Jump to content

מילסון חתם

car.garsia

Recommended Posts

3 דקות לפני, Davidna said:

מסקנה: לא להתרגש מחוזים. כל שחקן הוא פה לעונה אחת, כל השאר זה בונוס

מכבי יכולים להתעלם מכל הרחש ולהמשיך הלאה.

מילסון תחת חוזה והקיץ עוד ארוך.

אפשר למתוח את זה כמו מסטיק. 

בוא נראה איך יתנהל עניין, כשזה פעם שנייה ברציפות

נראה איך בן פועל בניגוד ליצחקי אם בכלל

והאם מיץ׳ שוב יתקפל

14 דקות לפני, Wade said:

היה וכל העניין הזה יסגר, צריך לעשות בדק בית רציני בכל הקשור לשאיפות שלנו כמועדון. אנחנו שואפים לייצר המשכיות, שושלת, וכו׳ אבל כל שחקן או מאמן שנותנים חצי עונה טובה עשויים לעזוב אותנו, חוזה או לא חוזה. אנחנו לוקחים הימורים, ולוקחים לנו את הזכייה דקה אחר כך.

העניין של ״מכבי כמקפצה״ לא תופס. לא מדובר בהתקדמות מקצועית מהליגות הגדולות, וכסף אפשר להציע גם בערב הסעודית. אם כל יוונית, בלגית או רוסית יכולה בהינף יד לקחת כל אחד שנמצא אצלנו בפורמה, אין לנו זכות קיום כמועדון מעבר למדינת ישראל הקטנה. שחקנים שיתנו פה עונה טובה ילכו, נביא עוד הימורים, נפגע 2/5 (במקרה הטוב) ילכו, וחוזר חלילה.

על הפנים.

אנחנו מכבי פתח תקווה של אירופה, השחקן הכי טוב שלנו יימכר במקרה הטוב ב-6 מיליון, לוזון מצליח להוציא יותר.

1 דקה לפני, avi atias said:

כמה באמת אפשר להתעלם מזה שהשחקן לא מגיע למחנה אימון וכשיש לך אירופה מעבר לפינה?
יש הבדל עצום בין שחקן שממתין לחוזה בקבוצה אחרת לבין שחקן שמפר את החוזה ולא מגיע לתחילת האימונים.
מרגיש לי שאנחנו בדרך לקרב מכוער שאצלו השתמשו במלחמה כקלף מיקוח לשחרור.
כל מקרה כפי שהמצב כרגע אנחנו מתקרבים לנקודת אל חזור שלא משנה מה יקרה מילסון לא ישחק עוד במכבי וזאת מכה אנושה.

השאלה מה יקרה אם הולכים לבוררות עכשיו. 

כמו שאנחנו מכירים את אופ"א הם יקבל שחרור זמני ואז אולי יזרקו עלינו כמה מאות אלפי יורו עוד כמה שנים. 

אם המצב הוא לא כזה מכבי צריכים לעשות כל מה שהם יכולים כדי להשאיר אותו במכבי, גם במחיר של להושיב אותו שנתיים ביציע ולגמור לבן שרמוטה את הקריירה. 

זה רק יעבוד לטובתנו, ואם נפסיד שחקנים בעתיד כי אנחנו פחות ג'נטלמנים, אז ניקח אליפויות עם שחקנים פחות טובים כמו שחיפה וב"ש לוקחים, אי אפשר להתקדם קדימה כמועדון אם נהיה לך שם של מועדון כזה.

7 דקות לפני, avi atias said:

ממש לא, הקטע של המלחמה קריטי כאן וישחק חזק לטובתו.

4 דקות לפני, Matanbiton said:

כמה באמת אפשר להתעלם מזה שהשחקן לא מגיע למחנה אימון וכשיש לך אירופה מעבר לפינה?
יש הבדל עצום בין שחקן שממתין לחוזה בקבוצה אחרת לבין שחקן שמפר את החוזה ולא מגיע לתחילת האימונים.
מרגיש לי שאנחנו בדרך לקרב מכוער שאצלו השתמשו במלחמה כקלף מיקוח לשחרור.
כל מקרה כפי שהמצב כרגע אנחנו מתקרבים לנקודת אל חזור שלא משנה מה יקרה מילסון לא ישחק עוד במכבי וזאת מכה אנושה.

אם הוא לא הגיע למחנה אימונים על דעת עצמו, הוא צריך להיקנס, דבר ראשון.

מכוער או לא, מילסון לא רוצה לוותר על הקריירה שלו. זה הקלף שלנו.

בוררות תיקח הרבה זמן. ויש לא מעט זרים שמשחקים בישראל.

ברור שהוא לא עוזב את ישראל בשביל להרויח פחות. הוא רוצה להשתדרג.

2 דקות לפני, nirnir20 said:

השאלה מה יקרה אם הולכים לבוררות עכשיו. 

כמו שאנחנו מכירים את אופ"א הם יקבל שחרור זמני ואז אולי יזרקו עלינו כמה מאות אלפי יורו עוד כמה שנים. 

אם המצב הוא לא כזה מכבי צריכים לעשות כל מה שהם יכולים כדי להשאיר אותו במכבי, גם במחיר של להושיב אותו שנתיים ביציע ולגמור לבן שרמוטה את הקריירה. 

זה רק יעבוד לטובתנו, ואם נפסיד שחקנים בעתיד כי אנחנו פחות ג'נטלמנים, אז ניקח אליפויות עם שחקנים פחות טובים כמו שחיפה וב"ש לוקחים, אי אפשר להתקדם קדימה כמועדון אם נהיה לך שם של מועדון כזה.

יחזקאל בבוררות חצי שנה, אם אין ברירה אז שילכו לבוררות שישב ביציע אם צריך, חייבים פעם אחת לשים סוף לבית זונות.

Just now, ClinteastwoodFan said:

ממש לא, הקטע של המלחמה קריטי כאן וישחק חזק לטובתו.

לא רלוונטי, שיחקו פה בארץ כרגיל כל העונה.

וואלה באמת לא הגיע לאימון, מאכזב מאוד.

אני מקווה שהאפס הקטן והמושתן הזה לא ישוחרר ויראה את מכבי מהיציע.

טוב ככל שיהיה זו לא התנהגות של שחקן שאני רוצה שיהיה במכבי.

אפס.

לפי הפרסומים א.א.ק מציעים לו 2 מיליון יורו לעונה ולמכבי 3 מיליון יורו, באיזה עולם שכר שחקן של 2 מיליון יורו ימכר ב 3 מיליון? בשכר כזה 8-10 מיליון יורו דמי העברה בכיף צריך להימכר אבל אני סומך על מכבי שכרגיל ימכרו בנזיד עדשים כל שחקן שעושה קצת שרירים

1 דקה לפני, liron1006 said:

לפי הפרסומים א.א.ק מציעים לו 2 מיליון יורו לעונה ולמכבי 3 מיליון יורו, באיזה עולם שכר שחקן של 2 מיליון יורו ימכר ב 3 מיליון? בשכר כזה 8-10 מיליון יורו דמי העברה בכיף צריך להימכר אבל אני סומך על מכבי שכרגיל ימכרו בנזיד עדשים כל שחקן שעושה קצת שרירים

לפני שעה דיווחו על 2.5 שכר, אנחנו יורדים כל פעם בסכומים, בקיצור הרכש של הקיץ אמור להיות מילסון, חוזה חד פעמי ל1.5-2 מיליון לעונה אחת, ובקיץ הבא להגיד לו תודה ולשלוח אותו לאן שהוא רוצה.

למה פונים לשחקן תחת חוזה בכלל? מה זה השכונה הזאת? מכבי אמרה לא, אז לא.

לא חושב שהוא יעשה לנו קטע מסריח, לשדרג לו את השכר, למה לא, מגיע לו... אבל בלי פוזות.

1 דקה לפני, antonio_margheriti2 said:

לא חושב שהוא יעשה לנו קטע מסריח, לשדרג לו את השכר, למה לא, מגיע לו... אבל בלי פוזות.

אם הוא באמת לא הגיע למחנה אימונים, אז הוא כבר עשה קטע מסריח וכנראה מתכוון ללכת יותר רחוק

1 דקה לפני, antonio_margheriti2 said:

ברגע שהוא לא הגיע למחנה האימונים זה קו אדום, מאוד מאכזב אותי איך שהוא מתנהל.

מבחינתי עד לרגע שלא התייצב למחנה האימון הכל היה בגדר שמועות\ הזיות תקשורתיות אבל נחצה כאן קו ומבחינתי שירקב בספסל עם כל הכדורגל הנפלא שלו.

אפס מאופס.

מאוד מאכזב חבל לי בייחוד משחקן כזה שהתחברתי אליו והוא התחבר למדינה(עם כל הציניות אני באמת מאמין שזה היה אמיתי ולא פייק).

ברגע שלא התייצב לאימון זה קו אדום ואני מקווה שמכבי יפעלו בדרכים הכי קשות מולו כולו להירקב ביציע בעונה הקרובה.

רק עכשיו קראתי שהוא לא הגיע למחנה.

אני אחכה עוד יום לפני שאני אתבאס ממש, מתקשה להאמין שהוא מתנהל ככה.

אני מבין שהוא מקבל הצעות מפתות, אבל בואו, מיץ' לא פראייר.

3 מיליון יורו זה מחיר של שחקן שעבר קריעת רצועות מאשדוד, לא כוכב כדורגל כמו מילסון.

אז נשארים עם חוזז?

עוד שחקן שהסוכן שלו מכיר את הביצה המקומית ואומר לו שאם הוא רוצה יותר כסף שיעשה בלאגן, כי אף אחד לא יגע בו.

אין חוקים נגד זה? אי אפשר להשבית שחקן על מהלכים כאלה ולקנוס את הקבוצה שסגרה איתו?

* אני מניח שסגרו איתו כבר ומחכים לשחרור ג׳נטלמני!

2 דקות לפני, wddani said:

האמת? זה הכל עלינו. היינו צריכים לפתוח לו את החוזה עוד במהלך עונה ולשים תג מחיר בהתאם

לא יודע אם מילסון היה מסכים לתג מחיר גבוה של 8 מיליון, אבל בהחלט אם היינו משדרגים לו את השכר למיליון ונותנים לסוכן שלו בונוס שמן, כל הסיטואציה המסריחה הזאת לא היתה קורית.