Jump to content

חלון העברות ינואר ע״ש תואם מילסון לצד ימין

Recommended Posts

6 דקות לפני, hen34 said:

תאכלס אם קיקו נכנס לכושר משחק אין לנו צורך בקינדה עם חוזה מפוצץ ורגלי חרסינה.

אנחנו צריכים באופן דחוף בלם זר להרכב,מגן מחליף לאבישי,ושחקן גיבוי לחלק הקדמי. לא מסובך בכלל.

היינו צריכים דחוף בלם זר, גם בלי הפציעה של ביטון. 

דרך אגב מה אתם עושים עם סבוריט?

2 דקות לפני, קובי השועל said:

אני חושב שמהר מאוד תבינו כמה טעינו עם קינדה, עקבתי אחריו בMLS לא מעט. עסקה גדולה ושקטה שלהם.

באיזה מצב כשירות הוא מגיע?

3 דקות לפני, GoldenAxe said:

היינו צריכים דחוף בלם זר, גם בלי הפציעה של ביטון. 

דרך אגב מה אתם עושים עם סבוריט?

מאזרח ובונה לו ממלכה לו ולמלכה ג'נירה.

5 דקות לפני, GoldenAxe said:

באיזה מצב כשירות הוא מגיע?

מצב מעולה מבחינה גופנית

איכותי מאוד.. פספוס בקיצור כדי לא לפגוע במצב המורל עלק.

20 דקות לפני, קובי השועל said:

אני חושב שמהר מאוד תבינו כמה טעינו עם קינדה, עקבתי אחריו בMLS לא מעט. עסקה גדולה ושקטה שלהם.

על פניו עסקה מאוד מטופשת שלהם

(מכל כך הרבה סיבות שאפילו אין לי כוח להתחיל לרשום).

המועדון המטורלל הזה מזכיר את הבנות לחוצות החתונה שלא משנה מי יבוא העיקר שיבוא (ואחרי שנתיים מתגרשים).

* הכותב חושב שגדי קינדה שחקן טוב.

9 דקות לפני, קובי השועל said:

מצב מעולה מבחינה גופנית

איכותי מאוד.. פספוס בקיצור כדי לא לפגוע במצב המורל עלק.

אין לקינדה ברכיים כן?

הוא אחרי 3 פציעות ברך קשות, כאשר רק לפני חצי שנה חזר מהיעדרות של שנה. שיחק מעט מאוד דקות מאז.

אחרי שקראתי על היסטוריית הפציעות שלו, מבין למה לא היינו בכיוון שלו.

לפני1 שעה , המכבייה said:

מכבי הזאת מרגישה לי מדוייקת. ואני מאמין שבן יודע שהפיירפליי נגמר(:

תראה, קינדה במשכורת כזאת, הוא לא שחקן רוטציה(הוא שחקן מעולה). בהנחה שמספר 6 ודור פרץ ממוסמרים להרכב, יש לך עוד ספוט אחד שעליו נלחמים לא מעט שחקנים. זה לא טכני, זה לא רק מספרים. זאת דינמיקה קבוצתית שלמה, זה לכבד את המאמץ והיכולת הטובה של הקישור שלך. ואולי, כמו שקמחי כתב כאן, המטרות הן אחרות. אני לא חסיד של הגישה הדוגמטית של- כל ישראלי טוב צריך להיות פה. זה משתנה צרכים והישראלי הטוב הבא הוא אולי מישהו אחר ובעמדה אחרת. לא מוותרים על קינדה בגלל שחר, מוותרים עליו בגלל שחר, גבי, קיקו, גולסה, לפעמים ביטון. זאת הכוונה. 

גם יונתן במשכורת שלו על פניו לא שחקן רוטציה. זה לא באמת אומר משהו. 

אגב, אצל חיפה הוא משחק בעמדה של רפאלוב ושרי. לא מאמין ששלושתם יוכלו לשחק ביחד ובמשכורת שכל אחד מהם מרוויח הם גם לא שחקני רוטציה על הנייר. 

ראינו אתמול כמה אנחנו קצרים כשגבי וביטון לא יכלו לשחק. שבוע הבא גם מילסון הולך ואז בכלל כאב הראש גדל. 

אגב, הוא בן 29, למה כולם מתייחסים אליו כשחקן גמור? יכול בכיף לתת 4 שנים יפות.

1 hour ago, חומץ בלסמי said:

ככל שאני זוכר ומבין, קינדה שחקן טוב, אבל (א) הוא לא ילד (ב) היה מגיע במשכורת גבוהה (ג) אם היה מגיע, זה על חשבון שחקנים שגם אם הוא עדיף עליהם, זה לא ברמה שמצדיקה החתמה כזו. בפרט אם באמת באמת רוצים ששחר יתחיל לקבל דקות משמעותיות יותר(אני מודה שאני מתקשה לראות את זה קורה).

והאמת? אני לא לגמרי מבין מה חיפה תעשה איתו. בניגוד לסבע שיכול היה לשחק באגף ו/או חלוץ שני, קינדה הוא (תקנו אותי) שחקן אמצע פר אקסלנס. זה ממש על המשבצת של שרי שם.

גם על מדמון אני מנסה להבין מה בדיוק רוצים להשיג פה. במקום מי? בתור מה? חלוץ? תורג'מן לא מקבל דקות בתור חלוץ. שחקן אגף? בין מילסון, קיקו, דוידה, כהן וביטון שמחלטר שם, מה יש לו לעשות אצלנו? מה יש למכבי לעשות איתו?

לא קונים רכש כי אפשר. קונים רכש שצריך. ומכבי צריכה בלם ומגן ימני. לא קשר אמצע ולא חלוצים ולא שחקני אגף.

היא צריכה מין בדש להתקפה. חלוץ נטול אגו שמבין את מעמדו. וכמובן מגן ובלם. 

4 דקות לפני, מכביסט לעד said:

גם יונתן במשכורת שלו על פניו לא שחקן רוטציה. זה לא באמת אומר משהו. 

אגב, אצל חיפה הוא משחק בעמדה של רפאלוב ושרי. לא מאמין ששלושתם יוכלו לשחק ביחד ובמשכורת שכל אחד מהם מרוויח הם גם לא שחקני רוטציה על הנייר. 

ראינו אתמול כמה אנחנו קצרים כשגבי וביטון לא יכלו לשחק. שבוע הבא גם מילסון הולך ואז בכלל כאב הראש גדל. 

לחיפה יש את השיקולים שלה. מעניין מה המחשבות של מכבי לגבי החלון הזה. 

האם מכבי ת”א תרוויח בקרוב סכום כסף? לפי דיווחים רבים באוקראינה ושבדיה, כל הסימנים מעידים על כך שאדוארדו גררו יירכש בקרוב על ידי מאלמו, אליה הוא אמור להצטרף לקראת שנת 2024

לפני4 שעות , אלק נילאש said:

בינתיים לבן יש שתי אליפויות משתי עונות.

גם לאיביץ' היה, אבל אל תשכח שבתקופה של בן חיפה לא היו פקטור משמעותי כמו היום.

מקווה שמקבלי ההחלטות פחות מפוזרים מהנושא הזה. בלם היה המטרה הראשית והמרכזית לחלון הזה עוד לפני הפציעה של ביטון והפך לחשוב הרבה יותר בעקבות הפציעה של ביטון. 

לא הבנתי, מישהו כבר אישר את הרישום של הרוסי כישראלי?

מה עם סונדגרן השרמוטה שקיבל תז למרות שחברה(!) שלו "היהודייה" לא רוצה קשר לתז ישראלי.  

חשבתי שיגיע מנספורד ויעשה קצת בלאגן, ישאל שאלות אבל מכבי אילמים. 

לפני6 שעות , duss21 said:

אנחנו על זה שואן אוברים הוא ה 6 היחיד בסגל? אם הוא נפצע אנחנו בבעיה קשה מאוד.

בתאוריה גם פרץ 6 אבל בזבוז מבחינה התקפית

גבי שיחק 6 כמה פעמים בצורה טובה

עידו שחר יכול לשחק שם

וגולסה כמובן אם כשיר..

יוריס כמה רמות מעל כל אלה בעמדה הזו כמובן.

לפני11 שעות , החתול הצהוב said:

אם נדבר רציני לרגע, לפי חוק השבות גם אם אתה לא יהודי לפי ההלכה אבל אביך יהודי, או יש לך סבא או סבתא יהודים - אתה זכאי לאזרחות ישראלית

סבבה. אז מי אצלו יהודי יש לו מסמכים הוא יכול להוכיח את זה?    אותו הנל לגבי שוראנוב.  מה זה שורשים? בסוף תגלה לפני 4 דורות היה מישהו יהודי.

קינדה היה חייב להיות במכבי. כל הדיבורים על שכר מפוצץ ורגליים מצו׳פסטיקס או לפגוע במרקם יתאדו ברגע שהוא ישחק. הוא שחקן אדיר לליגה שלנו, כוכב במועדון עם שווי שחקנים כפול ממכבי, מאוד אהבו אותו שם ויכל להישאר אם היה בוחר. יכל לתת פה 3 עונות יפות בקלות.