Jump to content

נושא מלפפונים לחורף 2018 ע"ש אורוש ניקוליץ’

T.L MTA

Recommended Posts

מנקה משרדים היקר בהיסטוריה.

*מתישהו בחודש פבואר, טקס הנפת צלחת האליפות. ייני ניגש ואוחז בצלחת*

*ייני מעיף מבט אחורה לקבוצה. אלירן מחכה שיקרא בשם שלו. דור מיכה מלא תכונה אולי הוא יעלה להניף בצוותא עם הקפטן. דור פרץ מקווה להניף צלחת לפני שיימכר בקיץ*

-שרן: מרסלו.

*כולם בהלם. מרסלו מסתכל לצדדים וחזרה אל שרן*

מרסלו: מי?

שרן: יס מרסלו. קום קום היר.

*מרסלו בהלם. לוקח צעד קדימה..*

-מרסלו: שרן. מי? יו וונט מי?

-שרן: יס מרסלו. ווי דונט הב הול דיי. קאם קאם.

*מרסלו צועד במעלה הבמה. שרן מניח לו יד על הכתף, מתקרב ולוחש*

-שרן: איטס דירטי. קלין אפ אה ביט סו ווי קן קונטיניו גבר. נוט ריספקטפול לייק דיס. תודה כפרה

*מרסלו משפיל מבט. תופס מטאטא ומעביר וויש...*

חייבים להחתים את פלומין אם אכן שווה 450 אלף זה זיל הזול, מדובר בשחקן באמת מוכשר שיכול להיות וואקמה הבא אם ינחת במקום הלא הנכון..שווה להחתים אותו ולהשאיל עד סוף העונה וקשה למצוא כאלה מציאות נכון שיש לנו ריבוי בעמדה שלו, אבל בסוף השנה פתאום אצילי או אחרים יכולים להתקדם לאירופה ויהיה קשה למצוא שחקנים כאלה במחיר זול כזה

חייבים להחתים את פלומין אם אכן שווה 450 אלף זה זיל הזול, מדובר בשחקן באמת מוכשר שיכול להיות וואקמה הבא אם ינחת במקום הלא הנכון..שווה להחתים אותו ולהשאיל עד סוף העונה וקשה למצוא כאלה מציאות נכון שיש לנו ריבוי בעמדה שלו, אבל בסוף השנה פתאום אצילי או אחרים יכולים להתקדם לאירופה ויהיה קשה למצוא שחקנים כאלה במחיר זול כזה

וואקמה זה שחקן של פעם ב... נדיר מאוד.

פלומין לא באיזור חיוג שלו.

לגבי בצ'יראי של נתניה - אחלה שחקן בעולם בשביל להביא בהעברה חופשית. יודע להבקיע, למסור ובנוי כמו טנק. יכל להשתלב ברוטציה עם שכטר.

העניין אבל שהוא לא חופשי, וזה לא שחקן שאתה שופך עליו כסף עכשיו בינואר (כסף שאין לך). לגבי רעיונות הטריידים שעלו כאן - זה נשמע קצת כמו פנטזיות מיכה לחיפה לעניים. אין לנתניה שום סיבה לוותר על החלוץ המוביל שלהם באמצע העונה, ועוד בשביל מי? פאקינג שגיב יחזקאל? נו באמת. ולא, השאלות של חוזז או קארצב לא כל כך מפתות כמו שנראה לכם.

בנוסף, מכבי נתניה היא לא בני יהודה. הם לא צריכים את הצעירים שלנו, ואחרי מקרה דן גלזר, בספק אם יסכימו שוב להשאלה ללא סעיף רכישה שלהם.

אפשר להביא להם את חוזז בהשאלה, את שוינפלד בחינם, את מרסלו בחינם, את באטוקיו בחינם ואת טיבי בחינם.

ותודה לג'ורדי...

יש שמות אחרים בטוח על הפרק חוץ מהיווני ובטוח שזה שחקן לא מהארץ והוא שחקן בהשאלה עם אופציית רכישה.בגלל שחלוץ הוא מותרות החלון הזה אפשר לחשוב על העונה הבאה..מה הבעיה בפלומין ? אם אפשר לרכוש ולהשאיל במחיר זול עם יכולות לא רעים מה רע? גם ווקאמה התחיל ברעננה

הזר היחידי בליגה שאני הייתי רוצה זה אחמדי וגם אין לנו מקום בשבילו. פלומיין וכל השאר זה רכש קלאסי של חיפה שברור ששנייה אחריי שיחתמו יראו כמו פח.

לגבי בצ'יראי, הוא אחלה חלוץ, אבל אני ממש בספק אם הוא זה שישדרג את הקבוצה לקראת הצ'מפיונס או אפילו האירופית.

הוא גם בן 30, אז זה לא שיש לו לאן להשתפר, זה המוצר המוגמר. לדעתי יהיה רכש מיותר, צריך להסתכל כבר עכשיו על העונה הבאה.

לגבי בצ'יראי של נתניה - אחלה שחקן בעולם בשביל להביא בהעברה חופשית. יודע להבקיע, למסור ובנוי כמו טנק. יכל להשתלב ברוטציה עם שכטר.

העניין אבל שהוא לא חופשי, וזה לא שחקן שאתה שופך עליו כסף עכשיו בינואר (כסף שאין לך). לגבי רעיונות הטריידים שעלו כאן - זה נשמע קצת כמו פנטזיות מיכה לחיפה לעניים. אין לנתניה שום סיבה לוותר על החלוץ המוביל שלהם באמצע העונה, ועוד בשביל מי? פאקינג שגיב יחזקאל? נו באמת. ולא, השאלות של חוזז או קארצב לא כל כך מפתות כמו שנראה לכם.

בנוסף, מכבי נתניה היא לא בני יהודה. הם לא צריכים את הצעירים שלנו, ואחרי מקרה דן גלזר, בספק אם יסכימו שוב להשאלה ללא סעיף רכישה שלהם.

סוף סוף קצת היגיון בריא

מודה שלא ראיתי את פלומיין מספיק בשביל לקבוע, אבל הוא היה נראה טוב מאוד ממה שראיתי

בתור מי שהיה פותח פה נושאים כל שבועיים על וואקמה כשהיה ברעננה, אני יכול להגיד שלהשוות כל שחקן טוב אליו לא מוסיף כבוד למי שעורך את ההשוואה

וואקמה היה שחקן שפשוט היה ברור שהוא עילוי כשנדרש בערך חצי הרכב שלנו להוציא לו כדור מהרגל..

פלומיין שחקן אש, אבל ממש לא וואקמה.

אני בכלל לא מבין למה בית"ר הולכים עליו בזמן שיש להם עומס בכנפיים ואין הגנה, הייתי הולך במקומם על טאפוקו שיכול לייצב להם את הקישור.