Jump to content

נושא יתר מחזור חמסה ע"ש בוטאקה

קובי השועל

Recommended Posts

48 דקות לפני, yellow_blood said:

חחחחחחחחחחחחחחח

ורביד אתה צודק בגדול אבל אל תגזים, חיפה זאת היריבה האמיתית והיחידה שמעניינת אבל הדרבי בחיים לא היה ולא יהיה עוד משחק, מבחינת אווירה זה המשחק הכי גדול בארץ תמיד

שמח שזה מצחיק, בתור ילד שגדל בשכבה אדומה כשכל דרבי מחדש טועמה מרים ואחד הבלמים התורנים שלהם נוגח קצת פחות צחקתי. 

45 דקות לפני, החתול הצהוב said:

"הדרבי מעל הכל" בשביל אוהד מכבי זו חזות השנים הגרועות שלנו עם לוני ותחילת השנים שלנו עם מיץ' כשהיינו כלום ושום דבר.

דווקא בגלל שאני זוכר את השנים האלה אני יודע להעריך כל רגע ורגע, כל דרבי ודרבי שאנחנו לוקחים הוא ממש לא מובן מאליו. 

לפני6 שעות , אלק נילאש said:

סתם משחק שאני מעדיף לקבל מחיפה שלישייה והעיקר לא להפסיד אותו. רק מלהיזכר בהד הזה של הישששש שמגיע בדיליי משער 5 אחרי גול שלהם עושה לי טראומה. 

לא יודע מה איתך, גם אם הפועל תהיה בלאומית דרבי לא יהיה סתם משחק מבחינתי.

מדויק, היששש בדרבי שונה מיששש בכל משחק אחר שאנחנו משחקים. היו ימים שהוא היה מגיע לי בסיוטים. אין לחץ יותר גדול מדרבי והייתי חותם על להפסיד 4-0 למכבי חיפה אם היו מבטיחים לי שאנחנו מגרדים 1-0 את הדרבי.

שום מאבק אליפות לא יכול להשתוות לשנאה שלי אליהם, שום משחק לא ירגש אותי כמו דרבי. כמה שאני שונא אותם, אם היינו נקלעים לאותה סיטואציה כמו בעונת הקיזוז, הייתי עושה אותו דבר כדי שחיפה תהיה אלופה ואפילו יותר.

4 דקות לפני, car.garsia said:

מדויק, היששש בדרבי שונה מיששש בכל משחק אחד שאנחנו משחקים. היו ימים שהוא היה מגיע לי בסיוטים. אין לחץ יותר גדול מדרבי והייתי חותם על להפסיד 4-0 למכבי חיפה אם היו מבטיחים לי שאנחנו מגרדים 1-0 את הדרבי.

שום מאבק אליפות לא יכול להשתוות לשנאה שלי אליהם, שום משחק לא ירגש אותי כמו דרבי. כמה שאני שונא אותם, אם היינו נקלעים לאותה סיטואציה כמו בעונת הקיזוז, הייתי עושה אותו דבר כדי שחיפה תהיה אלופה ואפילו יותר.

זה. 

8 דקות לפני, car.garsia said:

מדויק, היששש בדרבי שונה מיששש בכל משחק אחר שאנחנו משחקים. היו ימים שהוא היה מגיע לי בסיוטים. אין לחץ יותר גדול מדרבי והייתי חותם על להפסיד 4-0 למכבי חיפה אם היו מבטיחים לי שאנחנו מגרדים 1-0 את הדרבי.

בול התחושות שלי. היששש שלהם אחר. שער 5 צוהל זה החדר 101 שלי. מוכר הכל כדי להימנע מזה. 

לפני6 שעות , yellow_blood said:

חחחחחחחחחחחחחחח

ורביד אתה צודק בגדול אבל אל תגזים, חיפה זאת היריבה האמיתית והיחידה שמעניינת אבל הדרבי בחיים לא היה ולא יהיה עוד משחק, מבחינת אווירה זה המשחק הכי גדול בארץ תמיד

לא יודע על מה אתה מדבר.. כשחיפה עולה על מטוס למשחק חוץ באירופה אני מאחל להם שיפסידו, מספיק לי שהפועל יעלו על מטוס למחנה אימון כדי שאני אאחל להם שאפקואנסה

לפני7 שעות , גזגוז ודזינסקי said:

דווקא בגלל שאני זוכר את השנים האלה אני יודע להעריך כל רגע ורגע, כל דרבי ודרבי שאנחנו לוקחים הוא ממש לא מובן מאליו. 

איזה גולסו שמת בדרבי

לפני8 שעות , ravid said:

אבל אתה לא תפסיד אותו. ואם במקרה נפסיד אחד פעם בכמה שנים, זה משהו חריג שבחריגים שלא נעשה ממנו עניין. 

הפחדים והטראומות שלך הם שריד אבולוציוני במוח הקדמון שנשאר מתקופה פרה היסטורית. היום היחידים שצריכים לפחד מהפועל אלו הנושים שלה.

כמובן שאם יבוא להם רוכש שיחזיר אותם להיות קבוצה גדולה- דעתי תשתנה. אבל זה המצב כפי שאני רואה אותו בהווה.

אתה מנסה למדוד דרבי בכלים של יריבות ספורטבית אבל זה הרבה מעבר ליריבות ספורטיבית.

נטו מקצועית, זה עוד משחק ליגה נגד קבוצה חלשה, בעונות טובות שלה זה משחק נגד קבוצת פלייאוף עליון. לא משהו שאמור להוות לנו בעיה גדולה.

אבל היריבות היא לא ספורטיבית, היא ערכית, רעיונית, קצת פוליטית, קצת מעמדית. הפועל מסמלת את "לא מייצגים את ישראל", את כת השטן, את הנפת דגל פלסטין ולא דגל ישראל, את תנועות מועל יד ושירי זילות השואה, את היציאה מגבולות האנושיות עם הבובה של שורה, את הגזענות שמסתתרת מאחורי היענו טבעונות ועוד...

12 דקות לפני, snufkin said:

איזה גולסו שמת בדרבי

הגול שגרם לי להתאהב בו. 

עד היום הוא הזר האהוב עליי שהיה אי פעם במכבי