Jump to content

חלון העברות ינואר ע״ש תואם מילסון לצד ימין

Recommended Posts

28 דקות לפני, קובי השועל said:

אני ממש רוצה להבין מי במועדון אישר לפשכצקי את זה שיש מגעים עם קינדה. 

שועליקו לא תפנק באיזו בדיה טובה ככה בשביל הסיפתח של החלון? 

לפני6 שעות , המכבייה said:

וזר זה לא הימור? מה ההבדל? ההפך- סיכוי ההשתלבות של קינדה במכבי ליד פרץ ויוריס, לא נשמע הימור גדול יותר.

זר זה שוק שאתה לא מוגבל - הן מבחינת גיל, הן מבחינת אורך החוזה. שחקנים כמו מאסון שמגיעים בהשאלה עם אופציה או חוזה ל-2 עונות. פה אתה מוגבל לקנות שחקן בן כמעט 30 עם כמה פציעות מאחוריו שחוזר לכאן לסיים קריירה. עכשיו יכול להיות שפתאום דברים יתחברו וקינדה בא לכאן לעשות משהו שהוא לא עשה - לקחת אליפות. אנחנו לא יודעים. רק סטטיסטית, הרוב המוחלט של השחקנים שחזרו לכאן אחרי כמה שנים בחו"ל לחוזה אחרון, לא מצליחים. 

מעבר לכך יש פה עניין של מיסוי - X כסף שאתה משלם לזר לא קרוב ל-X כסף שאתה משלם לישראלי. 

1 hour ago, קובי השועל said:

אני ממש רוצה להבין מי במועדון אישר לפשכצקי את זה שיש מגעים עם קינדה. 

אני מתחיל לחשוש שאלו באמת משחקי סוכנים ובמכבי ישנים.

נראה שהוא באמת בדרך לחיפה, חבל.

קינדה כשיר הוא הטוב בליגה בעמדה שלו ללא תחרות.

ילד טוב שעבר תקופה תחת מאמן מאוד קשוח וקשה בקנזס ללא בעיות משמעת והשתדרג משמעותית. לדעתי גם בין הטובים ביותר גם ב-MLS בעמדת הקישור ההתקפי.

מישהו ראה אי פעם את קינדה משחק נגד הגנות צפופות ובונקרים?

הקלטת ביצועים שלו יפה, אבל הכל שם היה כשהיו לו שטחים פנויים לשחק בהם, וזה לא המקרה ב 99% מהמשחקים שלנו

29 דקות לפני, Arthur Read said:

מישהו ראה אי פעם את קינדה משחק נגד הגנות צפופות ובונקרים?

הקלטת ביצועים שלו יפה, אבל הכל שם היה כשהיו לו שטחים פנויים לשחק בהם, וזה לא המקרה ב 99% מהמשחקים שלנו

הוא שחקן טכני עם דריבל טוב וזריזות ואין סיבה שזה לא יתאים

לא מדובר בשחקן שהטיקט שלו זה מהירות ופיזיות

הנה כבר עלתה כתבה גם בוואן על משא ומתן של חיפה עם קינדה, מתחיל לחשוב שאכן מדובר במשחקי סוכנים על חשבון הגב שלנו.

וגם נכתב שם בין השורות שאתמול פנינו למתאזרח ההזוי שלהם.

מכבי ישנים בעמידה. לפי הפרסומים (כן צריך לקחת בערבון מוגבל אבל בכל זאת) נראה שאנחנו מפסידים לחיפה 2 שחקנים שאנחנו מעוניינים בהם (לסובוי הזה וקינדה) באותו יום וזה נותן תחושות רעות מאוד. 

סקופ שהתגלגל אליי דרך גורמים: מכבי מגששים בנוגע למגן ימני מהליגה הראשונה בצ'ילה(מסיים חוזה כמובן) מקבוצת פלסטינו אבל הוא דורש חוזה גבוה משמעותית משכרו הנוכחי(ההערכות הן ששכרו הוא באזור ה200 אלף דולר לעונה) בכדי לשקול ולהגיע לשחק בישראל.

15 דקות לפני, דקסטר said:

אין צפוי כמו ספורט 5, אין 

כוסעמק איתנו

גם וואלה וספורט 5 מיישרים קו לגבי קינדה.

הזייה באמת, מטורף לגמרי שמשחקי הסוכנים הם עלינו.

באמת שמעצבן מאוד שמכבי ישנים בעמידה.

*לא שאני עף יותר מדיי עליו פשוט אם באמת היה נסיון ממכבי להביא אותו ובסוף הוא סוגר בחיפה זה ממש לא משמח אותי.

25 דקות לפני, איתי-מכביסט said:

מכבי ישנים בעמידה. לפי הפרסומים (כן צריך לקחת בערבון מוגבל אבל בכל זאת) נראה שאנחנו מפסידים לחיפה 2 שחקנים שאנחנו מעוניינים בהם (לסובוי הזה וקינדה) באותו יום וזה נותן תחושות רעות מאוד. 

למי ששאל למה כל הזמן דוחפים את השם של מכבי בהקשר של שחקנים שחיפה רוצים, בדיוק בשביל הנרטיב שהבחור הנ"ל נופל בו.

את האמת פחות מטריד אותי שקינדה והרוסי יהיו בחיפה

יותר מטריד אותי זה שכנראה מכבי הבעיה עניין בשניים או בלפחות באחד מהם ועדיין חיפה קיבלו עדיפות על פנינו (המשך ישיר לסיפור סבע בינואר שעבר)

לדעתי הראיס העביר לאברמוב קצת כסף תמורת העלק "זכות ראשונים" שיש לבית"ר תמורת ביצת קינדה ואז סגר עם דודו? על התנאים של קינדה בחיזבאללה.

21 דקות לפני, LL6 said:

את האמת פחות מטריד אותי שקינדה והרוסי יהיו בחיפה

יותר מטריד אותי זה שכנראה מכבי הבעיה עניין בשניים או בלפחות באחד מהם ועדיין חיפה קיבלו עדיפות על פנינו (המשך ישיר לסיפור סבע בינואר שעבר)

מצחיק שאחת הסיבות העיקריות שסבע חתם שם היא זו שגורמת בסופו של דבר לסילוקו.

קצת תמוה בעיניי ששחקנים שגם אנחנו וגם חיפה רוצים בוחרים ללכת לחיפה במצב הנוכחי של הקבוצות שדי ברור מי הקבוצה שבעליה ומי בירידה

אז או שזה לא נכון שאנחנו רוצים את השחקנים האלה, או שזה נכון ואנחנו עושים עבודה ממש גרועה בלשכנע אותם לחתום אצלנו, כאילו עושים הפוך ממה שצריך בדיוק

הימים של ג'ורדי תמיד היו אומרים שיש שחקן ישראלי שובר שיווין אני תמיד אפנה אליו ולא משנה מיהו ואיפה ישחק, לצערי מאז שהוא לא פה המצב לא כך.
הלוואי שנמצא זר שובר שוויון ברמה של מילסון, אבל במצב המלחמתי יהיה קשה להנחית זרים, לא חושבים יותר מדי שם.