Jump to content

נושא מלפפונים לקיץ 2018 ע"ש דור מלול

פנחס שוף

Recommended Posts

וואלה? לא חתם עד 2020?

חוץ מזה שיש לו דם רע מאוד עם מכבי. בוודאות. מכבי ממש רצו אותו בקיץ שחתם בחיפה והוא סירב למרות שהציעו לו סכומים די דומים.

לפי הפורום של חיפה חתם ל3 שנים+אופציה

מתחת לחלוץ ומיכה מוסט לאגף. מה שגם הוא מוסיף לך עוד עומק בסגל.

בעיקרון במקום ריקן.

אני אישית ממש לא רואה איך קהת יכול לתרום לנו במשהו הוא גם לא נראה לי אחד עם אופי למועדון כמו מכבי. מאמין שבמקרה הכי הטוב הוא יהיה ברמה של ריקן עכשיו כך שאין טעם לטרייד כזה.

מקווה שחיפה יסכימו לטרייד מיכה על קהת

הייתי כותב שמוכן לתת להם את טיבי בחינם אבל לא מגיע לאף שחקן לעבור לבית קברות הזה.

חחח קהת. גם פח אשפה, גם העדיף את חיפה כשרצינו אותו והצענו לו, וגם חגג מולנו כמו שרמוטה (לפני שוידאר זיין אותו).

שיירקב שם ושתיגמר לו הקריירה כמה שיותר מהר. זבל.

לא יודע אם קהת יכול להיות שחקן ברמה שלנו אבל גם לא חשבתי ששכטר ועטר יהיו במכבי כל כך טובים. מה שכן אני זוכר איך חגג נגדנו ועכשיו הוא מתייבש ביציע בזמן שמיכה הופך להיות הכוכב של הקבוצה וברסקי אחרי הרבה שנים ועקשנות חזר אלינו ומשחק מספר דקות לא מבוטל ובעיקר רואה אותם שמחים ושטוב להם בזמן שהוא אוכל את הלב.

שקהת ישאר שם, ילד חרא...כמו חיימוב אין מקום ללוזרים, היתי שמח להחזיר את קניוק, האיש כמעט ולא ראה דשא ואיים בדקות ששיחק יותר מהקשרים שלנו רואים שהוא שחקן שג׳ורדי לא ספר, הבעיה היא כמו בינואר שהוא עכשיו גם תקוע בפתח תקווה, אבל אני מאמין שבאר שבע תרצה אותו

עוד שחקן שהיתי שמח להחזיר זה בלקמן הוא בהשאלה בספורטינג ובקושי משחק שם, יש סיכוי לו לשכטר להיות התקפה מעניינת

טרייד גרשון בטיבי הייתי שמח. מאמין שגרשון כן ברמה טובה ורק בגלל הפציעות והבית בושת בחיפה הוא התרסק.

לא ממש מחזיק מגרשון גם לפני שהגיע לחיפה ואני מתקשה לראות אותו באמת נהפך לשחקן ברמה, מצד שני חיפה זה בית קברות לשחקנים. הבעיה שיש לו חוזה להרבה שנים עם שכר גבוה ואני לא רואה אותו מוותר עליו, ככה שהוא לא ממש רלוונטי.

לדעתי קהת שחקן טוב מריקן, אך לא מתאים לנו כל כך באופי, וגם סגנון המשחק שלו זה לא מה שחסר לנו. הוא קשר אמצע שעושה תנועה ומצטרף לרחבה, אבל אנחנו צריכים יותר מחליף למיכה, קשר שמתמחה בניהול משחק, יודע למסור ולהניע כדור.

היחיד שעולה לי לראש ויכול להתאים זה מיכאל אוחנה, אבל מלכת המלאווח לא תשחרר לנו אותו.

שמועות על וויליאם אגדה שיגיע לבוגרים בינואר.

שם גול מטורף עכשיו נגד נס ציונה.

אין לי מושג איך לא ניצלו את האופציה עליו עם פאייר פלאי או בלי פאייר פלאי.

דיברו שמכבי פנו לגביו לינואר אבל קטמון אומרים שעכשיו המחיר שונה לגמרי, בצדק אגב.

שם גול מטורף עכשיו נגד נס ציונה.

אין לי מושג איך לא ניצלו את האופציה עליו עם פאייר פלאי או בלי פאייר פלאי.

דיברו שמכבי פנו לגביו לינואר אבל קטמון אומרים שעכשיו המחיר שונה לגמרי, בצדק אגב.

לא ריאלי שהמחיר שלו יהיה יותר מ-250K יורו.

עדיין שחקן מהליגה השניה. אם מכבי יפנו הוא יעבור בסוף.

לא ריאלי שהמחיר שלו יהיה יותר מ-250K יורו.

עדיין שחקן מהליגה השניה. אם מכבי יפנו הוא יעבור בסוף.

יש לנו 2.5 מיליון יורו לבזבז אחרי המכירה של וידאר, אפשר לקנות את מי שבא לנו, אם אנחנו באמת נרצה.

יש לנו 2.5 מיליון יורו לבזבז אחרי המכירה של וידאר, אפשר לקנות את מי שבא לנו, אם אנחנו באמת נרצה.

זה הולך לכיסוי הפסד ההכנסות מאירופה, וגם רכשנו את דוידזאדה באיזה 300K.