו. אבל כשחיפה מעוניינת אז כולם פה עפים איך מכבי לא מביאה. 

שחררו. אנחנו מקום ראשון. שמינית באירופה. יש לנו עוד ספסל שיכנס לעניינים. ואני בטוח שגם יחזקו במקום הנכון. 

לפני2 שעות , קובי השועל said:

לא מבין את ההשקעה של מיץ' אם בסוף נופלת עסקה של קינדה ב400 אלף דולר לעונה ולא לוקחים אותה. מה שאני כן יודע, זה שאם מכבי ירצו הוא יהיה פה. איזה מעייפים בחיי

לא נכנס לאם כן או לא, אבל זה לא נגמר ב400, כי מדובר רק בשכר בלי המענק חתימה

מאמין שעם מענק חתימה זה ייסגר בסביבות ה500+- לעונה

15 דקות לפני, Arthur Read said:

תמיד אפשר לעצום עיניים ולהגיד שאף פעם לא יצאה כתבה מוזמנת ע"י סוכן שמדווחת על כך שמכבי מעוניינים בשחקן X כדי לשפר תנאים או לזרז מו"מ.
אז אמרו. תסלח לי שאני לא קורא לכתבות האלה "עובדות שמכבי רצו אותם והם חתמו בחיפה"
שמועות במקרה הטוב

דין דוד ועלי מוחמד זה מאה אחוז נכון

Just now, oshri1992 said:

לא הבנתי למה חיפה צריכים אותו בכלל ?
יש להם את שרי ורפאלוב על אותו תפקיד.

כדי שלא יגיע אלינו זה ברור

וכנראה שיהיה על המשבצת של שרי כשיעזוב

Just now, קובי החולוני said:

כדי שלא יגיע אלינו זה ברור

וכנראה שיהיה על המשבצת של שרי כשיעזוב

עד ששרי יעזוב , קינדה יגמור את הקריירה עם העבר שלו

קצת לגבי קינדה:

מכבי לא הגישו הצעה 

קינדה יזם שיחה עם ערן בניסיון להגיע. ערן אמר שהוא ימליץ אבל הוא לא מתערב בכלום לצוות המקצועי והניהולי

השחקן הרוסי בכלל לא היה מועמד ולו לרגע

עוד נצטער על זה, בהצלחה לנו עם למצוא חיזוק משמעותי, בקצב הזה אנחנו בלי סגל עד פבואר, לא נמאס למכבי לישון בעמידה כל חלון?

19 דקות לפני, קמחי said:

קצת לגבי קינדה:

מכבי לא הגישו הצעה 

קינדה יזם שיחה עם ערן בניסיון להגיע. ערן אמר שהוא ימליץ אבל הוא לא מתערב בכלום לצוות המקצועי והניהולי

שקרים

קינדה רוצה רק סמי עופר מגיל 0

לפני2 שעות , amilov said:

לא מבין אותכם בכלל, לא מבין את הקטע של לקנות בשביל לקנות. יש לנו את הקישור הכי טוב בארץ כרגע, מחליפים יש את גולסה ועידו שחר כאשר גם דן ביטון יכול לשחק על ה-10 וגם קיקו

סתם מיותר לשים שם עוד שחקן בעמדה

צריך מגן ימני, עם זה כולם מסכימים ועוד בלם. זהו

קינדה זה לא עוד איזה גוני נאור. והוא גם 10 מצוין, לדעתי רמה אחת לפחותמעל ביטון וגם שחקן יותר שלם ומגוון. כמה חיכינו ל 10 זר בקיץ ובסוף הגיע שוער, אז כשאפשר להביא שחקם כמו קינדה חבל מאןד שלא עושים את זה ונותנים ליריבה הישירה להחתים אותו ללא פייט ראוי.

השוק הישראלי גם ככה דל ולהביא זר טוב במלחמה זה לא פשוט והסיכוי נמוך

חברה מה קורה איתכם? מי צריך אותו ? בשביל מה להוסיף עוד תחרות לעמדות הכי עמוסות שיש?
אתם בלחץ בגלל חיפה שכבר עם 2 החתמות וזה לגיטימי, אבל אנחנו צריכים להתחזק איפה שאנחנו צריכים 

בלם חייבים, 2 בלמים בכלל יהיה חלום וחלון משוגע, אולי אולי קשר אחורי להתחרות עם יוריס כי כרגע הוא לבד שם (לא בונים על שחר לדעתי) 

27 דקות לפני, קמחי said:

קצת לגבי קינדה:

מכבי לא הגישו הצעה 

כנראה שממשיכים עם הניהול בשלט רחוק, עד שהמידע הגיע למי שצריך הוא כבר סוגר בחיפה

Just now, snufkin said:

כנראה שממשיכים עם הניהול בשלט רחוק, עד שהמידע הגיע למי שצריך הוא כבר סוגר בחיפה

קין מרוצה מביטון מאוד, הובהר במהלך שיחות הארכת החוזה שהוא השחקן המוביל בעמדה הזו ומכבי בחרו לא לפעול רשמית מול קינדה

החלטה מודעת שהתקבלה כבר לפני כמה שבועות

מכבי מחפשת קשר אחורי נוסף לסגל ופתרונות מקומיים לעמדת המגן הימני. להבנתי דזנט וזסנו בראש הרשימות.

2 דקות לפני, אם אין אני לי נמני said:

חברה מה קורה איתכם? מי צריך אותו ? בשביל מה להוסיף עוד תחרות לעמדות הכי עמוסות שיש?
אתם בלחץ בגלל חיפה שכבר עם 2 החתמות וזה לגיטימי, אבל אנחנו צריכים להתחזק איפה שאנחנו צריכים 

בלם חייבים, 2 בלמים בכלל יהיה חלום וחלון משוגע, אולי אולי קשר אחורי להתחרות עם יוריס כי כרגע הוא לבד שם (לא בונים על שחר לדעתי) 

איך זה הכי עמוס שיש? מי משחק שם בתכלס גבי ודור(נגיד)? עוד רגע מילסון לא פה ל-7 משחקים ככה.. ביטון כרגע משחק רק כנף אז כשמילסון לא יהיה פה? הוא לא יעבור לקישור

צריך חיזוק גם להתקפה.

Just now, קמחי said:

קין מרוצה מביטון מאוד, הובהר במהלך שיחות הארכת החוזה שהוא השחקן המוביל בעמדה הזו ומכבי בחרו לא לפעול רשמית מול קינדה

החלטה מודעת שהתקבלה כבר לפני כמה שבועות

מכבי מחפשת קשר אחורי נוסף לסגל ופתרונות מקומיים לעמדת המגן הימני. להבנתי דזנט וזסנו בראש הרשימות.

חבל ומוזר כי בקיץ חיפשו 10 מוביל וגם קינדה היה בפנקס. ביטון אמנם לא רע אבל לא מבין לייצר תחרות כשקינדה על המדף.

לפי מה שרז אמיר אומר זסנו לא רלוונטי, נראה מה יהיה עם זה.

בלם לא מחפשים?

57 דקות לפני, קמחי said:

קצת לגבי קינדה:

מכבי לא הגישו הצעה 

זה נשמע הגיוני מאוד. מבחינת הצוות המקצועי יש לנו את זהבי, מילסון, דביטון, תורג'מן, דוידה, קיקו, קניקובסקי, פרץ, שחר וגולסה בעמדות שקינדה יכול לשחק בהן (כתבתי גם את החלוצים למרות שקינדה לא חלוץ). 

בלם, מגן במקום מאסון וגיבוי ליוריס הרבה יותר חשוב לנו להמשך העונה.

אולי אני טועה אבל מתאר לעצמי שלפעמים יש אנשים שמפריע להם שבעונות האחרונות כל שחקן שחיפה ואולי גם מכבי רוצות בוחר לשחק בסוף שם.

שוב, יכול להיות שאני טועה. 

בכל אופן, אני לא חושב שאנחנו צריכים אותו כמו שלא חשבתי שצריך בזמנו את צ'יבוטה למרות שהפורום פה התחרפן מזה שהוא לא בא וגם לא את סבע.

הבעיה העיקרית שלנו היא בהגנה כרגע ושם חייבים חיזוק ועכשיו. 

אבל הכי חשוב לנסות להתחיל להשתמש יותר בספסל ובשחר לדוגמא.

4 דקות לפני, עידן מוסקונה said:

אולי אני טועה אבל מתאר לעצמי שלפעמים יש אנשים שמפריע להם שבעונות האחרונות כל שחקן שחיפה ואולי גם מכבי רוצות בוחר לשחק בסוף שם.

שוב, יכול להיות שאני טועה. 

בכל אופן, אני לא חושב שאנחנו צריכים אותו כמו שלא חשבתי שצריך בזמנו את צ'יבוטה למרות שהפורום פה התחרפן מזה שהוא לא בא וגם לא את סבע.

הבעיה העיקרית שלנו היא בהגנה כרגע ושם חייבים חיזוק ועכשיו. 

אבל הכי חשוב לנסות להתחיל להשתמש יותר בספסל ובשחר לדוגמא.

פרט לסבע שאני לא יודע אם מכבי רצתה אבל הסיבות שהעדיף את חיפה ברורות, מי העדיף להגיע אליהם? די בטוח שכל מי שהגיע אליהם לא היה בפנקס של מכבי או שלפחות נמחק מסיבות כלשהם עוד לפני שהשחקן בחר

Just now, עמית ר said:

פרט לסבע שאני לא יודע אם מכבי רצתה אבל הסיבות שהעדיף את חיפה ברורות, מי העדיף להגיע אליהם? די בטוח שכל מי שהגיע אליהם לא היה בפנקס של מכבי או שלפחות נמחק מסיבות כלשהם עוד לפני שהשחקן בחר

אני לא מדבר על שחקן שנמצא בפנקס, הדיבור על אוהדים שרצו ששחקן יגיע והוא הלך לשם, בגלל זה רשמתי "אולי" מכבי רצו כי אין באמת דרך לדעת בוודאות. תבדוק בעמודים האחרונים של  חלון העברות גם בינואר וגם בקיץ ותראה לבד.