Jump to content

חורף אירופאי- טיסות דילים וכל השאר

netanel7

Recommended Posts

34 דקות לפני, Yehuda Hamaccabi said:

חברים, אני מעוניין לטוס למשחק בגנט, יש איזו דרך למצוא טיסה נורמלית שלא עולה 500 דולר+ לבלגיה?

תנסה למצוא אולי טיסות ללונדון/אמסטרדם ומשם לקחת רכבת.

מהולנד זה בערך שעתיים וחצי

ומלונדון אמור לקחת באזור 3 וחצי שעות.

21 דקות לפני, netanel7 said:

תנסה למצוא אולי טיסות ללונדון/אמסטרדם ומשם לקחת רכבת.

מהולנד זה בערך שעתיים וחצי

ומלונדון אמור לקחת באזור 3 וחצי שעות.

הבעיה בחזור, אין שום טיסה בעלות סבירה, הזדיינו עם הסוכות הזה

1 hour ago, אליהו_הנביא said:

המשחק בגנט הוא 19:45 שעון ישראל נכון? כלומר 18:45 שם? בודק שיש מספיק זמן להגיע לתחנה לרכבת לבריסל (אחרונה 23:48)

כן, יהיה מספיק זמן לתפוס את הרכבת

8 דקות לפני, BMTA said:

מי שזה רלוונטי עבורו הבנתי שהמשחק נגד זוריה הוקדם ל19:45 שעון פולין,אם מישהו יודע משהו אחר שיתקן אותי 

לפי האתר של אופ״א המשחק ב22:00

25 דקות לפני, עמית ר said:

כמה זה סיכון שמישהו יקנה לי כרטיס?

באמת בודקים את הקטע של השמות?

לא ממש בודקים

אחרי שיזמין לך תשנה את השם בכרטיס וזהו

לא לנסות לעשות שטויות/תרגילים עם הכרטיסים, לא מכבי ולא הבלגים מפגרים. יוכנסו רק אנשים שיש להם כרטיס עם השם שלהם עליו שתואם את השם בדרכון שאיתו הם יגיעו למגרש.

אם אתם השגתם כרטיס לא על שמכם או כל דבר כזה תפנו למכבי "בטוב" ותגידו להם מה שתגידו ובסופו של דבר אני מאמין שיעזרו לכם. אבל אם תנסו לשקר/לרמות לא תכנסו

אגב, בלרנקה היה מקרה כזה בדיוק. שני זוגות עם כרטיסים לא שלהם. זוג אחד אמר עשינו קומבינה אנחנו פה מתחננים תעזרו, דובי הכניס אותם. זוג אחד התחיל לשקר הדרכון אומר ככה בלאן אמר ככה בלה בלה, השאירו אותם בחוץ. 

להתעלם מההודעה מעליי שהיא פייקניוז שיפגע בכם. בטח ובטח בבלגיה.

1 hour ago, Sawyer said:

לא לנסות לעשות שטויות/תרגילים עם הכרטיסים, לא מכבי ולא הבלגים מפגרים. יוכנסו רק אנשים שיש להם כרטיס עם השם שלהם עליו שתואם את השם בדרכון שאיתו הם יגיעו למגרש.

אם אתם השגתם כרטיס לא על שמכם או כל דבר כזה תפנו למכבי "בטוב" ותגידו להם מה שתגידו ובסופו של דבר אני מאמין שיעזרו לכם. אבל אם תנסו לשקר/לרמות לא תכנסו

אגב, בלרנקה היה מקרה כזה בדיוק. שני זוגות עם כרטיסים לא שלהם. זוג אחד אמר עשינו קומבינה אנחנו פה מתחננים תעזרו, דובי הכניס אותם. זוג אחד התחיל לשקר הדרכון אומר ככה בלאן אמר ככה בלה בלה, השאירו אותם בחוץ. 

להתעלם מההודעה מעליי שהיא פייקניוז שיפגע בכם. בטח ובטח בבלגיה.

היו איתנו בלרנקה ערימות של אנשים עם כרטיס שלא הם קנו

4 דקות לפני, Afrojack said:

היו איתנו בלרנקה ערימות של אנשים עם כרטיס שלא הם קנו

והיו 2 אנשים שבוודאות לא נכנסו למשחק כי היו עם כרטיסים לא שלהם, זאת עובדה. 

עזוב שלרנקה שכונה ושעובד מכבי ספציפי ששהה בלרנקה עשה מה שיכול למען האוהדים בניגוד להנחיות. מבטיח לך שבבלגיה הסיפור יהיה עוד יותר קשה.

אתה רוצה להמליץ לאנשים לזייף בפוטושופ שמות על הכרטיס ולקוות שהבודקים לא יצליבו עם הרשימות - שיעשו את זה. לא יודע מה יהיה בסוף והאם יצליבו או שתצליחו להכנס - אבל אם יבדקו שאותם אנשים יהיו ערוכים להשלכות כי מכבי בוודאי לא יעזרו להם במצב שבו זייפו כרטיסים בפוטושופ ואני לא יודע האם הבלגים ינקטו בפעולות כלשהן בנושא.

אני ממליץ לאנשים שאין להם איך להשיג וכבר הזמינו כרטיסים כן לקמבן את הכרטיסים ופשוט עוד שבוע לפנות למכבי ולהגיד להם מה עושים בבקשה תעזרו / להתקשר כשאתם כבר בבלגיה יומיים לפני המשחק אותה טיפשים לא ידענו חשבנו זה סבבה מצטערים אנחנו כבר פה בבקשה תעזרו לנו.

איזה מהדרכים יותר טובה ועם סיכוי יותר גבוה להכנס ופחות סיכוי ליפול? כמובן ששלי, אבל כל אחד מוזמן לעשות מה שהוא מרגיש לנכון. בהצלחה למהמרים.