Jump to content

נושא ציטוטים מהעולה החדשה - עונת 2018/19

Sawyerdroid

Recommended Posts

מהראן, אתה מקבל מספיק הערכה על כך שהשגת שש אליפויות ברצף?

"אולי בתקשורת פחות, אבל אני מקבל אהבה ואהדה מכל מקום. אולי אני, באופי שלי, אם בזה. דווקא טוב לי עם זה. אני לא אוהב להיות בפרונט. אני שחקן כדורגל ושאנשים יאהבו אותי לפי מה שאני נותן במגרש".

זה אפילו לא ראוי ליותר אמינים מסוייר

איזה אהבל ציבוטה עם הקעקוע של גביע המדינה על התאומיים

מי ישמע הביא צמפיונס

פעם ראשונה אני שומע על מישהו שעושה קעקוע של גביע מדינה מי ישמע כאילו הוא סרחיו ראמוס.

פעם ראשונה אני שומע על מישהו שעושה קעקוע של גביע מדינה מי ישמע כאילו הוא סרחיו ראמוס.

יש אוהד בני יהודה שעשה קעקוע של פדרו גלבאן מניף את גביע המדינה (נגדנו), כמה ימים אחרי זה גלבאן חתם בהפועל.

יש אוהד בני יהודה שעשה קעקוע של פדרו גלבאן מניף את גביע המדינה (נגדנו), כמה ימים אחרי זה גלבאן חתם בהפועל.

זה עוד כלום לעומת האוהד של נתניה שעשה קעקוע של דני פאקינג עמוס, רגע לפני שהפסידו גביע... (עם הכדור שהתגלגל לו מתחת לבטן בפנדל המכריע...)

להבנתי ראדי דווקא אמר שהוא ממליץ לשחקנים ערבים לחתום במכבי. לא יודע אם נכון(לא ראיתי את הראיון).

בכל מקרה, מתפתח פה קוף על הגב בעניין הזה. אין לי שום ספק שזה בכלל לא שיקול במכבי אבל מוצא את עצמי נלחם לא מעט מול הטענה הזאת שמשווה אותנו לביתר.

להבנתי ראדי דווקא אמר שהוא ממליץ לשחקנים ערבים לחתום במכבי. לא יודע אם נכון(לא ראיתי את הראיון).

בכל מקרה, מתפתח פה קוף על הגב בעניין הזה. אין לי שום ספק שזה בכלל לא שיקול במכבי אבל מוצא את עצמי נלחם לא מעט מול הטענה הזאת שמשווה אותנו לביתר.

שחקנים ערבים היו ונמצאים בכל קבוצות הנוער, הבוגרת וגם היה להם חלק מרכזי בקבוצות שלקחו אליפות. מה יש להילחם בטענה הזו?

שחקנים ערבים היו ונמצאים בכל קבוצות הנוער, הבוגרת וגם היה להם חלק מרכזי בקבוצות שלקחו אליפות. מה יש להילחם בטענה הזו?

אוהד ביתר לשעבר(ממקימי נורדיה ועזב את ביתר על הרקע הזה) טוען שגם בביתר יש שחקנים ערבים במחלקת הנוער. מבחינתו, זה רק עלה תאנה עבור ביתר ואין להם שום סיכוי לעלות לבוגרים. כך... העסק עם ראדי עשה לנו קצת נזק תדמיתי(לא נכנס לסיבות) שלובה על ידי ההמצאות של רז אמיר בהקשר לקאבהא. ואז לך תוכיח שאין לך אחות...

ואני אפילו זוכר קצת רעשי רקע על הנושא הזה בהקשר לסאלם אבו סיאם. יש עבודה לעשות...

חחחחח הפועל

הפועל ת"א שלחה מכתב לרפואה: "הפרת את החוזה עם המועדון"

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5514239,00.html

הם לא פיטרו אותו איזה 4 פעמים העונה? סליחה, פעם אחת הוא התפטר/איים להתפטר וחזר בו, אבל בשאר הפעמים זה בא מהם

טוב מה אתם רוצים, הפועל צודקים.

רפואה הפסיק להגיע לאימונים פתאום.

בסך הכל אמרו לו שהוא מפוטר, והוא מחליט ככה לא להגיע לאמן?

חחחחח הפועל.

לא יאמן. אם אחרי המכתב ששלחו לקובי רפואה המועדון לא יקבל צו סגירה אז מתי?

כאילו עד כמה אפשר לגנוב דעת ולגנוב כספים של אחרים?

חחחחח הפועל

הפועל ת"א שלחה מכתב לרפואה: "הפרת את החוזה עם המועדון"

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5514239,00.html

הם לא פיטרו אותו איזה 4 פעמים העונה? סליחה, פעם אחת הוא התפטר/איים להתפטר וחזר בו, אבל בשאר הפעמים זה בא מהם

חחח למדו מהטובים ביותר. בסך הכל הם ממשיכי דרכם של הבעלים הקודמים. מתי כבר העולם יפטר מהמחלה הזאת שנקראת הפועל ת"א

חחח למדו מהטובים ביותר. בסך הכל הם ממשיכי דרכם של הבעלים הקודמים. מתי כבר העולם יפטר מהמחלה הזאת שנקראת הפועל ת"א

הם לא היו חלק מההנהלה הקודמת?

לא רק זה.

פרט לאליפות הנוכחית, צריך ללכת ממש הרבה אחורה כדי להזכר באליפות של מכבי ללא שחקן ערבי

אליניב ברדה עוד פעם היה בבית חולים כי חש ברע.

פעם שלישית גלידה?

ברק בכר:"אין סיכוי שמכבי תביס אותנו".

3-0 זה תבוסה?

בטח גם יעשו חגיגות אליפות אם יצליחו לגרד ניצחון על הרכב שלישי שלנו מחוזק באוהדים עם אוסף קלישאות של dna ועוצמות של מועדון.

לא רק זה.

פרט לאליפות הנוכחית, צריך ללכת ממש הרבה אחורה כדי להזכר באליפות של מכבי ללא שחקן ערבי

ועוד יותר מזה - איזה שחקן ערבי בדיוק היה משדרג את מכבי? גם לי מפריע שאין במכבי ערבים, אבל זה ברמה הפוליטית, לא ברמה המקצועית. אני מתקשה לחשוב על שחקנים מהמגזר שהיה כדאי לנו להביא מאז ראדי, אפילו בדיעבד.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.