Jump to content

מכבי ביורוליג 23/24

ravid

Recommended Posts

שמעון חוזר 20 שנה אחורה ובזמן שמכבי חוגגים על הראש של הפועל , יוצאת ידיעה שהשחקן הכי טוב ( והקפטן ) של הפועל ירושלים סגר במכבי.

שמח על האליפות, מגיע לקטש.

בולדווין הודיע שעוזב, בראון כנראה גם סיים.

ניבו עוזב למילאנו.

קיץ סופר מאתגר לקטש.

21 דקות לפני, YoniC said:

בראון די אישר שלא יישאר (לא אבידה גדולה, מאז הניצחון בפליי אין הוא בעיקר שלשל לנו משחקים), בולדווין השחקן הכי טוב ביורוליג, בטוח שיסתדר, ניבו כבר חתם במילאנו. קולסון גם לא יישאר.

בלאט התיר את החוזה שלו, סורקין מחזיק בהצעות גבוהות מהשוגר דאדיז של ירושלים והפועל.

בקיצור שנה הבאה זה נוער מחוזק בריברו כרגע

בלאט זה משחקי חוזה, הוא ישאר עם אבא שלו לאן יש לו ללכת

סורקין שיפתחו לו את החוזה וישאר

אם אפשר אז מביא את ים מדר

ראינו בליגה שלסורקין אין פתרון והוא היתרון הכי גדול שלנו על היריבות. מקווה שיאבקו עליו. זה דבר ראשון. דבר שני זה קולסון.

14 דקות לפני, car.garsia said:

ראינו בליגה שלסורקין אין פתרון והוא היתרון הכי גדול שלנו על היריבות. מקווה שיאבקו עליו. זה דבר ראשון. דבר שני זה קולסון.

יש לסורקין חוזה במכבי עם סעיף יציאה ל-nba, בארץ הוא ישחק רק במכבי.

לעזיבה הסיטונית אין קשר להנהלה, להוציא את לורנזו. לשחקנים יש משפחות והן לוחצות. הם בילו חודשיים בבלגרד וטסו כ-50 פעם לחו״ל השנה, וזה עוד לפני אזעקות ומה שעוד יהיה מהצפון.

לאור המצב חייבים להשאיר את לורנזו. אין לנו סיכוי להחתים פה רכז יותר טוב ממנו, למרות המגרעות שראינו לאחרונה. הוא רוצה להשאר וחייבים לנצל את זה. גם את קולסון צריך לפעול כדי להשאיר. להחזיר את סקוטי במידת האפשר ולהחתים 2-3 שחקנים סרבים שיראו בטיסות לבלגרד יתרון, ותהיה קבוצת מרכז טבלה מינוס. רנדולף זה עוד אנטוניוס קליבלנד. העונה הבאה תהיה קשה, קבוצה הרבה פחות מוכשרת, הברק לא יכה פעמיים ולא יהיה לנו מאזן כזה טוב בבלגרד. צריך לשרוד את העונה הבאה איכשהו וזהו. 

23 דקות לפני, פנחס שוף said:

בלאט זה משחקי חוזה, הוא ישאר עם אבא שלו לאן יש לו ללכת

סורקין שיפתחו לו את החוזה ויש

יש לו 2-3 הצעות מהיורוליג ובצדק. הוא ברמה.

רנדלוף החתמה מעולה בעיניי, גם משדרת מסר. אנחנו מכבי, אנחנו ביורוליג וכל שחקן טוב שיש ליריבות שלנו בסכנה לחתום אצלנו.

אני הייתי שמח אם גם לג'יילן הורד אגב אם מפנטזים.

31 דקות לפני, ravid said:

לאור המצב חייבים להשאיר את לורנזו.

חס וחלילה. שחקן חילוש.

להיפטר ממנו ועוד לקבל על זה כסף זה חתיכת הישג.

13 דקות לפני, שי123 said:

חס וחלילה. שחקן חילוש.

להיפטר ממנו ועוד לקבל על זה כסף זה חתיכת הישג.

חכה שתראה מה יגיע במקומו

לפני8 שעות , ravid said:

חכה שתראה מה יגיע במקומו

הרף כל כך נמוך שזה ממש לא יהיה קשה להשתדרג.

ברוב המשחקים הוא גרם ליותר נזק עם האיבודים ומשחק ההגנה הנוראי שלו מאשר הביא תועלת.

לפני9 שעות , car.garsia said:

רנדלוף החתמה מעולה בעיניי, גם משדרת מסר. אנחנו מכבי, אנחנו ביורוליג וכל שחקן טוב שיש ליריבות שלנו בסכנה לחתום אצלנו.

אני הייתי שמח אם גם לג'יילן הורד אגב אם מפנטזים.

לדעתי לא שחקן יורוליג , ביום טוב מתאים לאלבה ברלין, מקווה שאנחנו לא מכוונים לשם

31 דקות לפני, שי123 said:

הרף כל כך נמוך שזה ממש לא יהיה קשה להשתדרג.

ברוב המשחקים הוא גרם ליותר נזק עם האיבודים ומשחק ההגנה הנוראי שלו מאשר הביא תועלת.

אתמול נתן הצגה ברבע האחרון. גם באואקה החזיק אותנו במהלך הסדרה. כן, ירד ביכולת, בין היתר בגלל פציעה, ושלשל במשחק 2 ובגביע, אבל אני עדיין טוען שאין שום סיכוי שנראה פה פוינט גארד שיתן 12 ו-6 כמו שהוא נותן.

16 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

יש שמועות שזה הכיוון ואני איתך. אין לו פיזיות ליורוליג. אם איכשהו יש אפשרות להביא את מוטלי זה יהיה מושלם.

לפני9 שעות , ravid said:

לעזיבה הסיטונית אין קשר להנהלה, להוציא את לורנזו. לשחקנים יש משפחות והן לוחצות. הם בילו חודשיים בבלגרד וטסו כ-50 פעם לחו״ל השנה, וזה עוד לפני אזעקות ומה שעוד יהיה מהצפון.

לאור המצב חייבים להשאיר את לורנזו. אין לנו סיכוי להחתים פה רכז יותר טוב ממנו, למרות המגרעות שראינו לאחרונה. הוא רוצה להשאר וחייבים לנצל את זה. גם את קולסון צריך לפעול כדי להשאיר. להחזיר את סקוטי במידת האפשר ולהחתים 2-3 שחקנים סרבים שיראו בטיסות לבלגרד יתרון, ותהיה קבוצת מרכז טבלה מינוס. רנדולף זה עוד אנטוניוס קליבלנד. העונה הבאה תהיה קשה, קבוצה הרבה פחות מוכשרת, הברק לא יכה פעמיים ולא יהיה לנו מאזן כזה טוב בבלגרד. צריך לשרוד את העונה הבאה איכשהו וזהו. 

יש לו 2-3 הצעות מהיורוליג ובצדק. הוא ברמה.

אני לא ממש מבין את החלק המודגש למעלה. זה נרמז בצורה מאוד עבה אתמול בראיון שאחרי המשחק (וזה נכון לכל הזרים שלנו שעוזבים) שהעזיבה של לורנזו היא בגלל המלחמה, או לפחות בעיקר בגללה. זה נכון שבמקביל יש לו הצעות עם מלא כסף במקום אחר שזה כמובן זרז נוסף, אבל אין שחקן מוביל אחד בקבוצה שהראש שלו היה כאן בשנייה שהעונה האירופית נגמרה.

בהמשך לזה, אני דווקא חושב שהנסיעות לבלגרד והעונה האירופית בכלליות (עם כמה שהיו מעייפים) היו האסקפיזם שהזרים שלנו היו צריכים כדי להתמודד עם הסיטואציה ולהתרחק מהמלחמה, ודווקא ברגע שזה נגמר אז כל הרוח יצאה מהמפרשים וחיכו לרגע שהעונה תסתיים כדי להתחפף מכאן בטיסה הראשונה שפנויה.

במבט לעונה הבאה - אין לנו כמובן שום סיכוי להנחית כאן כוכב אחר בסיטואציה הנוכחית, ובהתחשב בזה שכנראה ברוב העמדות מי שכן יסכים להגיע זה לא האופציות הראשונות ואפילו לא השניות של הצוות המקצועי, הייתי מנסה להביא כמה שיותר כישרון צעיר ו'RAW' ונותן הזדמנות לצעירים המקומיים שלנו לקבל הרבה דקות משחק. לא רואה אותנו מצליחים להעמיד אפילו קבוצת אמצע טבלה ביורוליג במצב הקיים, ובהתחשב בזה כבר עדיף לתת לכשרונות לצבור ניסיון ולקוות שהמלחמה המזדיינת הזאת תסתיים ושנוכל לחזור לשפיות בעונה לאחר מכן. 

לפני2 שעות , g0lan said:

אני לא ממש מבין את החלק המודגש למעלה. זה נרמז בצורה מאוד עבה אתמול בראיון שאחרי המשחק (וזה נכון לכל הזרים שלנו שעוזבים) שהעזיבה של לורנזו היא בגלל המלחמה, או לפחות בעיקר בגללה. זה נכון שבמקביל יש לו הצעות עם מלא כסף במקום אחר שזה כמובן זרז נוסף, אבל אין שחקן מוביל אחד בקבוצה שהראש שלו היה כאן בשנייה שהעונה האירופית נגמרה.

בהמשך לזה, אני דווקא חושב שהנסיעות לבלגרד והעונה האירופית בכלליות (עם כמה שהיו מעייפים) היו האסקפיזם שהזרים שלנו היו צריכים כדי להתמודד עם הסיטואציה ולהתרחק מהמלחמה, ודווקא ברגע שזה נגמר אז כל הרוח יצאה מהמפרשים וחיכו לרגע שהעונה תסתיים כדי להתחפף מכאן בטיסה הראשונה שפנויה.

במבט לעונה הבאה - אין לנו כמובן שום סיכוי להנחית כאן כוכב אחר בסיטואציה הנוכחית, ובהתחשב בזה שכנראה ברוב העמדות מי שכן יסכים להגיע זה לא האופציות הראשונות ואפילו לא השניות של הצוות המקצועי, הייתי מנסה להביא כמה שיותר כישרון צעיר ו'RAW' ונותן הזדמנות לצעירים המקומיים שלנו לקבל הרבה דקות משחק. לא רואה אותנו מצליחים להעמיד אפילו קבוצת אמצע טבלה ביורוליג במצב הקיים, ובהתחשב בזה כבר עדיף לתת לכשרונות לצבור ניסיון ולקוות שהמלחמה המזדיינת הזאת תסתיים ושנוכל לחזור לשפיות בעונה לאחר מכן. 

לורנזו הצהיר יותר מפעם אחת שהוא רוצה להשאר, והוא נורא מבואס מהעזיבה וכל זה נכפה עליו. אני עושה 1+1 ומסיק שהקבוצה צריכה את הכסף.

הנסיעות לבלגרד הן לא אסקפיזם. לרוב החבר'ה יש אזור נוחות וילדים במסגרות. אף אחד לא צריך עכשיו את כאב הראש הזה, וגם ליכולת האישית זה לא יעזור (למרות שאצלנו הצליחו איכשהו להסוות את זה). המשפחות של בולדווין וקולסון עזבו את הארץ מאז התקיפה האיראנית והם לבד. אשתו של קולסון לבד עם תינוק בן חודש באוסטריה לפי מה שפורסם. אסקפיזם זה לא. 

אני שותף לתחושה שלך שהעונה הבאה תהיה קשה וצריך רק לשרוד אותה. פחות מסכים לגבי עניין הקבוצה הצעירה וכשרונית. זה היה יכול לעבוד אם היו לך בליגה פארגו ופרקינס, אבל לדעתי רמת הכשרון בליגה לא גבוהה השנה. לבנות קבוצה סביב איזה ווילבקין או ג'ורדן לויד, + להמר על שחקן פציע סטייל טיילר אניס (לא הוא ספציפית כי גם אצלו יש עניין משפחתי), ועוד 2-3 שחקנים סרבים עם אפסייד. זה מה שאני הייתי עושה. 

לפני3 שעות , ravid said:

אבל אני עדיין טוען שאין שום סיכוי שנראה פה פוינט גארד שיתן 12 ו-6 כמו שהוא נותן.

אתה מסתכל רק על הדברים החיוביים.

זה 12 ו6, ו8 איבודים ו20 נקודות על הראש.

גם אתמול אמנם נתן רבע אחרון די טוב, אבל החזיר את הפועל למשחק כל פעם ששיחק בשלושת הרבעים הראשונים.

ואת זה שהוא מחזיק בכדור כמעט עד שנגמר שעון ה24 בהרבה מאוד התקפות, ואז מגיעים לזריקה רעה בסוף שעון - זה אפילו לא מופיע בסטטיסטיקה.

11 דקות לפני, שי123 said:

אתה מסתכל רק על הדברים החיוביים.

זה 12 ו6, ו8 איבודים ו20 נקודות על הראש.

גם אתמול אמנם נתן רבע אחרון די טוב, אבל החזיר את הפועל למשחק כל פעם ששיחק בשלושת הרבעים הראשונים.

ואת זה שהוא מחזיק בכדור כמעט עד שנגמר שעון ה24 בהרבה מאוד התקפות, ואז מגיעים לזריקה רעה בסוף שעון - זה אפילו לא מופיע בסטטיסטיקה.

שוב אני אומר - הכל שאלה של אלטרנטיבה. יבוא איזה פייר ג'קסון מהג'י ליג או רכז מחליף מהיורוליג

1 hour ago, ravid said:

לורנזו הצהיר יותר מפעם אחת שהוא רוצה להשאר, והוא נורא מבואס מהעזיבה וכל זה נכפה עליו. אני עושה 1+1 ומסיק שהקבוצה צריכה את הכסף.

הנסיעות לבלגרד הן לא אסקפיזם. לרוב החבר'ה יש אזור נוחות וילדים במסגרות. אף אחד לא צריך עכשיו את כאב הראש הזה, וגם ליכולת האישית זה לא יעזור (למרות שאצלנו הצליחו איכשהו להסוות את זה). המשפחות של בולדווין וקולסון עזבו את הארץ מאז התקיפה האיראנית והם לבד. אשתו של קולסון לבד עם תינוק בן חודש באוסטריה לפי מה שפורסם. אסקפיזם זה לא. 

אני שותף לתחושה שלך שהעונה הבאה תהיה קשה וצריך רק לשרוד אותה. פחות מסכים לגבי עניין הקבוצה הצעירה וכשרונית. זה היה יכול לעבוד אם היו לך בליגה פארגו ופרקינס, אבל לדעתי רמת הכשרון בליגה לא גבוהה השנה. לבנות קבוצה סביב איזה ווילבקין או ג'ורדן לויד, + להמר על שחקן פציע סטייל טיילר אניס (לא הוא ספציפית כי גם אצלו יש עניין משפחתי), ועוד 2-3 שחקנים סרבים עם אפסייד. זה מה שאני הייתי עושה. 

לגבי לורנזו - אני לא חושב שזה נכפה עליו. דווקא ממה שהבנתי זה נראה שאמנם הוא אוהב את המועדון והמדינה ובסיטואציה אחרת היה רוצה להישאר אבל שהוא לא יכול for obvious reasons (ציטוט מדויק מהראיון שלו אתמול). קשה לי מאוד להאמין שהוא מתכוון למשהו אחר שהוא לא עניין המלחמה. אם המועדון בסיטואציה הנוכחית בסדר עם למכור אותו? כנראה שכן, אבל ממש לא חושב שזאת הסיבה המרכזית שהוא לא יהיה כאן בעונה הבאה.

לגבי החלק השני - באסקפיזם אני מתכוון לעובדה שהם לא היו צריכים להישאר כאן בארץ רוב השבוע במציאות של מלחמה, ובמקום זה היו מעבירים את רוב הזמן בנסיעות ובמשחקים בחו"ל. על אחת כמה וכמה אם (כמו שאמרת) המשפחות של חלקם עזבו בנקודה מסוימת ובכל מקרה לא היו בארץ כך שלא היה צריך לדאוג לשלומם. בוודאי שלא מדובר בסיטואציה אופטימלית מבחינתם וברור שכולם היו מעדיפים מציאות שבה הם מארחים משחקים בת"א ויכולים להיות עם המשפחה שלהם 24/7, אבל בהתחשב בעובדה שזה חבר'ה שלא רגילים למציאות של מלחמה, אני חושב שהיה לזה גם צד חיובי שאת רוב העונה הם העבירו בדרכים בחו"ל ולא היו כאן כל הזמן בתוך החרא והבלגאן. מניח גם שחלקם ניצלו את ההזדמנויות התכופות בחו"ל כדי להביא את המשפחה איתם או לפגוש אותם שם.

לגבי העונה הבאה - אני חושב שמראש מכבי צריכה 'לוותר' על התחרותיות ולהשלים עם העובדה שיהיה סגל בינוני שיתקשה ביורוליג. פשוט לנצל את ההזדמנות כדי לתת במה לשחקנים שבעונה רגילה לא היו יכולים לקבל הרבה דקות (מאייר?) ולקוות שזה לפחות ישתלם לטווח הארוך. לא חושב שלהשקיע כסף בשחקנים כמו ווילבקין יעשה את ההבדל, אני מאוד מתקשה להאמין שנצליח להעמיד כאן סגל שיוכל אפילו להתקרב לפלייאין ביורוליג. גם אנחנו כאוהדים נצטרך להתאים ציפיות ולהבין שזאת תהיה עונה קשה יחסית אפילו ביחס למדיניות הרכש הרגילה.

לפני8 שעות , ClinteastwoodFan said:

אני לא מסכים לגביו, בן 25, רק משתפר מעונה לעונה. אתלט בצורה קיצונית ואם הוא ישפר את הקליעה מחצי מרחק הוא יכול להיות 4 מעולה.

מוסיף גם יכולת ללחוץ גארדים בצורה טובה (עשה הרבה צרות ללורנזו בסדרה) ומאוד מתאים בסה"כ הכללי לשיטה של קטש. יכול להיות הברקה מעבר לעובדה שהוא השחקן הכי טוב של הפועל ובלי קשר זה יהיה נחמד.

On 18.6.2024 at 00:28, קמחי said:

ניאבק על כל ישראלי ומתאזרח שיש על הפלנטה. לגבי הזרים, כנראה שנקבל עונה נוסח

On 18.6.2024 at 00:28, קמחי said:

ניאבק על כל ישראלי ומתאזרח שיש על הפלנטה. לגבי הזרים, כנראה שנקבל עונה נוסח קבוצת הכדורגל.

חותם על זר כמו מילסון שילהטט באגף מחוץ לקשת השלוש..

להביא את דני וולף.

חייבים גבוה ישראלי איכותי לשנים הבאות.

הרי ג׳ייק כהן יישאר גג עוד עונה אחת, סורקין עדיין לא חתום סופית.  לקנות ל-5-6 שנים, 

אם סורקין וכהן נשארים, מקסימום שישאילו אותו לעונה. 

אם ירושלים או הפו׳ יקנו אותו, הוא לא יהיה אצלנו וזה חתיכת פיספוס