Jump to content

נושא מלפפונים לחורף 2018 ע"ש אורוש ניקוליץ’

T.L MTA

Recommended Posts

בלקמן שחקן חופשי בקיץ - חייב להיות פה

לא יודע אם זה ריאלי.

כלומר אני מת שהוא יחזור כי הוא תוספת כוח משמעותית בליגה שלנו,אבל לדעתי השכר שלו יהווה טריגר.

זה שחקן שרגיל לשכר גבוה, ובמכבי של היום אני לא יודע כמה יהיו מוכנים לשלם לו.

כשחקן חופשי הרי,אני מאמין שהוא יוכל למצוא קבוצה בצ'מפיונשיפ שכבר כיכב בה ושם מקבלים סכומים די גבוהים..

אם בלקמן יגיע כשחקן חופשי אני מאמין שיצליחו להתגבר על נושאי הכסף. בטח אם הוא מאוד רוצה להיות כאן ואחרי שחסכנו דמי העברה על שחקן בסדר גודל כזה.

לא יודע אם הוא החלום האולטימטיבי אבל אין ספק שבמסגרת מה שנבנה השנה ואם נמשיך עם איביץ' ובמומנטום הזה יהיה מסקרן מאוד לראות אותו בצהוב של מכבי שנה הבאה.

בלקמן יכול להיות תוספת כוח רצינית, אבל לא יודע אם הוא שדרוג ברמה פסיכית כמו שאנחנו רוצים..מצד שני יש לו קלאס ברמה אירופאית ואסור שיגיע לקבוצה אחרת בישראל.

הוא כמו בן חיים החלוץ, רק שלא יהיה באף מקום אחר חוץ ממכבי.

אני חושב שאמאדור יהיה יותר טוב בהמשך.. קצת סבלנות.. בואו נלמד מהעבר.. זה לא שהוא גרוע ועושה תקלות שעולות לנו בנק'... פשוט כרגע הוא לא X פאקטור וזה נכון ובטח שמשמעותי למסגרות אירופאיות אבל אני חושב שהפוטנציאל שלו יכול להתפרץ פתאום.. וזה לא סותר הבאת בלם נוסף, כמובן שאנחנו צריכים חלוץ חוד, ואם ראיקו עוזב חייבים שוער זר, ככה שכולל אמאדור זה כבר 3 זרים ועם אפואדו וסבוריט זה שישה.. אין יותר מדי אופציות.. מה שנשאר זה להביא ישראלים יהודים ואני מאמין שזה מה שינסו לעשות, בלקמאן מבחינתי עדיין אופציה... ובגזרת הישראלים, לא חושב שצריך לתת שקל לאף קבוצה בליגה הישראלית. יש לנו אחלה נוער והגיע הזמן להשתמש בהם כל קיץ באופן קבוע..

בלם זר-לא יקרה

בלקמן-בספק אם הוא יבוא, למרות שהוא ישראלי ויש לו נתונים מרשיימים מאוד, לא נראה לי שמכבי יביאו אותו, יש מצב הם מחפשים גולר יותר מסיבי.

עלי מוחמד-עוד יותר לא יקרה, הוא יעזוב לחו"ל.

מכבי ניסתה לפתוח את החוזה של איביץ'?

"החוזה איתו הוא חסוי ברמת העיקרון, חתמנו איתו על חוזה לשנתיים עם אופציה לעונה נוספת. אנחנו מקווים שהוא יישאר כאן שלוש שנים, אבל אם יקרה משהו אז הוא יפנה אלינו. נכון לעכשיו, איביץ' מחויב לנו וכבר התחיל לתכנן את העונה הבאה. אני מקווה שאני אהיה במכבי בעונה הבאה. לי אין חוזה, אני רק רוצה לעבוד קשה ולקדם את המועדון".

מה עם חוזה חדש למנספורד ל-3 שנים לפחות?

לא פחות חשוב משום רכש

מכבי ניסתה לפתוח את החוזה של איביץ'?

"החוזה איתו הוא חסוי ברמת העיקרון, חתמנו איתו על חוזה לשנתיים עם אופציה לעונה נוספת. אנחנו מקווים שהוא יישאר כאן שלוש שנים, אבל אם יקרה משהו אז הוא יפנה אלינו. נכון לעכשיו, איביץ' מחויב לנו וכבר התחיל לתכנן את העונה הבאה. אני מקווה שאני אהיה במכבי בעונה הבאה. לי אין חוזה, אני רק רוצה לעבוד קשה ולקדם את המועדון".

מה עם חוזה חדש למנספורד ל-3 שנים לפחות?

לא פחות חשוב משום רכש

הכי חשוב.

לדעתי אמאדור חייב לקבל(אם הוא כשיר כמובן)את כל הדקות משחק עד סוף השנה

רק ככה נדע בוודאות אם הוא ראוי להמשיך פה בשנה הבאה.

כי עד עכשיו הוא לא ממשיך הוכיח שכן...

טוב השתכנעתי:

בלקמן,עלי מוחמד,בלם זר, מחליף לראיקו וזה חלון טוב בשבילי

מעכשיו התחלת? עוד לא פסח