Jump to content

מלחמה נושא עדכונים ללא פוליטיקה

Yoadknux

Recommended Posts

On 21.6.2024 at 14:01, אקיטה said:

זכור לי שקראתי/שמעתי בכמה מקומות שזה לא אירוע מהשבוע הנוכחי אלא לפני כשבועיים (זה מה שהתכוונתי בשבוע ה"אחרון", כלומר לא הנוכחי) כלומר יחסית לאחרונה אבל עדיין ב"מועד לא ידוע". נשמע דיווחים די מתחמקים ולא בטוחים.

אם זה דיווחים חארטה סטייל "בכירים בצה"ל אמרו בלה בלה בלה" או לא פחות זוכר כבר אבל ואללה כבר אי אפשר להאמין לכלום בהקשר הזה.

זה שזה אירוע בן חודש וחצי-חודשיים לפחות זה 100% לא משנה מה ינסו לחרטט, לא זכור לי סגירת מרחב בגלל אירוע ביטחוני בחודשים האחרונים בחיפה בכלל.

הראנט שלי לא על מתי זה קרה, פחות משנה לדעתי, אלא זה שטוענים שזיהו אותו ואני בספק רב.

כן הבנתי אותך, העניין של המועד הוא קריטי, כי אם זה קרה לפני המלחמה זה דבר אחד, ואם זה קרה אחרי זה דבר אחר.

כלומר, אני יכול לראות מצב שלפני המלחמה מחליטים לא להוריד רחפן צילום כדי לא לנפח את הסיטואציה ולחייב את ישראל להגיב, זה עוד איכשהו הגיוני בהתחשב ברכיכות שאנחנו בסה"כ. 

מצד שני אם אחרי המלחמה ששולחים טמירים על ציפורים ויורים על כל דבר שמרחף קשה לי להאמין שידעו על קיום של רחפן/מל"ט ולא ניסו להוריד אותו. 

בכל מקרה, "משקרים" לנו על דברים הרבה יותר חמורים מאשר אם גילו בזמן רחפן צילום או לא. 

מי שיודע, מה קורה בצרפת עם עליית הימין הקיצוני? טוב ליהודים? 

הבנתי שהיא פרו ישראלית אבל יהודי צרפת לא אוהבים אותה 

מי יודע וישפוך אור 

48 דקות לפני, אם אין אני לי נמני said:

מי יודע וישפוך אור 

בכל אירופה יש עלייה של עלק ימין לאומני

כדי לתת לשמאל תירוץ להתפרע ולהרוס רחובות

כנראה שעד החורף כבר נראה מלחמת אזרחים בכמה מוקדים (צרפת ואנגליה יהיו ראשונות, אחריהן יבואו עוד אבל מכאן זה בעיקר ניחושים)

55 דקות לפני, אם אין אני לי נמני said:

מי יודע וישפוך אור 

לא מפתיע עם מה שהולך באירופה עם המהגרים.

לאט לאט הם מתעוררים ומבינים שהם נכבשים ללא התנגדות.

לפני15 שעות , אם אין אני לי נמני said:

מי יודע וישפוך אור 

תיכנתו אותנו מגיל קטן, לא לאהוב ימין באירופה.

בנתיים, השמאל הרבה יותר מסוכן ליהודים.

לפני16 שעות , אם אין אני לי נמני said:

מי יודע וישפוך אור 

היא יותר פרו ישראל (שלא לומר אנטי איסלאמית) ממקרון. שניהם תומכים בגישת 2 המדינות. 

1 hour ago, avi atias said:

תיכנתו אותנו מגיל קטן, לא לאהוב ימין באירופה.

בנתיים, השמאל הרבה יותר מסוכן ליהודים.

מצחיק גם שבתקשורת חייבים להוסיף קיצוני על כל כתבה, כאילו כל מי שלא רוצה שם שמהגרים מוסלמים יהרסו לו את המדינה הוא ברמת היטלר.

אני שואל באמת עכשיו בתמימות, מישהו פה עדיין מאמין למי שהצביע לו בבחירות האחרונות? לא משנה למי, יש פה מישהו שעוד לוקח אותם ברצינות? מצביעי ביבי, בן גביר, גנץ, לפיד, ביצים, מישהו באמת לא מרגיש שעבדו עליו ומכרו לו מוצר מקולקל?

120 חטופים על 120 חברי כנסת.

21 דקות לפני, אקיטה said:

אני שואל באמת עכשיו בתמימות, מישהו פה עדיין מאמין למי שהצביע לו בבחירות האחרונות? לא משנה למי, יש פה מישהו שעוד לוקח אותם ברצינות? מצביעי ביבי, בן גביר, גנץ, לפיד, ביצים, מישהו באמת לא מרגיש שעבדו עליו ומכרו לו מוצר מקולקל?

בדיוק וזה המשך ישיר למה שקרה היום עם מנהל בית החולים שיפא ועם שיחרור של 50 מחבלים(בטענה שאין מקום בבתי הכלא).

מצדי שיקימו בתי מעצר מאולתרים בנגב, איך אפשר לשחרר את האנשים האלה? אני מרגיש שפשוט צוחקים עליי.

זה למה אני לפעמים אומר שתיפול כאן פצצת אטום כבר ותמחק את כולם, מדינה של מטומטמים אחד אחד.

לפני19 שעות , אקיטה said:

תכלס כן,

הצבעתי גנץ. אמרתי לעצמי הוא קצת סמרטוט, פוליטיקאי רע - אבל מרגיש לי שבניגוד לכל שאר הסקאלה בין ביבי ללפיד הוא בעדי, בעד האזרח בעד המדינה.

ו.. אני מרגיש ככה גם היום. עדיין סמרטוט, עדיין פוליטיקאי רע, עדיין מרגיש שהוא בעדי ובעד המדינה.

האם זאת הבחירה שאני רוצה לעשות? האם אני גאה בה? ממש לא. אבל בהתחשב בחלופות אני עדיין מחכה שיקום מישהו אחר שיהיה אפשר להצביע לו.. כרגע זה עוד לא קורה.

לפני14 שעות , Sawyer said:

תכלס כן,

הצבעתי גנץ. אמרתי לעצמי הוא קצת סמרטוט, פוליטיקאי רע - אבל מרגיש לי שבניגוד לכל שאר הסקאלה בין ביבי ללפיד הוא בעדי, בעד האזרח בעד המדינה.

ו.. אני מרגיש ככה גם היום. עדיין סמרטוט, עדיין פוליטיקאי רע, עדיין מרגיש שהוא בעדי ובעד המדינה.

האם זאת הבחירה שאני רוצה לעשות? האם אני גאה בה? ממש לא. אבל בהתחשב בחלופות אני עדיין מחכה שיקום מישהו אחר שיהיה אפשר להצביע לו.. כרגע זה עוד לא קורה.

שמע... מדוייק לחלוטין

On 1.7.2024 at 15:45, רן יעקובי said:

בדיוק וזה המשך ישיר למה שקרה היום עם מנהל בית החולים שיפא ועם שיחרור של 50 מחבלים(בטענה שאין מקום בבתי הכלא).

מצדי שיקימו בתי מעצר מאולתרים בנגב, איך אפשר לשחרר את האנשים האלה? אני מרגיש שפשוט צוחקים עליי.

זה למה אני לפעמים אומר שתיפול כאן פצצת אטום כבר ותמחק את כולם, מדינה של מטומטמים אחד אחד.

המדינה בסחרור רציני. 

שב״כ מוציאים הודעה שהם שיחרו וישחררו עוד מחבלים כי אין מקום, ומצד שני שב״ס טוענים שזה שקר וכתבים שהולכים לבתי כלא רואים תאים ריקים, קצת תחושה של אין תקווה באף גוף/איש ממשל.

44 דקות לפני, זיפו said:

אי אפשר להגיד שערוץ 13 זה ימין, אבל הינה - יש מקום בכלא. למה שיחררו את מנהל שיפא?

כתבה מוזרה.

לא שיחררו את האסירים מהכלא כי לא היה להם מקום בכלא, אלא כי רוצים לפנות מקום לאסירים חדשים שיכנסו במקומם.

אין מילים.

המדינה הכי מטומטמת בעולם בפער אסטרונומי מכל השאר.

באמת שאין אמונה יותר באף מנהיג פה. ימין או שמאל או מרכז - כולם אותו זבל. 

לפני1 שעה , פנחס שוף said:

אנחנו בדרך לאבדון

זה נשמע הזוי מדי אבל אי אפשר להיות מופתעים מכלום פה כבר.

אם יש חשד לגניבת אמל"ח למטרת סחר נגיד סבבה אוקי אסור והגיוני לחקור ולהעניש אם צריך.

רק לא הבנתי מאיפה הם באו ולאיזה מטרה הם הגיעו? לחלץ אנשים? באו נטו במטרה לגנוב אמל"ח מהבית זונות שהלך בשטח? מי הפלסטיני, סתם נגיד פועל בניין פלוני שהיה בארץ ונקלע לסיטואציה או אחד שליטרלי חדר מעזה עם סיכוי גבוה שהיה חמוש?

באמת שלא הבנתי ועוד כל החדשות היו על זה אתמול שום דבר פה לא נשמע הגיוני.

2 דקות לפני, אקיטה said:

זה נשמע הזוי מדי אבל אי אפשר להיות מופתעים מכלום פה כבר.

אם יש חשד לגניבת אמל"ח למטרת סחר נגיד סבבה אוקי אסור והגיוני לחקור ולהעניש אם צריך.

רק לא הבנתי מאיפה הם באו ולאיזה מטרה הם הגיעו? לחלץ אנשים? באו נטו במטרה לגנוב אמל"ח מהבית זונות שהלך בשטח? מי הפלסטיני, סתם נגיד פועל בניין פלוני שהיה בארץ ונקלע לסיטואציה או אחד שליטרלי חדר מעזה עם סיכוי גבוה שהיה חמוש?

באמת שלא הבנתי ועוד כל החדשות היו על זה אתמול שום דבר פה לא נשמע הגיוני.

משום מה בכל אתר חדשות כתובים פרטים שונים אז אי אפשר לדעת באמת במה הם נאשמים.

מה שברור זה שאחד מהם גנב רובה של צה"ל ותחמושת שזה חמור מאוד.

היתר נשמע כמו ניסיון למצוא אשם - המשטרה טוענת שהיא נתנה להם אסיר חמאסניק להעביר לחקירת שב"כ והוא הגיע ליעד מת.

On 1.7.2024 at 15:21, אקיטה said:

היחיד שאני מסתכל ומאמין לו זה ליברמן

On 2.7.2024 at 10:49, Sawyer said:

תכלס כן,

גנץ זה דחליל רובוט חסר אופי, אבל רוב האלטרנטיבות רעות אפילו יותר

גלנט מכריז מלחמה פרופר על הממשלה ועל ביבי. לדעתי הוא עם רגל וחצי מחוץ לליכוד ויצטרף למפלגה אחרת.

הבעיה עם ליברמן, שהוא על הנייר, התגשמות כל החלומות שלי. שונא חרדים, שונא הדתה ומתכוון להלחם החרדים למען השוויון בנטל, ימין חזק אך עדיין שפוי (לא משיחי/הזוי) ימין כלכלי (כביכול)

זה שני דברים עיקריים:

1. הבן אדם פושע, שלא נאמר רוצח. גם אם זה לא קרה במדינה שלי.. לא יכול להתעלם מהעבר שלו. ברמה הפרסונלית איך בן אדם כזה יכול להיות בממשלה.. הזוי. 

2. הוא נכנס הרבה יותר מדי לחארטות של כן ביבי לא ביבי, ריבים אישיים, אגו וכו'. אולי אין ברירה ואין מנוס במציאות הפוליטית הזאת, אבל זה חרא גדול.

למרות זאת, הוא עדיין נשקל כאופציה לבחירות הבאות במידה ויהיו..