Jump to content

נושא מלפפונים לחורף 2018 ע"ש אורוש ניקוליץ’

T.L MTA

Recommended Posts

למה שתמכור שחקן לקבוצה עם פוטנציאל לרוץ בצמרת בשנים הקרובות? מה אנחנו איזו מכבי פ"ת או בני יהודה.

קישקוש זה תומר לוי לא צריך להתרגש מזה.

מסכים !! אסור למכור להם. בנוסף, קבוצות צמרת אחרות ימכרו לנו שחקנים?? ברור שלא !!

הוא מהעיר שלי, מקצוען ברמה מטורפת, בנוי כמו שחקן אירופאי ואחלה ילד סך הכול.

במצב רגיל בחיים לא מוכר, אבל יש את הפייר פליי.

בדיוק בגלל הפייר פליי אסור למכור שחקני נוער מבטיחים זה לא שאנחנו מועמדים לפירוק וחייבים מאה מיליון שקל.

ודבר נוסף, לפני רגע נמכר הצעיר הכי מבטיח כרגע בליגה ליריבה ישירה שלנו, וצעיר סופר מבטיח נוסף יוצא כנראה לאירופה בלי שזה באמת ברור עד כדי כך שהוא יחזור לכאן מהר.

אין פה כמעט כלום, בעיקר הכוונה לשחקנים שגם ניתן להביא ולא שייכים ליריבות הישירות שלנו (כלומר לא ריאלי).

יש כאן התחלה של תחרותיות עצומה מצד 4 מועדונים גדולים על הכשרונות הטובים בארץ. אנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו לוותר על פרוספקט מבטיח כמו אילון אלמוג.

וד"א, הסוכן שלו זה דודו דהאן. אני חושב שהוא מתחיל לעבוד צמוד לחוגג. לא אתפלא אם הוא מבשל את כל זה.

לא שאני מאמין לפרסום הזה אבל אתם מפספסים את הנקודה, לפי הדיווח הזה, אם נבחר להאמין לו, מכבי מסרבת למליון אירו עליו, משמע או שלא תהיה עסקה או שתהיה עסקה בסכום גבוה יותר/פחות אחוזים.

אני לא מבין כל כך את הלהט הזה שיש לחלק מהקהל שלנו למכור שחקן צעיר ומוכשר שלנו (מילא להשאיל, אבל למכור?) ליריבה פוטנציאלת ועוד לקבוצת בת של ב"ש משמע שאם הוא יצליח הוא יעובר לשם תמורת בן בסט ועזרא בחינם ויאבק מולנו על האליפות וכל זה בשביל 200 אלף אירו יותר ממה ששילמנו על הארון המודולרי לנתניה, אתם רציניים?
הם יכולים לחלום.

אתה נואש לצעירים ששווים משהו בליגה הזאת. אין פה כמעט כלום.

מהמעט שגדל פה ואולי יכול להיות הדבר הבא, ועוד שגדל אצלך, אתה מסכים למכור? מיליון יורו זה לא סכום כזה משמעותי בשביל להיות מה שאנחנו צריכים, אלא ישראלים שיכולים להתפתח לרמה גבוהה במכבי.

כמו שמאוויס נמכר לבני יהודה ( צעיר ישראלי שנחשב פוטנציאל יותר גדול מאילון וגם הוכיח את עצמו בליגת העל) ככה אפשר למכור את אילון. אין לו מקום בשנתיים הקרובות והבור התקציבי יותר קריטי עבור מכבי.

ההתעניינות של ביתר בו היא אמת לאמיתה (מידי פעם הם צודקים בתקשורת)

לא רואה את מכבי מוכרים אותו סתם כך...

ההתעניינות של ביתר בו היא אמת לאמיתה (מידי פעם הם צודקים בתקשורת)

לא רואה את מכבי מוכרים אותו סתם כך...

בית"ר גם התעניינה באלירן עטר, היא יכולה להתעניין במי שהיא רוצה כי זה לא משנה בסוף היא תהיה עם הזין היד

לא שאני מאמין לפרסום הזה אבל אתם מפספסים את הנקודה, לפי הדיווח הזה, אם נבחר להאמין לו, מכבי מסרבת למליון אירו עליו, משמע או שלא תהיה עסקה או שתהיה עסקה בסכום גבוה יותר/פחות אחוזים.

אני לא מבין כל כך את הלהט הזה שיש לחלק מהקהל שלנו למכור שחקן צעיר ומוכשר שלנו (מילא להשאיל, אבל למכור?) ליריבה פוטנציאלת ועוד לקבוצת בת של ב"ש משמע שאם הוא יצליח הוא יעובר לשם תמורת בן בסט ועזרא בחינם ויאבק מולנו על האליפות וכל זה בשביל 200 אלף אירו יותר ממה ששילמנו על הארון המודולרי לנתניה, אתם רציניים?

הם יכולים לחלום.

צודק, כל מילה !!

מקווה שבהנהלה יבינו את זה.

אתה גם נותן פתח לדבר רע - קבוצות אחרות יראו שאפשר לקנות את הצעירים שלנו, מחר תבוא קבוצה אחרת ותציע הצעה על עדן קארצב, גם יסכימו למכור??

צודק, כל מילה !!

מקווה שבהנהלה יבינו את זה.

אתה גם נותן פתח לדבר רע - קבוצות אחרות יראו שאפשר לקנות את הצעירים שלנו, מחר תבוא קבוצה אחרת ותציע הצעה על עדן קארצב, גם יסכימו למכור??

אגב, הינה בדיוק דוגמה למה שתיארתי (שאלמוג יעבור לבית"ר, יצליח ואז משם הדרך לב"ש סלולה והוא ישמש נגדנו)

עוד מילא סכום משמעותי מאוד שאי אפשר להתעלם ממנו אבל כולה על כמה לירות יותר מהסכום הסטנדרטי שהיינו משלמים על כל שוינפלד או יחזקאל? בחיים לא, אנחנו לא רעבים לכסף יש למועדון הכנסות (אפילו שטיבי ושופט זבל גזלנו לנו אירופה העונה) יש בעל בית יציב ועמיד, והסתדרנו יופי העונה שלא יכולנו לרכוש שחקנים בפועל ומפה זה רק ילך וישתפר במיוחד שאנחנו מנמיכים משכורות לאט לאט ויורדים מהסטנדרט של ה450 בתקופת קרויף. אז שיקפצו.

בני יהודה שללה את שליחת צ'יבוטה לב"ש בטרייד סוכנו של החלוץ הלוהט הציע לכתומים להעבירו לאלופה היוצאת תמורת חנן ממן וניב זריהן, אך הקבוצה משכונת התקווה סירבה והפילה את העסקה המסקרנת

https://www.one.co.il/Article/18-19/1,1,11,41230/327710.html?ref=hp

אגב, הינה בדיוק דוגמה למה שתיארתי (שאלמוג יעבור לבית"ר, יצליח ואז משם הדרך לב"ש סלולה והוא ישמש נגדנו)

עוד מילא סכום משמעותי מאוד שאי אפשר להתעלם ממנו אבל כולה על כמה לירות יותר מהסכום הסטנדרטי שהיינו משלמים על כל שוינפלד או יחזקאל? בחיים לא, אנחנו לא רעבים לכסף יש למועדון הכנסות (אפילו שטיבי ושופט זבל גזלנו לנו אירופה העונה) יש בעל בית יציב ועמיד, והסתדרנו יופי העונה שלא יכולנו לרכוש שחקנים בפועל ומפה זה רק ילך וישתפר במיוחד שאנחנו מנמיכים משכורות לאט לאט ויורדים מהסטנדרט של ה450 בתקופת קרויף. אז שיקפצו.

בני יהודה שללה את שליחת צ'יבוטה לב"ש בטרייד סוכנו של החלוץ הלוהט הציע לכתומים להעבירו לאלופה היוצאת תמורת חנן ממן וניב זריהן, אך הקבוצה משכונת התקווה סירבה והפילה את העסקה המסקרנת

https://www.one.co.il/Article/18-19/1,1,11,41230/327710.html?ref=hp

לך תדע, אולי זאת קומבינה מתוכננת של הגברת עם חוגג והסוכן של אלמוג (דודו דהאן) להוציא שחקן כישרוני מהידיים שלנו לב"ש. ידוע שהם הולכים יד ביד.

בגלל זה הגיעה ההצעה עליו כבר עכשיו.

בהשוואה לעסקת שועה העסקה שווה רצח.

אבל עסקת שועה היא לא מדד, עסקה גרועה של בני יהודה.

עסקת שועה אם הסכומים הנכונים (שוב, דעתי ידועה, שהם לא) אז היא מחטף המאה,

זה לא אומר שכל מליון אירו גנריים על שחקן נוער מוכשר הופכים פתאום לעסקה טובה כי זה "כמעט כמו שועה".

מכבי צריכה לנצל עד תום את השחקנים הצעירים שמגדלת, להשאיל ולהשאיל אם הם עדיין לא הבשילו עד ברגע שהשחקן כבר לא מוכן יותר ואז צריך להחליט אם לתת צ'אנס או לשחרר,

בשלב הזה אפשר למכור (כמובן בזול יותר, אין מה לעשות) או בחינם, אבל לפחות ניסית ונלחמת עליו ולא שיחררת בהצעה הראשונה שקיבלת ואח"כ אכלת את הלב שהוא כיכב נגדך.

אני לא רואה צורך מיידי שלנו במזומנים, המועדון לא קורס, הוא מכניס הרבה כסף, הכניס את הפינגווין, את FILA, קיצץ משמעותית הוצאות רכש על שחקנים, הוריד סטנדרט בשכר, הוריד שומן בצוות מקצועי (שנים שעברו היו 500 עוזרי מאמן בספסל בערך) ובכל זאת דורס את הליגה בזכות אותם שחקני נוער מוכשרים שגדילנו ושהשקענו בהם הרבה, אז להתחיל מכירת חיסול? על מה ולמה?

לך תדע, אולי זאת קומבינה מתוכננת של הגברת עם חוגג והסוכן של אלמוג (דודו דהאן) להוציא שחקן כישרוני מהידיים שלנו לב"ש. ידוע שהם הולכים יד ביד.

בגלל זה הגיעה ההצעה עליו כבר עכשיו.

אני בטוח שאם הוא היה מצליח בבית"ר הוא היה עובר בחינם או בטרייד הזוי ע"י סאבו לב"ש, בטוח.

אנשים פה גם אמרו שהמעבר של עמרי אלטמן להפועל זאת בכייה לדורות. ממה שאני רואה הוא כבר בן 20, אם מכבי לא מחזיקה ממנו אז למכור בלי לחשוב פעמיים. אני סומך על שיקול דעתם.

אמרתי "אם". בשורה התחתונה לא כל מי שמחזיקים ממנו בפורום באמת נהיה שחקן, ומחוות הדעת של אנשים פה אני לא מתרגש.

אנשים פה גם אמרו שהמעבר של עמרי אלטמן להפועל זאת בכייה לדורות. ממה שאני רואה הוא כבר בן 20, אם מכבי לא מחזיקה ממנו אז למכור בלי לחשוב פעמיים.

מחזיקה מאוד !!

עמרי אלטמן זה סיפור אחר לחלוטין

אנשים פה גם אמרו שהמעבר של עמרי אלטמן להפועל זאת בכייה לדורות. ממה שאני רואה הוא כבר בן 20, אם מכבי לא מחזיקה ממנו אז למכור בלי לחשוב פעמיים.

איך הגעת למסקנה שמכבי לא מחזיקים ממנו? תוך חצי עונה הוא כבר מבוקש בליגת העל. מחזיקים ממנו מאד.

אמרתי "אם". בשורה התחתונה לא כל מי שמחזיקים ממנו בפורום באמת נהיה שחקן, ומחוות הדעת של אנשים פה אני לא מתרגש.

אז תתרגש ממראה העיניים שלך. חומר גלם מצויין.

איך הגעת למסקנה שמכבי לא מחזיקים ממנו? תוך חצי עונה הוא כבר מבוקש בליגת העל. מחזיקים ממנו מאד.

לגמרי.

ממהרים לוותר על שחקני בית מוכשרים מצד אחד ומאידך מתלהבים מזה ששחקני הבית המוכשרים אצלנו דורסים את הליגה ומביאים דאבל ואולי גם טרבל אם ירצה הזהבי.

ועוד בשביל איזה סכום? נניח שתמכור אותו במליון אירו, איזה ישראלי או אפילו שחקן זר שהצליח בליגה תוכל לקנות אח"כ בסכום כזה? כלום. כל שחקן שעשה שליש עונה טובה ידרשו ממך 2 מליון, המחירים זינקו ומליון אירו היום לא יועילו לך בכלום.

בוא נראה כמו בני יהודה תדרוש על קונסטנטיני, בוא נראה כמה היא תבקש על חזיזה פתאום נתעניין בו, שלא נדבר על סורו שתצטרך למכור את ראיקוביץ' כדי להביא.

כמה תשלם על עלי מוחמד שיש לו ברך אחת של ויטור ואחת של גולסה?

ובכמה בית"ר היו משחררים לנו את וארן בעונה נוראית שלו? והוא לא בדיוק ילד,כן?

ולך תנסה לקנות את מוחמד עוואד משחר, מליון אירו? אולי 2.5 מליון ועוד הפחתתי כדי שהוא לא ינתק לך את הטלפון,

אבל פה זה בסדר, מליון אירו? מוכר ומסיע לירושלים.

לא מבין את זה.