Jump to content

מכבי ביורוליג 23/24

ravid

Recommended Posts

אני כל כך שונא את האוכלי צזיקי היהירים האלה. מעכשיו אני אוהד מונאקו למשחקים הבאים.

תודה לך מכבי

הכל היה נגדנו אבל בעיקר שיפוט אנטישמי ונוראי. עמדנו על הקו פעמיים בחצי השני (בדקה האחרונה) לעומת לא יודע כמה שהם עמדו.

שיפוט של החמאס וכואב הלב, אבל להצדיע לקבוצה שהגענו לאן שהגענו בכזו עונה ועוד בלי בולדווין בסוף

בלי יד אליהו למשך כל העונה, בלי בולדווין לרוב הסדרה... קשה עד בלתי אפשרי לבוא בטענות. נקווה שאת העונה הבאה נחזור לארח בתל אביב ולא בבלגראד.

היינו יותר טובים במחצית הראשונה אבל השופטים לא אפשרו לנו לברוח, בגדול הפער בשריקת עבירות היה עצום (24-17 בסוף ועוד אחרי כמה שריקות חסרות משמעות לטובתנו בסוף,35 פעמים שהם עמדו על הקו לעומת 10 פעמים בלבד שלנו, ושוב 4 פעמים שעמדנו על הקו כבר היו חסרי כל משמעות בשביל ניסיון עלוב לאיזון שלא היה קיים).

אין טענות לשחקנים, לא הייתה לנו אפשרות להיות אגרסיביים כמו שרצינו, בשביל לנצח היינו צריכים לתת מאמץ אדיר וברבע הרביעי כבר לא היו לנו את הכוחות.

היורוליג הולך לכיוון רע מאוד בשנתיים האחרונות, במיוחד עכשיו כשקבוצה מדובאי בדרך להיכנס לליגה.

ראשי הליגה איבדו שליטה על השופטים שמקבלים שוחד ואולי אף הם גם חלק מזה, אני חושב שאחרי הערב זה די ברור לכולם שאין שום רצון לראות אותנו בפיינל פור ושאין שום כבוד לקבוצה ולמועדון שלנו יותר.

לפני23 שעות , ravid said:

אני כל כך שונא את האוכלי צזיקי היהירים האלה. מעכשיו אני אוהד מונאקו למשחקים הבאים.

תודה לך מכבי

עכשיו אפילו הקבוצה השנייה שלי הודחה. איף. איזה שבוע מזעזע. 

• 2 weeks later...

בראון מכר את המשחק? איך בן אדם שמתפרנס מכדורסל יכול להיות כל כך גרוע לא בכוונה

7 דקות לפני, פנחס שוף said:

מה גל מקל עושה שם עם חולצה של הפועל ירושלים? סתם להתריס?

הוא אחד הבעלים או משהו

18 דקות לפני, car.garsia said:

לקבוצה הזאת יש מאמן עם תחביב אדיר להיחנק במאני טיים. לשמחתו הוא משלנו אז מחליקים את זה.

לחלוטין

פשוט מופע אימים. לורנזו בתוך הקווים וקטש מחוץ לקווים.

אוהב את קטש ואת ההתקדמות שעשה אבל התחושה היא שאיתו לא נגיע לשום מקום.

לגבי בראון כנל, לא להאמין ששחקן של 1.5 מיליון נחנק במאני טיים פעם אחר פעם וכששומרים עליו חזק הוא מאבד כיוון, הרכז שלהם הראה איך עושים את זה נכון וזה די עצוב.

26 דקות לפני, car.garsia said:

לקבוצה הזאת יש מאמן עם תחביב אדיר להיחנק במאני טיים. לשמחתו הוא משלנו אז מחליקים את זה.

בהמשך לזה- 2 המחלות הקבועות שלו שאני לא מבין איך אף אחד לא מכניס לו סתירה ומוציא אותן ממנו:

1. ברבע השני לירושלים לא היו תשובות להרכב המחליפים, קטש הרג מומנטום עם חילופים, וההפרש ירד. היינו צריכים לרדת ב-15-16 למחצית. 

2. כרגיל לא לקח טיים אאוט כשהיריב עושה עלינו ריצה חמה.

חוץ מזה היה גם ניהול משחק מזעזע במחצית השניה, ברבע השני שרץ עם הרכב ה-3 גארדים הנמוכים שנתן להם שלשה חופשית כל פוזשן, וברבע הרביעי שעברו לשחק הירו בול של ייאוש 8 דקות לסיום. 

ערב לדראון עולם. ועכשיו כל הליגה יודעת שאם קופצים לנו על הפיקנרול, אין לנו אף תשובה. 

היוונים הרשעים העפילו לגמר. נקווה שריאל או אולימפיאקוס ישברו להם את החלום. סקוטי במופע אימים מהגדולים שראינו בשנים האחרונות. עתמאן המאמן הטוב באירופה בפער. 

אחרי רבע ראשון אדיר של ריאל הנרקומן היווני הגדיל את ההצעה והשופטים נתנו ליוונים להרביץ בלי הפסקה, מה שהוציא את ריאל מהשטף של המשחק. שוב באופן מפתיע היוונים הגיעו כמעט פי 2 לקו וקיבלו יותר עבירות. 

אפשר לדבר עד מחר על ההעלמות של ריאל וההחלטות ההזויות של צ'וס אבל מבחינתי אין בכלל ספק, המשחק הזה מכור, הפיינלפור הזה מכור.

היורוליג ארגון מושחת לצערנו.