Jump to content

אייטור קראנקה

Recommended Posts

3 דקות לפני, אלק נילאש said:

אם זה יימשך ככה, תוך שבועיים-שלושה יקללו אותו יותר מאשר את איביץ'. להגנתו צריך להגיד שהוא נפל לחרא סיטואציה - אמצע עונה במרדף אליפות ובפיגור שכל נקודה חשובה + השחקן הכי טוב של הקבוצה עזב אותו. אני מקווה מאוד שמדובר על חבלי לידה ולא על עבודת אימון גרועה. מדאיג מאוד הסיפור הזה.

הוא נפל על ינואר קשוח. זה נכון. אבל הוא לא שיפר במעט את מצבנו. מהצד אפשר לחשוב ששם גדול כמו קראנקה יעשה איזה הבדל. הוא עושה הבדל לרעה עד עכשיו. 

3 דקות לפני, המכבייה said:

החמצת כמו משוגע(אשדוד היה נוראי). אנחנו בכלל לא מייצרים עכשיו. סכנין לא נהנתה ממזל היום. היא נהנתה מההרכב הביזיוני של הדרבי ומחוסר יכולת לייצר ספסל שמשנה. זה פטריק בספרדית. 

החמצנו היום אותה כמות מצבים כמו מול קריית שמונה.

אבל המון לחץ כמו שזהבי אמר.

לא משחקים פשוט וחכם ברחבה.

Just now, המכבייה said:

הוא נפל על ינואר קשוח. זה נכון. אבל הוא לא שיפר במעט את מצבנו. מהצד אפשר לחשוב ששם גדול כמו קראנקה יעשה איזה הבדל. הוא עושה הבדל לרעה עד עכשיו. 

אני איתך לגמרי, אני עדיין מקווה או נותן חסד שאלו חבלי לידה. למשל, לא להחליף את גלזר במחצית בפיגור ומול 10 שחקנים, יש מישהו באיצטדיון שלא הופתע שהוא עלה למגרש? 

1 דקה לפני, itanar said:

לא דומה. 

Just now, אלק נילאש said:

אני איתך לגמרי, אני עדיין מקווה או נותן חסד שאלו חבלי לידה. למשל, לא להחליף את גלזר במחצית בפיגור ומול 10 שחקנים, יש מישהו באיצטדיון שלא הופתע שהוא עלה למגרש? 

לא עשה שום חילוף במחצית בלתי ניתנת לצפיה. לא רק גלזר, גם ג'ראלדש ויש שיגידו גם גבי.

בכלל, איך קרה שג'ראלדש וגלזר חזרו להרכב בחודש הזה? למה מקריבים את גבי? למה דור לא יכול להיות 6 וגבי לידו? מי מבין כדורגל ברמה בסיסית באגודה הזאת? כל כך הרבה כשלים. 

3 דקות לפני, itanar said:

ממש לא, בערך חצי. מחצית ראשונה לא יצרנו כלום עד הנגיחה של יובאנוביץ.  ולנושא עצמו, אכלנו אותה עם העזיבה של איביץ ואוסקר. לא רואה עתיד מזהיר עם קראנקה. 

אני דווקא לא מסכים עם הביקורת על קראנקה היום, החילופים היו בזמן, ונכונים על הנייר. 

הוא עדיין לומד את הקבוצה וזה הרבה יותר קשה כשאתה מאבד את השחקן הכי טוב שלך כשגם איתו הסגל לא היה מאוזן במאבק אליפות לחוץ.

צריך להימדד עוד כמה שבועות ולראות אם הוא לומד את מה שאיביץ' למד + רעיונות משלו (כמו ה433 וה 4222, בתקווה שאילייה שחקן ראוי).

מקווה שגם יעשה קרסטאיץ' ויעלה שחקן נוער או 2, בר לין אופציה לא רעה בכלל על הנייר ל 4222 וגם ל 433 כקשר התקפי ועוד וינגר כלשהו מהנוער.

3 דקות לפני, המכבייה said:

לא עשה שום חילוף במחצית בלתי ניתנת לצפיה. לא רק גלזר, גם ג'ראלדש ויש שיגידו גם גבי.

בכלל, איך קרה שג'ראלדש וגלזר חזרו להרכב בחודש הזה? למה מקריבים את גבי? למה דור לא יכול להיות 6 וגבי לידו? מי מבין כדורגל ברמה בסיסית באגודה הזאת? כל כך הרבה כשלים. 

והנה התחילו גם עניינים עם הדלפות נגד השחקנים. תענוג. איביץ' זיין אותנו הסמרטוט הפחדן הזה.

7 דקות לפני, מנש שער 11 said:

ממש לא, בערך חצי. מחצית ראשונה לא יצרנו כלום עד הנגיחה של יובאנוביץ.  ולנושא עצמו, אכלנו אותה עם העזיבה של איביץ ואוסקר. לא רואה עתיד מזהיר עם קראנקה. 

אותו דבר. קריית שמונה 11-31. היום 11-27.

Just now, אלק נילאש said:

והנה התחילו גם עניינים עם הדלפות נגד השחקנים. תענוג. איביץ' זיין אותנו הסמרטוט הפחדן הזה.

נכון. אחי, כשיוני בועט ככה מ40 מטר שניה לפני כשהוא מוחלף אתה מבין שאין דין ואין דיין בקרית שלום. העסק לא בשליטה והוא לגמרי תלוי במוטיבציה של בודדים. ערן הוא כמו הילד ההולנדי. ולהרבה אחרים אין את הקראקטר לשנות תמונה. 

Just now, itanar said:

אותו דבר. קריית שמונה 11-31. היום 11-27.

רק ששם היית אמור להיות ב3 אחרי 12 דקות. במשחק חוץ והיום בבית, גירדת הזדמנויות מעטות מול עשרה שחקנים. איך זה ניתן להשוואה בכלל? 

2 דקות לפני, המכבייה said:

רק ששם היית אמור להיות ב3 אחרי 12 דקות. במשחק חוץ והיום בבית, גירדת הזדמנויות מעטות מול עשרה שחקנים. איך זה ניתן להשוואה בכלל? 

ועשרה שחקנים

7 דקות לפני, המכבייה said:

נכון. אחי, כשיוני בועט ככה מ40 מטר שניה לפני כשהוא מוחלף אתה מבין שאין דין ואין דיין בקרית שלום. העסק לא בשליטה והוא לגמרי תלוי במוטיבציה של בודדים. ערן הוא כמו הילד ההולנדי. ולהרבה אחרים אין את הקראקטר לשנות תמונה. 

יוני חזר אצל איביץ, זה מהלך אחד יותר הזוי מלרכוש אותו ב2.2, הייתה פה תאונת שרשרת שהתחילה בקיץ.  הבעיטה של יוני היא סוף הגל הבעיה התחילה כבר במים העמוקים

13 דקות לפני, KIMHI said:

בלי ניצחון בנתניה והוא לא מגיע לבאר שבע . בוודאות. 

הוא יגיע עד סוף העונה בכל מצב. לא יודע אם זה טוב או לא טוב אבל זה מה שיש. 

זה ברור שאיביץ' מאמן יותר טוב מרוב המאמנים שהיו פה, ובטח מהמאמנים שנחתו פה בשנים האחרונות. למרות זאת, הוא עשה הרבה טעויות עד שעזב, וזה שהמאמן הנוכחי גם טועה לא אמור להשכיח את זה. בכל אופן, זה היה ברור שעזיבה שלו באמצע העונה תחסל סופית את האליפות אם לא יהיה נס.

אני באמת חושב שאין הרבה מה לחפור כאן, נפלנו נפילה חזקה מאוד. לא יודע איך ממשיכים מכאן.
המשחק נגד הפועל היתה נורת אזהרה בוהקת, לא זוכר מתי אי פעם בשנים האחרונות בעטנו 0 (!) פעמים למסגרת.
אבל בשורה התחתונה מאוד לא קשה להבין שברגע שקבוצה עושה מולנו בונקר, המאמן הזה חסר אונים- שזה בדיוק היה הכוח של איביץ, לפרוץ בונקרים ומהר.
נגד ביתר (עד ההרחקה), ונגד הפועל נראינו פשוט כמו פח אשפה
הוא משחק נגד קבוצות שעושות בונקר מפואר במערך שהוא מצויין למתפרצות ומעברים.
גויגון וגבי משחקים באמצע המגרש, במקום לרווח ולהגדיל שטחים.
והכי גרוע, ב10 שחקנים נגד קבוצה הכי בונקריסטית בעולם- הוא לא מוציא במחצית את גלזר וזרלדש.
לצערי תם הטקס

לדעתי אתם מגזימים כולכם , הביקורת היחידה שיש לי כלפיו מאז שהגיע זה על ההרכב היום שלא שינה כלום מהדרבי - וזו נורה אדומה. 

להיות מלך או להיות פלופ אי אפשר להחליט כשאין לו פה עוד חודש וזה יהיה לא פייר כלפיו. 

לא חושב שנפלנו, מאמין שעוד תדברו אחרת כבר העונה כלפיו. 

הכלים שלו מאד מוגבלים ואני לא חושב ששם כזה או אחר של מאמן היה משפיע פה, אל תתבלבלו מי האשם הבלעדי במצב שלנו. יצחקי לך

11 דקות לפני, המכבייה said:

אם אתה לא רגוע אז אני באמת צריך לדאוג.

13 דקות לפני, המכבייה said:

לא משווה. אבל אז וגם היום חוסר קור רוח שלא ברור לי. 

4 דקות לפני, Daniel17 said:

אני באמת חושב שאין הרבה מה לחפור כאן, נפלנו נפילה חזקה מאוד. לא יודע איך ממשיכים מכאן.
המשחק נגד הפועל היתה נורת אזהרה בוהקת, לא זוכר מתי אי פעם בשנים האחרונות בעטנו 0 (!) פעמים למסגרת.
אבל בשורה התחתונה מאוד לא קשה להבין שברגע שקבוצה עושה מולנו בונקר, המאמן הזה חסר אונים- שזה בדיוק היה הכוח של איביץ, לפרוץ בונקרים ומהר.
נגד ביתר (עד ההרחקה), ונגד הפועל נראינו פשוט כמו פח אשפה
הוא משחק נגד קבוצות שעושות בונקר מפואר במערך שהוא מצויין למתפרצות ומעברים.
גויגון וגבי משחקים באמצע המגרש, במקום לרווח ולהגדיל שטחים.
והכי גרוע, ב10 שחקנים נגד קבוצה הכי בונקריסטית בעולם- הוא לא מוציא במחצית את גלזר וזרלדש.
לצערי תם הטקס

נגד בית"ר פתחנו 3 בלמים. 

איביץ ספסל פה את אוסקר בטירוף, שחקן של פעם בדור אשכרה לא משחק. שכחנו כבר שהוא לא שיחק באירופה ואיביץ די חיסל לנו את הקונפרס. זלצבורג רוטטת מהרכישה שלו אבל מה הם מבינים שם 

3 דקות לפני, אלחנדרו קניג said:

איביץ ספסל פה את אוסקר בטירוף, שחקן של פעם בדור אשכרה לא משחק. שכחנו כבר שהוא לא שיחק באירופה ואיביץ די חיסל לנו את הקונפרס. זלצבורג רוטטת מהרכישה שלו אבל מה הם מבינים שם 

אוסקר סופסל פעמיים העונה בליגה בגלל סיבות מקצועיות. 

עפנו בקונפרנס נגד קבוצה שהשאלנו ממנה שחקן בתור המחליף של אוסקר. רק תבין עד כמה הסיכוי שלנו לעבור היה נמוך. 

35 דקות לפני, מכביסט לעד said:

כי אתם לא הוצאתם נקודה אחת מריינה מתוך 6 אפשריות…

אתה הכי נרדף ופרנואיד בפלטפורמה אחי…

כי אוהד חיפה יכנס לפה כל יום ויגיב פה… אני לא יודע איך אתה מתנהל בפורומים שלהם אבל שחרר מהתחושת נרדפות הזאת והחשדנות המביכה… 

אני מבין את כל אלה שאומרים שצריך לחכות עם הביקורת על קראנקה כי הוא פה רק חודש. גם אני הגנתי ככה בהתחלה על דוניס וקרסטאיץ׳. 

אבל לדעתי אחרי 6 מאמנים בשלוש שנים לומדים לזהות איך זה יגמר כבר בחודש הראשון. העקשנות על שחקנים ועל שיטה, חוסר הלמידה וחוסר התגובה גורמים להבין לאן זה הולך. 

מישהו כאן רואה את קראנקה מסיים את העונה במקום השני אחרי פייט לחיפה + גביע ובעונה הבאה לוקח איתנו אליפות? 

אני חושב שדי ברור איך נראה בהמשך העונה. זה יהיה פשוט המשך ישיר לשנתיים הקודמות.