Jump to content

אייטור קראנקה

Recommended Posts

15 דקות לפני, Kenji.09 said:

לא.
לא רוצה ישראלים.
לא רוצה הדלפות ובכי.
די.
חייבים לחזור לתקופה של קרויף.

אני בעד טיהור אתני מישראלים מכל המשרות במכבי,לא רוצה אותם בתור חשבונאים,לא רוצה אותם בתור עובדים בחנות,פשוט לא רוצה ומבחינתי זה שווה ויתור על שחקן או שניים יקרים אם צריך.

מצרף את עמדתי האידיאלית בנושא:

צטט

הניסוי הישראלי נכשל כבר מלפני שנה+.

האמת היא שהייתי מאוד בעד הניסוי(יצחקי את תמם) מסיבות פרגמטיות לחלוטין ואפילו היה הגיון מסויים במהלך הזה מבחינת הטווח הארוך אבל ככל הנראה הרוב המוחלט של אנשי הכדורגל בישראל לא מספיק טוב(חיפה לקחה את השניים שכן ולכן הוא נידון לכישלון).

כמו שבאופן יחסית קבוע יש בפורום הקופיפי יוזר שמתלונן על חוסר היכולת של הראיס "לעבוד באנגלית" אז אצלנו הסיפור הוא הפוך ועבודה עם ישראלים בעמדות מפתח לא ישימה(אני בכלל מאוד רדיקלי בגישה וחושב שחוץ מהגנן ואולי קשרי אוהדים כל ישראלי שנמצא במועדון צריך לעזוב ולחפש לעצמו משרה במקום אחר).

לסיכום,רק טיהור מישראלים ברמה של מלונות אנטישמיים בצרפת יעזור.

עריכה: שכחתי להוסיף את התועלות הארגוניות שבלייבא מבנה שלם של צפון אמריקאים לכל תחזוקה וניהול של פעילויות Off-Field(תחזוקה שוטפת,חשבונאות וכל הדברים ה"משעממים" שחיוניים לתפעול מערכת כלשהי והכי חשוב הסבירות הגבוהה לכך שמיטש ירגיש נוח יותר בלשחרר חבל להנהלה בשטח כי כולם מגיעים מפחות או יותר אותו מטען תרבותי והתנהלות ארגונית).

@Kenji.09

נערך על ידי Raumdeuter

אני די בטוח שאפשר היה לראות איך הוא מנהל סגל בקבוצות הקודמות, זה כן על יצחקי. צריך פשוט לעשות שיעורי בית ולראות משחק משחק, מסע"ת וראיונות כדי לזהות ניואנסים כאלה

13 דקות לפני, אלק נילאש said:

עזוב את החילופים. שלושה משחקים עם בדיוק אותו הרכב, חוץ משחקני ההגנה, ואנחנו לא נראים כמו קבוצת כדורגל. הוא ליצן ועקשן. כנראה שזה קטע של מאמנים אירופאיים שהגיעו ממדינות כדורגל, הם מרגישים שהם באו ללמד את הילידים את המשחק.

100%.  כבר כתבתי על זה מספר פעמים ונמאס לי, אבל בכל זאת נניח ויש לך איזשהוא ויז'ן על הרכב מסוים, וזה לא הולך, למה לא לעשות חילופים?? באמת זה מרגיש לי כאילו הוא עושה דווקא.  

1 דקה לפני, Kenji.09 said:

היה את מנספורד, זה גם עבד.
לא היו הדלפות והתנהלת בלי להתפזר והכל עבד.
מה שקורה היום, זה פשוט ביזיון.
מאמין שאפשר למצוא מישהו סטייל מנספורד איפשהוא באנגליה/ספרד.

נכון, ומנספורד לא היה ג'ורדי ולא קרוב לג'ורדי. לא הביא לפה איזה מאמן עם שם שכולם מכירים, לא הביא שחקנים במיליונים, לא חיכה לשנייה האחרונה של החלון ולא עשה רכבת אווירית של ליגיונרים. זה בדיוק העניין, צריך למצוא משהו אחר. לנסות כל פעם להביא מאמן עם שם גדול (יחסית) שלא הצליחו בשום מקום, רק כי ג'ורדי עשה את זה בעבר והצליח זה מתכון לכישלון. הארגון צריך להמציא את עצמו מחדש.

1 דקה לפני, Raumdeuter said:

אני בעד טיהור אתני מישראלים מכל המשרות במכבי,לא רוצה אותם בתור חשבונאים,לא רוצה אותם בתור עובדים בחנות,פשוט לא רוצה ומבחינתי זה שווה ויתור על שחקן או שניים יקרים אם צריך.

מצרף את עמדתי האידיאלית בנושא:

לסיכום,רק טיהור מישראלים ברמה של מלונות אנטישמיים בצרפת יעזור.

אתה צריך טיהור של ישראלים בעמדות מפתח.
מנכ"ל, מנהל מקצועי, דובר ומאמן וצוות אימון.
אחרת אתה תמשיך לדשדש.

Just now, אלק נילאש said:

נכון, ומנספורד לא היה ג'ורדי ולא קרוב לג'ורדי. לא הביא לפה איזה מאמן עם שם שכולם מכירים, לא הביא שחקנים במיליונים, לא חיכה לשנייה האחרונה של החלון ולא עשה רכבת אווירית של ליגיונרים. זה בדיוק העניין, צריך למצוא משהו אחר. לנסות כל פעם להביא מאמן עם שם גדול (יחסית) שלא הצליחו בשום מקום, רק כי ג'ורדי עשה את זה בעבר והצליח זה מתכון לכישלון. הארגון צריך להמציא את עצמו מחדש.

הכוונה שלי בתקופה של ג'ורדי זה השקט התעשייתי שהיה פה.
לא צריך מאמן עם שם גדול ומפוצץ.
הצלחת להביא את איביץ' שעשה 2 עונות יפות ואף אחד לא שמע עליו לעומת סוזה ושות' שהיו פה בתקופת קרויף.
תן לי מישהו שינקה את המערכת ויעשה פה סדר מחדש וזה רק אחד שלא מקושר לשום דבר בישראל.

4 דקות לפני, Kenji.09 said:

אתה צריך טיהור של ישראלים בעמדות מפתח.
מנכ"ל, מנהל מקצועי, דובר ומאמן וצוות אימון.
אחרת אתה תמשיך לדשדש.

זה האובייס.

אבל אני חושב שהכיוון שלי גם יאפשר לנו לפעול ביותר מהירות וגמישות שהכרחיים לנו.

קראנקה התייחס למשחק ואמר: "משחק מתסכל, במחצית הראשונה לא ניצלנו את הדברים שדיברנו עליהם לפני המשחק. אם היינו יותר טובים במסירה האחרונה היינו מגיעים להרבה מצבים. צריך להמשיך לעבוד וללמוד מזה".

"כל מי שעובד במועדון יודע שהלחץ נמצא בכל שנייה, מקווה שלא זו הבעיה. אני לא יודע אם הבעיה מנטלית, אבל כשאנחנו סופגים או כשמשהו הולך לא נכון, אני מרגיש שהשחקנים נעשים מתוסכלים וזה לא טוב לקבוצה".

המאמן הספרדי סירב להעביר ביקורת על הסגל שלו, ובחר לשבח אותו: "בשבילי זה הסגל הכי טוב בעולם. עם השחקנים האלה נילחם עד הסוף. בסוף העונה נקבל החלטות, ננתח מה קרה, אני לא כאן כדי לבקר את הסגל, הוא הכי טוב בליגה".

וואלה

אין לי מילים

2 דקות לפני, Raumdeuter said:

זה האובייס.

אבל אני חושב שהכיוון שלי גם יאפשר לנו לפעול ביותר מהירות וגמישות שהכרחיים לנו.

להפוך את המועדון למערכת שכולה זרים זה כסף שאין לך ומיץ' לא יביא כל שנה ארגזים של כסף מהבית.
בגלל זה אני טוען שהלכנו אחורה במקום קדימה, ברגע שהכנסת שוב ישראלים למערכת, הרסת את כולה מהשורש שוב.
הקורונה דפקה אותנו.
עכשיו שאין את התירוץ הזה, אפשר לחזור להביא לפה זרים שיתנו עבודה.

Just now, liron981s said:

קראנקה התייחס למשחק ואמר: "משחק מתסכל, במחצית הראשונה לא ניצלנו את הדברים שדיברנו עליהם לפני המשחק. אם היינו יותר טובים במסירה האחרונה היינו מגיעים להרבה מצבים. צריך להמשיך לעבוד וללמוד מזה".

"כל מי שעובד במועדון יודע שהלחץ נמצא בכל שנייה, מקווה שלא זו הבעיה. אני לא יודע אם הבעיה מנטלית, אבל כשאנחנו סופגים או כשמשהו הולך לא נכון, אני מרגיש שהשחקנים נעשים מתוסכלים וזה לא טוב לקבוצה".

המאמן הספרדי סירב להעביר ביקורת על הסגל שלו, ובחר לשבח אותו: "בשבילי זה הסגל הכי טוב בעולם. עם השחקנים האלה נילחם עד הסוף. בסוף העונה נקבל החלטות, ננתח מה קרה, אני לא כאן כדי לבקר את הסגל, הוא הכי טוב בליגה".

וואלה

אין לי מילים

מדובר בדמגוג מסוג אחר

9 דקות לפני, liron981s said:

וואלה

אין לי מילים

גניבת דעת ברמת הרפואה/קורצקי.

Just now, פרנק סינטרה said:

קיבל קבוצה בפורמה הכי טובה בארץ שנותנת רביעיות וחמישיות כל שבוע והפך אותה לקבוצה לפלייאוף תחתון.

המשחק מול חיפה בלבל אותו והאמת את כולנו.

איבד גם את השחקן הכי טוב שלנו.

4 דקות לפני, itanar said:

המשחק מול חיפה בלבל אותו והאמת את כולנו.

איבד גם את השחקן הכי טוב שלנו.

בלי קשר לגלוך, זה פשוט הזוי.
מחק שחקנים על כלום ושום דבר.
למה לעזאזל דן ביטון לא מקבל מקום בהרכב?
הוא יכול לתת לנו את הלירה שחסרה לנו.
כ"כ מגוחך.

4 דקות לפני, Kenji.09 said:

בלי קשר לגלוך, זה פשוט הזוי.
מחק שחקנים על כלום ושום דבר.
למה לעזאזל דן ביטון לא מקבל מקום בהרכב?
הוא יכול לתת לנו את הלירה שחסרה לנו.
כ"כ מגוחך.

דן ביטון גם לא שיחק אצל איביץ'.

אבל כמובן שהוא לא מוצלח עד כה, רצה לשנות משהו שעבד לא רע עם ה3 בלמים ויצר נזק.

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

מדובר בפטריק 2.0. הראיונות, העקשנות על השיטה וההרכב, היכולת. מתי הוא מעלה תמונה מרולדין? 

לי מזכיר יותר את וידיגאל, סתם בובה שהביאו לסתלבט שיהיה את מי להאשים.