Jump to content

נושא מלפפונים לחורף 2018 ע"ש אורוש ניקוליץ’

T.L MTA

Recommended Posts

האמת שהוא גם הרשים אותי בכמה משחקים שלהם, אני לא מופתע שהם שורפים איתו את היחסים.

לא יודע אם הייתי מביא, הרכש תלוי מאוד במי עוזב, אם דור נשאר אני לא רואה סיבה להביא רכש זר כשיש לך גם את גלזר וגם את דור על העמדה.

אגב, מעבר לזה, אני לא יודע עד כמה חיפה מעיד על האופי של השחקן, אבל אחד הדברים הכי חזקים במכבי הנוכחית זה התלכיד החברתי היוצא דופן הזה, לא הייתי פוגע בזה בשביל שום הון שבעולם.

מדהים איך בחיפה זה אותו סיפור עם כל זר. בהתחלה נותן 2 פסים ודריבל, זר ברמה כזאת לא נראה בארץ הרבה זמן, לא ברור איך שחר הצליח לשים עליו את היד, אחרי חודש שנתן משחק וחצי טוב זוכה בשחקן החודש בסיוע פורום השחקן ה-12, חודשיים אחרי נהיה פח אשפה ואז הוא מסתכסך עם הצוות המקצועי ומנסים להיפטר ממנו.

לדעתי הוא שחקן מעולה שמראה רק חלק מהיכולות שלו בגלל שהוא בחיפה

אפשר להגיד את זה על כל שחקן של חיפה.

למה שתביא שחקן שחיפה זרקה?

מה הדיבור בגזרת הבלמים? נשארים עם ייני ופיבן בלמים פותחים? זה יספיק לדעתכם?

אני לא רואה בלם ישראלי טוב מהם שישדרג אותנו (לפחות לא כזה שריאלי שיגיע). לגבי בלם זר כרגע יש את אמאדור עם חוזה לעוד שנתיים. לשחרר אותו יעלה כסף ולך תדע את מי תקבל במקומו, ככה שבהתחשב בעובדה שהוא מסתמן כבחור חיובי שלא מתלונן גם אם על הספסל וכשמשחק עושה עבודה טובה לא פחות מהאחרים לא הייתי מחליף אותו ובטח לא מבזבז עוד מקום של זר בנוסף אליו על עמדת הבלם.

בלי קשר הייתי מביא בלם ישראלי כלשהו או אפילו את פאדי נאג'ר על חשבון טיבי.

לדעתי הוא שחקן מעולה שמראה רק חלק מהיכולות שלו בגלל שהוא בחיפה

1 באפריל היה אתמול, אל תקנה את הבלוף כמו אם בלבול היה מתחיל את העונה.

מדהים איך בחיפה זה אותו סיפור עם כל זר. בהתחלה נותן 2 פסים ודריבל, זר ברמה כזאת לא נראה בארץ הרבה זמן, לא ברור איך שחר הצליח לשים עליו את היד, אחרי חודש שנתן משחק וחצי טוב זוכה בשחקן החודש בסיוע פורום השחקן ה-12, חודשיים אחרי נהיה פח אשפה ואז הוא מסתכסך עם הצוות המקצועי ומנסים להיפטר ממנו.

זה לא רק עם זרים.

רק מהעונה יש לך את חיימוב, מנדז'ק, מוחמד ארד, "סומא שחקן שבשבילו באים לראות משחק".

ועכשיו ברדיו חיפה זה "אם סולליך לא היה נפצע הכל היה נראה אחרת"

אני לא רואה בלם ישראלי טוב מהם שישדרג אותנו (לפחות לא כזה שריאלי שיגיע). לגבי בלם זר כרגע יש את אמאדור עם חוזה לעוד שנתיים. לשחרר אותו יעלה כסף ולך תדע את מי תקבל במקומו, ככה שבהתחשב בעובדה שהוא מסתמן כבחור חיובי שלא מתלונן גם אם על הספסל וכשמשחק עושה עבודה טובה לא פחות מהאחרים לא הייתי מחליף אותו ובטח לא מבזבז עוד מקום של זר בנוסף אליו על עמדת הבלם.

בלי קשר הייתי מביא בלם ישראלי כלשהו או אפילו את פאדי נאג'ר על חשבון טיבי.

אני חושב שצריך לנסות להשאיר את אישור ולהביא בלם זר במקומו. לא חושב שמצבץ בלמים של פיבן-ייני-אמדור תספיק לאירופה

זה לא רק עם זרים.

רק מהעונה יש לך את חיימוב, מנדז'ק, מוחמד ארד, "סומא שחקן שבשבילו באים לראות משחק".

ועכשיו ברדיו חיפה זה "אם סולליך לא היה נפצע הכל היה נראה אחרת"

הביאו את פריי על חשבון עוואד שדווקא היה נראה הצעיר היחיד שיכול לצאת ממנו משהו. שלחו אותו לספסל, הורידו לו את הביטחון ועצרו את ההתקדמות.

ואיזה באסה עם הפציעה של ניקוליץ'. הביאו אותו בדיוק למשחקים כמו היום כשמיכה לא נמצא וחסר שחקן יצירתי שיכול להכניס מסירות מפתח, להחזיק ולנהל כדור טוב. הוא היה אמור למלא את סוג השחקן הזה שחסר לנו כגיבוי בקישור.

חבל מאוד. יכל להתאמן עם הקבוצה במשך חודש + לשחק במשך חודשיים וחצי עם הקבוצה ולהוות גיבוי ורעננות למשחק ההתקפה שלנו. חייבים ללמוד מהמקרה הזה ולדאוג לתחליף לעמדת ה"10"