Jump to content

שאר הליגה מחזור 3

JacK

Recommended Posts

מישהו יכול להסביר מה זה השוברים האלו?

שוברי ארוחות חינם ברשת ג'פניקה. במסגרת הסכם החסות של רשת המסעדות בבעלות ברק אברמוב, הבעלים של בני יהודה, המנהלת והקבוצות אמורות לקבל שוברים לארוחות בחינם בסך של כחצי מיליון ש”ח.

חלק מהשוברים, המנהלת עצמה מקבלת והיא מחלקת בפעילויות שהיא עושה בקרב אוהדי הקבוצות השונות, כאשר האוהדים נהנים מכך. שאר הכסף – כ-400 אלף שקל אמור להיות מחולק בין הקבוצות. אלו רצו לחלק את השוברים וידוע כי התנהלה היום (שלישי) שיחה בין אנשי מכבי ת"א לנציג אחת הקבוצות שביקש שהשוברים יחולק ובין הקבוצות שווה. קרי 28 אלף שקל בשוברים לקבוצה.

:|

כמה סושי כבר אפשר לאכול :| חצי מיליון שקל שוברים? זה פסיכי

עכשיו שיצחקי כבר לא משחק בטח הוא הולך לחגוג על זה.

חחחח מי ישמע ממש מכבי המסכנה צריכה את אשר אלון שיאשר מחוץ לארץ שהוא מוותר על השוברים למכבי

בדיוק מה שחסר למכבי זה אוכל, אז מה אם היא הביאה מחו"ל שפים שירכיבו מנות לשחקנים, היא צריכה שוברים לפאקינג ג'אפאניקה

הליגה הזאת כזאת עלובה... אוי כמה שהיא עלובה, רבים על שוברים למסעדה... במקום שיחשבו איך השחקן הישראלי יחשוב על דיאטה ועל אוכל בריא, מביאים לו שוברים לסושי, רק חסר שערן לוי יעשה פרסומת לדבוש תמורת שוברים לשווארמה לכל החיים

ואללה לדעתי אם חלילה הייתי אוהד חיפה העזיבה של ההולנדים, בטח בשילוב עם ציטוטים כאלה, הייתה איזו נקודת שבר די רצינית מבחינתי.

מי צריך אנליסטים? העיקר שיהיה חזן חדש לבית כנסת במחנה אימונים

איך הוא מעז להביא סקאוטים ואנליסטים? טוב שפוטר לפני שהביא צ'יפים שמיפים.

בשביל מה נטע לביא צריך משהו שנראה כמו חזייה גם ככה השם שלו יוצר בלבול מגדרי.

אתם כנראה לא מבינים את הכוונה שלי. אין עוררין על כך שמי שלקחה את האליפות בסופו של דבר הייתה הטובה יותר. אני פשוט אומר, שבכל העונות האלה, מבחינת סגל ופוטנציאל היינו עדיפים לדעתי. מבחינת סגל, מערכת, ניהול, קהל. הכל. היה חסר לנו דמות דומיננטית יותר על הקוים שתמצא אותו עד הסוף.

אני חושב שבשתי העונות האחרונות הסגל שלהם היה חזק משלנו, יחד עם שילוב של גורמים נוספים כמו מאמן, איצטדיון, רעב וכו'.

גם העונה הסגל שלהם לכל הפחות לא נופל משלנו לעניות דעתי. ההבדלים על המגרש ובטבלה נובעים מסיבות אחרות, אבל 1 מול 1, הם לפחות שווים לנו.

אני חושב שבשתי העונות האחרונות הסגל שלהם היה חזק משלנו, יחד עם שילוב של גורמים נוספים כמו מאמן, איצטדיון, רעב וכו'.

גם העונה הסגל שלהם לכל הפחות לא נופל משלנו לעניות דעתי. ההבדלים על המגרש ובטבלה נובעים מסיבות אחרות, אבל 1 מול 1, הם לפחות שווים לנו.

הם שווים לנו? ממש לא.

פער כזה גבוה לא משקר.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.