Jump to content

נושא מלפפונים לחורף 2018 ע"ש אורוש ניקוליץ’

T.L MTA

Recommended Posts

הייתי מנסה איכשהו לדחוף לביתר או לחיפה את דוידזאדה, בשביל להחזיר את בלטסקנה להיות מגן מחליף.

למה לתת להם שחקן שהוא הרבה יותר טוב ממה שיש להם היום וישדרג אותם?

אני לא הייתי נותן להם כלום, דוידזאדה מגן מחליף מצוין.

יוסי אבוקסיס מתייצב במעמד מאמן טופ3 בליגה כבר 4-5 עונות, תוך קידום צעירים בכל שנה מחדש. חייבים לתחזק את השיתוף פעולה בין הקבוצות בשביל שהם יעדיפו למכור לנו את שועה, קונסטנטין, חזיזה, ג'אן ואשכנזי (אם נרצה).

הרבה מההצלחות של אבוקסיס אגב קורות בזכות היחסים החמים שיש כבר: השאלות(בלטקסה השנה, יוני,חוזז וצ'יבוטה שנה שעברה וגם לפני כן צ'יבוטה ונוספים) והטרייד של צ'יבוטה וג'אן שמסתמן כמשתלם עבורם.

יודע שהרבה פה לא יסכימו איתי. אבל אני לא חושב שהוא עוד הוכיח שהוא מאמן טוב.

הוא מאמן עם שיטה אחת, סגנון אחד (בונקר ומתפרצות עם ניצול שטחים של שחקנים מהירים כמו מוגרבי וגאדיר בסכנין או צ'יבוטה בבני יהודה), שמשום מה המאמנים הישראליים לא יודעים מה לעשות כדי להתמודד עם זה. לא בטוח שהם מנסים יותר מדי.

נכון, הקבוצות הקטנות שלו עושות את זה באופן טוב ושיטתי, עם תבניות ברורות. זה לזכותו.

אבל ברור שברגע שיגיע למועדון גדול הוא יצטרך לשחק התקפי. שם לא ראינו ממנו כלום. בהפועל הוא נכשל.

אז בעיניי אם יש מועדון קטן-בינוני שמאמין בו אז הוא בחירה טובה. כמאמן לגיטימי בקבוצה גדולה הוא עדיין בר הוכחה.

יודע שהרבה פה לא יסכימו איתי. אבל אני לא חושב שהוא עוד הוכיח שהוא מאמן טוב.

הוא מאמן עם שיטה אחת, סגנון אחד (בונקר ומתפרצות עם ניצול שטחים של שחקנים מהירים כמו מוגרבי וגאדיר בסכנין או צ'יבוטה בבני יהודה), שמשום מה המאמנים הישראליים לא יודעים מה לעשות כדי להתמודד עם זה. לא בטוח שהם מנסים יותר מדי.

נכון, הקבוצות הקטנות שלו עושות את זה באופן טוב ושיטתי, עם תבניות ברורות. זה לזכותו.

אבל ברור שברגע שיגיע למועדון גדול הוא יצטרך לשחק התקפי. שם לא ראינו ממנו כלום. בהפועל הוא נכשל.

אז בעיניי אם יש מועדון קטן-בינוני שמאמין בו אז הוא בחירה טובה. כמאמן לגיטימי בקבוצה גדולה הוא עדיין בר הוכחה.

זה נכון, אבל מאמן זה מכלול של תכונות, יש לו כריזמה, הוא יודע לנהל סגל ברמה טובה עם משמעת ומחוייבות, יודע להוציא 100% משחקנים,

בכדורגל הישראלי זה כבר מספיק להיות קבוצה טובה. אני חושב שהוא השתפר וצבר ניסיון מאז התקופה בהפועל ת"א.

נכון, אבל יש כאלה שטוענים שהוא המאמן הכי טוב בארץ או הכי טוב אחרי בכר.

לדעתי יש לו עוד הרבה מה להוכיח בשביל להיות באזור הזה.

אני אשאל אותך הפוך, מי יותר טוב ממנו?

יותר מזה, חוץ מדראפיץ'/ברדה איזה מאמן הצליח פה יותר משנה אחת ברצף?

נכון, אבל יש כאלה שטוענים שהוא המאמן הכי טוב בארץ או הכי טוב אחרי בכר.

לדעתי יש לו עוד הרבה מה להוכיח בשביל להיות באזור הזה.

לא יודע אם הרבה. התחרות לא כל כך קשה. הוא, בכר, דראפיץ, לא חשוב הסדר. אני דווקא מאמין(עם כל שנאתי אליו) שיש לו את הגמישות המחשבתית.

אני אשאל אותך הפוך, מי יותר טוב ממנו?

יותר מזה, חוץ מדראפיץ'/ברדה איזה מאמן הצליח פה יותר משנה אחת ברצף?

זה גם צריך להיות מעמד בגלל הישגים. נניח רוני לוי, גרנט, גוטמן. לא חושב שיש לאבוקסיס משהו כדי להיות נחשב יותר מהם. נכון לכרגע כמובן והגיוני שהוא כן יותר טוב מהם רק עוד לא הוכיח את זה במועדון גדול.

מה ההבדל בינו לבין רב"ש שגם הוא הגיע עם קבוצות קטנות לצמרת ולקח אליפות?

אם אבוקסיס היה מצליח גם במועדון גדול, או לפחות מצליח במועדון קטן עם כדורגל נורמלי והתקפי ויוזם ולא בונקר עם 2 מטוסים כשיטה יחידה, זה היה מרשים יותר.

פשוט רצף הצלחות רלוונטי לשנים האחרונות. שחור על גבי לבן.

לא מבין את ההרמת אף הזו בחודש האחרון (כאילו הפרש הובלה פסיכי והצלחת שחקני בית ועדיין), אפשר להיות שחצנים אבל לא צריך להיות עיוורים למה שחולף מול העיניים-תמיד יש מה למצוא -במקרה הזה אבוקסיס הכי מרשים בליגה.

לא מבין מה הבעיה לפרגן ליוסי אבוקסיס. בכדורגל שלנו הוא בין המאמנים הטובים שיש, והוא הוכיח את עצמו גם בבני סכנין וגם בקדנציה הקודמת בבני יהודה. לקח שחקנים שאף אחד לא הכיר(שועה,קונסטנטין,בלטסקה,אשכנזי) ונתן להם במה, וגם השחקנים ה"וותיקים" הם בינונים במקרה הטוב כמו מורי,עזוז. קבוצות עם תקציב כפול משלו לא עושות עונות כאלה.

פשוט רצף הצלחות רלוונטי לשנים האחרונות. שחור על גבי לבן.

לא מבין את ההרמת אף הזו בחודש האחרון (כאילו הפרש הובלה פסיכי והצלחת שחקני בית ועדיין), אפשר להיות שחצנים אבל לא צריך להיות עיוורים למה שחולף מול העיניים-תמיד יש מה למצוא -במקרה הזה אבוקסיס הכי מרשים בליגה.

לא מבין מה הבעיה לפרגן ליוסי אבוקסיס. בכדורגל שלנו הוא בין המאמנים הטובים שיש, והוא הוכיח את עצמו גם בבני סכנין וגם בקדנציה הקודמת בבני יהודה. לקח שחקנים שאף אחד לא הכיר(שועה,קונסטנטין,בלטסקה,אשכנזי) ונתן להם במה, וגם השחקנים ה"וותיקים" הם בינונים במקרה הטוב כמו מורי,עזוז. קבוצות עם תקציב כפול משלו לא עושות עונות כאלה.

שום הרמת אף. וגם אין לי בעיה לפרגן לאבוקסיס על דברים מסויימים רק בגלל שזה הוא. זה לא רלוונטי שזה הוא.

אני ספקן לגבי היכולת שלו להצליח כמאמן של קבוצה התקפית יוזמת. זה הכל.

מבחינת מציאת ופיתוח שחקנים, ובכלל בניית תלכידים לפי איך שהוא רוצה את הקבוצה, אין ספק שבשנים האחרונות הוא מצליח במיוחד.

עלי מוחמד שיחק ב16 מ17 משחקי הליגה של נתניה העונה.

שנה שעברה היה פצוע בקרסול אך העונה שיחק כמעט בכל המשחקים.

הבעיה שיש לו סעיף שחרור של 2.5 מיליון דולר וחוזה עד 2020.

עלי מוחמד שיחק ב16 מ17 משחקי הליגה של נתניה העונה.

שנה שעברה היה פצוע בקרסול אך העונה שיחק כמעט בכל המשחקים.

הבעיה שיש לו סעיף שחרור של 2.5 מיליון דולר וחוזה עד 2020.

שחקן אדיר

מאמין שיהיה אפשר לקחת אותו בפחות מהסכום שחרור

שווה את ההשקעה

שחקן אדיר

מאמין שיהיה אפשר לקחת אותו בפחות מהסכום שחרור

שווה את ההשקעה

מצב בעייתי. דובר על זה שהאחוזים מתחלקים בין כמה גורמים, אז קשה לי להאמין שיוותרו.

עלי מוחמד נהדר. מביא כי פרץ ימכר.

הוא שם אותך ב16.

הוא השחקן הכי טוב בליגה לטעמי, אבל העובדה שהוא לא ייסתכל על השער גם אם חייו תלויים בכך היא כל כך בעייתית לקבוצה דומיננטית.

האלמנט היחיד שחסר לו במשחק כדי להיות שחקן שלם. ועדיין, לא חושב שתצליח למצוא מחליף טוב וראוי יותר לדור.

סביר שייצא מנתניה ישירות לאירופה.