Jump to content

בן מנספורד חוזר - רשמי

Recommended Posts

לפני1 שעה , תמיר8 said:

מזרחי, רביבו, נידם ובר כהן צריכים להיות חלק מהסגל שנה הבאה. אולי גם עידו שחר ורויזמן אבל אותם פחות ראיתי

העונה לא ראיתי את עידו שחר כי קפריסין (היה סטארטר בבתים של הקונפרנס וקיבל לא מעט דקות ליגה לפי מה שאני רואה). יצא לי לראות כמה משחקים שלו בצעירה (נגד גרמניה, הולנד ועוד אחד ששכחתי) וגם לא מעט משחקים שלו בהשאלה ללוזונים.

מוביל ומניע כדור טוב, לעומק, נייחים טובים, איומים לשער מרחוק, משחק בנגיעה, הצטרפות להתקפה מקו שני, מבשל וכובש גם בראש. יש לו כמעט הכל.

עוד עבודה על פיזיות במיוחד במאבקים וחילוצי כדור והוא פוטנצאיל ללא פחות מגולסה בשיא לדעתי.

לפני6 שעות , turgi said:

איך השפיעה העזיבה של פאקו על מכבי עם השובע אחרי שלוש אליפויות וטרבל?

מה זה שובע אחרי 3 אליפויות, יובנטוס לקחו באיטליה כן!! 9 רצוף, באירן עם כמה עשר רצוף? ומכבי סל היו עם איזה 30…שובע אליפויות קיים רק אצל הקהל מבחינת עידוד או הגעה למשחקים, לא מאמין שברמת מועדון

1 hour ago, ראש הזהב said:

מה זה שובע אחרי 3 אליפויות, יובנטוס לקחו באיטליה כן!! 9 רצוף, באירן עם כמה עשר רצוף? ומכבי סל היו עם איזה 30…שובע אליפויות קיים רק אצל הקהל מבחינת עידוד או הגעה למשחקים, לא מאמין שברמת מועדון

באיירן ויובה היו כמה רמות מעל השאר, בגלל זה בנייה חדשה של הקבוצה עדיין הספיקה לאליפות. אותו דבר עם פריז.

פה יש 3 מועדונים פחות או יותר באותו סדר גודל, דוגמאות יותר טובות יש בליגה האנגלית והספרדית.

לא חושב שהיה שובע מ-3 אליפויות בקבוצה עצמה. העונה של בוס מבחינת אחוזי הצלחה ובכלל רמת הקבוצה הייתה טובה יותר מזו של פאקו, רק שבעונה של בוס נתקלנו ביריבה שפשוט לא רצתה להפסיד נק'

לפני23 שעות , ClinteastwoodFan said:

מניח שיחסית הרבה שחקנים ללא חוזה יהיו על המזוודות לאחר הגעתו.

או להיפך.

הבעיה העיקרית בקאמבקים שהם שומרים חסד נעורים לדמויות מהעבר, ע"ע איביץ את חוזז

לפני1 שעה , osfeee said:

עבר יותר משבוע, עדיין לא העיף את יצחקי.

תרחיש שהסיכוי שלו לקרות הוא זהה לסיכוי שאני אהיה נגד יוריס.

לפני1 שעה , מכביסט לעד said:

מה? הוא מונה לפני יומיים

סגר כבר לפני 5 ימים אולי הוא ניסה להשוויץ שהוא ידע לפני.

בכל מקרה בן מנספורד וברק יצחקי חברים יותר טובים מרוקט וליילה

מביאים את ג'ורדי ופאולו סוזה וזה מושלם !   סתם נו לא באמת.

כבר מיצינו את בדיחות מתי הוא מחתים את בלקמן? 

שיהיה בהצלחה , לפחות מהלך אחד טוב מוצלח התבצע בתחילת הקיץ, נקווה שהקאמבק שלו יהיה הרבה יותר מוצלח משחקני הקאמבק שהגיעו השנה, אחרת אנחנו לאבדון.

לפני1 שעה , Sawyer said:

סגר כבר לפני 5 ימים אולי הוא ניסה להשוויץ שהוא ידע לפני.

בכל מקרה בן מנספורד וברק יצחקי חברים יותר טובים מרוקט וליילה

מנספורד משאיר את קראנקה?

3 דקות לפני, Armagedon said:

חוק המספרים חל פה?

קאמבק כלשהו צריך להצליח (תכלס של זהבי הצליח עם 20 שערים בגיל 35!!)

בקבוצה טובה היו לו עוד איזה חמש שערים לפחות או ממש נושק לשלושים.

10 דקות לפני, Armagedon said:

חוק המספרים חל פה?

קאמבק כלשהו צריך להצליח (תכלס של זהבי הצליח עם 20 שערים בגיל 35!!)

ועוד במערך של שני חלוצים

ב433 הוא היה נותן 30

לפני2 שעות , snufkin said:

מנספורד משאיר את קראנקה?

הוא לא החליט בנושא להבנתי וכבר הוחלט שקראנקה ממשיך לעונה הבאה. אתה שואל האם יש לו את היכולת לטרוף את הקלפים ולדרוש את החלפתו + האם הוא יעשה את זה? 

כרגע כמו שזה נראה.. לא..

אופתע מאוד מאוד אם מעמדו של קראנקה יתערער עד למעמד של ספק פיטורים לפנית תחילת עונה הבאה אבל בוא נקווה, אעדכן. 

1 hour ago, Keano said:

ועוד במערך של שני חלוצים

ב433 הוא היה נותן 30

ואם היה כובש את המצבים שאני אפילו כובש והוא החטיא אז 35. משחק כיף יחסית.

לפני15 שעות , Sawyer said:

הוא לא החליט בנושא להבנתי וכבר הוחלט שקראנקה ממשיך לעונה הבאה. אתה שואל האם יש לו את היכולת לטרוף את הקלפים ולדרוש את החלפתו + האם הוא יעשה את זה? 

כרגע כמו שזה נראה.. לא..

אופתע מאוד מאוד אם מעמדו של קראנקה יתערער עד למעמד של ספק פיטורים לפנית תחילת עונה הבאה אבל בוא נקווה, אעדכן. 

יכולת יש לו, הוא כנראה יהיה הסמכות המקצועית העליונה כמו בקדנציה הקודמת. על התפר בין מנכל לבין מנהל מקצועי.

השאלה הגדולה היא האם הוא בא עם אמביציה ורצון למהפכות או שתהיה לו קדנציה מנומנת כדרכן של קדנציות שניות. מאחא וכבר נפלה החלטה להשאיר את קראנקה, דרושה פעולה אקטיבית מצדו לשנות אותה, מה הסיכוי שזה יקרה? מסכים איתך שלא נראה מעודד כרגע

לפני3 שעות , snufkin said:

יכולת יש לו, הוא כנראה יהיה הסמכות המקצועית העליונה כמו בקדנציה הקודמת. על התפר בין מנכל לבין מנהל מקצועי.

השאלה הגדולה היא האם הוא בא עם אמביציה ורצון למהפכות או שתהיה לו קדנציה מנומנת כדרכן של קדנציות שניות. מאחא וכבר נפלה החלטה להשאיר את קראנקה, דרושה פעולה אקטיבית מצדו לשנות אותה, מה הסיכוי שזה יקרה? מסכים איתך שלא נראה מעודד כרגע

אני באמת לא יודע, לא החלפנו רבע מילה מאז שמונה/הגיע לארץ. אני אנסה לעשות מהלך בסופש (שישי) ליפול עליו בטענה שהייתי אח אליו בתקופה הקודמת ושאם אני מבקש משהו זה חשוב ולנסות להעיר אותו ולדחוף אותו כלפי פעולה, אבל מי יודע אם יהיה לזה משמעות כלל. הוא אולי אפילו לא ירצה לדבר/לשמוע באמת אז לא יודע מה להגיד לך.. מצטער, אני לא אופטימי.

יש מישהו אחר פה בקשר אולי יותר טוב ממני עם בן שמנסה לעשות משהו? (שואל ברצינות)

לפני3 שעות , הילד בן 30 said:

מה הקטע שלכם עם "משאירים את קראנקה"?

פשוט זאת המציאות לא נכנס לכל הסיבות אבל מכבי הבהירה שהוא נשאר, הוא הבהיר שהוא נשאר, קולות בתוך המועדון מאשרים לי שהוא (כרגע) בוודאות נשאר ושלא רואים מה יערער את זה ואף אנשים מסוימים קושרים אותו ואת יצחקי ביחד שכאילו הוא של יצחקי אז אם הוא לא ממשיך זה כאילו כישלון של יצחקי שגם ילך בעקבות וזה ולכן הוא משאיר אותו כרגע וכו'. זה כבר על גבול הספקולציה

בכל מקרה מה שיודעים זה שהוא נשאר. ומי שחושב אחרת פשוט לא מחובר וסתם מטומטם. לא צריך להתייחס לכל טמבל אופטימי שכותב פה שטויות.

מאמין שכן רצו להשאיר את קראנקה, אבל ברגע שבן מנספורד חוזר אני לא חושב שהוא ישאיר אותו פה

מנספורד לא עציץ, זה לא יצחקי שמתחנן למיץ' לקבל משרה, ואם הוא ירצה להעיף את קראנקה אין סיכוי שמיץ' יגיד לו לא

אני גם לא מאמין שהוא אוהב וירצה לראות את האנטי כדורגל של קראנקה

בטח מחכה שהעונה תיגמר ואז ינקו את האורוות

נ.ב מי שנתן לקראנקה כזה שכר עצום לשנה וחצי הוא הזוי

25 דקות לפני, Sawyer said:

אני באמת לא יודע, לא החלפנו רבע מילה מאז שמונה/הגיע לארץ. אני אנסה לעשות מהלך בסופש (שישי) ליפול עליו בטענה שהייתי אח אליו בתקופה הקודמת ושאם אני מבקש משהו זה חשוב ולנסות להעיר אותו ולדחוף אותו כלפי פעולה, אבל מי יודע אם יהיה לזה משמעות כלל. הוא אולי אפילו לא ירצה לדבר/לשמוע באמת אז לא יודע מה להגיד לך.. מצטער, אני לא אופטימי.

יש מישהו אחר פה בקשר אולי יותר טוב ממני עם בן שמנסה לעשות משהו? (שואל ברצינות)

פשוט זאת המציאות לא נכנס לכל הסיבות אבל מכבי הבהירה שהוא נשאר, הוא הבהיר שהוא נשאר, קולות בתוך המועדון מאשרים לי שהוא (כרגע) בוודאות נשאר ושלא רואים מה יערער את זה ואף אנשים מסוימים קושרים אותו ואת יצחקי ביחד שכאילו הוא של יצחקי אז אם הוא לא ממשיך זה כאילו כישלון של יצחקי שגם ילך בעקבות וזה ולכן הוא משאיר אותו כרגע וכו'. זה כבר על גבול הספקולציה

בכל מקרה מה שיודעים זה שהוא נשאר. ומי שחושב אחרת פשוט לא מחובר וסתם מטומטם. לא צריך להתייחס לכל טמבל אופטימי שכותב פה שטויות.

הוא לא ישאר מספיק עם ההיסטריה

לכל אותם שכותבים בזחיחות שהוא לא ישאר, אם וכאשר הכל יהיה כמו שאמור להיות והוא אכן ישאר אני הולך למצוא אותכם ולחרבן לכם על הראש אחד אחרי השני. למה? כי אתם חארטת זחוחים חסרי מושג שכותבים דברים בלי מושג ובלי בסיס ועוד בביטחון. עולב.

20 דקות לפני, Sawyer said:

לכל אותם שכותבים בזחיחות שהוא לא ישאר, אם וכאשר הכל יהיה כמו שאמור להיות והוא אכן ישאר אני הולך למצוא אותכם ולחרבן לכם על הראש אחד אחרי השני. למה? כי אתם חארטת זחוחים חסרי מושג שכותבים דברים בלי מושג ובלי בסיס ועוד בביטחון. עולב.

מה אכפת לך שאנשים יחשבו שהוא הולך? תן סיבה לאופטימיות אנחנו גם ככה מיואשים מהחיים, תחרטט בכיף אם אתה רוצה.

51 דקות לפני, Sawyer said:

ואם הוא לא ישאר אני מחרבן לך על הראש?

מבין את הגישה של להיות פסימי עד הסוף במקסימום תופתע לטובה.. אבל יש גבול..

לא הכל רע במועדון יש קצת אנשים עם שכל.