Jump to content

הישראליות באירופה עונת 2019/20

Recommended Posts

אני ממש מקווה שאלחמיד יעשה להם סבוטאז' עד שיסכימו למכור אותו, כשהם לא רוצים שחקן הם הופכים אותו למנודה עד שיוותר על החוזה (או על רובו), לפעמים מדובר בשחקנים שחתמו ואחרי חודש וכבר רוצים להעיף אותם, אין להם טיפת נאמנות כלפי השחקנים שלהם, אז עכשיו גם השחקנים לא נאמנים להם, הם סה"כ אוכלים את הדייסה שהם בישלו.

אגב, אני במקום אלחמיד הולך לבוררות, זה שאין סעיף שחרור לא אומר שב"ש יכולה לדרוש איזה סכום שהם רוצים, ואפשר לקחת את הדוגמה של אצילי, הוא לא היה מעוניין להישאר בבית"ר, טביב דרש 3 מיליון יורו, אבל אצילי הלך לבוררות, אצילי אמנם עשה התקדמות מטורפת בבית"ר אבל נרכש בסכום נמוך וקיבל חוזה נמוך, לכן הבורר קבע סעיף שחרור של 750 אלף יורו, אז במקרה של אלחמיד הוא נקנה בסכום גבוה (1.2 מיליון יורו), אבל לא התקדם כמעט בב"ש מבחינת יכולת, הוא לא שחקן נבחרת, הוא לא כל כך צעיר (28) השכר שלו יחסית נמוך (180 אלף יורו, אצלנו לצורך העניין אצילי מקבל 450 אלף יורו, וטל בן חיים עם חוזה של חצי מיליון יורו יש סעיף שחרור של 2.9 מיליון יורו), אם הם מסרבים לשחרר אותו בהצעה שהם קיבלו ומייבשים אותו ביציע, אני במקומו הולך לבוררות, לדעתי בורר לא יקבע סעיף שחרור של 2.5-3 מיליון יורו כמו שב"ש רוצים, אלא סכום של 2 מיליון יורו, יכול להיות שיהיה לו משתלם.

נגיד במצבת השחקנים הישראלים שיש בשוק אלחמיד הוא אופציה לא רעה, הוא גם יכול לחלטר בתור מגן (עשה את זה כמה פעמים בב"ש בהצלחה יחסית).

לא שאני חושב שהוא יגיע אלינו (גם מחיר של 1.5-2 מיליון זה מחיר שאנחנו לא נשלם) אבל אני באמת מקווה שהוא יזיין אותם, נטו בגלל ההתנהלות שלהם מול שחקנים, הם לא יודעים מה זה נאמנות כלפי שחקנים, אולי הם יגלו שלמטבע יש שני צדדים.