Jump to content

מילסון חתם

car.garsia

Recommended Posts

7 דקות לפני, MTA For Ever said:

צודק, אבל לא מדובר בכמה לירות.

הסוכן עושה בלאגן כדי לנסות להעביר לקבוצה אחרת במינימום כסף, מילסון יקבל שכר פסיכי (המספרים שהציעו לו לפי הפרסומים הם פי 3.5-4 ממה שמרוויח היום) וכל זה כדי שהסוכן יגזור קופון אחושרמוטה.

אני לא מבין איך מכבי לא מגישה תלונה נגד הסוכן ונגד הזין הקטן הזה.

שישברו להם את הכלים בחזרה על הראש.

כמה לירות זה מטבע לשון, הכוונה היה שהכל כסף. שכיר חרב. לא להיות מופתעים פשוט. 

48 דקות לפני, MTA For Ever said:

צודק, אבל לא מדובר בכמה לירות.

הסוכן עושה בלאגן כדי לנסות להעביר לקבוצה אחרת במינימום כסף, מילסון יקבל שכר פסיכי (המספרים שהציעו לו לפי הפרסומים הם פי 3.5-4 ממה שמרוויח היום) וכל זה כדי שהסוכן יגזור קופון אחושרמוטה.

אל תהיה בטוח, קראתי בפורומים ביוון יש הטוענים שאאק הציעו לו מיליון יורו שכר, הטעות שלא פתחנו לו את החוזה להרגיע אותו ואת הסוכן, מילסון כנראה נגרר אחרי הסוכן הכושל שמת להרוויח כמה לירות.

Just now, Double said:

אל תהיה בטוח, קראתי בפורומים ביוון יש הטוענים שהציעו לו מיליון יורו שכר באאק, הטעות שלא פתחנו לו את החוזה להרגיע אותו ואת הסוכן, מילסון כנראה נגרר אחרי הסוכן הכושל שמת להרוויח כמה לירות.

אני איתך, לא כ״כ קונה את זה רק ציינתי לפי הפרסומים.

אם על מיליון יורו שיכל לקבל במו״מ לגיטימי הוא שרף את עצמו ככה שיתעללו בו כל הקיץ.

1 hour ago, Michael Scofield said:

אם תחזרו לאחת ההודעות הראשונות שלי בנושא הזה, זה היה ממש בתחילת העונה, הוא העלה תמונה של דברים שקנה באחת מחנויות היוקרה (אם אני לא טועה הרמס או לואי ויטון) אחרי החוזה שחתם במכבי.

זה הטיפוס, הוא מחפש כסף, וברגע שהציעו לו כמה לירות יותר הוא שובר את הכלים. 

תתעצבנו, תתבאסו, זה מה יש.

זה לא העניין.

טבעי שהוא רוצה לעזוב לכסף הגדול, אבל יש דרכים להפעיל לחץ על קבוצה בלי להחליט שאתה פשוט מחרים את הקבוצה.

זה צעד הזוי מצידו ומצד הסוכן.

3 דקות לפני, שי123 said:

זה לא העניין.

טבעי שהוא רוצה לעזוב לכסף הגדול, אבל יש דרכים להפעיל לחץ על קבוצה בלי להחליט שאתה פשוט מחרים את הקבוצה.

זה צעד הזוי מצידו ומצד הסוכן.

שסוכנים רואים מה פריצה וגויאגון עשו לנו וקיבלו על זה פרס בדמות מעבר מהיר

אז המוח עושה 1+1 וזה מה שיוצא

7 דקות לפני, maccabi-king said:

שסוכנים רואים מה פריצה וגויאגון עשו לנו וקיבלו על זה פרס בדמות מעבר מהיר

אז המוח עושה 1+1 וזה מה שיוצא

בדיוק. 

אולי עם כל התקופה אנשים פה קצת שכחו, אבל מילסון היה פה כשגויאגון שיחק איתנו בקקה וקיבל שיחרור זריז. 

יש לו סוכן ברמת סוכני ליגה א' אצלנו(בגדול רק מילסון מיוצג אצלו וחוץ ממנו כולם מסוג השחקנים שאין להם אפילו ערך בויקיפדיה).

21 דקות לפני, Raumdeuter said:

יש לו סוכן ברמת סוכני ליגה א' אצלנו(בגדול רק מילסון מיוצג אצלו וחוץ ממנו כולם מסוג השחקנים שאין להם אפילו ערך בויקיפדיה).

הפתרון אולי זה לשלוח יועץ חיצוני למילסון שימליץ לו לזרוק את הסוכן שמרעיל אותו ועושה נזק לקריירה שלו, שיבוא לחתום על חוזה חדש ומכובד במכבי עם סעיף יציאה בקיץ הבא.

51 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

הוא יודע שיקבל בוז צורם מהקהל, נחצה קו, סיים דרכו אצלנו.

אתה קצת מגזים, במידה ויקרה נס והוא יחזור אני סומך על מכבי ומחלקת המדיה שתדע לצנן את הרוחות עם סרטון התנצלות.

לפני1 שעה , itanar said:

ממשיך, לא לוותר ולהישבר.

די נו, מכבי יכולים לעשות כל מיני דברים אבל הוא לא ישחק יותר כדורגל אצלנו.

לפני2 שעות , Double said:

הפתרון אולי זה לשלוח יועץ חיצוני למילסון שימליץ לו לזרוק את הסוכן שמרעיל אותו ועושה נזק לקריירה שלו, שיבוא לחתום על חוזה חדש ומכובד במכבי עם סעיף יציאה בקיץ הבא.

אתה קצת מגזים, במידה ויקרה נס והוא יחזור אני סומך על מכבי ומחלקת המדיה שתדע לצנן את הרוחות עם סרטון התנצלות.

גם פתיחת דלת לפשרה כמו שהצעת זה פתרון מעולה בעיניי ואפילו הוגן לכולם(שני הצדדים יודעים באופן עובדתי שהקדנציה שלו אצלנו תהיה קצובה בזמן ולו רק בגלל שהוא שחקן שברור שהוא מעל רמתה הגרועה של הלוזון ליג) ועדיף לסיים בטוב מאשר מכוער(כי יווצר למילסון מוניטין של שחקן שעוזב באופן צורם את המועדונים שהוא משחק בהם וסוכן שרק מביא איתו צרות לא יועיל לו בשום צורה).

ואם מילסון יתן עוד עונה כמו האחרונה אז הוא יוכל לדלג מעל אי המתים ביוון וישר להגיע לקבוצות מדהימות גם בכסף וגם ברמת הליגה והתועלת המקצועית(תחשוב שנגיד איזו בראגה או קבוצות אמצע טבלה בספרד או צרפת כזו תגיש עליו הצעה,וואלה אני אבין אותו אם ירצה לעזוב ואגיד "תתקדם בכיף אחי" בלי אגו ובלי מטען).

1 דקה לפני, קובי השועל said:

אני די בטוח שאם הוא לא ממשיך אצלנו הוא הולך להתרסק, צלמו מסך.

הוא צריך להסתכל על מקרי סטיפה פריצה ופארפה וללמוד מהטעויות שלהם(אם אתה מסיים ברע ומגעיל בקבוצה מסויימת אז אתה נידון להתרסקות בקבוצה הבאה).

לפני3 שעות , Raumdeuter said:

הוא צריך להסתכל על מקרי סטיפה פריצה ופארפה וללמוד מהטעויות שלהם(אם אתה מסיים ברע ומגעיל בקבוצה מסויימת אז אתה נידון להתרסקות בקבוצה הבאה).

לפארפה הייתה עונה די טובה

לפני3 שעות , Raumdeuter said:

גם איביץ לא בדיוק הצליח בטירוף

דלפ עושה לי טוב לראות אותו כל יום מתאמן בפורטוגל כי זה מראה שאולי גידלנו ביצים סוף סוף ושאנחנו הולכים עד הסוף עם הדרישות.

כמובן שזה הרע במיעוטו כי מילסון סיים פה מקווה שנקבל מה שדורשים או לחילופין לראות  אותו ביציע כל העונה

לפני14 שעות , Michael Scofield said:

כמה לירות זה מטבע לשון, הכוונה היה שהכל כסף. שכיר חרב. לא להיות מופתעים פשוט. 

ועדיין זה שחקן שקיבל כאן אהבה גג רמה אחת מתחת לנמני, יש דרך לבקש לעבור קבוצה, להעלות סטורים שלך רוקד ומסתלבט עלינו בחדר כושר בפורטוגל זאת לא הדרך