Jump to content

דור פרץ אחרי ויריאל

Mushon8

Recommended Posts

אין לי שום דבר נגדו, ציפיתי ליותר ממנו, הציג יכולת סבירה שאז בזמנו הייתה נראת מבטיחה ביחס לגיל שלו אבל נעמד במקום, מקרה דומה לנטע לוי, שאפילו הלך אחורה.

אם כמה שאני תומך בשחקנים צעירים וחושב שהם דור העתיד, בכל פעם שהוא משחק יש לי דפיקות לב ובפרט כשהוא נוגע בכדור.

מקווה שהוא יממש את הפוטנציאל שלו ושאולי נהנה ממנו בעתיד.

להשאיל.

איזו הגזמה...

היה בסדר. לא חושב שהיה משהו ראוי לציון לחיוב, אבל אין שום סיבה לבוא אליו בטענות מיוחדות. הרגעים האחרונים של סושיץ' על המגרש היו רעים. הכניסה של פרץ על חשבונו הייטיבה עם היכולת שלנו לעמוד בלחץ הספרדי, ולא שינתה במשהו את היכולת ההתקפית שלנו.

אגב, מצחיק קצת שמעדיפים את ריקן עליו בגלל הבעיטות לשער. דווקא שמחתי שהוא בעט. בבעיטה השנייה חבל קצת שלא התקדם או כמה מטרים לפני כן.

מה? תנו לו הזדמנות? על מה אתם מדברים?

הבן אדם כמו שכתבו פה שיחק כבר מעל 6000 דקות במכבי, בכל תפקיד אפשרי והיה מזעזע (מגן, בלם) במקרה הרע ופרווה ומטה (קשר אחורי) במקרה הטוב. בזמן בו היה במכבי אני יכול לספור על יד אחת משחקים טובים שלו (חיפה לפני שנתיים) וגם כשהושאל נתן רק משחק אחד טוב- נגדנו, בו הוא גם כבש עצמי.

די עם השקר הזה כבר של ״ילד שלנו שלא מקבל הזדמנות ושראוי לשחק ושיתנו לו זמן״. מספיק. הוא קיבל אלף הזדמנויות, לא נתן תפוקה. זהו. כרגע הוא אפילו מזיק, חלאס. יש גבול.

אתה צודק. אין לנו זמן לחכות שאיזה בורג מנטאלי אצלנו יתהדק בסביבות גיל 26-27 והוא יתחיל לשחק כדורגל. גם המועדונים הגדולים משחררים שחקן ברגע שהוא לא נותן תפוקה. תראו את ריאל, שחקן מהנוער עולה לשחק גג עד גיל 21, יש לו אולי הזדמנות אחת או שתיים להראות שהוא חלק מהרמה. אחרת הוא מושאל או נמכר ורוב הסיכויים שהוא לא חוזר לשם יותר. ככה זה במועדונים עם לחץ להצלחה מידית וגם אנחנו ככה מבחינת הלחץ, אין לנו יותר מדי זמן לתת לשחקן להוכיח את עצמו. הבעיה שחלק מהאודים חושבים שאנחנו מכבי נתניה. שיש את כל הזמן שבעולם ואפשר לתת במה ואת כל התנאים כי אין צ

אה?

מה שקראת

ריקן לא שחקן למכבי תל אביב, הכאילו "כולבויניק" שהוא זה בולשיט כי באף עמדה הוא לא מגרד את 50% היכולת שמצופה משחקנים שיישחקו בעמדות האלו

לצורך העניין הוא 30% דאווידזדה כמגן שמאלי, הוא 40% באטוקיו כקשר אמצע דינמי ו 10% אצילי כקיצוני התקפי.

פרץ נכנס אתמול לעזור במגננה והיה בסדר. הבעיטות הטיפשיות וחסרות סיכוי זה באמת טימטום וחירבון התקפות אבל גם מריקן מימלא היינו מקבלים את זה.

על יצחקי לא צריך לפרט.

הוא עדיין נחשב ילד ? אין לי מושג כבר אבל זה נראה שהוא עוד מעט הופך לשיאן ההופעות של מכבי.

שחקן חלש מאוד, פשוט חלש גם בבעיטה וגם בזה שהוא רך וחלש, לשים אותו מול סוסים כאלה כמו ויאריאל זה מכה פשוט. אין לי משהו נגדו אבל כבר לפני זה ששיחק במכבי אמרתי הוא חלש מאוד.

בגדר ניסיון לא מוצלח

אשכרה המהלך הראשון שלו היה לבעוט מ-40 מטר , הבן אדם לא מסוגל לשים גול ממטר.

הרס לנו פוזישן טוב עם ההחלטה הזאת.

בלי קשר אני חושב שהוא שחקן שלא מתאים למכבי לצערי.

מה שקראת

ריקן לא שחקן למכבי תל אביב, הכאילו "כולבויניק" שהוא זה בולשיט כי באף עמדה הוא לא מגרד את 50% היכולת שמצופה משחקנים שיישחקו בעמדות האלו

לצורך העניין הוא 30% דאווידזדה כמגן שמאלי, הוא 40% באטוקיו כקשר אמצע דינמי ו 10% אצילי כקיצוני התקפי.

פרץ נכנס אתמול לעזור במגננה והיה בסדר. הבעיטות הטיפשיות וחסרות סיכוי זה באמת טימטום וחירבון התקפות אבל גם מריקן מימלא היינו מקבלים את זה.

על יצחקי לא צריך לפרט.

ריקן לא שחקן

אבל דור פרץ שחקן

אשמח לדעת איזה חומרים אתה לוקח..

לא מבין אך אפשר לשפוט שחקן שמשחק 10-15 דקות פעם בחודש?!?

אולי באמת הוא לא מתאים להיות שחקן הרכב בקבוצה אבל לא מבין אך אפשר לשפוט אותו כשהוא לא משחק בכלל

ועד שהוא רואה דקות זה לא בתפקיד המקורי שלו.

מי שעכב אחריו שנה שעברה היה יכול לראות יכולת אדירה שלו במדי הפועל חיפה

אין לי קשר לדור אבל אני יכול להגיד לכם שיואב כץ היה מוכן להיתאבד על דור ולתת לו מה שהוא רוצה כדאי שישחק שם

ובגלל שהם חיכו לדור הם נשארו עם זר פחות

אז בחייאת אנשים קצת סבלנות במיוחד אם מדובר על ילד שלנו

לא מבין אך אפשר לשפוט שחקן שמשחק 10-15 דקות פעם בחודש?!?

אולי באמת הוא לא מתאים להיות שחקן הרכב בקבוצה אבל לא מבין אך אפשר לשפוט אותו כשהוא לא משחק בכלל

ועד שהוא רואה דקות זה לא בתפקיד המקורי שלו.

מי שעכב אחריו שנה שעברה היה יכול לראות יכולת אדירה שלו במדי הפועל חיפה

אין לי קשר לדור אבל אני יכול להגיד לכם שיואב כץ היה מוכן להיתאבד על דור ולתת לו מה שהוא רוצה כדאי שישחק שם

ובגלל שהם חיכו לדור הם נשארו עם זר פחות

אז בחייאת אנשים קצת סבלנות במיוחד אם מדובר על ילד שלנו

אז יכול להיות ששחקן כמו דור מתאים לקבוצה בלי לחץ ושאיפות כמו הפועל חיפה

לגיטימי לגמרי. הרבה שחקנים שלא הצליחו בקבוצות גדולות פורחים בקבוצות הקטנות. זה לא בושה

משחקן כמו דור שנכנס כמחליף בליגה האירופית אתה מצפה שהוא ימסור ממרחק כזה ולא יבעט. ואני לא חושב שזה משנה אם הוא לא שיחק כל העונה. לא מבקשים הרבה, רק קצת להרים ראש ולראות שחקנים מסביבך לפני שאתה מחליט לבעוט ממרחק גדול לשער ולא עובר את השחקן הראשון. הלוואי ויצליח פה ושנה הבאה נראה אותו עם יונתן כהן, חוזז, צ'יבוטה וכל הסגל שלנו יהיה רק שחקני בית. כולם רוצים לראות דברים כאלה. אבל בוא ניכנס לפרופורציות ונחשוב לטובת מכבי בלבד.

אז יכול להיות ששחקן כמו דור מתאים לקבוצה בלי לחץ ושאיפות כמו הפועל חיפה

לגיטימי לגמרי. הרבה שחקנים שלא הצליחו בקבוצות גדולות פורחים בקבוצות הקטנות. זה לא בושה

משחקן כמו דור שנכנס כמחליף בליגה האירופית אתה מצפה שהוא ימסור ממרחק כזה ולא יבעט. ואני לא חושב שזה משנה אם הוא לא שיחק כל העונה. לא מבקשים הרבה, רק קצת להרים ראש ולראות שחקנים מסביבך לפני שאתה מחליט לבעוט ממרחק גדול לשער ולא עובר את השחקן הראשון. הלוואי ויצליח פה ושנה הבאה נראה אותו עם יונתן כהן, חוזז, צ'יבוטה וכל הסגל שלנו יהיה רק שחקני בית. כולם רוצים לראות דברים כאלה. אבל בוא ניכנס לפרופורציות ונחשוב לטובת מכבי בלבד.

אני חושב לטובת מכבי בלבד - ואומר שאם יש מי בצוות המקצועי של מכבי שחושב שדור פרץ שווה השקעה, גם אם נמרוט שערות לגביו עוד שנה שנתיים, אז יכול להיות שהוא צודק וזה ישתלם למכבי בעתיד. זו חשיבה ששמה את מכבי במרכז. כך או כך, הביקורות עליו פה לגבי המשחק אתמול מופרזות לגמרי.

גם אני חושב שהוא משחק לא טוב, אבל אני לא בטוח בכלל שאין שם כלום מאחורה. בעיני מכמבי מתנהלת איתו דווקא בחוכמה. וזו גם צריכה להיות ההתנהלות עם השחקן הבא והבא אחריו. מאחד מהם, אולי יצא שחקן, ואחד אולי, יהיה דור פרץ. חבל שהקהל הרבה פחות סבלני כלפיו מקרויף ושות'.

אני חושב לטובת מכבי בלבד - ואומר שאם יש מי בצוות המקצועי של מכבי שחושב שדור פרץ שווה השקעה, גם אם נמרוט שערות לגביו עוד שנה שנתיים, אז יכול להיות שהוא צודק וזה ישתלם למכבי בעתיד. זו חשיבה ששמה את מכבי במרכז. כך או כך, הביקורות עליו פה לגבי המשחק אתמול מופרזות לגמרי.

גם אני חושב שהוא משחק לא טוב, אבל אני לא בטוח בכלל שאין שם כלום מאחורה. בעיני מכמבי מתנהלת איתו דווקא בחוכמה. וזו גם צריכה להיות ההתנהלות עם השחקן הבא והבא אחריו. מאחד מהם, אולי יצא שחקן, ואחד אולי, יהיה דור פרץ. חבל שהקהל הרבה פחות סבלני כלפיו מקרויף ושות'.

מה עוד שנתיים? אין לנו קשר אחורי. זאת ההזדמנות של החיים שלו, אם העונה הוא לא יצליח לעשות את זה, מתי כן? כשיהיו קשרים אחוריים זרים וישראלים מובילים? הרי מדברים על ניר ביטון, אלמוג כהן וכו', כמובן שתמיד נזרקים שמות של זרים בכל קיץ, אפילו אם חלק מהם יגיעו זה יקבור אותו עמוק ביציע. זאת ההזדמנות הכי גדולה שלו.

תשמע, אם מכבי שיחררה המון שחקנים שחשבנו בתחילת עונה שישארו והשאירה את דור - אולי והלוואי ואתה צודק . אבל גם בליגה ובמוקדמות הוא לא ממש קיבל ומקבל את הדקות שאתה מצפה שהוא יקבל אם מכבי רואים אותו כבנייה לעתיד וכהשקעה כמו שאתה חושב.קח אותו מול רודריגז במשחקי הליגה - את מי היית שם כל העונה? אתה יודע את התשובה. לדעתי, היה צריך לצאת להשאלה גם השנה ולהשתפשף עוד יותר. בקשר לביקורות, אתה יודע טוב מאוד שתמיד תשמע דעות לכאן ולכאן כי לא כל אחד חושב כמוך ורואה משחק כמוך וזה בסדר לגמרי. יש ביקורות כי אנשים רוצים לראות אותו שחקן הרכב קבוע במכבי וביכולת שהוא מציג אף אחד לא רואה אותו במקום הזה. משחקן ששיחק גם בליגת האלופות עם מכבי אתה מצפה לראות כבר את הביטחון שהוא צבר במעמדים כאלה מתבטאים במשחק אתמול.