Jump to content

מילסון חתם

car.garsia

Recommended Posts

9 דקות לפני, קמחי said:

איזה מצחיק לקרוא על הסכום הנכון, ממש פירמת רואי חשבון.

פרץ נמכר בחמש, קיבלנו משפתי.

גלוך נמכר בשבע, לא קיבלנו מחליף.

הרשימה עוד ארוכה.

מה עדיף? לשחרר בחינם?

הוא לא רוצה להישאר.

דווקא כולם היו בעד להעלות לו את השכר ולא למכור בשום סכום.

לפני3 שעות , car.garsia said:

אם אתם חושבים שיונה באיזשהו אופן יכול להחליף את מילסון אתם מדמיינים. הוא לא דומה לו לא בתפקיד, לא בפוטנציאל ולא בכישרון.

אם מילסון יימכר וגם אז צריך לראות בכמה, הכסף צריך ללכת על זר ולא על יונה.

אין קשר בין עסקת מילסון ליונה חוץ מזה שמנסים כנראה להרגיע את הקהל. הפרסום על יונה ועל ההוא שכביכול מועמד זה ספינים להרגעת השטח ומכירת מנויים

צריך גם יונה, וגם 6 זרים, וגם מתאזרחים נוספים כמו יוריס.

אין קשר בין יונה למילסון.

אם יביאו קשר זר למרכז השדה ברמה גבוהה, אז עדיף קשר זר. 

זה לא שפרץ וגבי זה מספיק.

לדעתי חובה עוד שחקן בעמדות האלה.

15 דקות לפני, avi atias said:

מה עדיף? לשחרר בחינם?

הוא לא רוצה להישאר.

הסכום לא משנה יותר מדי.

המועדון צריך לבחור מה המסלול שהוא בוחר. אם למכור, כמובן שלמקסם. אם לא, הסכום לא משנה.

31 דקות לפני, קמחי said:

איזה מצחיק לקרוא על הסכום הנכון, ממש פירמת רואי חשבון.

פרץ נמכר בחמש, קיבלנו משפתי.

גלוך נמכר בשבע, לא קיבלנו מחליף.

הרשימה עוד ארוכה.

איזה מגזים אתה. 

קיבלנו את איליה במקום גלוך 

לפני2 שעות , liron981s said:

מה קיקו יתרום לנו

מדהים איך שורפים שחקן שלא שיחק בכלל..יוריס נשמע מוכר לכם?

לפני2 שעות , hen34 said:

אתה משווה את הלולב הזה למילסון?? נו באמת..

7-8 מיליון+אחוזים או לשבת ביציע!!

לולב..הזיכרון של אנשים פה מדהים..מישהו בכלל ראה אותו משחק? קיבל צאנס אמיתי? ראה ערך יוריס..

לפני1 שעה , snufkin said:

למכור ולהשאיר את קיקו? נקסט? בוא נשאיר את חוזז..

אתם בפניקה של ימות העולם.
גם אחרי שזהבי עזב לסין כולם פה אמרו סוף העולם הגיע ולא ניקח יותר כלום בחיים.
לגבי חוזז, חשבתי בכלל שהוא לא שחקן מכבי בכלל, הייתי בהלם כשגיליתי שהוא חוזר אלינו.
איך אפשר להשוות שחקן שקיבל הרכב עונה בפורטוגל לעציץ הזה?

ולכל אלה שכותבים להשאיר ביציע, לא יקרה בחיים.
אנחנו לא פחיפה, אמנם סמרטוטים במקרים מסויימים, אבל לא רוצה להיות פה? לך תזדיין, תביא הצעה של 8 ותקבל שחרור.
לא תביא, סתום את הפה ותשחק.

1 hour ago, avi atias said:

מה עדיף? לשחרר בחינם?

הוא לא רוצה להישאר.

גם אני ואתה לא רוצים לשלם מסים, לא רוצים להטחן כל שנה במילואים, לא רוצים לעמוד בפקקים, אבל אלו החוקים. השחקן חתם על חוזה, ואין לו ברירה זולת זאת. רוצה לעשות פרצופים? זכותו, אבל כפי שהקבוצה מחויבת לחוזה שלו, כך גם הוא מחויב לחוזה ולקבוצה. באם יביא הצעה שנשמעת סבירה לראשי המועדון ויחליטו במכלול השיקולים שעדיף למכור אז אחלה, ואם לא, אז שיחתוך לעצמו אצבע. 

זה לא הסיפור רק של השחקן הספציפי הזה, במידה רבה זו סוג של מלחמת חירות של הקבוצה, כי אם נצא שוב סמרטוטים ונרפים, אז כל שנה וכל שחקן שרק יחפוץ יעזוב פה ברגע.. 

יש לי שאלה פשוטה - אם מילסון היה בלוף, היינו יכולים לבקש ממנו גם לפתוח חוזה? לא. כי ככה זה - הקבוצה והשחקנים לוקחים סיכונים בהתאם למה שעומד מולם. כמו שנפלנו עם קיקו, הצלחנו פה. מכבי יכולה הייתה לפתוח חוזה כמחווה של רצון טוב ובכך לדלג על המשבר הזה, כנראה, ובעיקר כי הוא תמך בנו בזמן המלחמה, אבל היא ממש לא חייבת. למילסון אין קייס ואין פלא שיש לו סוכן שרק אמא שלו מכירה אותו כי גם אם זה יגיע לערכאה משפטית, השופט ישאל אותו שאלה פשוטה שתתחלק לשתיים : אם פחדת, מהמלחמה ונעזוב את זה שכבר היית בארץ כשהמלחמה הייתה בעצימות גבוהה יותר, מה הקשר בין זה לבין זה שלא הגעת למחנה אימונים בפולין שפעם אחרונה שבדקתי, אינה מדינה במלחמה. והחלק השני של השאלה - אם היית גרוע, מכבי הייתה יכולה לומר לך על דעת עצמה, לא לבוא למחנה האימונים? התשובה היא לא. 

ברגע שמילסון עשה את זה, אין פה עניין של תום לב שהיה אפשר אולי להגיע אליו בהמשך אם היה מבריז מהגעה לארץ אחרי המחנה אימונים. מכבי רק צריכה לבחור והיא יכולה לגרום לו לא לשחק כל העונה הזו עד שיהיה מאבק ערכאתי במוסדות, שכמו שאנחנו רואים יכול לקחת המון זמן ובכלל לא בטוח שמילסון ייצא עם התנאים שהוא חשב שהוא יכול. 

כפי שכבר אמרתי - הטעות הייתה כבר בפעם הראשונה שגולדהאר סבר שעם הפשרנות יגיע שקט ושם טוב אצל שחקנים זרים אחרים. בפועל, הפסדנו בכפיות אצל פריצה וגויאגון ופה אנחנו יכולים וכנראה גם נפסיד (כי בכל מקרה המנוף לחץ שלנו קטן משמעותית) בדליים. 

לפני8 שעות , Brandon Roy said:

יש לי שאלה פשוטה - אם מילסון היה בלוף, היינו יכולים לבקש ממנו גם לפתוח חוזה? לא. כי ככה זה - הקבוצה והשחקנים לוקחים סיכונים בהתאם למה שעומד מולם. כמו שנפלנו עם קיקו, הצלחנו פה. מכבי יכולה הייתה לפתוח חוזה כמחווה של רצון טוב ובכך לדלג על המשבר הזה, כנראה, ובעיקר כי הוא תמך בנו בזמן המלחמה, אבל היא ממש לא חייבת. למילסון אין קייס ואין פלא שיש לו סוכן שרק אמא שלו מכירה אותו כי גם אם זה יגיע לערכאה משפטית, השופט ישאל אותו שאלה פשוטה שתתחלק לשתיים : אם פחדת, מהמלחמה ונעזוב את זה שכבר היית בארץ כשהמלחמה הייתה בעצימות גבוהה יותר, מה הקשר בין זה לבין זה שלא הגעת למחנה אימונים בפולין שפעם אחרונה שבדקתי, אינה מדינה במלחמה. והחלק השני של השאלה - אם היית גרוע, מכבי הייתה יכולה לומר לך על דעת עצמה, לא לבוא למחנה האימונים? התשובה היא לא. 

ברגע שמילסון עשה את זה, אין פה עניין של תום לב שהיה אפשר אולי להגיע אליו בהמשך אם היה מבריז מהגעה לארץ אחרי המחנה אימונים. מכבי רק צריכה לבחור והיא יכולה לגרום לו לא לשחק כל העונה הזו עד שיהיה מאבק ערכאתי במוסדות, שכמו שאנחנו רואים יכול לקחת המון זמן ובכלל לא בטוח שמילסון ייצא עם התנאים שהוא חשב שהוא יכול. 

כפי שכבר אמרתי - הטעות הייתה כבר בפעם הראשונה שגולדהאר סבר שעם הפשרנות יגיע שקט ושם טוב אצל שחקנים זרים אחרים. בפועל, הפסדנו בכפיות אצל פריצה וגויאגון ופה אנחנו יכולים וכנראה גם נפסיד (כי בכל מקרה המנוף לחץ שלנו קטן משמעותית) בדליים. 

יש רק בעיה אחת בנקודות שציינת.

העולם אנטישמי ודי ברור שדין ישראל לא כדין יתר העולם

4 דקות לפני, פנחס שוף said:

היו לא מעט מקרים שהעברות נפלו

מקווה שאיכשהו הוא יחזור ויהיה מחוייב

מאחל לו שיקרע צולבת בצורה אכזרית בזמן משגל עם אישתו, ממש לא בא לי לראות אותו יותר. שיביא הצעה של 8 מיליון יורו או שבמועדון שלנו יגדלו כבר ביצים וישימו אותו ביציע. 

על כל ההתגרות והסטורי - אני מקווה שמכבי יוציאו לו את המיץ. שיתבע וישב ביציע ומקווה שבזאת תסתיים הקריירה שלו. כסף זה לא מה שחסר למכבי, עכשיו הזמן להיות רעים ונוקמיפ למען יראו ויראו

פשוט אכזבה ענקית ממנו. אני אף פעם לא אאחל לו רע, רק פשוט לא ארצה לשמוע עליו יותר. למכבי אסור לוותר. נמאס לספוג את ההשפלה הזאת משחקנים זרים כל שנה

בלתי נתפס שסוכן ושחקן מחליטים להחרים את הקבוצה כי לא מתאים להם החוזה שנחתם.

זה לא דומה בכלל למקרים הקודמים של שחקנים משניים שהפעילו לחץ על מכבי למכור אותם.

מדובר פה בשחקן הכי משמעותי בקבוצה.

אגב, מקצועית ואני יודע שאני בדעת מיעוט, הפגיעה תהיה פחותה הרבה יותר ממה שחושבים פה. מאז החזרה שלו מאליפות אפריקה, הבנאדם רחוק ממה שהיה לפני כן. למדו לשמור אותו, וכבר לא היה בלתי עציר כמו לפני כן, אם כל הכבוד הוא לא נאקוומה שלכל אורך התקופה שלו בארץ היה בפלנטה משלו. כמובן שזה לא אומר שצריך לדלג על האירוע, אלה להוציא לו את החשק לחיות, לתבוע אותו, ולמשוך אותו כמה שיותר זמן, ובו בעת לנסות למצוא שחקנים בסטנדרטים שלו, וכן אפשר למצוא גם כעת, וכן, זה יעלה כסף. להתעקש עליו בסוף נשאר בלעדיו ובלי שחקן מחליף.. 

אם תחזרו לאחת ההודעות הראשונות שלי בנושא הזה, זה היה ממש בתחילת העונה, הוא העלה תמונה של דברים שקנה באחת מחנויות היוקרה (אם אני לא טועה הרמס או לואי ויטון) אחרי החוזה שחתם במכבי.

זה הטיפוס, הוא מחפש כסף, וברגע שהציעו לו כמה לירות יותר הוא שובר את הכלים. 

תתעצבנו, תתבאסו, זה מה יש.

6 דקות לפני, Michael Scofield said:

אם תחזרו לאחת ההודעות הראשונות שלי בנושא הזה, זה היה ממש בתחילת העונה, הוא העלה תמונה של דברים שקנה באחת מחנויות היוקרה (אם אני לא טועה הרמס או לואי ויטון) אחרי החוזה שחתם במכבי.

זה הטיפוס, הוא מחפש כסף, וברגע שהציעו לו כמה לירות יותר הוא שובר את הכלים. 

תתעצבנו, תתבאסו, זה מה יש.

צודק, אבל לא מדובר בכמה לירות.

הסוכן עושה בלאגן כדי לנסות להעביר לקבוצה אחרת במינימום כסף, מילסון יקבל שכר פסיכי (המספרים שהציעו לו לפי הפרסומים הם פי 3.5-4 ממה שמרוויח היום) וכל זה כדי שהסוכן יגזור קופון אחושרמוטה.

אני לא מבין איך מכבי לא מגישה תלונה נגד הסוכן ונגד הזין הקטן הזה.

שישברו להם את הכלים בחזרה על הראש.