Jump to content

נושא מלפפונים מועדון שמנוהל בתקשורת 2023/2024 ע"ש ד'אנדרה ידלין

turgi

Recommended Posts

יש לנו בעיה, בשביל לשנות מערך ל443 צריך יותר מדי שינויים בסגל. כרגע המערך היחידי שניתן לשחק זה 3 בלמים. 

נוכל לעבור מערך רק אם סבוריט יקבל אזרחות ויובאנוביץ ימכר. להחליף את לוקסאן בבלם שיודע להחזיק קו 4 שיעזור לסבוריט שמסוגל לשחק בלם רק בקו 5.

אז זה אמור לראות כמו משהו כזה:

זר, זר, סבוריט, דוידזאדה/רביבו, 6 זר, פרץ, פארפה, ווינגר זר, יוני, זהבי/תורג'מן. זר שישי בהתקפה ווינגר/חלוץ.

מעניין אם חושבים על המהלך הזה.

21 דקות לפני, itanar said:

יש לנו בעיה, בשביל לשנות מערך ל443 צריך יותר מדי שינויים בסגל. כרגע המערך היחידי שניתן לשחק זה 3 בלמים. 

נוכל לעבור מערך רק אם סבוריט יקבל אזרחות ויובאנוביץ ימכר. להחליף את לוקסאן בבלם שיודע להחזיק קו 4 שיעזור לסבוריט שמסוגל לשחק בלם רק בקו 5.

זר, זר, סבוריט, דוידזאדה/רביבו, 6 זר, פרץ, פארפה, ווינגר זר, יוני, זהבי/תורג'מן. זר שישי בהתקפה ווינגר/חלוץ.

לדעתי לוקאסן לא יוחלף.

שאלה 

למה משא ומתן (בעיקר אצלינו אבל לא רק)

זה משהו שלוקח כל כך הרבה זמן?

יש איזו תקשורת מסויימת אומרים אנחנו מציעים ככה, הם נותנים הצעה נגדית נניח

חושבים יום נניח יומיים 

סוגרים

מעולם לא הבנתי את זה 

3 דקות לפני, צהוב עכשיו_צהוב תמיד said:

שאלה 

למה משא ומתן (בעיקר אצלינו אבל לא רק)

זה משהו שלוקח כל כך הרבה זמן?

יש איזו תקשורת מסויימת אומרים אנחנו מציעים ככה, הם נותנים הצעה נגדית נניח

חושבים יום נניח יומיים 

סוגרים

מעולם לא הבנתי את זה 

החיים זה לא פיפ״א. 

יש סוכנים מעורבים, מגעים עם השחקן עצמו שגם בודק אם הוא רוצה להגיע. נושא השכר יעד אטרקטיבי וכולי. כשמדובר בעסקאות בסכומים גדולים זה כסף חי שמשלמים וכל צד מנסה להוציא את המקסימום מבחינתו.

1 דקה לפני, ClinteastwoodFan said:

תגידו, מה עם תלבושת לעונה החדשה, תהיה?

תלבושת בדר"כ מוצגת בימים שלפני מחנה האימון, מכיוון שהיציאה למחנה ב 9/7 שזה יוצא יום ראשון הייתי מהמר שהחשיפה תהיה בסביבות הימים רביעי-שישי שבוע הבא

לפני2 שעות , itanar said:

מה סיבכת את העסק, נוכל לעבור ל433 אם את הכנפיים יאיישו שחקני כדורגל ולא חוזז את אלמוג, לקחנו פה אליפות ב31 הפרש עם פיבן ושרן כצמד בלמים. 

תגידו רק אני חושב ששווה לנסות "מחטף" על סבע?

מציעים לו 50-100k יותר, מחלישים את חיפה ותאכלס הוא מצויין לנו גם אם לווא דווקא לפתוח קבוע, שחקן משלים מצוין, לא תופס זר, מכיר את הליגה, גדל פה(אומנם ברור שלא קריטי לו באמת מאיפה באה או לאן הולך העיקר לשחק ולשבת על חוזה סבבה)

נשמע לי כמו מהלך דיי מאסט, אולי אני מפספס פה משהו חח 

Just now, עמית ציפרוט said:

מציעים לו 50-100k יותר, מחלישים את חיפה ותאכלס הוא מצויין לנו גם אם לווא דווקא לפתוח קבוע, שחקן משלים מצוין, לא תופס זר, מכיר את הליגה, גדל פה(אומנם ברור שלא קריטי לו באמת מאיפה באה או לאן הולך העיקר לשחק ולשבת על חוזה סבבה)

הדבר הכי חשוב שאתה מפספס זה שהסעיף שחרור שלו הוא לחו"ל בלבד, בשביל לשחרר אותו משחר בלי סעיף שחרור תצטרך 3-5 מיליון יורו כי אתה מכבי, עדיין היית עושה את זה?

2 דקות לפני, ebibo said:

הדבר הכי חשוב שאתה מפספס זה שהסעיף שחרור שלו הוא לחו"ל בלבד, בשביל לשחרר אותו משחר בלי סעיף שחרור תצטרך 3-5 מיליון יורו כי אתה מכבי, עדיין היית עושה את זה?

אני לא בטוח בכלל שסבע בכלל תחת חוזה כרגע(למרות הפרסומים), אז לך תדע 

לפני3 שעות , itanar said:

כמעט ואין דוגמאות בעולם לקבוצות דומיננטיות בליגות שלהן שמשחקות עם 3 בלמים. גם בליגה, לא זוכר מתי קבוצה לקחה אליפות במערך כזה. זה לא סתם, קשה מאוד להפעיל לחץ גבוה אפקטיבי במערך כזה, אי אפשר לשחק מעברים כי רוב הקבוצות עומדות נמוך מולך.

איביץ' קוסם ומצא טריק כשהעלה את סאבו להיות שחקן התקפה כשהכדור אצלנו ברגל אבל אם היה ממשיך כל העונה, היריבות היו מוצאים לזה פתרונות וכבר התחלנו לראות קשיים מול קבוצות עם הגנות נורמליות

אנחנו צריכים ויכולים לשחק 4-3-3.

2 שחקני כנף חייבים להגיע

13 דקות לפני, קמחי said:

אני לא בטוח בכלל שסבע בכלל תחת חוזה כרגע(למרות הפרסומים), אז לך תדע 

מכל מה שאני קורא מסביב סבע תחת חוזה לעוד עונה עם סעיף שחרור חינמי לחול עד לתחילת אוגוסט, כחודש מעכשיו, זאת הייתה התניה שלו כדי לחתום מלכתחילה

2 דקות לפני, ebibo said:

מכל מה שאני קורא מסביב סבע תחת חוזה לעוד עונה עם סעיף שחרור חינמי לחול עד לתחילת אוגוסט, כחודש מעכשיו, זאת הייתה התניה שלו כדי לחתום מלכתחילה

התחושת בטן שלי שזה בלוף. בכל אופן, נראה לי שהמערכת לא רוצה ולא חושבת על מהלך כזה.

6 דקות לפני, קמחי said:

התחושת בטן שלי שזה בלוף. בכל אופן, נראה לי שהמערכת לא רוצה ולא חושבת על מהלך כזה.

אני לא מאמין שסבע היה נוחת במחנה אימון של חיפה ומתכונן למשחק(בלי חוזה זה סוג של לשחק בלי ביטוח)

בנוסף גם אם נשים את העובדה הזאת בצד, בהיכרותי את התקשורת בארץ ואת מכבי חיפה זה לא משהו שהם היו מצליחים להסתיר במשך תקופה כלכך ארוכה, זה בערך המועדון הכי פתוח לתקשורת שיש ויש פה גם את הצד של השחקן שיש לו אינטרס לפרסם משהו כזה...

1 hour ago, עמית ציפרוט said:

לא הייתי מתבזה עם הצעה לסבע, חיפה תשווה כל הצעה שתתן לו ובמצב כזה ואפילו קצת פחות יעדיף את חיפה.

3 דקות לפני, אם אין אני לי נמני said:

למה גנדלמן לא פה? 

מכבי רוצים ושמכבי רוצים המחיר קופץ למחיר הזוי כרגיל. כך גם שועה, זסנו וכל שאר הבינוניים פלוס. ברגע שמגיע מחיר מצחיק מכבי יורדת מהשחקן מיידית וזה משדר לבעלי הקבוצות מסר טטב לטווח הרחוק.

אגב מקמאת השוער מהMLS משחק בריאל סולט לייק קבוצה שבמקום השישי וספגה הכי הרבה שערים בליגה. סופג שער וחצי בממוצע למשחק, לא מכיר אותו אבל נראה לא מציאה גדולה.

2 דקות לפני, קובי השועל said:

מכבי רוצים ושמכבי רוצים המחיר קופץ למחיר הזוי כרגיל. כך גם שועה, זסנו וכל שאר הבינוניים פלוס. ברגע שמגיע מחיר מצחיק מכבי יורדת מהשחקן מיידית וזה משדר לבעלי הקבוצות מסר טטב לטווח הרחוק.

ואז תמשיך לבנות על נחמיאס, שרן,דוידזאדה, פיבן,וגלזר..

כשבפועל גנדלמן עולה על כולם!!

קובי נשמה מי שרוצה תארים צריך לפתוח את הכיס,אחרת לא יהיה שוני בייננו לאחרות.

לא בכל יום גדל כאן אוסקר וגם אפילו לא שרן.

גנדלמן זה בול שרן

ומי שרוצה את הטובים אצלו צריך לשלם.

פשוט

22 דקות לפני, קובי השועל said:

זורק לשם את כל המיותרים ושם כסף, גם ככה אין מה לעשות עם כל המתן חוזזים בסגל. 

4 דקות לפני, hen34 said:

ואז תמשיך לבנות על נחמיאס, שרן,דוידזאדה, פיבן,וגלזר..

כשבפועל גנדלמן עולה על כולם!!

קובי נשמה מי שרוצה תארים צריך לפתוח את הכיס,אחרת לא יהיה שוני בייננו לאחרות.

לא בכל יום גדל כאן אוסקר וגם אפילו לא שרן.

גנדלמן זה בול שרן

ומי שרוצה את הטובים אצלו צריך לשלם.

פשוט

לגנדלמן יש סט יכולות שלא חסרים כרגע למכבי, ככה שאין מה לרוץ ולעשות עסקה עם נתניה, שזורקת כל מיני דרישות הזויות. בטח שמכבי ממש לא לחוצה על העמדה הזאת. (זה למשל בזבוז משאבים מיותר)

יש למכבי עמדות יותר דחופות לשים עליהם את הכסף, כבר ראינו מה קרה כשלא בונים קבוצה מספיק מאוזנת. לשם המאשבים שלנו צריכים ללכת בקיץ הזה.

ברגע שמכבי מעוניינת בשחקן כלשהו בארץ, אוטומטית, הדרישה קופצת במיליון יורו יותר, פלוס אחוזים ושחקנים. אין מה למהר עם השוק המקומי כרגע.

25 דקות לפני, קובי השועל said:

אגב מקמאת השוער מהMLS משחק בריאל סולט לייק קבוצה שבמקום השישי וספגה הכי הרבה שערים בליגה. סופג שער וחצי בממוצע למשחק, לא מכיר אותו אבל נראה לא מציאה גדולה.

זה לא אומר כלום. כמו להגיד שבעונה של פטריק חטפנו הרבה שערים בגלל דניאל פרץ. 

שוער שמשחק כמעט כל הקריירה בMLS כנראה יהיה מספיק טוב לליגה.