Jump to content

יתר מחזור 14- פותחים סיבוב שני

הנדון

Recommended Posts

15 hours ago, קובי השועל said:

בסיס טוב בביתר, מה זה אומר בסיס טוב?

בעל בית שלא ידוע מי הוא ומה באמת הגב הכלכלי מאחורי הדבר הזה ושבתאכלס זה כל שניה עשוי להתפרק.

שחקני בית או ישראלים איכותיים? חוץ מקינדה שיש מצב שיעבור לאירופה ואחונה הפורצלן אין שם כלום.

בסיס מקצועי כזה, שכבר עכשיו ממקם אותם כשלישית מובהקת. אין לה שום סכנה מאחוריה. 

מה הקשר לשחקני בית? יש להם זרים טובים וישראלים טובים. וכל זאת, בחלון אחד משמעותי.

בנתיים עדיף להתייחס לחוגג כעובדה קיימת. הספקולציות לגביו לא ממש משנות.

41 דקות לפני, המכבייה said:

בסיס מקצועי כזה, שכבר עכשיו ממקם אותם כשלישית מובהקת. אין לה שום סכנה מאחוריה. 

מה הקשר לשחקני בית? יש להם זרים טובים וישראלים טובים. וכל זאת, בחלון אחד משמעותי.

בנתיים עדיף להתייחס לחוגג כעובדה קיימת. הספקולציות לגביו לא ממש משנות.

ברור שמשנות הוא צריך להרוויח יותר מעונה וחצי בשביל שיתייחסו אליו ברצינות כמו גולדהאר, שחר ואלונה או אפילו איזי ויואב כץ.

אם יצליח להחזיק חמש שנים בבית משוגעים הזה ולא לבוא משום מקום יהיה אפשר לקחת אותו ברצינות ואני מאוד בספק שהוא יצליח. כל מגלומן עשיר יכול לקחת קבוצת כדורגל לעשות עליה סיבוב ולזרוק כסף השאלה זה בהתמדה. 

11 דקות לפני, הנדון said:

ברור שמשנות הוא צריך להרוויח יותר מעונה וחצי בשביל שיתייחסו אליו ברצינות כמו גולדהאר, שחר ואלונה או אפילו איזי ויואב כץ.

אם יצליח להחזיק חמש שנים בבית משוגעים הזה ולא לבוא משום מקום יהיה אפשר לקחת אותו ברצינות ואני מאוד בספק שהוא יצליח. כל מגלומן עשיר יכול לקחת קבוצת כדורגל לעשות עליה סיבוב ולזרוק כסף השאלה זה בהתמדה. 

נכון לעכשיו, אני מתייחס אליו ברצינות. וכמובן שרוצה לטעות. יש לו (כנראה) את היכולת לייצר תחרות אד הוק. הרי אין בכדורגל פה לא עבר ולא עתיד. סדר היום נקבע על חמישה מילימטר לפה או לשם.

28 דקות לפני, המכבייה said:

נכון לעכשיו, אני מתייחס אליו ברצינות. וכמובן שרוצה לטעות. יש לו (כנראה) את היכולת לייצר תחרות אד הוק. הרי אין בכדורגל פה לא עבר ולא עתיד. סדר היום נקבע על חמישה מילימטר לפה או לשם.

מה שאתה אומר נכון בתנאי אחד בלבד שבית"ר יקבלו בסבבה מקום שלישי,

שהמערכת לא תגעש שם ולא יעשו מהפכות בהרכב אחרי כל מיני הפסדים, כי זה מה ששורף שחקנים טובים (ראה אין סוף דוגמאות מחיפה).

אז במובן מסויים הכל נופל על חוגג ועל מה שהוא ישדר. לא רק על עומק הכיס שלו. 

4 דקות לפני, קאוביין said:

מה שאתה אומר נכון בתנאי אחד בלבד שבית"ר יקבלו בסבבה מקום שלישי,

שהמערכת לא תגעש שם ולא יעשו מהפכות בהרכב אחרי כל מיני הפסדים, כי זה מה ששורף שחקנים טובים (ראה אין סוף דוגמאות מחיפה).

אז במובן מסויים הכל נופל על חוגג ועל מה שהוא ישדר. לא רק על עומק הכיס שלו. 

זה נכון. נכון לעכשיו נראה שהפורפורציות שם יותר הגיוניות, אבל לך תדע. מקצועית, הם לא רעים בכלל.

הם הרשימו בטרנר הרבה יותר מחיפה.

בית"ר עשתה בחלון העברות בקיץ האחרון את מה שבאר שבע הייתה צריכה לעשות אחרי העונה הכושלת שלהם, רכש מסיבי של זרים וישראלים על מנת לחזור לקדמת הבמה. 

בפועל הם השאירו את מקום הצמיחה לירושלמים, מועדון אחד שבצמיחה והאחר בקריסה.

מילא שמים לי כל העונה ליברפול במקביל למכבי אבל זה שלוקחים לי את הדרבי של חיפה פה כבר עובר הגבול.