Jump to content

ביתר - מכבי | נושא משחק

Mushon8

Recommended Posts

הבנתי.

לפי המשוואה שלך לשחק טוב יותר, להגיע להרבה יותר מצבים ולהפסיד=לעשות במכנסיים (זה אם אני מוציא את הפועל מטור הקבוצות הגדולות).

מניח שלנצח שבוע שעבר 1-0 את אשדוד אומר מבחינתך שנתנו תצוגת תכלית.

לא בקטע רע (בטח שלא טוב גם), יש לך תפיסת עולם של ילד בן 6

אני לא בא על מנת להתנגח איתך, לי בתור אוהד מה שחשוב זה הניצחון, מעדיף לנצח אחד אפס קטן ומשעמם, מלהפסיד במשחק רב שערים, השקפת עולמך היא אחרת, ומכבד את זה..

הלעשות במכנסיים משמעותו זה שכל משחק בפרופיל גבוה בשנה האחרונה נגמר בתיקו במקרה הטוב, ובהפסד במקרה הריאלי יותר, אם מנחם אותך שהחזקנו יותר בכדור, אשרייך, עליי זה לא עושה שום רושם, ומפה לשם מקבוצת הפאר שהיינו עד לא מזמן, נהפכנו לסמרטוטים של הליגה, אז בין תפיסת העולם שלך שהקבוצה מצויינת ופשוט סובלת מחוסר מזל, לבין ההשקפה שלי שהסגל הנוכחי סיים את חלקו ההיסטורי בתולדות המועדון, ע"פ התוצאות, נכון לעכשיו, דווקא דעתי נראית אמיתית יותר.

ואתעלם ממשפטך האחרון, את העצבים יש להפנות כלפי האחראים לכך, ופחות כלפי שכמדומני לא עוללתי לך כל רע....

אמר שמכבי לא יצאה מהר מספיק לנבדל כדי להפוך את זה לנבדל עוד יותר ברור.

יותר ברור מזה ? שיקח כבר כדורים.

C1Mo8b3W8AERLFb.jpg

אגב, קוון לא אמור לעמוד בקו ההגנה...

לא רוצה שננצח, לא רוצה שנקח אליפות מה זה שווה עם כל הסבל הזה שאנחנו רואים כל מחזור? בא לי שהחצ'פורי הזה ייעוף מפה כבר ושירעננו את הסגל העייף והאדיש הזה מינימום של מלחמה ורצון אין רבע שעה מניעים לרוחב מה נסגר ?

דרך אגב השחקן היחידי אולי שנראה שהוא נלחם ומנסה לעשות משהו במעט דקות שיש לו זה בניון.

עם כל הכבוד למאמן (ואין הרבה) גם עם וידאר בשער וראיקו בחוד אנחנו לא אמורים להראות ככה.. שוטא גרוע ללא ספק.. אבל הבעיה הרבה יותר חמורה

מילא היינו מגיעים ל10 בעיטות למסגרת ולא כובשים בגלל יום טוב של השוער/מזל אז הייתי אומר הפנדל הוא גניבה

אבל לא זה ולא זה, אנחנו נראים נורא

הנעת כדור מצד לצד לצד לצד לצד איבוד כדור

הפנדל הוא גניבה כי השופט זיין אותנו פעמיים באותו מהלך ואם לא היה מזיין אז כנראה היה נגמר 0-0.

בלי קשר, מכבי במשחק רגיל של כלום. זה כבר לא מפתיע אף אחד.

להפך, מי שמצפה למשהו אחר הוא פשוט הזוי מבחינתי.

אני לא בא על מנת להתנגח איתך, לי בתור אוהד מה שחשוב זה הניצחון, מעדיף לנצח אחד אפס קטן ומשעמם, מלהפסיד במשחק רב שערים, השקפת עולמך היא אחרת, ומכבד את זה..

הלעשות במכנסיים משמעותו זה שכל משחק בפרופיל גבוה בשנה האחרונה נגמר בתיקו במקרה הטוב, ובהפסד במקרה הריאלי יותר, אם מנחם אותך שהחזקנו יותר בכדור, אשרייך, עליי זה לא עושה שום רושם, ומפה לשם מקבוצת הפאר שהיינו עד לא מזמן, נהפכנו לסמרטוטים של הליגה, אז בין תפיסת העולם שלך שהקבוצה מצויינת ופשוט סובלת מחוסר מזל, לבין ההשקפה שלי שהסגל הנוכחי סיים את חלקו ההיסטורי בתולדות המועדון, ע"פ התוצאות, נכון לעכשיו, דווקא דעתי נראית אמיתית יותר.

ואתעלם ממשפטך האחרון, את העצבים יש להפנות כלפי האחראים לכך, ופחות כלפי שכמדומני לא עוללתי לך כל רע....

מדויק מאוד,כל משחק בשנה ומשהו האחרונות כמעט נפילה לא מצליחים לנצח משחק נגד "גדולה"

ביתר פעמיים השנה חיפה בש חיפה בגמר בש שנה שעברה פעמיים במאני טיים.

לא נתפש