Jump to content

נושא יתר 20

פנחס שוף

Recommended Posts

באמת שאני לא מבין באיזה קטע הקהל של ב"ש שורק בוז לרוני לוי.

הם קבוצה פח שמורכבת ברובה מפנסיונרים וכמה שחקנים טובים, איכשהו בנו שם קבוצה שרצה עם חיפה עד עכשיו, במקום להבין את הסיטואציה ואולי לנסות לגנוב פה אליפות, הם שורקים בוז. 

אני לא מבין למה אתם בשוק שאוהדי בש שורקים בוז?

מבחינתם (והם גם צודקים) הם לא קבוצה ברמה ואף אחד לא באמת מאמין שהם יקחו אליפות והם רוצים שינוי

כמו שאנחנו רוצים שינוי ואם נישאר באותו סגל לעונה הבאה אנשיח ישרקו בוז

הם לא מרגישים שרוני לוי יכול להוביל אותם לאליפות ובואו נודה באמת, באר שבע לא משחקת כזה טוב 

בקיצור הגיוני שהם שורקים בוז

אוהדי בש שורקים בוז כי הם מבינים שאין באמת מאבק על אליפות. גם אם יגיעו לפלייאוף בשוויון נקודות ובפער הנוכחי מאיתנו, הם בכל זאת יסיימו את העונה במאבק איתנו על המקום השני

27 דקות לפני, YoniC said:

אוהדי בש שורקים בוז כי הם מבינים שאין באמת מאבק על אליפות. גם אם יגיעו לפלייאוף בשוויון נקודות ובפער הנוכחי מאיתנו, הם בכל זאת יסיימו את העונה במאבק איתנו על המקום השני

בדיוק

אז הם אומרים, שגם עם חצי סגל, הם היו מסיימים מקום 3. 

אז לפחות בואו נראה קצת כדורגל. קצת. 

רוני לוי...לא אשכח את זה שקיבלנו רדיוס בסמי עומר ואירחנו שם את בית"ר.

הוא ואיינבינדר לא נתנו לשחק. שיחקנו 30 דקות נטו. אפילו האוהדים של בית"ר שרקו בוז בסיום. 

היה ברור לי שהקארמה שם הייתה חזקה ובאמת כמה שבועות אחר-כך, איינבינדר נפצע וסיים את העונה וגם בית"ר זרקו אותו. 

לפני1 שעה , nirnir20 said:

באמת שאני לא מבין באיזה קטע הקהל של ב"ש שורק בוז לרוני לוי.

הם קבוצה פח שמורכבת ברובה מפנסיונרים וכמה שחקנים טובים, איכשהו בנו שם קבוצה שרצה עם חיפה עד עכשיו, במקום להבין את הסיטואציה ואולי לנסות לגנוב פה אליפות, הם שורקים בוז. 

בול בית"ר של גוטמן בתחילת שנות ה00'(לא זוכר את השנה הספציפית אבל אני כן יודע שהייתה להם ריצה טובה ובגלל ש"הכדורגל לא היה התקפי" או משהו כזה אוהדי בית"ר עשו את מה שהם תמיד עושים והפעילו את יצר ההרס העצמי).

לפני8 שעות , הישראלי היפה said:

מאוד אוהב את סגנון המשחק של בני לם

בכלל נתניה תמיד קבוצה שנחמד לראות משחקים שלה הלוואי היו יותר קבוצות בליגה עם גישה של לבוא לשחק.

לפני9 שעות , antonio_margheriti2 said:

הסגל של באר שבע טוב, פשוט היו צריכים להביא חלוץ נורמלי.

הזר ההוא שרציתם אצלנו, שווה לתחת, אנסה הזה. שכטר ורוקאביצה בסוף הקריירה.

להחליף את רוני לוי והם היו מתמודדים יפה יותר.

לפני14 שעות , Daniel17 said:

לא מבין למה ויתרנו על אמיר ברקוביץ. שחקן נדיר

לא ויתרנו, הוא לא רצה לחדש חוזה

לפני13 שעות , Art Vandelay said:

חותמת על אליפות של הקטר כנראה.

עדיין תענוג שריקות הבוז של הקהל של באר שבע, קהל אחד הנמצצים שיש שקיבל כל שחקן שרצה בערך ושורק בוז לקבוצה במקום השני.

אם אני במקומם עם איך שאני נראה גם הייתי שורק בוז. רוני לוי מאמן מחריד, יש לו אחלה סגל והוא מחרב כל טיפת כישרון שיש לו. איך לעזאזל הם הגיעו עד עכשיו לאן שהגיעו לא ברור.

אגב נתניה, דווקא נגדנו הם שיחקו את המשחק הכי פחות שלהם, נתנו איזה 15-20 דקות מחצית ראשונה וזהו. חבל על הפספוס במשחק הזה, לגמרי היה שלנו. 

2 דקות לפני, Krishi said:

לא ויתרנו, הוא לא רצה לחדש חוזה

אם אני במקומם עם איך שאני נראה גם הייתי שורק בוז. רוני לוי מאמן מחריד, יש לו אחלה סגל והוא מחרב כל טיפת כישרון שיש לו. איך לעזאזל הם הגיעו עד עכשיו לאן שהגיעו לא ברור.

אגב נתניה, דווקא נגדנו הם שיחקו את המשחק הכי פחות שלהם, נתנו איזה 15-20 דקות מחצית ראשונה וזהו. חבל על הפספוס במשחק הזה, לגמרי היה שלנו. 

לא היינו קיימים מחצית שניה, אתה קצת מעוות את המציאות קרישי.

1 דקה לפני, קמחי said:

לא היינו קיימים מחצית שניה, אתה קצת מעוות את המציאות קרישי.

אני לא מעוות שום דבר. לא הייתי אומר שלא היינו קיימים, היינו קיימים בהחלט. בכל פרמטר סטטיסטי היינו יותר טובים מנתניה במחצית השניה אבל לא השכלנו להגיע למספיק מצבים ממשיים (יותר נכון, איימנו על השער בפחות מחצי מהכמות במחצית הראשונה). נתניה סגרו טוב. בגלל זה אמרתי פספוס. 

7 דקות לפני, Krishi said:

אני לא מעוות שום דבר. לא הייתי אומר שלא היינו קיימים, היינו קיימים בהחלט. בכל פרמטר סטטיסטי היינו יותר טובים מנתניה במחצית השניה אבל לא השכלנו להגיע למספיק מצבים ממשיים (יותר נכון, איימנו על השער בפחות מחצי מהכמות במחצית הראשונה). נתניה סגרו טוב. בגלל זה אמרתי פספוס. 

באילו פרמטרים היינו טובים מנתניה באותה מחצית? אשמח לראות ולהודות על הטעות שלי

ראיתי שוב את הניצחון על חיפה בתחילת השנה

סאן הבן אלף הזה השפריץ על ייני מים מול השופט 

ואפילו לא קיבל כרטיס.

אשכרה השחקנים שלהם מנסים לעשות תחרות מה יותר שנוא

Just now, קמחי said:

באילו פרמטרים היינו טובים מנתניה באותה מחצית? אשמח לראות ולהודות על הטעות שלי

מוזמן לצפות פה:

https://drive.google.com/file/d/1AouOWbr-XlPgyMjPH0w52RrluaudQjeB/view

איומים למסגרת, החזקה בכדור, מסירות מוצלחות, מסירות מפתח, מאבקים, כדרורים

32 דקות לפני, Krishi said:

אתה לא במקומם- אתה עוד פחות מזה, 8 נק' מתחתיהם, ספגת כפול, אתה לא רלוונטי לאליפות בפועל (אצלם יש לפחות תיאוריה).

אצלך יוצאת הנשמה עד שמגיע רכש, אם בכלל, הם באמת קיבלו כל מה שהיה על המדף.

היית מצדיק שריקות בוז למכבי כרגע?

מאמין שלא.

אז אצלם זה בכלל בגדר הזייה מבחינתי

1 דקה לפני, Art Vandelay said:

אתה לא במקומם- אתה עוד פחות מזה, 8 נק' מתחתיהם, ספגת כפול, אתה לא רלוונטי לאליפות בפועל (אצלם יש לפחות תיאוריה).

אצלך יוצאת הנשמה עד שמגיע רכש, אם בכלל, הם באמת קיבלו כל מה שהיה על המדף.

היית מצדיק שריקות בוז למכבי כרגע?

מאמין שלא.

אז אצלם זה בכלל בגדר הזייה מבחינתי

תבדיל, השריקות בוז שלהם הם למאמן. לא לשחקנים. 

ההיפך, הם דווקא מאמינים בשחקנים ושאפשר להוציא מהם יותר. בטח כשהם איכשהו הגיעו למצב שהם מתמודדים על האליפות. 

גם אצלנו שרקו לפטריק וצעקו לו להתפטר. אף אחד לא האשים את השחקנים שעושים את המקסימום ומקבלים את כל העידוד.

אני אישית בחיים לא אשרוק בוז לשחקנים.

לפני12 שעות , Brandon Roy said:

בדיוק

אז הם אומרים, שגם עם חצי סגל, הם היו מסיימים מקום 3. 

אז לפחות בואו נראה קצת כדורגל. קצת. 

רוני לוי...לא אשכח את זה שקיבלנו רדיוס בסמי עומר ואירחנו שם את בית"ר.

הוא ואיינבינדר לא נתנו לשחק. שיחקנו 30 דקות נטו. אפילו האוהדים של בית"ר שרקו בוז בסיום. 

היה ברור לי שהקארמה שם הייתה חזקה ובאמת כמה שבועות אחר-כך, איינבינדר נפצע וסיים את העונה וגם בית"ר זרקו אותו. 

זה המשחק שבראיון הסיום מודי אמר לו שהוא המאמן הכי טוב בארץ לא?

לפני3 שעות , Krishi said:

מוזמן לצפות פה:

https://drive.google.com/file/d/1AouOWbr-XlPgyMjPH0w52RrluaudQjeB/view

איומים למסגרת, החזקה בכדור, מסירות מוצלחות, מסירות מפתח, מאבקים, כדרורים

קודם כל תודה קרישי. ללא ספק חלק מהנתונים מראים כביכול ששלטנו במשחק, אבל קשה לקבל את זה בצפייה חוזרת.

חשוב לי לתקן-נתניה הייתה מסוכנת יותר(XG גבוה יותר), נכנסה יותר למאבקי כדור ותיקולים ומסרה יותר מסירות מפתח. בנוסף, היא הייתה מסוכנת יותר משמעותית במצבים הנייחים. 

אם המנהלת היו מעלים דו"ח מפורט יותר מאינסטט, הם היו מראים את ההבדלים במפות הלחץ, מסירות ששברו את קו הקישור ומצבים בהם נוצר יתרון מספרי להתקפה אל מול המגנים, מקרים בהם נתניה הובילה בצורה משמעותית. אלו נתונים קצת עם לא פחות בשר מאלו שקיימים בדו"ח המשחק.