Jump to content

המלצות מתוך נטפליקס

טוני

Recommended Posts

לא יודע אם עלה כאן - Time, סדרה תיעודית על חייו של קאליף בראודר שבגיל 16 נכלא לשלוש שנים, מתוכן שנתיים בבידוד, כשהוא ממתין למשפט בחשד לגניבת תיק גב

לא יודע אם עלה כאן - Time, סדרה תיעודית על חייו של קאליף בראודר שבגיל 16 נכלא לשלוש שנים, מתוכן שנתיים בבידוד, כשהוא ממתין למשפט בחשד לגניבת תיק גב

זה בנטפליקס?לא מוצא ..

זה בנטפליקס?לא מוצא ..

קראתי על זה עכשיו. בסוף שוחרר אחרי שהתיק לא הגיע לבית משפט, והתאבד בהמשך. עצוב.

באמת שמי שלא רואה סמוך על סול מפסיד. לדעתי יותר עשוי וטוב משובר שורות. פשוט כיף, תענוג. יכול להרגיש טיפה מרוח וקצת אפרורי לפעמים אבל אני מאוהב בסדרה הזו. הצילום מושקע ומעניין, עריכה כיפית ועלילה ריאליסטית ואמינה (יחסית לסדרות).

גם יש לה כל כך הרבה עונות פוטנציאליות ועניין.

מת לדעת מה יקרה כשקווי העלילה של הייזנברג וסול ייפגשו, והאם זה ימשיך מעבר או יעצור שוב.

סחבתי גם את החברה לזה, התאהבה.

פי אלף רמות על בית הנייר למשל (למרות שאהבתי, אבל זה כמו סרט אקשן בקולנוע).

באמת שמי שלא רואה סמוך על סול מפסיד. לדעתי יותר עשוי וטוב משובר שורות. פשוט כיף, תענוג. יכול להרגיש טיפה מרוח וקצת אפרורי לפעמים אבל אני מאוהב בסדרה הזו. הצילום מושקע ומעניין, עריכה כיפית ועלילה ריאליסטית ואמינה (יחסית לסדרות).

גם יש לה כל כך הרבה עונות פוטנציאליות ועניין.

מת לדעת מה יקרה כשקווי העלילה של הייזנברג וסול ייפגשו, והאם זה ימשיך מעבר או יעצור שוב.

סחבתי גם את החברה לזה, התאהבה.

פי אלף רמות על בית הנייר למשל (למרות שאהבתי, אבל זה כמו סרט אקשן בקולנוע).

אני לא בטוח שהעלילה תצטלב. סמוך על סול זה 5-6 שנים לפני העלילה של שובר שורות.

אני לא בטוח שהעלילה תצטלב. סמוך על סול זה 5-6 שנים לפני העלילה של שובר שורות.

בטוח? עונה אחרונה של סול כבר בנו את המעבדה שהחזיקו בה את ג'סי וכו. גם רואים את גייל (המדען שעבד עם וולטר בהתחלה שם).

מאמין שלשם זה חותר ובסופו של דבר קווי הזמן יצטלבו.

בטוח? עונה אחרונה של סול כבר בנו את המעבדה שהחזיקו בה את ג'סי וכו. גם רואים את גייל (המדען שעבד עם וולטר בהתחלה שם).

מאמין שלשם זה חותר ובסופו של דבר קווי הזמן יצטלבו.

בטוח. סמוך על סול מתחיל ב-2002, שובר שורות ב-2008. זה שהתחילו עם המעבדה לא אומר שמסיימים.

הסדרה אמורה להיות כרגע באיזור 2004-2005.

מי מתגורר בבית היל - הסדרה הכי טובה בנטפליקס כיום.

פאקינג וואוו.

התחלתי לראות, לא התחברתי כל כך למרות שהיו קטעים טובים, מפרק 6 זה נהיה בלתי נסבל ופרק 7 כבר רציתי לשבור את הטלוויזיה, חשבתי שזה פרק אחרון אבל מסתבר שיש עוד 3-4 פרקים ולא נראה לי אמשיך לראות.

התחלתי לראות, לא התחברתי כל כך למרות שהיו קטעים טובים, מפרק 6 זה נהיה בלתי נסבל ופרק 7 כבר רציתי לשבור את הטלוויזיה, חשבתי שזה פרק אחרון אבל מסתבר שיש עוד 3-4 פרקים ולא נראה לי אמשיך לראות.

באמת? בדיוק סיימתי לצפות בפרק 6 והוא היה הכי טוב עד עכשיו. הוואן שוט ב20 דקות הראשונות ממש טוב והפרק עשוי מעולה. לגמרי עשה לי חשק להמשיך.

באמת? בדיוק סיימתי לצפות בפרק 6 והוא היה הכי טוב עד עכשיו. הוואן שוט ב20 דקות הראשונות ממש טוב והפרק עשוי מעולה. לגמרי עשה לי חשק להמשיך.

מבין עניין.

מה זה וואן שוט?

שכל הסצינה מצולמת ממצלמה אחת בצילום רציף, האמת שוואן שוט של 20 דקות זה מרשים במידה ועושים את זה טוב בצורה בלא גורמת לזה להיראות כמו וידאו חובבני.

כמובן שיש טריקים של עריכה ובסדרות כאלה משתמשים בהן.

במר רובוט יש פרק שלם בוואן שוט אבל עשו שם קאטים חכמים שהצופה לא הרגיש בכלל בהם.

בסדרות וסרטי אימה זה לגמרי נותן מימד נוסף של פחד. עשו שם עבודה מרשימה.