Jump to content

נבחרת

turgi

Recommended Posts

תראה אני אמרתי שזאת תחושתי האישית, אם לך זה לא מפריע בכיף כל אחד זכאי לדעתו. יש כאלה שיגידו שזה לא מעניין ושיהיה לו לבריאות. אותי אישית הוא אכזב מאוד.

זה לא שזה כן או לא מפריע לי, זה שאני לא מוכן לקבוע מי הגורם האחראי לפי הודעה תוקפנית לתקשורת של ההתאחדות. (או לפי ההתאחדות או לפי התקשורת כ"א בנפרד).

מגן נבחרת ישראל, טאלב טוואטחה, מנסה להוציא דרכון זר. ל-ONE נודע לראשונה כי טוואטחה מנסה להוציא דרכון של הרשות הפלסטינית או של סודן כדי להיות מוכן להצעה מסין.

סודן לא מדינת אויב או לפחות כזאת בלי יחסיים דיפלומטים? אם הוא מוציא אחד מ-2 הדרכונים זאת תהיה בושה אם יקבל חולצה של הנבחרת.

סודן לא מדינת אויב או לפחות כזאת בלי יחסיים דיפלומטים? אם הוא מוציא אחד מ-2 הדרכונים זאת תהיה בושה אם יקבל חולצה של הנבחרת.

זה פייק ניוז טוואטחה הגיב באינסטגרם שהכל שקרים רק בגלל שהוא סירב להתראיין לוואן

"היחסים בין המדינות מתאפיינים באיבה הדדית ובתקריות ביטחוניות"

אם זה נכון שיילך לעזה הזורק משענות הזה

"היחסים בין המדינות מתאפיינים באיבה הדדית ובתקריות ביטחוניות"

שיילך לעזה אם זה נכון הזורק משענות הזה

דייי נו זה לא נכון זה פייק ניוז של וואן אין לזה שום קשר למציאות

אם זה פייק ניוז הוא צריך לתבוע להם את התח., כולם יודעים כמה רגיש כל הנושא של ישראל והערבים - פלישתינים וכמה כל דבר קטן יכול לעשות ישר סקנדל ולגרום למפגרים כמו הצל ישר לרכב על זה ולהסיט נגדו בלי לבדוק עובדות. זה פרסום מסוכן שגם לאתר עלוב כמו וואן אסור בשום פנים ואופן לפרסם את זה.

לא הבנתי את הקשר.

אם למישהו יש דרכון לאומי כלשהו- זה לא מעיד על נאמנות למשטר שם, תמיכה במנהיג שם או בכלל איזשהו קשר למדינה.

זו בסך הכל הגזעיות האתנית של המקורות שלו.

אתה רוצה להגיד לי שלאף אחד מיהודיי ארצות ערב (עיראק כורדיסטאן, תימן) ושלאף אחד מיהודי צפון אפריקה (מרוקו, טוניסיה, אלג'יריה, לוב, מצרים) ושלאף אחד מיהודי פרס וטורקיה (שהן כולן יכולות להיכנס תחת ההגדרה מדינות אויב)- אין זכאות לדרכון?

עזוב שניה שהוא אולי לא נותן להם כלום.

אבל אין זכאות לדרכון?

למשל הפורטוגלי שהוא בגלוי ליהודי מרוקו..

אז אם יש זכאות וזיקה למדינות אויב, אז הם לא יכולים להימנות על שורות הנבחרת?..אריאל הרוש לדוגמא.. (עזוב שהוא גרוע) לא יכול להימנות על שורות הנבחרת?

מה כ"כ ההבדל בין איראן לסודן בטיב היחסים עם המדינה?

נראה לי שסתם בגלל שזה מוזר לקשר את טאוואטחה עם מדינת אויב, אבל צריך להכיר במציאות ההיסטורית-

אלו השורשים שלו.

אם הוא כבר מקבל איזשהו יחס מיוחד לגבי זה- אז מגיע לו לקבל על זה צל"ש.

אבל למה שייענש על זה שמוצא אבותיו מסודן?

לא הבנתי את הקשר.

אם למישהו יש דרכון לאומי כלשהו- זה לא מעיד על נאמנות למשטר שם, תמיכה במנהיג שם או בכלל איזשהו קשר למדינה.

זו בסך הכל הגזעיות האתנית של המקורות שלו.

אתה רוצה להגיד לי שלאף אחד מיהודיי ארצות ערב (עיראק כורדיסטאן, תימן) ושלאף אחד מיהודי צפון אפריקה (מרוקו, טוניסיה, אלג'יריה, לוב, מצרים) ושלאף אחד מיהודי פרס וטורקיה (שהן כולן יכולות להיכנס תחת ההגדרה מדינות אויב)- אין זכאות לדרכון?

עזוב שניה שהוא אולי לא נותן להם כלום.

אבל אין זכאות לדרכון?

למשל הפורטוגלי שהוא בגלוי ליהודי מרוקו..

אז אם יש זכאות וזיקה למדינות אויב, אז הם לא יכולים להימנות על שורות הנבחרת?..אריאל הרוש לדוגמא.. (עזוב שהוא גרוע) לא יכול להימנות על שורות הנבחרת?

מה כ"כ ההבדל בין איראן לסודן בטיב היחסים עם המדינה?

נראה לי שסתם בגלל שזה מוזר לקשר את טאוואטחה עם מדינת אויב, אבל צריך להכיר במציאות ההיסטורית-

אלו השורשים שלו.

אם הוא כבר מקבל איזשהו יחס מיוחד לגבי זה- אז מגיע לו לקבל על זה צל"ש.

אבל למה שייענש על זה שמוצא אבותיו מסודן?

מה הקישקוש הזה?

ראשית, כן. כדי לקבל דרכון במדינה דלא נולדת בה אתה צריך להצהיר אמונים, אגב, כולנו עשינו את זה בצבא.

שנית, לא תקבל דרכון איראני/עיראקי/ארצות המפרץ ולא משנה אם נולדת שם. אתה אזרח ישראלי. הסירוב יהיה משתי המדינות אגב.

מה הקישקוש הזה?

ראשית, כן. כדי לקבל דרכון במדינה דלא נולדת בה אתה צריך להצהיר אמונים, אגב, כולנו עשינו את זה בצבא.

שנית, לא תקבל דרכון איראני/עיראקי/ארצות המפרץ ולא משנה אם נולדת שם. אתה אזרח ישראלי. הסירוב יהיה משתי המדינות אגב.

או.קיי

למדתי

אבל במקרה ויש כאלה יהודים עם דרכון ממדינה אויבת-

מישהו יחשוב למנוע מהם להיכלל בנבחרת?

או.קיי

למדתי

אבל במקרה ויש כאלה יהודים עם דרכון ממדינה אויבת-

מישהו יחשוב למנוע מהם להיכלל בנבחרת?

למי בדיוק יאשרו דרכון ממדינת אויב, דוידזאדה יעשה דרכון איראני?

למי בדיוק יאשרו דרכון ממדינת אויב, דוידזאדה יעשה דרכון איראני?

אז לא משנה

אבל עדיין אין סיבה להטיל סנקציות דרקוניות על התקדמות אינדיווידואלית של שחקן

זה לא שהוא ישתמש בדרכון בשביל ריגול

כולה רוצה לפרוץ איזושהיא מגבלה טכנית

צריך לברך אותו ולאחל לא בהצלחה לא להקשות עליו-

במיוחד כשהוא גם ככה שחקן נבחרת ישראל

אז לא משנה

אבל עדיין אין סיבה להטיל סנקציות דרקוניות על התקדמות אינדיווידואלית של שחקן

זה לא שהוא ישתמש בדרכון בשביל ריגול

כולה רוצה לפרוץ איזושהיא מגבלה טכנית

צריך לברך אותו ולאחל לא בהצלחה לא להקשות עליו-

במיוחד כשהוא גם ככה שחקן נבחרת ישראל

בוא תבין, יש לכל מדינה זכות לומר לאזרחים שלה איזה אזרחות מותר להם להחזיק ואיזו לא. אם תבקש אזרחות איראנית (עזוב שהאיראנים לא יאשרו, כי יש לך אזרחות ישראלית), ישללו ממך את האזרחות הישראלית. מדינות אויב לא מוכנות שתחזיק באזרחות בשתיהן. ובצדק.

וגרמניה עושים הכי הרבה סנקציות בעניין, אתה לא יכול להחזיק כפל אזרחות אם ההורים שלך לא אזרחי גרמניה. כלומר אם באת לבקש אזרחות גרמנית, ולא על רקע ירושה, אתה צריך לוותר על האזרחות הנוספת.

• 2 months later...