Jump to content

קופה אמריקה

Recommended Posts

אין סיכוי שיהיה למסי איזה תואר עם ארגנטינה

יזכו במונדיאל הראשון שאחרי הפרישה שלו, וכולם יגידו כמה שזה "טראגי"

יזכו במונדיאל הראשון שאחרי הפרישה שלו, וכולם יגידו כמה שזה "טראגי"

יכול להיות. רק שמה שאני זוכר שהוא פרש בפעם הראשונה הם כמעת לא עלו למונדיאל כי הוא חזר.

וואלה מסי מגזים בטירוף.....קודם כל מילא ארגנטינה היתה מציגה כדורגל של שישיות עד לחצי גמר, גם נגד קטאר השופט נתן להם את כל השריקות הקטנות...

הוא מדבר על שחיתות? הוא שכח את ההסטוריה של הנבחרת שלו? מונדיאל 78 שהם עלו פתאום עם 6-0 שאנשים דיברו על זה שהם שילמו לפרוואנים ומה עם הגול של מראדונה ביד?

שב שב בלול.

וואלה מסי מגזים בטירוף.....קודם כל מילא ארגנטינה היתה מציגה כדורגל של שישיות עד לחצי גמר, גם נגד קטאר השופט נתן להם את כל השריקות הקטנות...

הוא מדבר על שחיתות? הוא שכח את ההסטוריה של הנבחרת שלו? מונדיאל 78 שהם עלו פתאום עם 6-0 שאנשים דיברו על זה שהם שילמו לפרוואנים ומה עם הגול של מראדונה ביד?

שב שב בלול.

אה כי בגלל שחיתויות לכאורה סביב הנבחרת שלו עוד לפני שהוא נולד אז אסור לו להתלונן על השיפוט? לא רלוונטי לשום דבר. טוב שלא הזכרת גם אירועים משנות ה-40...

אגב, לא שאני חושב שההתנהגות הזאת מוסיפה לו כבוד ובכלליות חושב שלמרות כל הכעס והאכזבה שלו, שחקן במעמדו צריך להתנהג בצורה קצת יותר מכובדת, אבל בוא... במשחק מול ברזיל הגיעו להם שם כמה שריקות שאם היו הולכות לטובתם אז לך תדע אם הם בכלל משחקים מול צ'ילה על מקום שלישי, ועל האדום ששלפו לו הלילה הרוב המוחלט יסכים שזאת בדיחה (לא ראיתי את המשחק, הלכו בכלל ל-VAR?). שחיתויות בדרום אמריקה זה לא דבר חדש, ולפחות מהמעט שראיתי בטורניר הזה (כדורגל חלש להפליא, יש לציין) השימוש ב-VAR היה לא מוצלח במיוחד.

אם היו שורקים לקטאר כל מיני עבירות שהשופט התעלם אז אולי ארגנטינה בכלל לא היתה מעפילה, חלאס נו, ארגנטינה לא תזכה בטורניר הזה כי היא נבחרת בינונית עם כוכבית, לא ברור למה דיבאלה לא פותח בכל הטורניר ומשחק אחד שהוא פותח הוא שם גול..בשבילי זה כוכבית אחת גדולה למה שהולך בנבחרת הזו שלא עולה עם הרכבים מסוימים כבר כמה שנים כאילו היא יורה לעצמה ברגל כל פעם מחדש, כאילו מישהו קובע שם את ההרכב בעצמו...כל הטורניר הזה חלש ולארגנטינה עוד היה מסלול קליל יחסית וגם הם התקשו מול כולם, היכולת שלהם לא מספיקה לקחת כלום ..באירופה הם היו מודחים בבתים.

אם היו שורקים לקטאר כל מיני עבירות שהשופט התעלם אז אולי ארגנטינה בכלל לא היתה מעפילה, חלאס נו, ארגנטינה לא תזכה בטורניר הזה כי היא נבחרת בינונית עם כוכבית, לא ברור למה דיבאלה לא פותח בכל הטורניר ומשחק אחד שהוא פותח הוא שם גול..בשבילי זה כוכבית אחת גדולה למה שהולך בנבחרת הזו שלא עולה עם הרכבים מסוימים כבר כמה שנים כאילו היא יורה לעצמה ברגל כל פעם מחדש, כאילו מישהו קובע שם את ההרכב בעצמו...כל הטורניר הזה חלש ולארגנטינה עוד היה מסלול קליל יחסית וגם הם התקשו מול כולם, היכולת שלהם לא מספיקה לקחת כלום ..באירופה הם היו מודחים בבתים.

אני לא מבין מה יכולת קשורה לתלונות על שיפוט. גם אני כמוך חושב שארגנטינה נבחרת בינונית וזאת עוד מחמאה בשבילם. בלי מסי אין אצלם גם מי שיעביר את הכדור מעבר לחצי. זה עדיין לא אומר שאם הגיע להם לצורך העניין כמה שריקות קריטיות במשחק ספציפי אז שאסור להם להתלונן על זה, אפילו אם היריבה שלהם באותו משחק הייתה יושבת עליהם על השער 90 דקות (והיא לא, כי ארגנטינה דווקא הייתה טובה יותר באותו משחק מול ברזיל).

אגב, היו מספיק נבחרות שהתקשו לאורך טורנירים שלמים ובסוף הגיעו לגמר/לקחו את התואר, או לחילופין המון נבחרות ששיחקו את הכדורגל הכי טוב ויפה ובסוף נשארו עם הזין ביד. תסתכל על פורטוגל ביורו האחרון - עלו בקושי ממקום שלישי מבית חלש אפילו בלי לנצח פעם אחת, קיבלו במזל הגרלות נוחות-יחסית עד לגמר וניצחו את כולן בשיניים אבל בסוף חגגו עם הגביע. ארגנטינה בעצמה הייתה רחוקה מלהרשים גם בטורנירים אחרים ובחלקם אפילו הגיעה עד לגמר, או בקיצור - יכולת בטורנירים כ"כ קצרים זה לא ממש חשוב, במיוחד בטורניר שבאופן כללי הציג רמה נמוכה של כדורגל.

זה קשור כי התלונות שלהם היא כלפי השופטים ולא כלפי עצמם, הם גם גם נהנו משריקות לטובתם בחלק מהמשחקים וזה קורה..להגיד מה שמסי אמר זה לא רציני

מסכים עם גולן. מה הקשר בין שחיתויות שהיו בשנות ה70 וה80 לבין תלונות על שיפוט ב2019 ?

וכל אלו שהחליטו שמסי קובע את ההרכב בארגנטינה ובגלל זה דיבאלה לא משחק כמעט

אני חייב הסבר לזה

מה האינטרס של מסי שהוא לא ישחק ? מה הוא לא רוצה לזכות בתואר עם ארגנטינה?

זה קשור כי הוא לא התלונן על השופט, הוא התלונן על שחיתות באופן כללי ואמר שעשו הכל שברזיל תזכה הוא לא אמר שהשופט טעה והתלונן עליו על משחק סצפיפי, הוא פתח על כל הארגון והוא אומר שהשופט טעה כי הוא רצה שברזיל תיקח אז יש קשר.

ולא אמרתי שמסי קובע את ההרכב, אתה אמרת..אני אמרתי שזה דפוס חוזר וחוזר שזה מביע כבר חוסר הגיון.

ולא אמרתי שמסי קובע את ההרכב, אתה אמרת..אני אמרתי שזה דפוס חוזר וחוזר שזה מביע כבר חוסר הגיון.

לא אמרתי שאתה אמרת את זה

אבל יש הרבה שאומרים את זה, ואשמח לשמוע את דעתם לגבי האינטרס של מסי והאם הוא חזק יותר מהרצון שלו לזכות עם ארגנטינה בתואר

לא אמרתי שאתה אמרת את זה

אבל יש הרבה שאומרים את זה, ואשמח לשמוע את דעתם לגבי האינטרס של מסי והאם הוא חזק יותר מהרצון שלו לזכות עם ארגנטינה בתואר

ומה עם מאורו איקרדי? תכף תגיד לי שגם את זה מסי לא קובע

ומה עם מאורו איקרדי? תכף תגיד לי שגם את זה מסי לא קובע

וואלה לא יודע.

אתה אומר שכן?

אז בוא תסביר לי, אתה באמת חושב שמסי יעדיף את החברות שלו עם מקסי לופז (או תן לי סיבה אחרת למה שמסי לא ירצה שאיקרדי יהיה בנבחרת?)

על פני סיכוי טוב יותר לזכות בקופה עם ארגנטינה (ולהוריד לעצמו קוף מהגב) או סיכוי טוב יותר לזכות במונדיאל (ולהיזכר כגדול מכולם) ?

וואלה לא יודע.

אתה אומר שכן?

אז בוא תסביר לי, אתה באמת חושב שמסי יעדיף את החברות שלו עם מקסי לופז (או תן לי סיבה אחרת למה שמסי לא ירצה שאיקרדי יהיה בנבחרת?)

על פני סיכוי טוב יותר לזכות בקופה עם ארגנטינה (ולהוריד לעצמו קוף מהגב) או סיכוי טוב יותר לזכות במונדיאל (ולהיזכר כגדול מכולם) ?

הם הגיעו לגמר מונדיאל גם בלי איקרדי.

כשיש לך את אגוארו, דיבאלה, היגוואין ומרטינז נוח מאוד להגיד שלאיקרדי אין מקום בנבחרת למרות שכולם יודעים שהסיבה היחידה שהוא לא בנבחרת זה מסי והחברות שלו עם מקסי לופז.