Jump to content

משחקים באירופה

אביאל 5

Recommended Posts

באמת שאני לא מבין איך אתה רואה קו אחד. סתם זורק, אתה אוהד בארסה או אתלטיקו.

מה עם העבירה בול של אתלטיקו? גם בתמונה ששמת יש נבדל. לגבי הפנדל לא רואים כלום, יש זווית אחרת שרואים שהמגע שגורם לנפילה הוא ברחבה. ואם כבר VAR, המערכת הזאת כל שנה דופקת את ריאל. תראה את המשחק מול סוסיאדד אפילו

תאמין לי אני שונא את 2 הקבוצות באותה מידה. ממש לא אכפת לי מי תנצח גם ולא באתי פה בקטע של אנטי ריאל אלא רק כדי להראות שגם עם VAR יש טעויות קשות. יכול להיות שגם השער של גריזמן היה אחרי עבירה והיה צריך להיפסל, אבל לא ראיתי אותו בכלל.

אין שום זוית שמראה שהיה מגע שהתחיל בתוך הרחבה. המגע היה מחוץ לרחבה ולא היה פנדל.

נבדל ברור אחי, אל תהיה מסטול

ראמוס ומוראטה באותו קו די נו. ברור זה בטוח לא. אני עוד יכול להבין כאלו שיגידו שזה גבולי אבל ברור?

השנאה לריאל מעוורת אותך,לי זה נראה כמו נבדל.

מה אני אשכרה צריך לצייר ציורים בצייר כדי להראות שאין פה נבדל? השחקן שמעל מוראטה זה ראמוס, הוא נמצא איתו באותו קו. איזה נבדל לעזאזל אתם רואים פה?

מה אני אשכרה צריך לצייר ציורים בצייר כדי להראות שאין פה נבדל? השחקן שמעל מוראטה זה ראמוס, הוא נמצא איתו באותו קו. איזה נבדל לעזאזל אתם רואים פה?

גם להגיד שה-var דפקו את אתלטיקו במאה אחוז זה משהו שקשה להגיד כי זה בטח לא משהו שהוא חד משמעי, אבל לי זה נראה כמו נבדל, אמנם קטן, אבל עדיין נבדל.

מה עם העבירה בול של אתלטיקו? גם בתמונה ששמת יש נבדל. לגבי הפנדל לא רואים כלום, יש זווית אחרת שרואים שהמגע שגורם לנפילה הוא ברחבה. ואם כבר VAR, המערכת הזאת כל שנה דופקת את ריאל. תראה את המשחק מול סוסיאדד אפילו

מסכים, השנה ה-var דפק את ריאל הרבה יותר ממה שעזר להם.

מי היה מאמין שלפני שלושה חודשים יונייטד יגיעו פייבוריטים נגד פאריז. ההשתפרות האדירה של יונייטד מאז פיטורי מוריניו פלוס הפציעה של ניימאר (ואולי קבאני גם) שגרמו לירידה ביכולת עשתה מהפך בהתמודדות.

פ.ס.ז' תמיד מגיעים לנוק אווט של ליגת האלופות עם כוכבים פצועים וזה שהליגה הצרפתית נגמרת עוד לפני שהיא מתחילה.

איזה מהפך ביוון

אחרי שאאק לקחו אליפות עונה שעברה וקטעו רצף של 7 שנים של אולימפיאקוס (12 אליפויות ב13 שנים אחרונות), העונה פאוק מוליכה את הטבלה וכרגע מארחת את אולימפיאקוס שערב המשחק נמצאת במקום השני עם אפשרות לצמצם את הפער למינוס 3 במידה ותנצח בסלוניקי - בדקה 19 כבר 2-0 לפאוק